User
Pass
2FA
 
 

[APROBAT] Cerere Moderator : httpJah

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message306
HttpJah

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-12-2019 10:28)
Joined: 30 Nov 2019
Posts: 2, Topics: 2
Location: France

Reputation: 1.1

Post Posted: 08-12-2019, 22:18:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele tãu: Constantin Alexandru-Razvan
Nickname: httpJah
Vârstã: 20

Alte cereri pentru grad:
*Pentru acest grad sau alte cereri de grad in curs nu am depus. (Doar cea de helper)

De ce crezi ca meriți Moderator: Hmmm, de meritat nu merit, nu am facut nimic notabil incat sa se spuna ca merit ceva cu adevarat. Gradul de moderator doar mi-ar facilita putin mai mult treaba.

Ai avut realizãri ca Helper :
*Realizari... am raspuns la intrebarile primite si am incercat sa mentin un chat curat si un minim de respect intre playeri, nu stiu daca se pune ca realizare. Am dat tot ce am putut sa imi fac datoria.

Ontime: 6 zile 5 ore

Propuneri pentru server:
*Adaugarea comenzi /cmodify pentru a oferi playerilor posibilitatea de a da acces doar la chest-uri, furnace,alte facilitati fara a fi obligati sa ofere acces la protectiile pe care se afla acestea.
*Readaugarea safe chest-ului atunci cand mori, mie unul mi-a placut ideea de a putea sa iti recuperezi itemele intr-un anumit interval de timp si cred ca acesta ar descuraja PlayerKill-ul si camp-ul excesiv.

Cont premium: Inca nu.
Ai reținut regulamentul serverului și a forumului: Da.
Ai warnuri pe server: Nu.



Last edited by HttpJah on 08-12-2019, 22:19:09; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TB124

[Amazing guy]



Status: Offline
(since 21-08-2020 15:22)
Joined: 03 Mar 2015
Posts: 88, Topics: 7
Location: Mures

Reputation: 101.6
Votes: 5

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 09-12-2019, 07:36:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Esti foarte activ pe server. Ai orele necesare.
Primesti PRO de la mine -


TB124

SUPERVISOR - PLAY.FREAKZ.RO


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Kent_HD

[Retired - Inactiv]



Status: Offline
(since 10-01-2020 22:58)
Joined: 22 Jan 2015
Posts: 1989, Topics: 123
Location: N/A

Reputation: 473.2
Votes: 94

 
Post Posted: 09-12-2019, 22:55:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ai nevoie de 30 de zile vechime ca Helper.

*Momentan am o serie de pluginuri ce asteaptă sa fie configurate și nu am reușit incă deoarece am fost destul de ocupat in ultima vreme. Posibil să adaug pe viitor și sa restricționez doar pe anumite iteme. Notez ca acel plugin nu poate permite unui jucator sa deschidă shopuri.
*Am renunțat la acel plugin. Intenționez sa fac o arenă PVP și acel plugin mă incurcă, deoarece nu pot să il dezactivez pe anumite zone.

Am nevoie de Staff activ și fac o excepție.

APROBAT!
T/C

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Kent_HD, 09 December 2019 20:58



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 29-03-2024, 17:15:09
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x