User
Pass
2FA
 
 

Am revenit la "normal" cu pvp`ul ?

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Other
Author Message1012
Copcin

[Black Thorn]



Status: Offline
(since 13-03-2021 16:32)
Joined: 10 Mar 2011
Posts: 5966, Topics: 45
Location: Navodari

Reputation: 1618.7
Votes: 117

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 27-05-2015, 20:03:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Parca ati reparat que la bgs...


2 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Magicqtz

[Do Nothing and Win]



Status: Offline
(since 10-04-2020 14:57)
Joined: 26 May 2012
Posts: 1361, Topics: 94
Location: Romania

Reputation: 111.9
Votes: 50

 
Post Posted: 23-07-2015, 14:35:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Deja duce a drama, nu mi s-a mai intamplat mie, poate se mai intampla random dar nu foarte des deci nu are rost sa ne plangem.
2. Cross-faction nu se merita, exista deja un echilibru, deci nu isi are rostul. Echilibru ma refer ca se castiga la ambele factiuni bgs destule, ca se sta la alianta mai mult in que, nu e treaba stafului, lumea a decis sa joace alianta sa joace ce vrea.

Pe langa toate acestea se lucreaza la altceva mult mai important decat asta.


https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/sylvanas/mostfckedup
1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Fenriabis

[Account disabled]



Status: Offline
(since 30-07-2015 09:31)
Joined: 11 May 2014
Posts: 1254, Topics: 86
Location: Orasul Arogantei

Reputation: 1.8
Votes: 46

 
Post Posted: 23-07-2015, 14:37:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mai sunt topicuri aruncate pe aici in legatura cu asta.
acum ca am citit ce a scris colegul de mai sus,mai ales in acea forma, suna interesant.
poate se face un pool cum s-a facut cu world pvp si sa voteze lumea.asa ar fi cel mai corect din partea staffului ( parerea mea )
eu cel putin sunt sceptic.seara mai mult de 5 min nu prea stai in que si nici nu am avut experienta lui copcin.de obicei ally au 1-2 jucatori mai multi decat hoarda dar foarte rar.




[quote="bossutai"]Ca enha iti zic sa nu alegi shaman.[/quote]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Nytrox

[bored]



Status: Offline
(since 13-05-2018 13:05)
Joined: 14 Oct 2011
Posts: 995, Topics: 82
Location: Bucuresti

Reputation: 136.7
Votes: 67

   
Post Posted: 23-07-2015, 14:45:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Magicqtz wrote:
1. Deja duce a drama, nu mi s-a mai intamplat mie, poate se mai intampla random dar nu foarte des deci nu are rost sa ne plangem.
2. Cross-faction nu se merita, exista deja un echilibru, deci nu isi are rostul. Echilibru ma refer ca se castiga la ambele factiuni bgs destule, ca se sta la alianta mai mult in que, nu e treaba stafului, lumea a decis sa joace alianta sa joace ce vrea.

Pe langa toate acestea se lucreaza la altceva mult mai important decat asta.

This,bgurile sunt echlibrate,iar queue time-ul nu mai este asa mare ca inainte nici la alianta.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Nytrox, 23 July 2015 12:46



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Other  


The time now is 20-04-2024, 09:45:17
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x