User
Pass
2FA
 
 

Analize

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Health zone
Author Message1186
TaraLuiPapuraVoda

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-08-2019 16:26)
Joined: 08 Jan 2014
Posts: 296, Topics: 9
Location: Berlin

Reputation: 76.1
Votes: 47

Post Posted: 23-03-2016, 23:19:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Stiu ca am mai facut un topic de genu cu 1-2 ani in urma dar nu m-am multumit de acele raspunsuri deoarece azi am aflat alt ceva...
Daca un consumator de marijuana care fumeaza cam de 2 ori pe saptamana timp de 4 luni , i se vor face analize speciale pentru droguri , in cat timp nu va iesi rezultatul Canabis Pozitiv? In topicu de acu 2 ani aflasem ca 2-3 zile dar azi am auzit ca sta in urina si in sange 6 luni , as vrea niste pareri si daca se poate sa fie cat mai adevarate si daca ati putea recomanda pentru cineva ce ar trebuii sa consume pentru a iesii mai repede din urina si din sange canabisul, am nevoie pentru un tovaras care a consumat si va trebuii sa i se faca analize


Sunt considerat nebun, afemeiat, stricat, drog*t,
Pro*t, mincinos, genial, mã c*c!...
Sunt toate la un loc, sunt cum vreau sau vrei,
Sunt un parv*nit de la periferie…
Un puºcãriaº la*agiu, închis afarã… ªtiu…
B*þiv incult cu pregãtire în club,
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
^AvioanE^

[INACTIVE]



Status: Offline
(since 26-11-2020 18:23)
Joined: 20 Jun 2010
Posts: 23517, Topics: 763
Location: Romania

Reputation: 7902.9
Votes: 719

Post Posted: 24-03-2016, 07:41:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ai mai intrebat acum 2 ani dar TU fumezi de patru luni? Cine este vizat de politie? Tu sau prietenul tau?
Nu, nu acceptam astfel de topicuri.
Succes la analize.



1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by ^AvioanE^, 24 March 2016 05:42



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Health zone  


The time now is 19-04-2024, 21:43:01
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x