User
Pass
2FA
 
 

Cere unban.

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> mc.freakz.ro -> Unban requests
Author Message847
Qeverton

[Pixel art designer]



Status: Offline
(since 10-12-2019 20:20)
Joined: 19 Feb 2011
Posts: 601, Topics: 23
Location: Bucuresti.

Reputation: 543.3
Votes: 27

     
Post Posted: 31-08-2015, 03:00:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick: (Nume in joc):Qeverton
Motivul banului: Incalcarea A3 A22 C8 C9
Regula incalcata: A3 A22 C8 C9
Durata banului:2 saptamani
Adminul care a aplicat sanctiunea: NewBestt
Ora si data: Nu stiu
Dovada: (Screen-shot) : http://postimg.org/image/vh8o420nh/
IP: Ti-l pot da prin pm pe forum.
Alte comentarii: Nu te-am injurat.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
NFK

[MC BUILDER]



Status: Offline
(since 29-03-2020 01:45)
Joined: 23 Sep 2014
Posts: 216, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 242.3
Votes: 15

Post Posted: 31-08-2015, 11:00:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ontopic: avand in vedere vechimea pe care o are, eu sunt de parere ca banul este prea mult. Qev si orice alt admin cu o vechime asemanatoare sau mai mare meria un tratament special in astfel de situatii chiar daca este egalitate. Din ce am inteles vina lui este ca nu a actionat conform regulamentului. Dar nu vreau sa discut asta aici. Eu inteleg ce ati spus amandoi, dar sunt sigur ca trebuie sa fie o cale de mijloc. Mai ales ca eu nu cred ca Qev e asa.

offtopic: sti ca probabil nu e voie sa ma bag, Dar ori de cate ori o sa fie o situatie de genu, eu intervin si mi exprim punctul de vedere. in rest depinde de voi.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Hellsing

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-12-2019 23:07)
Joined: 24 May 2015
Posts: 168, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 302.6
Votes: 10

Post Posted: 31-08-2015, 16:23:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

14 zile e prea mult parerea mea , adica pentru A3 se da ban o zi. Pentru A22 din cate stiu de la moderator in sus nu te mai scoate de pe sv daca ai stat afk mai mult de 10 min (nu sunt 100% sigur ) deci pentru regula asta nu prea merita ban .
Pentru C8 hmm.. vanish nu este cine stie ce comanda care ar putea afecta jucatorii sau serverul (de exemplu : daca stai afk - mai bine stai afk pe vanish decat sa stai afk fara vanish .. pentru ca playeri mai striga cateodata dupa ajutor , si daca vad un admin online si e afk astia il spameaza pana le raspunde . dar daca nu apare in list nu o sa fie problema de spam ) .... recunosc ca si Qev este vinovat ca a stat afk dar toti gresim , mai bine sa fim avertizati si sa ne corectam comportamentul ...
Pentru C9- faza cu sign'urile -> din cate am intels a fost o gluma deci trebuia tratata ca tare , daca stia ca deranjeaza asa tare nu o mai facea .
P.S. aceasta a fost parerea mea , daca o ia careva in serios e bine ... daca nu e traba lui . - NewBest sper sa iei cea mai buna decizie -

Helper-Hellsing

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
NewBest

[MC Freakz Staff]



Status: Offline
(since 30-01-2023 00:15)
Joined: 21 Sep 2014
Posts: 1210, Topics: 70
Location: Alba Iulia

Reputation: 1148.5
Votes: 115

   
Post Posted: 31-08-2015, 23:44:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sa zicem ca a fost suficient...

Unbanned.

Closed.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by NewBest, 31 August 2015 21:44



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> mc.freakz.ro -> Unban requests  


The time now is 29-03-2024, 17:39:50
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x