User
Pass
2FA
 
 

Cerere Up

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Admin Request
Author Message1021
Ray

[Legend]



Status: Offline
(since 13-02-2018 19:13)
Joined: 26 Mar 2007
Posts: 1150, Topics: 66
Location: Bucuresti

Reputation: 328.7
Votes: 25

Post Posted: 06-08-2013, 22:22:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nick: Ray
2. Varsta: 23
3. Vechimea pe server: am ceva
4. Motivul cererii acces la diferitele comenzi pe care nu le am.
5. Accepti clauzele prevazute in Regulamentul serverului war4.freakz.ro ? DA

Am codati, am 2 luni de la cererea anterioara, si mentionez ca nu trec toti codatii in lista mea.


"Every Game is a reason to be Happy...." Team Invictus is a reason to win"
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
D3aGl3

[Unknown!]



Status: Offline
(since 10-01-2018 21:19)
Joined: 23 Aug 2011
Posts: 2296, Topics: 59
Location: Constanta

Reputation: 295
Votes: 36

   
Post Posted: 06-08-2013, 22:52:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cererile de marire se fac pana la gradul de Champion, apoi doar un Owner poate decide daca te face sau nu General, asta in caz de nu stiai.

Daca o luam dupa codati, ai doar 13 codati, eu nici blood n-am luat cu codatii astia.
Activ vad ca ai fost in ultima vreme dar sunt si alti admini care sunt mult mai activi si care poate au doar Blood.
Despre experienta nici nu se pune problema, cunosti jocul, faci diferenta intre sunet si wall sau skill si aim. Poti fi chiar si unul dintre cei mai experimentati admini de pe server dar asta nu inseamna ca meriti General.

In opinia mea cred ca ai avut destul de mult tupeu sa faci aceasta cerere si daca se poate vota de la mine ai Contra!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Ray

[Legend]



Status: Offline
(since 13-02-2018 19:13)
Joined: 26 Mar 2007
Posts: 1150, Topics: 66
Location: Bucuresti

Reputation: 328.7
Votes: 25

Post Posted: 07-08-2013, 00:33:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Stai sa iti spun ceva, daca la tine inseamna sa ai 100 de codati ca sa meriti admin este o problema in cazul asta nu vreau - cum am spus si mai sus am 13 codati da si inca 200 banati asta se poate verifica, ca nu ii postez eu este partea a 2-a , nu inseamna ca daka ai multi codati in seamna ca meriti admin, .
De adminat si restul comenzilor stiu cam tot ce se poate sti, activitate am , treaba mi-o fac, si am zis sa incerc , Adika nu vad nici macar 1 motiv pt, care nu as putea fi general, este doar un grad mai sus si ai o comanda 2 in plus nu este mare branza.
Ma deranjat insa felul cum ai spus gen ai avut tupeu sa faci cerere, baiatule aici nu trebuie sa imi fie frica de voi si daka cred ca merit ceva cer, daka nu se acorda asta e, nu am omorat pe nimeni.
Si eu stiam ca de la general in sus se poate marii doar de catre owneri nu de la champion.
Auzi si tu ai avut tupeu sa faci cere , doamne !


"Every Game is a reason to be Happy...." Team Invictus is a reason to win"
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
freakz*pamflet

[Boier!]



Status: Offline
(since 31-08-2018 01:11)
Joined: 11 Feb 2012
Posts: 5932, Topics: 280
Location: Locaþie

Reputation: -217
Votes: 391

       
Post Posted: 07-08-2013, 08:15:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

PRO la codat

LE// ray ai champions, eu stiam ca ai blood -



Last edited by freakz*pamflet on 07-08-2013, 09:29:11; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
D3aGl3

[Unknown!]



Status: Offline
(since 10-01-2018 21:19)
Joined: 23 Aug 2011
Posts: 2296, Topics: 59
Location: Constanta

Reputation: 295
Votes: 36

   
Post Posted: 07-08-2013, 08:49:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ray wrote:
Stai sa iti spun ceva, daca la tine inseamna sa ai 100 de codati ca sa meriti admin este o problema in cazul asta nu vreau - cum am spus si mai sus am 13 codati da si inca 200 banati asta se poate verifica, ca nu ii postez eu este partea a 2-a , nu inseamna ca daka ai multi codati in seamna ca meriti admin, .
De adminat si restul comenzilor stiu cam tot ce se poate sti, activitate am , treaba mi-o fac, si am zis sa incerc , Adika nu vad nici macar 1 motiv pt, care nu as putea fi general, este doar un grad mai sus si ai o comanda 2 in plus nu este mare branza.
Ma deranjat insa felul cum ai spus gen ai avut tupeu sa faci cerere, baiatule aici nu trebuie sa imi fie frica de voi si daka cred ca merit ceva cer, daka nu se acorda asta e, nu am omorat pe nimeni.
Si eu stiam ca de la general in sus se poate marii doar de catre owneri nu de la champion.
Auzi si tu ai avut tupeu sa faci cere , doamne !


Codatii pe care ii postezi arata cat de mult iti dai tu interesul pentru server dupa parerea mea.
Tot ce ti-am scris eu a fost doar opinia mea, daca ceilalati admini/owneri au o alta parere sunt liberi sa si-o exprime si sa nu tina cont de a mea.
Daca ai crezut ca meriti General, puteai sa vorbesti cu unul dintre owneri sa te maresca, nu trebuia neaparat sa faci cerere.
In plus imi aduc aminte cand l-a marit twister pe panacas la general. Avea panacas vreo 300-400 de euro + cel putin 100 de codati postati.
Eu mi-am spus parerea, nu o lua personal ca n-am nimic cu tine. Bafta!

L.E: Chiar tu ai spus-o, generalul este doar un grad mai sus si ai doar o comanda sau doua in plus, deci nu e mare chestie. Atunci de ce il vrei?





Last edited by D3aGl3 on 07-08-2013, 09:22:46; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
bUghi!

[Creep]



Status: Offline
(since 28-08-2017 10:08)
Joined: 07 Feb 2012
Posts: 912, Topics: 76
Location: Otopeni

Reputation: 310.9
Votes: 20

Post Posted: 07-08-2013, 08:54:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nu ai 2 luni de la ultima cerere! ai facut-o pe 30-06-2013 nu ai activitate cel putin eu nu prea te vad pe server nici nu ma mai uit la ore ca nu are sens in plus dupa cate stiu eu toti codatii ce ii prinzi pe server trebuie postati pe forum. Contra daca se poate vota.

Votati serverul WAR3.FREAKZ.RO !
Concursuri war3.freakz.ro!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TwisTer

[GOOGLE SEARCHER]



Status: Offline
(since 17-05-2023 01:23)
Joined: 04 May 2007
Posts: 6962, Topics: 147
Location: Romania

Reputation: 2724.4
Votes: 231

 
Post Posted: 07-08-2013, 10:48:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Va reamintesc nu puteti vota pentru un grad de general,tocmai datorita faptului ca majoritatea au cu un grad sub general. Nu apreciez deloc parerile subiective,va spun asta tocmai pentru ca numai exprimand niste pareri obiective ,voi sunteti cei care vor avea de castigat.
Ray va trebui sa postezi codatii,astea sunt regulile ,noi nu putem vedea activitatea,daca nu o faci.
Decizia va ramane a ownerilor,bineinteles,de accea o sa inchid topicul pentru aceasta decizie.
Nici eu nu voi putea vota aici.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by TwisTer, 07 August 2013 08:52



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Admin Request  


The time now is 24-04-2024, 14:07:12
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x