User
Pass
2FA
 
 

Cerere helper Adderall

 
Post new topic   Reply to topic    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> mc.freakz.ro -> Admin requests
Author Message1496
IngerDr00gat

[ Brelinydd]



Status: Offline
(since 07-07-2021 10:28)
Joined: 31 Dec 2012
Posts: 9849, Topics: 835
Location: Romania

Reputation: 568.7
Votes: 492

Post Posted: 18-02-2018, 14:00:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salutare, numele meu este Adrian, sunt student, lucrez part time ca ospatar la nunti si ador sa le dau spaima la mancare in timp ce seful e ocupat cu treburi mai importante de sef (laba) -. Joc pe server de cand a aparut, cu numele de Adderall, nu detin un cont premim deoarece sunt chitra, dar daca situatia o cere pot ajuta cu ceva bani pentru server. Timp online in jur de 6 zile , facut random deoarece ma joc cand am dispozitie si timp pentru minecraft.
De ce consider ca sunt apt pentru aceasta functie? In primul rand pentru ca am ceva experienta in ceea ce priveste adminatul ( fost moderator pe forum, fost owner de servere in comunitate, fost admin pe diverse servere de cs ). De asemenea am maturitatea necesara sa rezolv un conflict fara sa ma cert in stilul "hai sa vedem care o are mai mare" ( desi bineinteles e clar ca eu o am cea mai mare - ). Alte argumente ( ma simt ca si cum dau bacul la romana a 2 oara si fac subiectul 2 cu textul argumentativ - ) este faptul ca ma pricep in zona IT, deisgn ( pot ajuta cu un banner/sigla/video ) cand aveti nevoie si pot si eu, si imi place sa moderez si sa ajut playerii nu joc ca disperatul.
Parerea mea despre server: Imi place ca este foarte longeviv, iar NewBest nu a renuntat la el cu toate ca a avut cam putini playeri. Imi place sa se ocupa si ca desi primeste donatii este obiectiv in decizii. Sper sa fie si in continuare si sunt curios sa vad cum va proceda si in continuare.
Propuneri am facut in topicul cu propuneri, dar mai propun odata si aici ( de na... tre sa umplem randurile - ) si anume sa se inaugureze un loc in spawn in care playerii sa isi poata promova shopul printr-un sign. Ca sa poata face asta sa faca o cerere pe forum si sa plateasca o suma de bani.
In ceea ce priveste regulamentul forumului, l-am incalcat o singura data din nestiinta dar dupa ce am fost atentionat mi-am vazut de treaba mea.
Ma intreb de ce ne puneti sa spunem in cererile de helper cate posturi avem, deoarece se vad in profil, dar multumesc ca sunteti baietasi si ne ajutati sa umplem aceste randuri -.

2 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kent_HD

[Retired - Inactiv]



Status: Offline
(since 10-01-2020 22:58)
Joined: 22 Jan 2015
Posts: 1989, Topics: 123
Location: N/A

Reputation: 473.2
Votes: 94

 
Post Posted: 18-02-2018, 17:39:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Compunerea nu este foarte convingator.
Ai posturile necesare, ai ontime-ul necesar.
Poza cu ontime este.
Sper ca esti sigur pe ce vrei si sa nu renunti.

Pro! Indeplinesti cerintele !

Idea de a fi o taxa pentru a avea acces la shop (sa pui sign cu shop) ar fi ok. Imi place idea nu ar mai fi atatea shopuri parasite si preturile oarecum nu ar scadea atat.

MODERATOR Kent_HD

2 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sugiuc

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-03-2020 20:49)
Joined: 17 Jan 2017
Posts: 234, Topics: 9
Location: Turnu Magurele

Reputation: 64.3
Votes: 6

   
Post Posted: 18-02-2018, 17:44:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Danut.. wrote:
Ai facut orele cu acel afk fish farm, dupa ce ai vazut ca nu mai merge nu prea ai mai facut ore cand eram on si vedeam ca intrai rar, parerea mea e buna despre tine, dar cu orele ai trisat, daca as fi fost ceva ti-as fi dat pro.


Nu stiu ce sa zic de afk fish farm, adica eu cand te vedeam pe server mai vorbeai pe chat, deci nu cred ca erai afk.
Compunerea... Lasa putin de dorit, desi esti spre limita de sus a cuvintelor (383) nu este atat de atragatoare exceptie face felul cum ai pus poza la on time. Este interesant. Conditiile le indeplinesti, in special cu posturile. Acolo ai respectul meu. -)

Overall, consider ca ai putea sa faci de un helper pe server. Pro


Helper Sugiuc



2 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Wettberlyn

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-04-2021 22:06)
Joined: 02 Mar 2015
Posts: 78, Topics: 14
Location: instagram.com/wett.cb

Reputation: 311.2
Votes: 9

Post Posted: 19-02-2018, 00:20:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Esti sincer si corect
Ai atitudine si spirit de echipa
Eu m-as bucura sa te avem alaturi de noi in staff.

Pro

Builder Wett

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Rewd12

[Play Freakz Owner]



Status: Offline
(since 18-02-2020 13:34)
Joined: 26 Nov 2016
Posts: 74, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 62.1

Post Posted: 21-02-2018, 17:11:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ai posturi necesare.
Ai ontimeul necesar.
Poza cu ontime ai.

Pro
Helper Rewd12



1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Post new topic   Reply to topic    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> mc.freakz.ro -> Admin requests  


The time now is 19-04-2024, 13:44:42
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x