User
Pass
2FA
 
 

Conter-Strike 1.6 Revolution 2015

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> CS 2006-2019 (Archived) -> Resources
Author Message946
Cm.PuNky

[370HSSV 0773H]



Status: Offline
(online 2 weeks ago)
Joined: 05 May 2012
Posts: 32814, Topics: 382
Location: Partea radioactiva a Raiului

Reputation: 5160.1
Votes: 729

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 16-09-2015, 12:12:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

A aparut pe data de 16 November 2014 si dupa parerea mea ii cel mai tare kit folosit de mine in toti cei 8 ani de cs, mai ales pe serverele de zombie merge perfect, nu am avut deloc probleme cu el si de anul trecut de cand a aparut il folosesc si am decis sa vi-l arat si voua, succes!

-Ce aduce acest kit Counter Strike:

-Skinuri de calitate High Definition. Skinurile armelor sunt atent selectionate.

-Modele de Tero si CT de generatie noua. Atat echipa tero cat si cea de la Ct arata acum mult mai realistic.

-Hartile sunt modificate si arata mai bine, texturile sunt de calitate inalta. Acum ca acest cs arata diferit nu veti fi plictisit de aspectul invechit. Va puteti juca cu boti pe orice harta doriti doar ca trebuie sa asteptati 1-2 minute sa se incarce botii.

-Va puteti juca atat cu boti cat si cu alti jucatori pe serverele de la internet.

Pentru acest pc aveti nevoie de un pc mai bun decat pentru vechiul CS. Cerintele de sistem sunt:

Procesor: 2.0 GHz Dual Core
Ram: 1 GB
Placa Video: 128 MB
Spatiu pe HDD: 1.5 GB

DOWNLOAD:

CLICK


~Iert dar nu uit~
Life is movement. Once you stop moving, you're dead. Choose life.
- Eugen Sandow
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> CS 2006-2019 (Archived) -> Resources  


The time now is 19-04-2024, 23:04:46
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x