User
Pass
2FA
 
 

Event de Sarbatori !!!!

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zm.freakz.ro -> Archive
Author Message777
Paragon

[The Chosen One]



Status: Offline
(since 17-07-2022 05:43)
Joined: 21 Jun 2008
Posts: 23706, Topics: 796
Location: Bulgaria

Reputation: 2597.9
Votes: 215

Post Posted: 12-12-2014, 15:24:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Un event de sarbatori, ca se apropie Craciunul si ca vom sarbatori intrarea in anul 2015, care va consta in runde fun cu nemesis-ul, hide and seek cu predatorul si runde plague/swarm/infection.
In ce consta:
-Ma voi face nemesis, imi voi da X hp, ma voi pune intr-un colt si veti trage in mine
-La predator o sa ma fac invizibil, o sa ma ascund, o sa dau un indiciu unde sunt, iar daca ma gasiti, atunci liber sa trageti in mine
-O sa puteti face credite fara nici un fel de stres
Durata event-ului :
-In fiecare weekend, 13/14 decembrie, 20/21 decembrie, 27/28 decembrie , 3/4 ianuarie , 10/11 ianuarie.
-Se va tine timp de 9 minute, a cate 3 minute runda. Asta insemnand 3 runde full.
-La predator runda va fi de 4 minute, sa aveti timp sa ma si gasiti.
-Event-ul se va tine in fiecare weekend la ora 20:00, incepand de sambata, data de 13 decembrie, apoi va continua in data de 14 decembrie si tot asa, in fiecare weekend la aceeasi ora, ora 20:00.
Reguli:
-Nu va treziti ca sa puneti laser-ul ca sa omorati nemesis-ul/predatorul (nu aveti de ce sa va fie frica, asta ii un event in care eu voi sta si voi veti trage in mine). Cine omoara nemesis-ul/predatorul cu laser are din start ban 60 minute.
-Fara arme speciale, acestea fiind, Golden AK-47, Plasma Rifle, Flame XM 1014 v.2, Sawn-Off Shotgun.
-Nu voi tine event-ul mai mult decat am stabilit, deci sa nu va aud ca cereti mai mult. In caz contrar o sa luati gag.
-Have fun !!!!
IMPORTANT !!!!
Ii posibil ca in unele zile din aceste 5 weekend-uri sa nu reusesc sa fac event-ul, iar daca se va intampla asta, atunci il voi tine urmatoarea zi la aceeasi ora sau il va tine AMG/Ursei in locul meu in ziua respectiva.
Ii posibil sa intarzii, iar daca se va intampla asta, atunci voi tine event-ul de la ora cand voi reusi sa intru pe server.
O sa incerc sa anunt aici cand nu voi reusi sa fac event-ul in ziua respectiva.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Paragon, 12 December 2014 13:24



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zm.freakz.ro -> Archive  


The time now is 19-04-2024, 00:22:29
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x