User
Pass
2FA
 
 

Hello lume.. V-a fost dor de prezenta mea pe forum..:))

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message306
Andu*
[Banned user]

[Account disabled]
Banned


Status: Offline
(since 22-03-2016 16:24)
Joined: 12 Jan 2015
Posts: 236, Topics: 14
Location: Romania

Reputation: 5.9
Votes: 8

   
Post Posted: 12-01-2015, 16:36:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Buna m-am gandit sa mai scriu si eu ceva pe forumu asta ca nu am mai scris de mult:! Acum ca is la TIC nu prea am ce face.. Ce vroiam sa spun important e ca... Procesoare sau mai bine p1nuleee[e mai fain p1nn] ai grija cu unii admini ca is cam ....-) adica intru ma joc .unu pune lm iar acel lm trecea la mine in baza. iam spus sa il scoata si nu la scos. i la-am spart si mia dat slay - nui asa woken??? Si sunt unii care se dau mari... daca stiti krax e baiat mare,,,, cand nu e p1nn se da mare dar cand intra p1nn e mielusel. Adica unu ii spune sa imi dea slay si el imi da fara sa verifice ...serios??- Cred ca o sa revin si eu pe sv intr-o luna sau 2 si nu o sa mai fiu cine am fost . Adica o sa fiu tot andu sau pentru Zik si NoFear tot un tigan albastru dar o sa fiu putin mai ......... Ca am fost luat de prost cat am fost admin. Toti ziceau Andu am facut cerere dute si da pro.. Numai asa erau toti. Dc ? Ca am fost bun si dupa ce mam retras cu cine am ramas prieten?? MaRyuS p1nn si unii admini dar cei noi toti m-au luat in ras.. A da prieten adevarat e si Crefi sa nu il uit!- cel cu unban Crefi:)))
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
KRAX /A/ #

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-04-2015 19:40)
Joined: 03 Jan 2015
Posts: 37, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 35.2
Votes: 1

Post Posted: 12-01-2015, 22:19:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut,Andu*. In 90% din cazuri am verificat. Crede-ma,nu pot sa tin mereu pasul cu zeci de playeri,cateodata fiind singurul admin de pe server,ma descurc si eu cum pot. Presupun ca ai mai fost admin,daca ma insel,imi cer scuze. Cred ca stii si tu cum sa fii "asaltat" de playeri cu mesaje de genul : " Ba ***,da-mi revive", "baaaaa da-mi revive", "slay lui X,slay lui Y" . "X SI Y in baza mea" etc,imi e greu mereu sa verific si mai merg si eu cateodata pe increderea playerilor. Imi cer scuze daca te-am suparat cu ceva,pe viitor voi fi mai atent,mult noroc - ^_^
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ProCessor*
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 23-04-2015 14:20)
Joined: 13 Apr 2012
Posts: 325, Topics: 23
Location: Romania

Reputation: 47
Votes: 6

    rcon_shic yahoo.com 
Post Posted: 13-01-2015, 00:40:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Hmmmm , banuiam eu!
Bine ai revenit!

Daca ai o anumita Experienta deja iti dai seama cine minte...
Daca ai si un gram de inteligenta , te numesti "Andu*" !
Te ai prins?
: ))
Hai mai repede!!!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
wOkeNN

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-08-2015 23:05)
Joined: 02 Jan 2015
Posts: 65, Topics: 4
Location: Calarasi

Reputation: 39.2
Votes: 1

     
Post Posted: 23-01-2015, 11:30:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sall Andu , Bine ai revenit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

wOkeN Te Respecta
Joaca In Continuare
Pe BB.Freakz.RO
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by ProCessor*, 28 January 2015 16:59



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 23-04-2024, 10:23:52
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x