User
Pass
2FA
 
 

Interviu w/ Pato
Go to page 1, 2  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Interviews
Author Message7488
Kaede

[Diclonius Queen]



Status: Offline
(since 18-01-2022 12:20)
Joined: 20 Jan 2014
Posts: 11135, Topics: 207
Location: United Kingdom

Reputation: 3263.5
Votes: 308

Post Posted: 22-09-2014, 14:35:47 [Valuable post] | Translate post to: ... (Click for more languages)

Holla` Freakz!
Am aici primul interviu luat în exclusivitate super-moderatorului nostru iubit, Pato.
Am reuºit sã aflu câteva lucruri interesante, veþi vedea ºi voi.
Aveþi ºi voi ocazia sã aflaþi câteva chestii de care probabil nu ºtiaþi despre Pato.
Nu uitaþi cã puteþi sã comentaþi, sã vã daþi cu pãrerea despre acest om minunat.




Carina: Bun, deci, am început. Cum te numeºti? (numele întreg dacã doreºti)

Pato: Teo ºi atât, tot numele nu îl zic.

Carina: OK atunci. De unde eºti? Câþi ani ai?

Pato: Bucureºti, Vitan. Am 25 de ani.

Carina: Aha, aha. Mulþi înainte.

Pato: Mersi.

Carina: Ia sã vedem.. Te poþi descrie în câteva cuvinte?

Pato: Bãi sunt tare rãu, deºtept, frumos, simpatic, tot ce trebuie. Dar hai sã fiu sincer, sunt o persoanã foarte calmã, sunt balanþã, nu ºtiu, nu-mi vine acum.

Carina: OK, OK. Înþeleg dacã nu-þi vin cuvintele.

Pato: Încã ceva, mã laud singur ºi nu e ok.

Carina: Oh, cam urât din partea ta. "Lauda de sine nu miroase-a bine", ºtii.

Pato: Am emoþii sã moarã ãia mici!!!

Carina: N-ai de ce. Ce vreau sã te întreb... La ce vârstã ai avut, cum s-ar zice "prima dragoste", ºi cum a fost?

Pato: Începe panarama. Da deci, la 14 ani, am avut tangenþe cu persoane de sex feminin ce presteazã un act sexual, fie din plãcere, sau pentru valutã.

Carina: Serios? Aºa de tânãr?

Pato: Da, eram fleaºcã tot... sunt mai timid eu de fel.

Carina: Pãi ºi cum ai reuºit de ai ajuns la femei fiind timid?

Pato: M-au luat doi vecini mai mari ºi alea, sincer nu voiam sã mã duc, dar sunt genul care face orice atâta` timp cât nu sunt singur.

Carina: Înþeleg, bãnuiesc cã erau multe fete, femei pe-acolo.

Pato: A fost doar una, o þigancã, bunã rãu sã mor... , ºi acum pãstrez legatura cu ea... Glumesc, glumesc.

Carina: OK. Obiºnuieºti sã bei, sã fumezi? ªtii tu "beþii cu bãieþii".

Pato: În ultimul timp nu prea, m-am cuminþit, beau mai rar, dar nu beau aºa a prost sã mã omor singur. Beau când e de bãut ºi de panaramã, ºi de fumat, fumez, mult.. Depinde cu cine ºi unde sunt.

Carina: Hmm, OK. Poþi sã-mi povesteºti (pe scurt) o întâmplare, nu ºtiu, amuzantã, cum vrei tu sã-i zici, când obiºnuiai sã faci beþii?
Ce þi s-a pãrut þie, sau vouã "penal" sau "criminal".

Pato: Sunt câteva, dar îþi povestesc o searã când m-am îmbãtat în ultimul hal: Prin 2011 parcã (în anul ãla mi-am bãtut joc de corpul meu). Deci eram la unu acasã, grup restrâns, 4-5 bãieþi ºi 2 sau 3 fete, nu mai ºtiu exact. La inceput totul ok, stãteam de vorba la un pahar de bere, frecþie, pânã a venit un tovar㺠cu palincã ºi mi-am dat în cap rãu, am început sã pun muzicã de dansat breakdance, am fãcut un flip ºi mi-am spart capul în mobila lu' ãla. Pe moment n-am simþit nimic, pe urmã m-am dus cu încã 2 la Real Vitan (acum se numeºte Auchan) sã mai luãm vin (Boaºcã îi ziceam noi, era cel mai ieftin vin, 4 lei sticla) ºi þipam la lume prin magazin, când am ajuns la casã m-am urcat pe banda aia, ãºtia toþi "Bã ce moloz faci?" eu: "Pãi bã, n-am ºi eu un preþ?" Dar bine, eram mort rãu... A doua zi nu mai þineam minte absolut nimic. Au fost mai multe beþii, dar asta a fost epicã.

Carina: Wow, foarte inedit, ºi unic. "N-am ºi eu un preþ?" Hahahaha.

Pato: Da, încã ceva, eram cu una atunci.. Am sunat-o ºi îi þipam la telefon "Te iubesc!", dupã care tot eu "Dar cu cine vorbesc?"

Carina: Aoleu. Pãi cam atât cu viaþa ta realã. Mai vrei sã adaugi ceva despre tine? Poate un mesaj de final pentru freakz, un sfat, orice.

Pato: Sunt un lup tânãr, freamãt de viaþã ºi n-o duc rãu! ªi încã ceva, am avut ºi la avatar: "If you act like a oaie long enough lupii will come!"

Carina: Bine zis. Atunci, trecem la întrebãrile legat de freakz. Prima întrebare: Cum ai aflat de freakz?

Pato: Am intrat pe un server de cs, pe sin. La început eram pe forum doar pentru cã voiam sã mã implic @server, pe urmã am descoperit ºi alte pãrþi ale forumului, m-am dus la jocuri pe forum sã fac posturi, nu înþelegeam eu de ce unii au buline d-alea albe, am spamat acolo grav cu AMG, Airmax, killik, andree_a ºi mai erau 2-3 nebuni. Pe urmã am devenit owner pe sin3 ºi eram deja foarte cunoscut pe forum, am început sã activez prin mai multe secþiuni.

Carina: Ce te-a atras aºa mult la forum de ai hotãrât sã rãmâi pânã ai ajuns smod? ªi mai important, cum ai dobândit funcþia asta?

Pato: Funcþia a venit odatã cu secþiunea eBets, a fost ideea lui... am uitat cum îl chema sã mor... ºi Ravenous când a vãzut cã ãla era cam pilaf, nu avea stofa de moderat, chestii, m-a întrebat pe mine dacã vreau sã-l ajut ºi m-am implicat acolo ºi ulterior m-a fãcut mod.

Carina: Super. Acum, o pãrere despre colegii tãi din staff? Bunã, rea, nu conteazã, oricum vor vedea toþi.

Pato: Fiecare are pãrþi bune ºi rele, unii s-au mai schimbat între timp, pana mea, în general am o pãrere bunã despre toþi din staff.

Carina: Crezi cã ar merita cineva up în grad? ªi dacã da, cine? Asemenea ºi cu remove.

Pato: Hmmm, îmi pare rãu de AceRuL cã nu mai e mod, era bun pentru staff, tip inteligent. Iar up nu ºtiu cine ar merita, nimeni. Poate doar Jovi sã fie admin cã se implicã mult.

Carina: Înþeleg. Ce pãrere ai despre starea actualã a forumului? (din toate punctele de vedere)

Pato: E naºpa acum cã sunt prea mulþi copii, nu ºtiu, acum 2-3 ani nu era aºa, când citesc spam zone-ul mi se goleºte mintea, serios. ªi e ceva ciudat la generaþia asta, sunt puþin cam cretini. Dar forumul e în creºtere, staff-ul se implicã, sincer cred cã ãsta e cel mai bun staff care l-a avut freakz-ul.

Carina: Hmm, I got that. O altã întrebare, ºi e ultima: Dacã ai avea posibilitatea, ai schimba ceva la forum? Orice.

Pato: Nu ºtiu, e bine aºa, poate doar aia sã-þi confirmi contul prin email.

Carina: OK. Cam asta-i tot, sper cã þi-a fãcut plãcere.

Pato: Da, a fost interesant.


Cam ãsta e interviul cu Pato, citiþi-l ºi voi ºi vedeþi cum vi se pare. -
Sunt sigurã cã o sã vi se parã interesant.





Last edited by Kaede on 29-09-2014, 16:38:16; edited 2 times in total
15 2
  
Back to top
View user's profile Send private message
AMG

[INACTIVE]



Status: Offline
(since 09-09-2023 16:07)
Joined: 23 Aug 2011
Posts: 32411, Topics: 621
Location: N/A

Reputation: 5782
Votes: 1014

 
Post Posted: 22-09-2014, 14:43:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pfff... cam puþin -. Aþi început bine, dar s-a stins caterinca treptat -.
Pato care i-a zis Carinei - wrote:
am spamat acolo grav cu AMG, Airmax, killik, andree_a ºi mai erau 2-3 nebuni

-
Oh yea... îmi aduc aminte ºi când ne-am luat-o pe coajã rãu dupã... mai mult tu -.



3 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cosmin827

[Welcome to my Hood ]



Status: Offline
(since 02-12-2022 21:31)
Joined: 31 Jan 2011
Posts: 16374, Topics: 74
Location: Oltenita

Reputation: 2370.2
Votes: 304

 
Post Posted: 22-09-2014, 14:45:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Frumos interviul, il cunosc pe Pato de cativa ani , chiar am fost si colegi pe servere de cs. Respect pentru el, un baiat de nota 1000. -

#IseeY Blizz! ^El Lider
La confussione mi irrita ....e tanto!
Every new day is another chance to change your life
2 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Extasy_freakz

[Devil's daughter]



Status: Offline
(since 24-10-2022 04:53)
Joined: 08 Feb 2013
Posts: 1312, Topics: 38
Location: Romania

Reputation: 808.1
Votes: 179

 
Post Posted: 22-09-2014, 15:03:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu știam cã la 14 ani a avut ”prima dragoste”...interesant...Dosent Matter

There's no future there's no past
Beating hearts are all we have

1 1
  
Back to top
View user's profile Send private message
Pato

[Rapid]



Status: Offline
(since 30-10-2022 10:40)
Joined: 07 Mar 2011
Posts: 29739, Topics: 449
Location: Bucuresti

Reputation: 4415.4
Votes: 1798

Post Posted: 22-09-2014, 15:04:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

AMG wrote:
Pfff... cam puþin -. Aþi început bine, dar s-a stins caterinca treptat -.
Pato care i-a zis Carinei - wrote:
am spamat acolo grav cu AMG, Airmax, killik, andree_a ºi mai erau 2-3 nebuni

-
Oh yea... îmi aduc aminte ºi când ne-am luat-o pe coajã rãu dupã... mai mult tu -.

Cam scurt ce-i drept - dar a iesit bine, bravo Cariinush.
Vremuri bune AMG -
cosmin827 wrote:
Frumos interviul, il cunosc pe Pato de cativa ani , chiar am fost si colegi pe servere de cs. Respect pentru el, un baiat de nota 1000. -

- RE

Extasy_freakz wrote:
Nu știam cã la 14 ani a avut ”prima dragoste”...interesant...Dosent Matter

-

2 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
BonJovi4EveR
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 20-04-2016 19:39)
Joined: 17 Feb 2012
Posts: 18171, Topics: 590
Location: United States

Reputation: 195.3
Votes: 196

Post Posted: 22-09-2014, 15:32:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Extasy_freakz wrote:
Nu știam cã la 14 ani a avut ”prima dragoste”...interesant...Dosent Matter



Vezi ca il dai de gol. - Anyway, foarte reusit interviul. GJ to Cariinush & Pato. Sa mai vina si altele. -

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Extasy_freakz

[Devil's daughter]



Status: Offline
(since 24-10-2022 04:53)
Joined: 08 Feb 2013
Posts: 1312, Topics: 38
Location: Romania

Reputation: 808.1
Votes: 179

 
Post Posted: 22-09-2014, 15:33:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu voiam sã-l dau de gol, voiam sã îi reproșez anumite chestii, dar nu s-a prins. -

There's no future there's no past
Beating hearts are all we have

3 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kaede

[Diclonius Queen]



Status: Offline
(since 18-01-2022 12:20)
Joined: 20 Jan 2014
Posts: 11135, Topics: 207
Location: United Kingdom

Reputation: 3263.5
Votes: 308

Post Posted: 22-09-2014, 15:36:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mai vine acum încã unul. Þineþi-vã de ceva stabil. -


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Pato

[Rapid]



Status: Offline
(since 30-10-2022 10:40)
Joined: 07 Mar 2011
Posts: 29739, Topics: 449
Location: Bucuresti

Reputation: 4415.4
Votes: 1798

Post Posted: 22-09-2014, 15:37:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Extasy_freakz wrote:
Nu voiam sã-l dau de gol, voiam sã îi reproșez anumite chestii, dar nu s-a prins. -

Ce-am facut pasarica? -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ravenous

[Retired E5150]



Status: Offline
(since 28-12-2023 12:30)
Joined: 01 Jan 2012
Posts: 10472, Topics: 307
Location: Bucharest

Reputation: 1863.9
Votes: 234

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 22-09-2014, 15:45:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am citit pe alocuri. Carina, daca te-ar angaja cei de la ziarul meu favorit maine, imediat as inceta a citi ziarul ala, implicit m-as lepada de eticheta cu care il onoram odinioara, cea de "favorit" - Buna initiativa, tho, facuse si Froster ceva de genul pe la WoW zone, "La Sueta" sau ceva de genul.


I AM NO LONGER A GAMEMASTER, PLEASE SEE SERVER STAFF



1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kaede

[Diclonius Queen]



Status: Offline
(since 18-01-2022 12:20)
Joined: 20 Jan 2014
Posts: 11135, Topics: 207
Location: United Kingdom

Reputation: 3263.5
Votes: 308

Post Posted: 22-09-2014, 15:47:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ravenous wrote:
Am citit pe alocuri. Carina, daca te-ar angaja cei de la ziarul meu favorit maine, imediat as inceta a citi ziarul ala, implicit m-as lepada de eticheta cu care il onoram odinioara, cea de "favorit" - Buna initiativa, tho, facuse si Froster ceva de genul pe la WoW zone, "La Sueta" sau ceva de genul.

Citeºti tu ziaru` mã?


Numai sã critici ºtii!!!!!!!!!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Extasy_freakz

[Devil's daughter]



Status: Offline
(since 24-10-2022 04:53)
Joined: 08 Feb 2013
Posts: 1312, Topics: 38
Location: Romania

Reputation: 808.1
Votes: 179

 
Post Posted: 22-09-2014, 16:56:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pato wrote:
Ce-am facut pasarica? -


Mãããã, nu mai vorbește urât.


There's no future there's no past
Beating hearts are all we have

2 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
lOl ^_*

[123]



Status: Offline
(since 06-12-2021 09:45)
Joined: 09 Mar 2011
Posts: 19872, Topics: 704
Location: Romania

Reputation: 224
Votes: 1772

   
Post Posted: 22-09-2014, 17:34:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

BAAAA i ai zis viata acolo -
1 1
  
Back to top
View user's profile Send private message
-P!C@-

[Simply Normal]



Status: Offline
(since 21-04-2022 19:07)
Joined: 28 May 2012
Posts: 21086, Topics: 1601
Location: Constanta

Reputation: 1870.3
Votes: 781

Post Posted: 22-09-2014, 17:52:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ai zis cam tot in interviu, bv Carina & Pato! -



1 1
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sartorius

[s a d b o y s]



Status: Offline
(since 09-09-2018 07:14)
Joined: 26 Sep 2011
Posts: 10698, Topics: 177
Location: hehe

Reputation: 383.9
Votes: 249

 
Post Posted: 22-09-2014, 18:12:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pato suntem vecini

gandacel wrote:
avioane, daca ai lasa forumul si ai inceta in a te mai da superior userilor, folosind niste butoane, mai bine ai termina liceul si le-ai arata profesorilor ca esti superior. noua ne dai warn/ban gata ne-ai linistit dar adevarata provocare e la liceu

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Interviews  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 20-04-2024, 03:37:54
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x