User
Pass
2FA
 
 

La betie....
Go to page 1, 2  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message5294
Wipe
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 08-06-2022 20:34)
Joined: 05 Jul 2012
Posts: 12606, Topics: 645
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 21726.8
Votes: 431

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 10-11-2014, 23:15:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Acesta e un topic in care vreau sa discutam despre unele, sau toate, betii ale voastre. Ce ati facut, unde ati ajuns, care au fost consecintele... Ar fi un subiect interesant de discutat...

Incep eu:
Aveam 12 ani, eram la o nunta undeva la tara... Impreuna cu un amic de-al meu de aceasi varsta ne-am hotarat sa bem vodka, ca deh... ce se poate intampla? Ne-am luat 2 sticle de vocka de 0.5l si cateva beri, sa avem cu ce stinge. Am mers la mine acasa, la bunici defapt, si ne-am apucat de baut: shot-uri de 100ml - dupa ce am terminat o sticla de vodka in 2 m-am decis sa imi impresionez prietenii, pentru ca mai erau inca 2 persoane acolo (2 baieti mai mari) care radeau de noi. Mi-am turnat intr-un pahar de suc (200-250ml) vodka, plin. Si i-am dat groapa... Am picat lat pe pat si m-am trezit seara cu o presiune in gat ca vreo 5 minute am dat la rate in continuu. Eram singur, toata lumea plecase... Nimeni nu stia nimic de mine...
Toata seara, am vomat incontinuu (in reprize, bineinteles). Trebuia sa stau ascuns sa nu ma vada nimeni, si sa nu ma simta nimeni, pentru ca duhneam a spirt.
A doua zi cand m-am trezit, mi-am spus ca nu voi mai face niciodata asa ceva... Insa...



Don't touch this

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cm.PuNky

[370HSSV 0773H]



Status: Offline
(online 1 day ago)
Joined: 05 May 2012
Posts: 32814, Topics: 382
Location: Partea radioactiva a Raiului

Reputation: 5160.1
Votes: 729

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 10-11-2014, 23:26:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ultima betie a fost anul asta de ziua mea pe 28 Februarie si mi-am tinut ziua la femeia mea acasa, am cumparat ceva bere,visinata si 3 sticle de Vodka tazovski, pai totul ok pana am ajuns la vodka, am facut o intelegere cu un prieten sa o impartim si cand mai era sfert din sticla am constatat subit ca am cam baut singur si am zis: ok, *** it, o beau pe toata, am mancat putin tort dupa asta, mare prostie! sa nu faceti asa ceva oricat de beti ati fi -) pe la 1 noaptea am plecat acasa, totul ok pe drum, putin ametit si nimic special, am intrat in apartament si s-a taiat filmul, m-am ametit ca dracu - in 2 secunde am fost varza si nu mai stiam de mine, incepeam sa ma intreb ce s-a intamplat de is beat, unde is, sau ce fac... dupa vre-o 30 filme ciudate am facut cunostinta cu chiuveta si ea a facut cunostinta cu voma - Dupa ce am dat tot afara eram ca nou si pregatit sa ma imbat iar dar m-am intins putin pe pat si am adormit -

~Iert dar nu uit~
Life is movement. Once you stop moving, you're dead. Choose life.
- Eugen Sandow
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Faydwer

[Licensed to kill]



Status: Offline
(since 17-11-2019 19:30)
Joined: 06 Aug 2011
Posts: 7215, Topics: 383
Location: Italy

Reputation: 92.6
Votes: 410

 
Post Posted: 22-11-2014, 21:52:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Foarte tari povestile voastre le-am citit m-am amuzat , dar hai sa va spun si povestea mea, sper ca aveti rabdare sa cititi.

Deci ultima betie serioasa a fost anul acesta 19 Iulie mai exact. Ziua unui tovaras a facut tipu 18 ani, deh trebuie sa dea omu de baut, cinste chestii etc :]] . Ma intalnesc cu respectivul si mergem sa cumparam de "inceput" pe la orele 19/20 , vodka Stalinskaya , Cavadoro niste beri etc.. De mers acasa la tipu ala nu am mers ca sa fie totu frumos cu muzica si chestii, nu domne, am mers sa mai luam cati-va - ca na ce se poate intampla?
Ne-am strans cativa am facut cinste oamenilor alea alea, m-am pus pe vrajeala cu sora unuia (sincer era chiar buna) , pana cand vad ca zice sarbatoritul "Baaaa hai pana acasa" , daca nu a specificat care casa am mers la mine :]] , unde am deschis PC-ul am dat la maximum sistemul si "muzica sa cante si bani sa ai". Eu cum de obicei sunt mai nebun, am amestecat intr-un pahar mare ce este drept, tot ce mai aveam de baut la noi, vodka/cavadoro , am baut fiecare un pahar, tipu era HIGH, eu eram fresh...
Dupa un timp, am plecat la plimbare cum nu intrebati ca eram zambareti -. Am trecut prin fata casei a sarbatorilui, eu ii zic simplu si direct "CE BEM CA NU MAI AVEM NIMIC" , si am primit un raspuns foarte fun "am eu, dar daca ma prinde tata dam de dracu si de toata familia lui" =]] . Evident betivii anonimi, am luat vin si tuica , care sincer nu stiu cine a bauto - , si usor usor am ajuns in parcul de langa o discoteca, la fel acolo lume chestii , ne-am luat la vorba si a venit un tip spunand "Haide-ti la discoteca" , iar eu cum sunt TUPEIST 100% mai ales beat, zic hai ma ce ... , si am ajuns in incinta discotecii unde practic am facut SHOW - , asta insemnand ca, vorbeam cu oricine si dansam de parca eram Michael Jackson, pana m-am intalnit cu prietena care m-a vazut ca aveam tricoul pe dos si ce s-a gandit? Sa ma dezbrace in mijlocul tuturor sa-mi puna tricoul cum trebuie -. Se gaseste apoi cineva, sincer nu stiu daca era bodyguard sau vreun tovaras, de m-a scos afara. Vazandu-ma afara incepusem sa ma cert cu unii , ma mir ca nu mi-am luato ca dintr-un zbeng eram DOWN la cat de drept mergeam.
Am ajuns sa ma "odihnesc" timp de jumatate de ora pe o banca, unde sarbatoritul era treaz vazandu-ma cum era, si incerca sa ma duca acasa, dupa ce ca eu am sarbatorit si pentru el in acea seara. Intr-un final tipu m-a dus acasa cu greu, inca imi aduc aminte secvente cand eram treaz cand nu :]]
A doua zi, vine la mine acasa, el fresh eu dormeam si ma intreaba daca mergem la strand. Eu cu o fata gen "ba tu esti nebun" ii zic ca da si ma culc la loc, apoi dupa ceva timp il vad ca-mi da palme sa ma trezesc, il injur putin si in camera mea era si taicamiu care ma intreaba daca imi e rau -, eu ii zic ca da.... iar raspunsul lui a fost EPIC "daca dormi cu geamul deschis, ai tras curent" - bai deci muream de ras si eu si tipu ala. Treaba este ca nici in apa rece din piscina nu m-am trezit complet ca eu faceam pluta =]] , dar ce este drept m-am distrat.

Sfat: Fratilor, cand beti faceti-o cu cap si nu in cantitati care nu le puteti duce, doar de dragul de a fi in rand cu prietenii. Da si eu beau uneori foarte mult, dar nici slab la bautura nu sunt sa ma imbat din 2/3 pahare. Faceti-o de fun in cantitati mici, mai bine sa te prefaci beat decat sa fii beat rupt si sa vorbesti 3 limbi deodata :]]
Pentru aceia care zic ca unii beau doar sa fie jmecheri, nu este adevarat! Uneori ai nevoie si de chestii deastea ca o bauta serioasa, de ce? pai frate a-ti vazut ce fain te simti beat, esti vesel , ai tupeu pentru orice. Daca esti prost rau beat sa numai bei , daca nu stii sa faci caterinca in acel moment.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Radical

[Madness forever]



Status: Offline
(since 13-04-2023 12:11)
Joined: 08 Sep 2011
Posts: 7438, Topics: 366
Location: Neverland

Reputation: 3074.2
Votes: 461

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 26-11-2014, 23:24:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sambata trecuta...
Mergeam in centru vechi (bucuresti) din senin o tiganca (parea homeless) venea cu o viteza alarmanta spre mine. Am facut stanga....face dreapta...mai fac stanga..face dreapta iar...(strafe) okei muiasta asta vine spre mine, ce fac? numai ce vad ca tzuguie buzele sa ma sarute/pupe dracu sa o f***- intind mainile in fata si incep sa dau cu piciorul....luasem vreo 5 beri si parca dansam greceste....never again...never again.
Am scapat neatins de tiganca ( pe piele), dar geaca a trebuit sa o spal de vreo 2 3 ori sa fiu sigur.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
GeorgeFcp

[☆_☆]



Status: Offline
(since 18-06-2019 18:43)
Joined: 16 Dec 2014
Posts: 2150, Topics: 61
Location: Ploiesti

Reputation: 14.8
Votes: 118

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  - 
Post Posted: 21-12-2014, 14:01:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cea mai seaca poveste o am eu.
Am baut ca porcu 6 beri si 2 sticle de votka si cand am mers sa ma culc in loc sa fac dreapta spre pat am cazut in dulap si acolo am dormit 2 zile. (asta fiind prima oara cand am baut , acu vro 2-3 ani)



1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
ValenTyNo95

[FREAKZ E BAZA]



Status: Offline
(online 2 days ago)
Joined: 16 Feb 2013
Posts: 6284, Topics: 250
Location: Bucuresti

Reputation: 4319
Votes: 262

 
Post Posted: 26-12-2014, 17:16:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mor doamne,auzi la asta viata .. -)) -)
@La mine e simplu,beau si dorm(beau ce beau si dupa ma ia somnul)


FREAKZ COMMUNITY @ Facebook

FREAKZ E BAZA !
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Wipe
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 08-06-2022 20:34)
Joined: 05 Jul 2012
Posts: 12606, Topics: 645
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 21726.8
Votes: 431

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 29-12-2014, 19:49:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Radical, trebe sa fii foarte handsome sa ai asa noroc la femei. Ar trebui sa bei mai des. Pe mine ma evita toata lumea cand beau


Don't touch this

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Radical

[Madness forever]



Status: Offline
(since 13-04-2023 12:11)
Joined: 08 Sep 2011
Posts: 7438, Topics: 366
Location: Neverland

Reputation: 3074.2
Votes: 461

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 29-12-2014, 23:43:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Wipe wrote:
Radical, trebe sa fii foarte handsome sa ai asa noroc la femei. Ar trebui sa bei mai des. Pe mine ma evita toata lumea cand beau

Handsome? Cand te alearga tigancile in centrul vechi nu cred ca e pentru ca esti handsome.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
superspeed96

[Assasin]



Status: Offline
(since 14-03-2020 20:40)
Joined: 21 Sep 2012
Posts: 3762, Topics: 123
Location: Acasa

Reputation: 55.6
Votes: 102

Post Posted: 30-12-2014, 02:01:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mai bine tigancile, decat tiganii -))))))



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Anca

[Bad Kitty]



Status: Offline
(since 12-12-2021 05:06)
Joined: 24 Dec 2010
Posts: 5021, Topics: 240
Location: Hell

Reputation: 2575.2
Votes: 308

 
Post Posted: 06-01-2015, 05:05:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Radical wrote:
Wipe wrote:
Radical, trebe sa fii foarte handsome sa ai asa noroc la femei. Ar trebui sa bei mai des. Pe mine ma evita toata lumea cand beau

Handsome? Cand te alearga tigancile in centrul vechi nu cred ca e pentru ca esti handsome.


Ca esti pitic, a vrut sa te bage sub fusta -




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Radical

[Madness forever]



Status: Offline
(since 13-04-2023 12:11)
Joined: 08 Sep 2011
Posts: 7438, Topics: 366
Location: Neverland

Reputation: 3074.2
Votes: 461

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 06-01-2015, 11:51:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Anca wrote:
Radical wrote:
Wipe wrote:
Radical, trebe sa fii foarte handsome sa ai asa noroc la femei. Ar trebui sa bei mai des. Pe mine ma evita toata lumea cand beau

Handsome? Cand te alearga tigancile in centrul vechi nu cred ca e pentru ca esti handsome.


Ca esti pitic, a vrut sa te bage sub fusta -

Si tu ai fi fost de acord cu asta? - - - -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ryangg

[Advisor]



Status: Offline
(since 09-11-2022 09:46)
Joined: 26 Nov 2010
Posts: 5852, Topics: 190
Location: Iasi

Reputation: 654
Votes: 134

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 06-01-2015, 12:16:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ultima betie a fost prin septembrie 2013 ,cand un vecin venise cu 2 galeti de vin si altu cu rachiu de cazan ,am baut cu cana in 3 oameni 2 galeti de vin si 4 litri de rachiu de cazan ,la un moment dat vedeam triplu ,pamantul era la nivelul ochilor si pierdusem total echilibrul la ce se intampla in jur,mergeam pe burta sa nu simt ca cad..noroc de sora mea ca ma dus acasa altfel dormeam in santuri - ,de atunci mam lasat de baut ..doar 1 pahar ,1 bere odata la ceva timp


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Wipe
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 08-06-2022 20:34)
Joined: 05 Jul 2012
Posts: 12606, Topics: 645
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 21726.8
Votes: 431

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 06-01-2015, 14:16:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ryangg Slabut... A trecut ceva vreme, sper doar sa nu uiti -


Don't touch this

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
JeLLaL

[Never give up!]



Status: Offline
(since 26-01-2022 14:44)
Joined: 29 Nov 2012
Posts: 8774, Topics: 1365
Location: Iasi City

Reputation: 2952.4
Votes: 480

       
Post Posted: 07-01-2015, 11:30:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ultimul meu meci cu alcoolul a fost de revelion. Cand am bagat 5-6 shout-uri de Vodka cu suc, am vazut ca nu m-a lua nimic de cap.. Nu isi facea efectul, si i-am dat cu vodka sec cateva pahare + tequilla, si ca sa fie totul complet i-am pus capac cu Jager. Mi-a dat mortul vreo 2 ore pe acolo. Stateam tapan si dadeam cu apa plata numai sa imi revin. M-am si taiat la mana cu un ciob de sticla. -
N-am dat la rate dar tot mi-a fost greata a 2a zi. La fel ca altii ziceam a 2a zi: "Nu o sa mai beau de acum incolo!" Asta zicem pana cand suntem din nou fresh. -





GFX Zone!
1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
PoliceMan~
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 17-12-2015 09:34)
Joined: 16 Dec 2015
Posts: 119, Topics: 12
Location: Oriunde

Reputation: 47.1
Votes: 4

 
Post Posted: 17-12-2015, 10:56:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Wipe wrote:
Acesta e un topic in care vreau sa discutam despre unele, sau toate, betii ale voastre. Ce ati facut, unde ati ajuns, care au fost consecintele... Ar fi un subiect interesant de discutat...

Incep eu:
Aveam 12 ani, eram la o nunta undeva la tara... Impreuna cu un amic de-al meu de aceasi varsta ne-am hotarat sa bem vodka, ca deh... ce se poate intampla? Ne-am luat 2 sticle de vocka de 0.5l si cateva beri, sa avem cu ce stinge. Am mers la mine acasa, la bunici defapt, si ne-am apucat de baut: shot-uri de 100ml - dupa ce am terminat o sticla de vodka in 2 m-am decis sa imi impresionez prietenii, pentru ca mai erau inca 2 persoane acolo (2 baieti mai mari) care radeau de noi. Mi-am turnat intr-un pahar de suc (200-250ml) vodka, plin. Si i-am dat groapa... Am picat lat pe pat si m-am trezit seara cu o presiune in gat ca vreo 5 minute am dat la rate in continuu. Eram singur, toata lumea plecase... Nimeni nu stia nimic de mine...
Toata seara, am vomat incontinuu (in reprize, bineinteles). Trebuia sa stau ascuns sa nu ma vada nimeni, si sa nu ma simta nimeni, pentru ca duhneam a spirt.
A doua zi cand m-am trezit, mi-am spus ca nu voi mai face niciodata asa ceva... Insa...


P.S Geniala Poveste
..Povestea mea.. Aveam 13 ani cand am vrut sa merg in Caractere in Targu jiu ( e un club foarte tare unde merg de obicei persoanele cu varste peste 16 ani) deoarece toti smecherii mergeau acolo. Ma duc eu linistit cu un prieten, toti aia de acolo se uitau uimiti, si cer 2 beri. Barbatul de acolo, ne da, speriat, dupa toti aia au sarit sa nu ne dea , nu prea am auzit ce ziceau aia dar printre randuri am auzit ca a zis unu, astia nu beau nici un sfert. Am baut-o pe a mea si pe a prietenului meu si am mai cerut doua, le-am baut si pe alea, prietenul meu s-a imbatat de asemenea/. Dpa ne-am dus in baie.. La un moment dat numai vedeam nimic si am cazut pe wc, si prietenul meu la fel. Peste vreo 4 ore, vad ca sunt trezit intr-un mod ciudat( credeam ca sunt acasa in pat) si il vad pe prietenul meu, eram plin de apa, miroseam ca dracu si aveam voma pe haine.. Cand am ajuns acasa, parintii erau disperati, era 2 noaptea si eu nu ajungeam acasa, tata ma cautase in tot orasu.. Si asa.. am fost pedepsit 2 luni sa numai ies din casa, doar in fata blocului ( trist, nu?)


Nu Sunt Satanist...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 23-04-2024, 19:26:42
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x