User
Pass
2FA
 
 

PC GAMING
Go to page     
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Some tips regarding several acquisitions
Author Message8533
R3dBuLL
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 17-12-2018 22:08)
Joined: 28 Mar 2014
Posts: 5334, Topics: 554
Location: Romania

Reputation: 257.8
Votes: 364

     
Post Posted: 22-07-2018, 23:55:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut, sunt in criza foarte mare de bani si as vrea sa imi fac un PC pe piese undeva in jur de 1000 de ron(maxim 100 lei in plus). Deocamdata am un Acer Aspire XC-704(cautati pe google pc-ul) si nu mai rezist cu el. La inceput imi rula CS:GO in 30-40 fps pe low, dar acum nu. Am cateva idei de componente, dar as vrea sa vad ideile voastre.
In caz ca se poate sa iau ceva din PC-ul meu curent cum ar fi ssd/rami etc. puteti sa-mi spuneti.
Daca postati doar in batjocura rog sanctionarea voastra. Doresc sa comenteze cei care cunosc bine domeniul acesta.
In general imi doresc sa ruleze PUBG-ul(nu conteaza cum, doar sa il ruleze btw nu includem miscatul in "poze").
Am de gand sa il achizitionez zilele acestea.
Piesele pot fi si de pe OLX!!
Cel mai bun build primeste toata reputatia mea.
DIN NU: BUGET 1000 RON(MAX +100 RON)


@linke @pms



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Some tips regarding several acquisitions  
Go to page     


The time now is 23-04-2024, 16:22:07
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x