User
Pass
2FA
 
 

[RESPINS] Va rog... lamuriti-ma, careva !

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> CS 2006-2019 (Archived)
Author Message1068
RazZz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-08-2018 16:38)
Joined: 06 Jun 2018
Posts: 5, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: -49.6
Votes: 2

Post Posted: 18-06-2018, 20:43:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut,
Dupa o mica "disputa" pe server cu R1sk ieri, astazi am avut aproape acelasi incident si cu Freaka.
Detaliat : jucam vs R1sk , si dupa cum bine ii stiti modul de joaca, venea spre mine in bhop-ul vietii...cu lama in mana. Trag cu pistolul in el (mai mult pe langa), mi se termina gloantele scot cutitul ...il tai. Ma ameninta ca-mi da kick. Pai stai un pic. Unde am gresit ? Incep jignirile din partea lui. Daca mi s-au terminat gloantele , nu am voie sa scot lama ? Zicea ceva de dmg. N-am inteles atunci.
Dar astazi am patit-o ceva asemanator cu Freaka. El vs un coechipier (ambii cu lamele), eu ...prin apropiere cu arma (paraitoarea). Trag ...apasat...imprastiat muuuuult. Nu cred ca mi se terminase gloantele si schimbat pe cutit undeva pe la...nu stiu...poate 5-7 gloante ramase(pur si simplu instinctiv) si fug spre el. Dar nu apuc sa-l tai. Il taiase celalalt. A inceput si Freaka cu ...amenintari de kick....
Ok, undeva gresesc eu si nu prea inteleg unde. Sa inteleg ca este interzis pe server sa scoti lama dupa ...ce tragi cu arma ? Stai si astepti sa fii taiat pana incarci? Asta-i logica? Chiar rog cineva sa lamureasca. In Regulament n-am gasit nimic ...
L-am rugat pe Freaka in privat (steam) sa-mi explice despre ce naiba este vorba. Dupa o alta amenintare gen "data viitoare ai kick" a venit si expresia mult zapacita "las-o asa" si apoi un ignore total.

Oameni buni. Nu intentionez sa isc vreun scandal pe-acilea. Dar daca sunt anumite reguli...de ce NU sunt evidentiate? Anuntate ... etc ?

App : ca si anunt pe server apare ca este interzis bunnyhop-ul si script-uri cu acestea. Gresesc ? @R1sk : nu ai cum sa "zbori" in bhop doar folosind tasta "space"...


Ma astept la niste raspunsuri destul de acide din partea lui R1sk si Freaka....


Respect.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
freakaddd86

[Creep]



Status: Offline
(since 23-03-2022 21:32)
Joined: 08 Mar 2015
Posts: 785, Topics: 22
Location: Bucuresti

Reputation: 344.8
Votes: 8

       
Post Posted: 18-06-2018, 21:33:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dacă te crezi un jucător adevarat de CS nu trebuie sa faci damage, nu mai face atât pe victima si nu te mai plânge că o muiere.... E un free game într-adevăr, dar sa faci damage nu e Ok, mai ales că stii sa joci.. Nu te mai plânge atât ca o muiere.... Eu Ti am spus chestia cu kick-ul pentru ca m am ofticat ca imi faci damage, si nu mai minți atât, în momentul în care am venit spre tine eram cu arma în mana iar tu cu cuțitul.... ai tras câteva gloanțe in mine după care ai scos lama si m ai tăiat! Pentru nelămurire ta ASTA ÎNSEAMNĂ DAMAGE.... Nu mai te da victima atât ca nu știi ce e DAMAGE.... Mi am schimbat părerea despre tine... Aaa si apropo, încearcă să te comporți ca un bărbat, nu mai fii asa parșiv si nerecunoscator!

Update @ 18-06-2018, 22:33:26

Si cat despre R1sk el joacă foarte bine cu lama, nu face bhop, sare foarte bine, si stie sa joace lama, iar tu te cam oftici ca te cam taie de fiecare dată când te prinde... las o moale cu chestiile astea, nu si au rostul daca te crezi un jucător adevarat!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
R1Sk

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-11-2020 20:24)
Joined: 13 Aug 2017
Posts: 41, Topics: 7
Location: United Kingdom

Reputation: 45.2
Votes: 1

     
Post Posted: 18-06-2018, 21:37:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Gresit - ..esti recalcitrant , adevarul doare ..dmg lama intentionat si vad ca insinuezi incontinuare cu "venea spre mine in bhop-ul vietii" nu stiu ce e ala bhop , vad ca il ai mereu in gura explica-mi ce e ca tot sti , si nu te-am amenintat , se poate verifica - ti-am spus doar ca meriti un kick , dece? pentru dmg+lama intentionat , cum ai spus tu ca ti sau gatat gloantele e in regula dar se pare ca mereu se gata la tine ..uite azi ai avut conflict si cu freaka poate confirma ...Razz nu avea rost cred deschiderea aceastei discuti daca nu ai fi stresat problema ca te crezi prea bun si mai sus in cuvinte ca alti nu iti plac sa ti se dea explicati . Si te rog sa incetezi cu bhop ma deranjeaza ce spui tu ca nu folosesc asa ceva habar nu am cu ce sa mananca ...numai bine pe parcurs controleazate parere mea.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Andrei !

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-05-2020 14:33)
Joined: 30 Aug 2016
Posts: 352, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 63.8

Post Posted: 18-06-2018, 22:44:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu am nici cea mai mica idee, ce e de lamurit, Risk este un jucator foarte bun de lama si nu are nimic, iar la faza aceea nu te-a amenintat doar ti-a zis ca ai merita kick. Atata timp cat nu a fost folosita nicio comandan asupra ta nu inteleg ce e de lamurit. Nu inteleg ce doresti cu acest topic si nu inteleg de ce acuzi fara sa stii si denaturezi situatia. O seara placuta!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
RazZz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-08-2018 16:38)
Joined: 06 Jun 2018
Posts: 5, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: -49.6
Votes: 2

Post Posted: 19-06-2018, 18:42:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Andrei ! wrote:
Nu am nici cea mai mica idee, ce e de lamurit, Risk este un jucator foarte bun de lama si nu are nimic, iar la faza aceea nu te-a amenintat doar ti-a zis ca ai merita kick. Atata timp cat nu a fost folosita nicio comandan asupra ta nu inteleg ce e de lamurit. Nu inteleg ce doresti cu acest topic si nu inteleg de ce acuzi fara sa stii si denaturezi situatia. O seara placuta!




Andrei scurt si la obiect. Am gresit folosind arma apoi lama . Da sau nu. Si nu am adus nici o "acuzatie" nimanui - totul este interpretabil in contextul incercarii mele de a explica situatiile.
Si dupa cum vad ... R1sk a facut o regula din asta. Atat vroiam sa aflu din partea unui Detinator. Este sau nu regula -

@freaka: mai lasa-ma cu astfel de texte daca esti sau nu barbat adevarat. Sunt imun la asftel de jigniri. Joc acest joc doar de fun si relaxare. Nu mai trag "atat de tare" sa ajung un top player. A fost odata ca niciodata ...las locul altora mai buni.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
freakaddd86

[Creep]



Status: Offline
(since 23-03-2022 21:32)
Joined: 08 Mar 2015
Posts: 785, Topics: 22
Location: Bucuresti

Reputation: 344.8
Votes: 8

       
Post Posted: 19-06-2018, 18:59:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

RazZz wrote:
Andrei ! wrote:
Nu am nici cea mai mica idee, ce e de lamurit, Risk este un jucator foarte bun de lama si nu are nimic, iar la faza aceea nu te-a amenintat doar ti-a zis ca ai merita kick. Atata timp cat nu a fost folosita nicio comandan asupra ta nu inteleg ce e de lamurit. Nu inteleg ce doresti cu acest topic si nu inteleg de ce acuzi fara sa stii si denaturezi situatia. O seara placuta!




Andrei scurt si la obiect. Am gresit folosind arma apoi lama . Da sau nu. Si nu am adus nici o "acuzatie" nimanui - totul este interpretabil in contextul incercarii mele de a explica situatiile.
Si dupa cum vad ... R1sk a facut o regula din asta. Atat vroiam sa aflu din partea unui Detinator. Este sau nu regula -

@freaka: mai lasa-ma cu astfel de texte daca esti sau nu barbat adevarat. Sunt imun la asftel de jigniri. Joc acest joc doar de fun si relaxare. Nu mai trag "atat de tare" sa ajung un top player. A fost odata ca niciodata ...las locul altora mai buni.


PAi asta e si ideea... puteai sa recunosti ca ai facut damage, nu exsita in regulament ca nu poti face dmg, dar pus si simplu recunosteai, mai ales ca te 'dai' jucator CS. O zii buna!
Rog un owner sa inchida topic



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Seth1, 19 June 2018 21:03



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> CS 2006-2019 (Archived)  


The time now is 19-04-2024, 21:19:56
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x