User
Pass
2FA
 
 

[RESPINS] (cerere grad)

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war7.freakz.ro -> Admin request
Author Message639
TPB #anaconda

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-03-2018 18:30)
Joined: 02 Jan 2018
Posts: 88, Topics: 28
Location: Oriunde se poate.

Reputation: -24.7
Votes: 7

Post Posted: 02-01-2018, 23:10:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nick : anaconda
2. Varsta : 21
3. Vechimea pe server Gametracker : Nu am doar promit ca voi face
4. Motivul cererii : Pentru ca sunt unii admini care nu fac ordine pe server si sunt playeri cu hack,wall,aim,speed,etc si nici nu ii pasa de hackeri doar sunt spectatori (si ce grad doriti voi imi dati)
5. Accepti clauzele prevazute in Regulamentul serverului war7.freakz.ro ? : Da
6. Lista de codati (Obligatoriu de la blood in sus) Lista codatiilor mei aici : Ieri am intrat si N-am vazut nici un hacker pe server

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
miliardarul

[Evil ;)]



Status: Offline
(since 12-01-2023 21:13)
Joined: 03 Mar 2015
Posts: 1527, Topics: 86
Location: Romania

Reputation: 566.1
Votes: 36

 
Post Posted: 03-01-2018, 01:17:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Serios?

Cand ai vechime mai vorbim. Oricum, de azi, ai timp o luna sa faci ore si demo la codati.

Daca peste o luna revii cu o cerere si ai activitate, plus codati prinsi, o sa ai un pro de la mine.

Pana atunci contra.


Iar daca sunt admini care nu isi fac treaba, te pui spectator, faci demo la codatul respectiv, vi pe forum si il postezi la cereri ban dupa modelul de acolo.

Deasemenea, te rog sa specifici, cu tot cu dovezi, ca era unul sau mai multi admini online si nu si-au facut treaba in acel moment.





P.S:Oricum, cred ca ai gresit si serverul aici pe forum.

Nu inchid topicul. Astept un raspuns -


Edit:

Vad ca ai contul pe forum de ieri si ai facut cerere si pe alt server cu acelasi motiv la vechime: ”Nu am dar voi face” -

Asta ma face sa cred ca nici macar nu ai jucat vreodata pe un server din aceasta counitate.

Cred ca esti un copil rasfatat sau cu rea intentie si vrei admin ca sa te joci pe vreun server.

In goana ta dupa admin nici macar nu ai observat ca acest server e de cs go.

Verdictul e clar.

O seara frumoasa


Nu e nimic mai interesant decât sã te întorci într-un loc care a rãmas neschimbat ca sã îti dai seama cât de mult te-ai schimbat tu.




Casuta vocala: @Evil
2 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by miliardarul, 02 January 2018 23:27



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war7.freakz.ro -> Admin request  


The time now is 25-04-2024, 11:33:45
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x