User
Pass
2FA
 
 

[REZOLVAT] Reclamatie Iaurt.

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1005
Cornelox

[CraCkeD;x]



Status: Offline
(since 13-09-2017 15:56)
Joined: 25 Dec 2012
Posts: 1854, Topics: 111
Location: Slobozia Romania

Reputation: 81.8
Votes: 32

 
Post Posted: 14-09-2015, 15:02:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick reclamant: Freakz * CraCkeD
Nick admin: Iaurt
Motiv:
Reguli incalcate:
Code:
#1
17.Limbajul indecent nu este tolerat pe server (aici intra si certurile pe server care se sanctioneaza pe ambele parti).[gag 10 min] Urmat de [kick] daca respectivul continua sa vorbeasca pe admins chat (u@) si in ultima instanta daca respectivul insista in prostie [ban 60 min]

Code:
#2
16.Nu stresati adminii cu mesaje de genul: "de ce nu-ti faci treaba?" sau "tu nu vezi ca X ... ?" sau "schimba mapa" ; etc.[gag 10 min] Folositi comanda say_team @ pentru mesaje care sunt directionate catre admini. Daca acestia in mod repetat refuza sa va ajute, puteti posta pe forum si masurile aferente vor fi luate. Aici intra si faza "Ai reclamatie" sau "Vrei reclamatie ?" ; etc. [gag 10 min/kick/ban 30 min]

Code:
#3
[*] Comenzile se executa in ordinea parantezelor ! ex: [slay/kick/ban] Prima data primeste slay , apoi kick si daca se repeta ban.


Comentariu propriu:Eram pe skill2,doar ce intrasem si am intrat tero,eu am ajuns la lev 3,si ct nu reusise sa treaca de portal pt lev1,doar 2 ct au reusit(iaurt si **** ).Am terminat mapa,inainte sa intru la ultimul nivel in acel portal,sa intru in camera cu portal(ct/t) m-am uitat sa vad unde sunt ei,si erau foarte aproape.Am intrat in acea camera,si am asteptat 10 secunde ca sa intre sai el,l-am omorat si am primit hs,l-am jignit,am primit gag,am continuat pe u@,si am primit ban.Regurile incalcate sunt mai sus.

Dovezi:Print aproape de la inceputul rundei





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Iaurt

[Shefu La Bani]



Status: Offline
(since 31-08-2017 12:09)
Joined: 23 Jul 2015
Posts: 221, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 56.7
Votes: 10

Post Posted: 14-09-2015, 15:05:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

facea camp la portal. a primit slay. a jignit,i-am dat gag. a jignit pe u@,i-am dat kick nu ban - ce am facut gresit? si cica "esti tampit,puteai slap" se da slay pentru camp
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
xanariadcu

[Hokage]



Status: Offline
(since 24-07-2021 21:56)
Joined: 14 Feb 2015
Posts: 1143, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 592.7
Votes: 25

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 14-09-2015, 15:10:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Poti sa fii putin mai explicit te rog?Ca nu prea inteleg ce ai facut mai exact


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Cornelox

[CraCkeD;x]



Status: Offline
(since 13-09-2017 15:56)
Joined: 25 Dec 2012
Posts: 1854, Topics: 111
Location: Slobozia Romania

Reputation: 81.8
Votes: 32

 
Post Posted: 14-09-2015, 15:10:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Atunci cand am dat reconectare nu se incarca..si am crezut ca e ban,sa fii sanatos,data viitoare fi mai atent,acel slay putea sa fie evitat pt ca nu eram de mult acolo,in regulament scrie camp la arctic..Bafta.Cerere rezolvata.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Iaurt

[Shefu La Bani]



Status: Offline
(since 31-08-2017 12:09)
Joined: 23 Jul 2015
Posts: 221, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 56.7
Votes: 10

Post Posted: 14-09-2015, 15:17:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

PFOA=)))))) deci nu cred. deci asta e cea mai tare reclamatie -

 
Staff message (TwisTer):
 
Intr-un topic postati doar ce este legat de subiect, discutiile offtopic vor fi pedepsite.
Data viitoare, warn.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
JonSnow

[King in the North]



Status: Offline
(since 28-04-2021 17:29)
Joined: 09 Jul 2015
Posts: 12905, Topics: 75
Location: Winterfell.

Reputation: 10609.9
Votes: 429

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  JonSnow0001 
Post Posted: 14-09-2015, 16:48:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Din dovada postata de tine si spusele tale reies urmatoarele lucruri:

1.@Iaurt ti-a dat slay pe motiv ca ai facut camp in locu' de respawn.
Aici da,doar pe artic se da slay pentru camp la portal si exista chiar si un camp-zone care iti da slay automat daca stai mai mult de 5 secunde langa portale.
Si acest camp-zone se regaseste pe mai multe mape...Asta ne poate da de gandit ca nu prea este voie sa stam in zona de respawn pe nici o mapa,ci putem pastra o distanta decenta de locu' de respawn evitand unele probleme.

2.@Iaurt ti-a dat gag 10 minute pentru injuriul adus la adresa sa,ai continuat pe u@ ti-a dat kick..aici nu vad nici o greseala.
Ca nu s-a reincarcat dupa kick,aici deja nu il mai include pe el.

Observatie.
Cum spuneam in reclamatiile anterioare,deja se fac sesizari pentru niste lucruri minore...
Puteti rezolva asta de vorba buna,nu sa sariti cu gura inainte dand frau liber unor probleme care pot evolua mai departe in ceva nedorit.

Parerea mea...Succes in continuare! -


"We have no king but the King in the North, whose name is Stark.
I don't care if he's a bastard;

Ned Stark's blood runs through his veins.
He's my king, from this day until his last day!"

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Cornelox

[CraCkeD;x]



Status: Offline
(since 13-09-2017 15:56)
Joined: 25 Dec 2012
Posts: 1854, Topics: 111
Location: Slobozia Romania

Reputation: 81.8
Votes: 32

 
Post Posted: 14-09-2015, 17:00:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Acum incerpi sa faci off-topic.Cred ca nu ai ceva la CRBL,emoctions aiurea..
John,doar intrasem in acea camera/portal.. are draci el,pt ca i-am dat pe - ,dar e unj abuz la comanda slay,dar ma rog,nu mor pt un slay..Multumesc.





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Iaurt

[Shefu La Bani]



Status: Offline
(since 31-08-2017 12:09)
Joined: 23 Jul 2015
Posts: 221, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 56.7
Votes: 10

Post Posted: 14-09-2015, 17:02:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

amice,erai sus pe cutie pe skills 2 unde au de ales ct sau tero portalul si cand am intrat/am terminat utlimul nivel,cum m-am spawnat in camera aia.m-ai omorat. ti se pare abuz de slay? ti-am dat slay de 10 ori sa abuzez?



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cornelox

[CraCkeD;x]



Status: Offline
(since 13-09-2017 15:56)
Joined: 25 Dec 2012
Posts: 1854, Topics: 111
Location: Slobozia Romania

Reputation: 81.8
Votes: 32

 
Post Posted: 14-09-2015, 17:19:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu sunt amic cu tn(nu stiu ce intelegi tu prin cuvantul amic).Ai abuzat mai mult de regula ,scrie arctic,nu skill si nu stateam de mult acolo,aveam cel mult 10 secunde,dar tu ai vrut sa te razbuni,eu zic sa o lasi balta,odata ce am zis ca cererea este rezolvata,ca ce mai vrei sa redeschizi subiectul ...wtf,si il redeschizi cu off-topic,citeste regulamentul forumului ...fiti putin mai profesionisti,daca tot va credeti cu mot.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Iaurt

[Shefu La Bani]



Status: Offline
(since 31-08-2017 12:09)
Joined: 23 Jul 2015
Posts: 221, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 56.7
Votes: 10

Post Posted: 14-09-2015, 17:31:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

a pai si stai putin. daca nu e arctic inseamna ca trebuie sa campezi sau cum



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cornelox

[CraCkeD;x]



Status: Offline
(since 13-09-2017 15:56)
Joined: 25 Dec 2012
Posts: 1854, Topics: 111
Location: Slobozia Romania

Reputation: 81.8
Votes: 32

 
Post Posted: 14-09-2015, 17:39:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

JonSnow wrote:


1.@Iaurt ti-a dat slay pe motiv ca ai facut camp in locu' de respawn.
Aici da,doar pe artic se da slay pentru camp la portal si exista chiar si un camp-zone care iti da slay automat daca stai mai mult de 5 secunde langa portale.
Si acest camp-zone se regaseste pe mai multe mape...Asta ne poate da de gandit ca nu prea este voie sa stam in zona de respawn pe nici o mapa,ci putem pastra o distanta decenta de locu' de respawn evitand unele probleme.


E ultimul mesaj,oricum nu am cu cine ..Tu chiar nu intelegi sa o lasi balta,iao mai usor,parca vad ca primesti +war pe forum.
Ti-am spus,doar ce intrasem,dar tu nu intelegi,vrei sa faci din tantar armasar,nu vezi ca eu o als balta,si de data asta chiar o las.





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sh!KaD0Ta

[Iti place poza?]



Status: Offline
(since 29-07-2020 16:10)
Joined: 30 Sep 2008
Posts: 1052, Topics: 90
Location: Cyprus

Reputation: 727.4
Votes: 32

       
Post Posted: 14-09-2015, 17:47:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pe skills si skills2 nu se aplica nici o regula de camp la portal sau respawn sau orice alt fel regula de genul acesta,

harta ii permite la Tero sa termine in caz ca termina primul/a harta poate sa omoare cati CT doreste indiferent de locul unde la teleportat.

Singurele reguli pe skills/skills2 sunt urmatoarele :

Nu tragi la vecinu peste "gard" se poate trage in unele zone pe skills direct in CT (nu exista geam sau pereti) care sa opreasca acest lucru.

Pe skills2 nu se poate face acest lucru deci tero este obligat sa parcurga harta si sa nu faca camp la anumite nivele si sa astepte CT sa termine harta ca sa poata face kill, daca CT a terminat si a parcurs sa zicem 1 - 2 nivele si la ajuns din urma pe Tero iar tero il observa/omoara nu greseste cu nimic.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Iaurt

[Shefu La Bani]



Status: Offline
(since 31-08-2017 12:09)
Joined: 23 Jul 2015
Posts: 221, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 56.7
Votes: 10

Post Posted: 14-09-2015, 20:32:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

dar el nu a terminat mapa si a intrat la ct. el statea intre mape cum ar fi. acolo cand termini nivelul 5 sau 6 care e,te da pe niste lazi si 2 portale. si cum statea el acolo,orice ct care termina mapa si vroia sa intre gen sa ia arma,murea.daca era la ct in baza il intelegeam
sa iti explic mai clar.
la 2. statea el. la 1 se spawnau ct dupa ce terminau ultimul nivel. dupa ce apareai pe cubul ala la 1,nici nu aveai timp sa cobori de pe el sa tragi in el sau sa iei arma gen pentru ca el statea cu aia cu 100 de gloante fix in fata (la 2) si nu dadea sansa la ct sa intre. practic el era la final nu era la ct in baza sa zici ca,cadeau ct de pe alea si cand ii spawna ii omora.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by JonSnow, 14 August 2016 20:07



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 29-03-2024, 14:56:52
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x