User
Pass
2FA
 
 

[REZOLVAT] Unban pleier

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war6.freakz.ro -> Unban request / Complaints
Author Message944
cslf

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-10-2022 06:09)
Joined: 08 Sep 2013
Posts: 209, Topics: 26
Location: Timis

Reputation: 250.9
Votes: 14

 
Post Posted: 04-02-2017, 11:43:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick-ul - pleier
Data + ora: 04.02.17
Harta: fy_snow
Admini online: Lucian
Adminul: Lucian
Motivul: am reusit sa-l supar pe Lucian
Dovada: http://www15.zippyshare.com/v/ghXBAmFd/file.html
Ip-ul: 92.83.238.250
banul vine dupa ce mi s-au facut doua seturi de poze in nici jumate de ora. prima data k1dz, a doua oara chiar el, Lucian.

Freakz * .::Lucian::. : mars in plm
Freakz * .::Lucian::. : tu ai wall la buton ba
Freakz * .::Lucian::. : stai linistit ca tot te torn
Freakz * .::Lucian::. : odata daca ma mai iei prin pereti iti dau ba

te-ai suparat ca ti-am dat lama si ai inceput cu "mars ma". am mai dat de tine candva pe server si tot asa te-ai suparat ca ti-am dat lama si ai inceput sa dai din gura aiurea. luciane esti un frustrat.
de acuma cand te vad pe snow intru doar sa-ti dau lama.


-
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cutza*

[Meow]



Status: Offline
(since 11-10-2019 14:43)
Joined: 10 Jun 2014
Posts: 2977, Topics: 7
Location: Suceava

Reputation: 905.6
Votes: 198

Post Posted: 04-02-2017, 12:52:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Hai cu dovada, Lucian. Ati facut poze? Nu vi le-a dat? Care-i treaba?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
lucian12345
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 08-05-2017 18:41)
Joined: 14 Jan 2016
Posts: 1275, Topics: 183
Location: Deutschland

Reputation: -61.8
Votes: 37

Post Posted: 04-02-2017, 13:22:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

baiatu chiar tu ai zic hai sa vad ca imi dai ban ti-am dat 30 secunde era si dark pe server si el e martor ce mi-ai zis si tu toti cand faceti reclamatii spuneti numai ce zice adminu dar nu mentionati ce ziceti si voi ai avut ban aproximativ 30 secunde

Update @ 04-02-2017, 13:22:23

si nu ma supar chiar deloc cand iau lama ma inerveaza codatii ca tine care rup petetii in 2 cel putin 30 fraguri l-ai facut cu mine numai prin pereti si head inca



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Qwertyy

[Two steps from Hell]



Status: Offline
(since 26-10-2019 09:49)
Joined: 18 Apr 2014
Posts: 2359, Topics: 131
Location: Buzau

Reputation: 366.2
Votes: 281

 
Post Posted: 04-02-2017, 13:51:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tu ca admin, ar trebui sa fii un exemplu. Daca ceea ce a spus cslf mai sus e adevarat, inseamna ca nu ai niciun fel de respect fata de playeri " Freakz * .::Lucian::. : mars in plm " or " Freakz * .::Lucian::. : odata daca ma mai iei prin pereti iti dau ba " Asa se face? ... Daca il suspectai de wall sau de orice alt cod, te puneai frumos /spec si te uitai pe el. Daca nu erai 100% sigur, ii faceai un rand de poze si asteptai sa ti le dai, nu te apuci sa-i spui unuia ca daca te mai omoara o data, ii dai ban. Trebuie sa te comporti frumos si sa-ti vezi de treaba ta, ca admin. Ignori astfel de nimicuri, ca X te-a luat de 10 ori, ca Y te-a omorat cu lama de N ori.....

Daca exista vreo dovada, demo, comanda de poze sau altceva, posteaza aici pentru a se clarifica situatia, Lucian.

Nu luati in nume de rau, ceea ce am zis mai sus!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
cslf

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-10-2022 06:09)
Joined: 08 Sep 2013
Posts: 209, Topics: 26
Location: Timis

Reputation: 250.9
Votes: 14

 
Post Posted: 04-02-2017, 13:54:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

da, ti-am zis "serios?" si "hai sa te vad"... am vrut sa vad daca esti in stare sa dai ban asa fara motiv doar pentru ca esti tu frustrat. si nu-mi spune ca nu esti, pentru ca daca nu erai atunci nu imi ziceai mars in plm.
nu stiu cate secunde ai lasat tu banu pana te-ai razgandit si ai dat unban. eu am vazut in consola ca scrie permanent, am venit pe forum. ai dat ban ca iti stricam eu tie jocul si nu puteai sa faci fraguri de mine.
daca am cod imi dai ban, daca nu am atunci nu-mi dai. ce ai fi vrut sa fac cand mi-ai zis ca daca te mai omor prin pereti imi dai ban? te asteptai sa tac si sa accept ca n-am voie sa-l omor pe lucian prin pereti ca se supara? data viitoare daca nu se vede wall-u in poze, fa demo ca acolo sigur se vede.

Cutza, n-are nicio dovada. mi-a dat ban ca sa poata juca el linistit. pozele i le-am dat si lui si lui k1dz si n-a fost nicio problema.

am uitat sa-ti zic lucian, acum o luna-doua mi-ai dat quit de vreo 10 ori, kick, slay.. si tot asa, cu amenintari cu ban. atunci erai tu si low skillz pe server si niciunul n-aveati loc de mine. celalat tot asa s-a suparat ca l-am omorat cu cutitul si nu i-am "acordat" sansa sa se razbune, adica n-am vrut sa fac cutite cu el.. atunci n-am vrut sa vin pe forum sa te vada lumea ce faci pe server pe la orele 2-3 noaptea.. n-am bagat in seama.
asta esti tu luciane, un frustrat..


-
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Activ.

[MasterChef.]



Status: Offline
(since 10-12-2019 13:33)
Joined: 11 Aug 2009
Posts: 25249, Topics: 541
Location: London

Reputation: 2603.4
Votes: 1007

     
Post Posted: 04-02-2017, 14:13:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Din cate imi aduc aminte, ai fost admin aici, ti`am scos banul, poti juca linistit, sa`mi lasi pm cu nume si pass pentru slot sau VIP.
Iar pentru tine Luciane, cum iti permiti sa vorbesti asa ? Nu crezi ca esti cam nesimtit ? Ai blood pana inveti sa te comporti cu playerii de pe server.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Cutza*

[Meow]



Status: Offline
(since 11-10-2019 14:43)
Joined: 10 Jun 2014
Posts: 2977, Topics: 7
Location: Suceava

Reputation: 905.6
Votes: 198

Post Posted: 04-02-2017, 14:15:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu zic sa va reveniti, cu lame, si alte prostii. M-am saturat de reclamatii de genul. Poze toata ziua, mai bazati-va si pe demo. Nu inteleg ce e asa greu sa vorbesti frumos.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Activ., 04 February 2017 12:16



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war6.freakz.ro -> Unban request / Complaints  


The time now is 29-03-2024, 02:37:16
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x