User
Pass
2FA
 
 

[REZOLVAT] Unban / reclamatie msx

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints
Author Message1220
Motan

[-grobian-]



Status: Offline
(since 04-05-2017 13:43)
Joined: 29 Mar 2010
Posts: 257, Topics: 29
Location: de_westwood

Reputation: 360.7
Votes: 20

 
Post Posted: 25-12-2016, 20:32:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daca am ajuns sa fac cerere de unban si pe war4 cred ca dau uninstall la cs si imi bag pl in el joc. Joc de ani de zile aici, ce-i drept in ultima vreme mult mai putin cs.
Nu m-am uitat pentru cati codati am pierdut ore din viata sa-i postez la Liste codati pentru a ajuta serverul si acum iau ban pt wall si aim.

O sa dau si eu download la filmele astea sa vad pentru ce iau astfel de comenzi . Wall mai inteleg te poti insela, faci o poza. Dar aim e destul de clar ori ai ori nu ai .
Puteai sa pui si tu la pareri inainte... 0 respect.

Gareth Bale<3 wrote:
Nume: /M/
IP: 109.103.86.42
Ora si data: 20:24:57, 25 December 2016
Harta: de_westwood
Dovada: http://www61.zippyshare.com/v/krUZ3KCZ/file.html
http://www61.zippyshare.com/v/OOexvbUj/file.html
Motiv : wall/aim
Format : ADMIN mSx- amx_byebye /M/ (109.103.86.42)

39



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Gareth Bale<3

[mSx-]



Status: Offline
(since 10-12-2019 15:02)
Joined: 05 Jan 2015
Posts: 1392, Topics: 81
Location: Iasi

Reputation: 68.6
Votes: 182

Post Posted: 25-12-2016, 20:33:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu inteleg de ce te-ai obosit sa faci cerere de unban

http://www61.zippyshare.com/v/krUZ3KCZ/file.html
http://www61.zippyshare.com/v/OOexvbUj/file.html

SI app ai un model

Si banul e pt aim nu wall, dar asa e prestablit si nu am mai sters

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
D a n g e R

[AimeR]



Status: Offline
(since 21-01-2024 10:36)
Joined: 28 Nov 2012
Posts: 5292, Topics: 577
Location: Maramures

Reputation: 787.6
Votes: 607

   
Post Posted: 25-12-2016, 20:46:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

M cand mSx ti-a facut demo m-a pus sa ma uit si eu pe tine sa vad cum iti face tinta,iar la fragul ala facut cu awp fara tinta,ti-a tremurat putin cam urat.
La fiecare frag pe care il faceai cu awp-ul iti tremura tinta stanga-dreapta cam urat.
Am vazut si eu cateva faze cand eram mort...Iar mSx era cu demo pe tine,de aia a luat aceasta decizie...
Acuma trebuie sa vada si twister demo-urile sa decida.

Nu inteleg de ce iti facea tinta asa...
Din mouse ii imposibil sa faci asa la fiecare frag...



Casuta vocala: DangeR
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Motan

[-grobian-]



Status: Offline
(since 04-05-2017 13:43)
Joined: 29 Mar 2010
Posts: 257, Topics: 29
Location: de_westwood

Reputation: 360.7
Votes: 20

 
Post Posted: 25-12-2016, 20:47:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

M-am uitat la ambele, si nu pot decat sa rad. Te rog sa explici si celorlalti admini care sunt fazele de aim si de wall . Si de ce anume crezi tu ca am codurile astea.
Mi-ai ftt si cs-ul care nu era pe read only, acum eu cum ma joc ? Sunt un codat jegos si nu pot sa ma joc nici pe alt servar pana se rezolva aici , nu ?

Sper sa ai un Craciun pe atat de fericit pe cate coduri am eu in cs.

Edit 4 Danger. Ii spuneam si lu Sile pe steam , asa trag eu de caned ma stiu cu awp , adica dupa ce trag am un zvac, trag de mouse. Asta DUPA ce trag . In demo 1 se vede pe acoperis cand aveam AK cum i-am facut contur lu ala. Inteleg ca i-ai dat tu pe @ lu msx ca am aim dupa ce am dat zoomless la balcon? Acolo din reflex m-am speriat si am tras. normal ca moare din 50cm.
Ai f multa experienta si tu , te rog uita-te pe demo inca de cateva ori la ce crezi ca ar fi aim. Ca de wall sa fim seriosi .........
La aim ar trebui ca tot ce trag sa se duca fie cap fie cum e setat , nu ?
Din pacate nu mai am demo vechi , ma mai inregistram chiar pe ww, sa vezi ca tot timpul fac asa cu awp.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Gareth Bale<3

[mSx-]



Status: Offline
(since 10-12-2019 15:02)
Joined: 05 Jan 2015
Posts: 1392, Topics: 81
Location: Iasi

Reputation: 68.6
Votes: 182

Post Posted: 25-12-2016, 20:54:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Razi degeaba, ia zi cum iti tremura tinta asa? Daca zici ca faci din mouse ma amuz copios, poate poti minti pe cei fara experienta dar pe mine si pe danger, probabil si pe cei care stim ceva despre jocul asta nu ai cum, iti tremua tinta foarte dragalas dupa aproape fiecare hit, si ti-am zis nu e de wall, doar ca asa e facut de twt sa apara si nu am sters
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TwisTer

[GOOGLE SEARCHER]



Status: Offline
(since 17-05-2023 01:23)
Joined: 04 May 2007
Posts: 6962, Topics: 147
Location: Romania

Reputation: 2724.4
Votes: 231

 
Post Posted: 25-12-2016, 20:58:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Miscarea aia stanga dreapta cand tragi cu awp-ul nu e specifica, este la buton cel mai probabil.
Ramai la CSGO, pe care probabil tot asa il joci, ca majoritatea tancilor din tara asta, care pentru un rahat de skin isi vand si hainele de pe ei.
Sub nici o forma nu am vrut sa jignesc mai sus, doar am spus realitatea zilelor de azi, referindu-ma la un caz general, pe care il observ pe platforma STEAM, care face o gramada de bani de pe urma noastra.



2 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by TwisTer, 25 December 2016 18:59



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints  


The time now is 24-04-2024, 16:09:13
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x