User
Pass
2FA
 
 

[REZOLVAT] Urez celor din staff numai bine!

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1230
Hamadryade

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-01-2019 19:39)
Joined: 28 Nov 2016
Posts: 43, Topics: 26
Location: Undeva pe malul marii

Reputation: 86.5
Votes: 1

Post Posted: 03-02-2018, 02:15:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

M-am inteles cu toti cei din staff-ul Freakz! Azi am gresit! Mi-am meritat soarta cer membrilor staf sa-mi dea ban pe server si celor care administreaza site-ul OWN-erii sa-mi dea ban si aici! Pikachuu il astept cu un raspuns ferm clar si conscis! Inca nu mi-a raspuns! Johnn nr 10 The.Hunter nr 10 Saber Nr 10 Zuu.Y Nr 10 TNT te felicit Nr 10 si pt tine ...Je la fel si tie Syem de cate ori am avut nelamuriri m-ai ajutat nota 20+! Azi a venit vremea sa plec! Am gresit asta este! Multi s-au reintors dupa mici greselei cum a fost si a mea la ''tampenie''! Pup numai bine Picachuu nici nu stia cine sunt pana nu i-am trimis mesaj pe forum....Bun las asta la margine Daca el a considerat asa ceva si cu ban sa-mi dea ban deabea astept! In comunitatea asta sunt multe servere poate ma lipesc de unu! Multi suntem de pe war7...Dar cei care nu stiu sa-i aprecieze pe cei care gresesc....orice om greseste si orice am are dreptul la o noua sansa! Asta este nu mai spun nimic sanatate numai bine si spor in continuare! Asta este un paragraf din Regulament l-am incalcat dar nu a fost asa grav! Poate pentru Pikachuu a fot foarte grav!


PS:Urez celor care m-au inteles membrilor si domnilor administratori numai bine multe urari de bine si spor in continuare! V-a saluta un cretin un nebun un idiot Ripper! Acuzatul cere lui Pika sa-mi dea ban cum a promis in fata tuturor pe server! Pikachuu da-mi ban sa fii linistit ca nu ma mai vrei pe server!


MARTI VLTORI-DIVI NERVA EF NERVA DACICVS PONT MAX TRIB POTEST!
VENI VIDI VICI!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
K3NnTy

[Creep]



Status: Offline
(since 24-11-2019 11:04)
Joined: 06 Nov 2016
Posts: 870, Topics: 77
Location: germania

Reputation: 45.3
Votes: 10

     
Post Posted: 03-02-2018, 02:27:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Poti lasa mesaj privat poti sa iti ceri scuze celui caruia i-ai gresit poti sa iti repari greseala alfel dar nu in modul asta observ ca mai jicnesti in continuare

like.freakz.ro Admin >>>*KeNnTy*<<< General
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Drac8888

[Creep]



Status: Offline
(since 04-05-2019 06:27)
Joined: 04 Jan 2017
Posts: 550, Topics: 20
Location: Romania

Reputation: 96.4

   
Post Posted: 03-02-2018, 07:20:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ripper eu ti am dat downgrage la slot. Motivul il cunosti prea bine. Deasemenea mi s a adresat urmatoarea intrebare: "Daca nu inceteaza cu jignirile ce fac?"
Tocmai pentru ca esti un player vechi stii ca nu poti sa injuri in chat si sa jignesti, puteai deschide de atunci un topic prin care iti cereai scuze si sigur aveai intelegere!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
miliardarul

[Evil ;)]



Status: Offline
(since 12-01-2023 21:13)
Joined: 03 Mar 2015
Posts: 1527, Topics: 86
Location: Romania

Reputation: 566.1
Votes: 36

 
Post Posted: 03-02-2018, 10:46:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Care e problema mai exact?

As vrea sa stiu si eu.


Nu e nimic mai interesant decât sã te întorci într-un loc care a rãmas neschimbat ca sã îti dai seama cât de mult te-ai schimbat tu.




Casuta vocala: @Evil
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
johnn

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-07-2018 18:27)
Joined: 22 Oct 2016
Posts: 369, Topics: 22
Location: Bucuresti

Reputation: 282.8
Votes: 6

Post Posted: 03-02-2018, 11:23:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

si eu as vrea sa stiu -...am lipsit


Dacã motivația ta pentru a obține bani sau succes provine dintr-un sentiment nepotrivit, precum teama, furia sau nevoia de a ieși în evidențã, atunci banii câștigați nu-ți vor aduce fericirea.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
jecrysty

[LiKe.FreaKz.Ro]



Status: Offline
(since 16-08-2019 10:08)
Joined: 13 Apr 2015
Posts: 3961, Topics: 127
Location: Spain

Reputation: 3634.6
Votes: 275

   
Post Posted: 03-02-2018, 21:59:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Hamadryade wrote:
M-am inteles cu toti cei din staff-ul Freakz! Azi am gresit! Mi-am meritat soarta cer membrilor staf sa-mi dea ban pe server si celor care administreaza site-ul OWN-erii sa-mi dea ban si aici! Pikachuu il astept cu un raspuns ferm clar si conscis! Inca nu mi-a raspuns! Johnn nr 10 The.Hunter nr 10 Saber Nr 10 Zuu.Y Nr 10 TNT te felicit Nr 10 si pt tine ...Je la fel si tie Syem de cate ori am avut nelamuriri m-ai ajutat nota 20+! Azi a venit vremea sa plec! Am gresit asta este! Multi s-au reintors dupa mici greselei cum a fost si a mea la ''tampenie''! Pup numai bine Picachuu nici nu stia cine sunt pana nu i-am trimis mesaj pe forum....Bun las asta la margine Daca el a considerat asa ceva si cu ban sa-mi dea ban deabea astept! In comunitatea asta sunt multe servere poate ma lipesc de unu! Multi suntem de pe war7...Dar cei care nu stiu sa-i aprecieze pe cei care gresesc....orice om greseste si orice am are dreptul la o noua sansa! Asta este nu mai spun nimic sanatate numai bine si spor in continuare! Asta este un paragraf din Regulament l-am incalcat dar nu a fost asa grav! Poate pentru Pikachuu a fot foarte grav!


PS:Urez celor care m-au inteles membrilor si domnilor administratori numai bine multe urari de bine si spor in continuare! V-a saluta un cretin un nebun un idiot Ripper! Acuzatul cere lui Pika sa-mi dea ban cum a promis in fata tuturor pe server! Pikachuu da-mi ban sa fii linistit ca nu ma mai vrei pe server!


ce sa intamplat tata ai omorat pe cineva? - lasa naiba copilariile si treci la joc mai trecem si noi cu vederea la palyeri ca tine :d




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
EXTERMINATE

[freakz for life]



Status: Offline
(since 17-11-2023 14:57)
Joined: 18 Feb 2016
Posts: 1765, Topics: 39
Location: salaj

Reputation: 537.8
Votes: 10

         
Post Posted: 03-02-2018, 22:31:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pana la urma ce sa intamplat ca mam trezit cu mesaju asta de la el???

Te pup multumesc pentru raspuns la cererea de VIP azi am gresit Picachuu mi-a dat down...A fost greseala mea nu mia raspuns la ce am gresit decat amenintare si alte! Te pup te salut! Ai gria de server in continuare Poate Jhoann o sa-ti spuna mai multe! Astept si ban de la el te rog frumos si de la tine cum i-am rugat si pe ceilalti colegi ai tai de la nume rezervat da-i down si ban te rog frumos! Da-mi ban! Picachuu mi-a spus ca-mi da ban! Am gresit merit pedeapsa te rog frumos si pe server si pe forum dami ban sunt Ripper! Gata aici se incheie cariera mea de jucator de CS! Multumesc tuturor celor care m-au apreciat si mi-au dat pro la cererea de VIP! Inca odata cer ban si aici si pe server! Te rog frumos da-mi ban sa se simta lumea bine! Sa fie ca ei regulamentul! Vreau ban! multumesc frumos multumesc de intelegere!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
johnn

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-07-2018 18:27)
Joined: 22 Oct 2016
Posts: 369, Topics: 22
Location: Bucuresti

Reputation: 282.8
Votes: 6

Post Posted: 05-02-2018, 11:22:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Hellooo...rippere???? Visasi urat???

Nu ia nimeni decizii aici si face reguli in afara de MINE, Je, Syem, Drac, Miliardarul si MrGabio

Iar daca noi spunem o treaba....pai asa e... asa cum zicea si Je lasa copilariile si treci la joc ca nu te uraste nimeni, lasa orgoliul si victimizarea si hai pe server:))


Dacã motivația ta pentru a obține bani sau succes provine dintr-un sentiment nepotrivit, precum teama, furia sau nevoia de a ieși în evidențã, atunci banii câștigați nu-ți vor aduce fericirea.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by jecrysty, 07 February 2018 19:34



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 20-04-2024, 06:59:51
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x