User
Pass
2FA
 
 

[REZOLVAT] problema accesare cont admin

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war6.freakz.ro
Author Message727
lucian12345
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 08-05-2017 18:41)
Joined: 14 Jan 2016
Posts: 1275, Topics: 183
Location: Deutschland

Reputation: -61.8
Votes: 37

Post Posted: 16-08-2016, 13:50:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ma baieti owneri ca ati spus ca mi-ati dat accestul ca il am ok dar nu e asa ieri mi-am sters windows-ul de 2 ori nu a mers ok azi am vb cu un admin sa intre cu numele mue pe server i-am dat si setinfo al meu nu ia mers nici lui

am fost la 4 internet cafe nu mi-a mers accesul deloc si voi imi spuneti mei ca am eu problema cu accesul macar spunetii pe fata ca nu imi mai dati admin si am incheiat discutia cand am intra pe acest forum erati baieti de treaba dar v-ati schimbat nu stiu ceva nu e ok



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Gospodaru

[Experiment]



Status: Offline
(since 29-08-2017 08:47)
Joined: 24 Feb 2012
Posts: 8476, Topics: 135
Location: Bucuresti

Reputation: 52.1
Votes: 269

     
Post Posted: 16-08-2016, 14:18:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Lucian, dragule bag de seama ca nu ne intelegem. Astazi am intrat eu cu numele tau in joc si merge perfect.
Te rog frumos sa nu mai deschizi topicuri aiurea, cel mai bine trimiti PM unui owner.
Toti am incercat sa te ajutam in vreun fel sau altul iar tu ai inceput sa banezi playerii aiurea si sa ai un limbaj indecent.

Tin sa-ti amintesc regula asta pe care tu ai incalcat-o.
Quote:
Sub nici o forma nu imprumutati parola accesului dumneavoastra altui player/admin.


Pt asta vei avea slot o luna de zile, iti dau cu indulgenta pt ca imi esti simpatic si ca te implici.
Astept un PM cu alta parola sa-ti pun slot-ul. Sa ai o zi buna !



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Gospodaru, 16 August 2016 13:28



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war6.freakz.ro  


The time now is 25-04-2024, 22:58:27
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x