User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie Add
Go to page     
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zm.freakz.ro -> Ban / Unban Requests
Author Message1060
Andrei`~L3ON

[L3ON te va urmari!!]



Status: Offline
(since 20-09-2016 16:43)
Joined: 02 Mar 2014
Posts: 335, Topics: 67
Location: Constanta Eforie-Nord

Reputation: -15.2
Votes: 10

 
Post Posted: 11-12-2015, 13:49:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nick-ul meu : *Andrei`~L3ON
2. Nick-ul celui reclamat : AddicteD
3. IP-ul reclamatului : -
4. Motiv : Deci , simplu ! Omu e frustrat ! Si il inteleg ... Bataile din copilarie l-au afectat . Dar asta e alta poveste . R.I.P . Deci eu ca admin , pot lua decizia de-a spune ''REGULA DE ETICA IN JOC: Playerii cu level 13/14, NU au voie sa strice jocul celorlalti playeri, abuzand de puterile claselor de zombie, human si de anumite extra-iteme . Daca adminul considera ca este necesara interzicerea acelui comportament, playerul vizat va fi obligat sa inceteze abuzul imoral. Se pedepseste cu slay/kick/ban Dar ce credeti , ca acest SPECIMEN , acest manelar , acest COCALAR a inteles ? Fiti siguri ca nu , din contra , o dato-n arogante ''Nu BOSS , ca nu gresesc'' Eram 3 playeri ... eu find lvl 11 , am decis sa pun 9 , doar de dragul jocului, dar ce sa vedeti , apare el ... si incepe cu Predator , l`am avertizat o data ! . El sustine tare si mare ca e nevinovat , nu face abuz de LAMA - . Ok Cred ca a observat cand ca eram spec , si din lvl 13 s-a schimbat in lvl 12 , Ce sa spui , TOT INVIZIBIL ... L`am lasat 2-3 runde , i`am spus frumos Nu a inteles , i-am dat slay ! Intr-un final intrase si RAVIO (Evident , incepuse sa comenteze la adresa mea) , Si tovarasu KingKong , ( Un mare OM) a vazut discutia din lvl 10 s-a bagat si el 8 ! Fara sa comenteze . Asta imi apare dupa orice demo , dar voi aduce demourile , nu stiu cum ! Dar am sa le aduc . Rog ca DOAR ADMINI sa comenteze ! DOAR ADMINI


 
Staff message (TwisTer):
 
Citeºte regula 2 din regulamentul forumului.



Bagati whiskey, vodka, tequila, sampanie
Nu somon fume, ci de ala preje
Unde's toate fetele? Bine tunate
Animal prin botix si sprancene tatuate
Va vindeti pe un parfum si n-aveti demnitate
Reusiti prin piata, prin bot si pe la spate
Visati la vacante scumpe in strainatate
Eu iti rup filmu!!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by BeBe;x, 12 December 2015 18:24



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zm.freakz.ro -> Ban / Unban Requests  
Go to page     


The time now is 29-03-2024, 00:46:53
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x