User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie Hackvirus

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016
Author Message1127
Slizz

[We Smoke ωƐ]



Status: Offline
(since 15-12-2015 02:10)
Joined: 21 Feb 2010
Posts: 763, Topics: 46
Location: Bucuresti

Reputation: 221.4
Votes: 17

 
Post Posted: 16-04-2011, 22:39:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

O reclamatie trebuie sa contina:
- Un titlu adecvat
- Numele tau => Slizz
- Numele adminului reclamat => Hackvirus
- Harta, ora si data faptei reclamate => de_nuke30 / 23:30 / 16-aprilie-2011
- Motivul / Regula incalcata => Daca ar fi o regula a prostiei sigur a incalcato de nenumarate ori.
- Dovada, un screenshot sau un fragment din consola : http://img546.imageshack.us/f/123lb.png/ Deci un terminat avea bomba si statea cu el pe casa , ia dat ghem slay si dupa a luato alt termiant care statea cu ia tot pe casa apoi apare in ecuatie al 3lea terminat [hackvirus] care a dat ban ca spartu. El nici nu stia ca bomba e la ala de pe casa si imi zicea sa pun bomba. Treaba a fost ca tocmai il omorasem pe el cat stateam in baza dupa ala cu bomba si sa ofticat.

Sincer daca imi zicea frumos cand l-am intrebat "De ce slay ?" -"Nu ai pus bomba"sau ceva de genu nu se ajungea aici , dar el find foarte tare ma ia cu "Misca la bomba" , imi pare rau prietene dar eu nu sunt obijnuit cu comenzi dinastea gen "misca" poate la tine la tara unde iti bate porumbu in geam asa se vorbeste.



Stiu ca aici admini sunt toti ca o turma de oi si toti o sa ii tineti partea lui hackvirus , dar daca nu stati sa va ascundeti dupa degete e clar ca e cel mai prost admin de aici , mai si sufera de el.

M-am saturat ca eu sa incerc sa ma port frumos si tot eu sa ajung cu ban , adica am si eu o limita si nu accept sa primesc ban de la un carnat dinasta obosit.


 
Staff message (Levier):
 
Limbajul. controleaza-l. +1 warn




Mi-se mai spune Otis la cum o ard! Ca am un soul mare , chiar daca par Bastard!


Last edited by Slizz on 16-04-2011, 22:43:38; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
-=Scama=-

[Creep]



Status: Offline
(since 22-06-2014 14:17)
Joined: 22 Jul 2009
Posts: 569, Topics: 32
Location: Romania

Reputation: 285
Votes: 9

Post Posted: 16-04-2011, 22:43:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

- domnu meu slizz bomba la terminat si terminat alt terminat care e terminat........tu stateai baza cu awp ala in baza si trageai ti-am zis sa parasesti baza daca nu vrei slay intradevar dupa ce mai luat pe mine......iar tu mai luat cu de astea .......esti chior si tot felu de arfe.-


ai avut ban 1 minut.....era a doua atentionare a mea catre tine de cand am intrat pe server......iar limbajul de care dai dovada si pe forum il ai si pe server mereu....meritai mult mai mult...

o seara frumoasa ...bfta

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Slizz

[We Smoke ωƐ]



Status: Offline
(since 15-12-2015 02:10)
Joined: 21 Feb 2010
Posts: 763, Topics: 46
Location: Bucuresti

Reputation: 221.4
Votes: 17

 
Post Posted: 16-04-2011, 22:48:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bun:

1.Nu ai zis sa ies din baza m-ai intrebat pur si simplu daca vreau slay.

2.
Quote:

************************************************
Informatii despre ban
Nume: Slizz
IP: 86.121.73.80
Motiv: Nespecificat
Durata banului: 40 minute.
Admin: Hackvirus
Ora si data: 23:31:00, 16 April 2011
Harta: de_nuke_30

Consideri ca ai luat ban pe nedrept ? Intra pe forumul nostru:
http://www.war3.freakz.ro
***********************************
Nu stiam ca 40 de minute inseamna 1 minut.

3.Te stiu de mult ca tu ai "boala" pe mine.

4.Dupa ce am primit slot limbajul meu nu a fost absolut deloc injurios sau ceva de genu iar daca ar fi fost as fi suportat consecintele.


Logic ca limbajul meu pe forum e de "mahala" pentru ca tu mi-ai provocat o stare de nervozitate.



Mi-se mai spune Otis la cum o ard! Ca am un soul mare , chiar daca par Bastard!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
-=Scama=-

[Creep]



Status: Offline
(since 22-06-2014 14:17)
Joined: 22 Jul 2009
Posts: 569, Topics: 32
Location: Romania

Reputation: 285
Votes: 9

Post Posted: 17-04-2011, 00:02:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daca incercai sa intri dupa vedeai ca banu a fost de 1 minut......daca incerci sa iti controlezi limbajul nu are nimeni nimic cu tine stai linistit....dar nu dai dovada de nimic:) prin vorbele care le arunci.....
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dire

[Gratis rankul]



Status: Offline
(since 16-05-2020 10:36)
Joined: 03 Feb 2010
Posts: 15040, Topics: 414
Location: Targu - Mures

Reputation: -8618.2
Votes: 1763

   
Post Posted: 17-04-2011, 01:02:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Scuzati expresia: La "terminatu" ala de pe casa i-ai dat ban ?

Ca daca nu i-ai dat slay/kick/ban la ala si prima data ai dat pe Slizz .. atunci ai facut la ciuda! Toata lumea stie ca e o realitate naspa , teroristii pe harta de_nuke_30 stau in baza aia de ras ca numa asa se poate juca ... dar acum daca pe celalalt nu ai dat nimic , ai facut din nou inca o greseala care da dovada ca Slizz are dreptate si ca ai ceva personal cu el!


Nu iau partea nimanui dar de cand are acces pe server .. nu a scos niciodata nici un cuvant , altadata imi umplea ecranul cu cat scria pe chat -

Deci astept sa ma lamuresti un pic .. sau sa ne lamuresti ca in fata mea nu esti dator cu nimic, desi sunt convins ca asa e cum am zis eu !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
-=Scama=-

[Creep]



Status: Offline
(since 22-06-2014 14:17)
Joined: 22 Jul 2009
Posts: 569, Topics: 32
Location: Romania

Reputation: 285
Votes: 9

Post Posted: 17-04-2011, 08:22:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Banul a revenit in urma limbajului de care a dat dovada .......cand eu m-am dus spre baza deja cei de pe casa erau morti....nu aveam de unde sa stiu ca is in baza pe casa daca eu jucam.............

L-am atentionat "slizz vrei slay?...numai sta in baza " la care el a inceput cu limbajull lui de care da dovada mereu....

NU am nimic cu nimeni .

@dire e cum zici tu nici nu ma asteptam sa posteze altcineva si sa ii tina partea lui slizz -.........



Asa e cum zici tu astept avertisment... numai am nik de comentat

ps:La reclamatii nu vad de ce se baga altii in seama decat cei care au legatura cu reclamatia sau au fost martori la ce sa petrecut......Daca se baga ghem in seama sau altii jucatori de pe server care erau atunci on se si lamurea treaba


@deja se face o telenovela prea mare pentru un ban de 1 minut .....astept sa posteze un owner cu decizia

bfta

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SiLe

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 07-03-2017 14:21)
Joined: 23 Mar 2007
Posts: 2014, Topics: 43
Location: Romania

Reputation: 836.9
Votes: 34

Post Posted: 17-04-2011, 10:25:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nervosilor! iar ati uitat sa va jucati... aveti cate un avertisment verbal, data viitoare cand mai vad asa ceva trec la sanctiuni. Valabil si pentru hackvirus si pt slizz. Fiti mai calmi ca nu va ajuta cu nimic certurile astea.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by SiLe, 17 April 2011 08:26



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016  


The time now is 20-04-2024, 10:25:18
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x