User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie Sabecky

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zmx.freakz.ro -> Complaints & Unban Requests
Author Message1212
SouLIneFire

[S C R E A M]



Status: Offline
(since 17-11-2019 23:57)
Joined: 20 Dec 2018
Posts: 63, Topics: 18
Location: United Kingdom

Reputation: -77.8
Votes: 2

Post Posted: 13-01-2019, 20:50:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele meu : SouLIneFire
Numele adminului reclamat : Sabecky
Data si ora : 8:00 - 1/13/2019
Motiv reclamatie : Mi-o dat timeout + mi-o luat level-ul de pe discord + mi-o dat ban si nici macar nu merita N1 nu se ocupa de server c-am deloc in tot timp-ul in care m-am jucat pe server nu s-o ocupat de nimic mai mult o stat afk pe spec, Si eu zic sa-i da-ti macar Down sau remove ca chiar nu merita deloc aicea niste membri care chiar isi fac treaba si merita Inside, Lavy, Darkcrit, Seth, ce.i mai activi staff + isi fac treaba eu zic ca merita N1 si Sabecky ala N2 #SABECKYFORDOWN.
Dovada (Screenshot) : N-am program d-ala de screenshot.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
RaykZ0r

[Be happy.]



Status: Offline
(since 06-10-2020 20:44)
Joined: 15 Feb 2015
Posts: 1282, Topics: 85
Location: Braila

Reputation: 0.3
Votes: 96

Post Posted: 13-01-2019, 21:06:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum naiba ai luat tu admin ? Nu esti tu in masura sa spui lui x sa i faca ceva lui y . Daca tot redactezi o asemenea tampenie macar asigura-te ca o faci corect din punct de vedere gramatical.


1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SouLIneFire

[S C R E A M]



Status: Offline
(since 17-11-2019 23:57)
Joined: 20 Dec 2018
Posts: 63, Topics: 18
Location: United Kingdom

Reputation: -77.8
Votes: 2

Post Posted: 13-01-2019, 21:12:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Du-te ba la cluj sa te unga du-te si minuiestate un pic.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
InLoveCs

[00 11 00]



Status: Offline
(since 24-12-2021 07:55)
Joined: 11 Jan 2011
Posts: 8224, Topics: 738
Location: zmx.freakz.ro

Reputation: 2926.8
Votes: 170

     
Post Posted: 13-01-2019, 22:08:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ai luat timeout pentru ca faceai spam , abuzai de comanda @everyone la o ora in care nu trebuia sa faci asta. Scrie foarte clar acolo in sectiunea timeout ca poti sa intri inapoi in chat da e greu pentru unii ... Cred ca mai bine ramai tu pe dinafara daca tot nu recunosti ce ai facut si mai esti si nesimtit.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SouLIneFire

[S C R E A M]



Status: Offline
(since 17-11-2019 23:57)
Joined: 20 Dec 2018
Posts: 63, Topics: 18
Location: United Kingdom

Reputation: -77.8
Votes: 2

Post Posted: 13-01-2019, 22:41:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bn ma love ma =]]]]]]]]]

Dar din pacate n-ai citit tot-ul... Sabecky nu-si face treaba deloc dar vad ca tu esti cu ochi n stele te gandesti doar la donati la staff canci nici macar nu.i supraveghezi.

Si nu era nicio sectiune cand am spamam eu esti ....?

Si de ce tot eu sa fiu nesimtit-ul ma?, Cand tu stai tot timp-u cu ochi pe donati si eu vroiam sa iau rola de DJ pana la lv 15 si nu scria nici unde ca nu este voie spam, Si tu mai vorbesti dar vad ca nu gandesti nmk gandesti doar donati alte chesti nimic si mai vorbesti nu tie rusine?.

Asta.i adevarul fara suparare...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
InLoveCs

[00 11 00]



Status: Offline
(since 24-12-2021 07:55)
Joined: 11 Jan 2011
Posts: 8224, Topics: 738
Location: zmx.freakz.ro

Reputation: 2926.8
Votes: 170

     
Post Posted: 13-01-2019, 22:53:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu e vorba ca faceai doar spam ci dadeai mereu comanda @everyone la ora 8 dimineata. Pentru asta ai luat timeout.

Nu am timp luna asta sa ma ocup de ei ca am examene unul dupa altul si plus de asta eu nu vad sa fi facut ceva gresit un admin sau ceva. Ca inca ii supraveghez chiar daca nu am asa mult timp la dispozitie sa fac asta.

In ceea ce priveste chestia pe care o tot insunezi cu "donatiile' , in primul rand o donatie e atunci cand dai banii si nu primesti nimic inapoi,ceea ce faceti voi este sa cumparati ceva pentru ca primiti ceva la schimb - gold sau credite. Majoritatea banilor se duc inapoi in server ca nu fac sute de milioane si hostul e scump. Asa ca nu e nevoie sa fiti invidiosi ca nu-s mai bogat decat voi.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SouLIneFire

[S C R E A M]



Status: Offline
(since 17-11-2019 23:57)
Joined: 20 Dec 2018
Posts: 63, Topics: 18
Location: United Kingdom

Reputation: -77.8
Votes: 2

Post Posted: 13-01-2019, 22:58:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu ma referam la asta + @everyone am dat pentru ca am vrut sa ma joc pe server si nu era nimeni asa ca am dat @everyone ca Mee6 cum da el incontinu @everyone.

Update @ 13-01-2019, 22:58:53

- "Bogat decat voi" =]]]]]]]]]]]]]]]] Tu crezi ca am eu invidie pe asta?, Chestia e ca nu prea da.i bani pe server like boost si alte kkt-uri din 2016 n-ai mai schimbat nmk la server numa ai adaugat un level si niste *****-uri de arme.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
InLoveCs

[00 11 00]



Status: Offline
(since 24-12-2021 07:55)
Joined: 11 Jan 2011
Posts: 8224, Topics: 738
Location: zmx.freakz.ro

Reputation: 2926.8
Votes: 170

     
Post Posted: 13-01-2019, 22:59:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dai o data,de doua ori maxim dar nu de 500 de ori.

Sper ca ai inteles,plus de asta nu se fac reclamatii pentru ce se intampla pe discord ca nu face parte din incinta serverului .. asa ca tot ce e de rezolvat se rezolva acolo asa cum e si scris.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sabecky

[Just a simple gamer]



Status: Offline
(since 29-02-2020 06:20)
Joined: 30 Oct 2015
Posts: 5095, Topics: 235
Location: Romania

Reputation: 164.7
Votes: 130

Post Posted: 14-01-2019, 20:31:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Vreau sa clarific niste lucruri, chiar daca subiectul s-a incheiat.

Code:
Dovada (Screenshot) : N-am program d-ala de screenshot.


Nici nu iti trebuie program pentru screenshot o poti face cu o simpla apasare de tasta.

Nu cred ca trebuie sa iti desenez pe undeva ca nu e voie sa spamezi cu @everyone pe la 3 dimineata [ nu 8 ], si sa spamezi tot chatul de emoji-uri si alte chestii banale, ai facut asta timp de 2 ore aproape, si ti-am sters cu aproximatie 1000+ de mesaje.



Nu compara serverul meu de discord cu alt server, fiecare server e special in modul lui, asa cum sunt si oamenii in viata reala, unul talentat, unul cu o boala, unul mai frumos etc.. Nici nu cred ca mai trebuie sa spun ca ai aberat foarte mult in poza de mai sus. Mai ales la faza cu "eu te-am acceptat in staff".

Inteleg ca esti un copil, dar ai capul pe umeri, gandeste cum trebuie, nu e o crima ca ti-am luat levelul pe care l-ai facut in cateva ore, am facut asta ca sa te inveti sa nu mai faci spam si sa trezesti lumea. Ca in caz ca nu stiai acel @everyone face un mic "bz-bz" la telefon, iar daca e folosit in exces de cineva, se cam trezeste cel care visa frumos.

Spoiler:


Code:
Motiv reclamatie : Mi-o dat timeout + mi-o luat level-ul de pe discord + mi-o dat ban si nici macar nu merita N1 nu se ocupa de server c-am deloc in tot timp-ul in care m-am jucat pe server nu s-o ocupat de nimic mai mult o stat afk pe spec, Si eu zic sa-i da-ti macar Down sau remove ca chiar nu merita deloc aicea niste membri care chiar isi fac treaba si merita Inside, Lavy, Darkcrit, Seth, ce.i mai activi staff + isi fac treaba eu zic ca merita N1 si Sabecky ala N2 #SABECKYFORDOWN.


Nici nu stii cam cat ma ocup pe server , nici nu intrii, fiindca ai alte preocupati pe alt server de 1.6, de asta ai primit remove aici, daca ti-ai facut un server asta nu inseamna ca trebuie sa ti-o iei in cap cu smecheria, fii cine erai inainte, chiar daca tot mai faceai unele greseli. Fiecare Co-N1 & N1 se ocupa de ceva, unul mai putin, altul mai mult, nu conteaza, atata timp cat se face ceva si nu ocupa nimeni un slot degeaba, e totul ok, fiindca nimeni nu ocupa acest grad aiurea si toti facem ce putem si cand putem. Si iti dau un mic sfat, incearca sa nu mai minti sau sa vorbesti fara sa stii. Da, acum nu voi mai intra nici eu asa de des fiindca e scoala, dar intru cand pot si tot ma ocup de ceva, nu doar stau sa ma joc.

Si nu ti-o zic cu rautate, dar avand in vedere ca ai internet, ar cam trebuii sa te informezi cum sa scrii corect, o sa te ajute si la scoala. Si cand ti-a facut cineva un lucru "rau", nu trebuie sa ii raspunzi si tu cu aceasi moneda, ba chiar mai rau, eu ti-am vorbit civilizat, asta nu inseamna ca trebuie sa zici de rasa sau alte amenintari cu care nu m-ai speriat fiindca stiu cu ce se mananca discordul.

Iar problemele de pe discord nu au legatura cu aceasta sectiune de forum, vorbesti cu ownerii in privat si se va ajunge la o intelegere, in cazul de fata ramaneai sanctionat, iar daca-mi vorbeai frumos ( nu cum ai facut mai sus ), se ajungea la o intelegere ca intre 2 oameni, dar din pacate s-a ajuns la ban.

O seara buna, un an fericit si bafta cu serverul de care te ocupi. -



DISCORD: Sabee#0428


1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by InLoveCs, 13 January 2019 20:59



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zmx.freakz.ro -> Complaints & Unban Requests  


The time now is 19-04-2024, 05:27:12
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x