User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie senzation

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zm.freakz.ro -> Ban / Unban Requests
Author Message1238
F1o/zmb

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-05-2011 20:47)
Joined: 13 Jun 2010
Posts: 96, Topics: 14
Location: In spatele tau

Reputation: 50.7
Votes: 15

Post Posted: 26-07-2010, 19:14:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Harta : zm_cbble_kamp

Eram in baza Ct la "tuburile acelea gri" am intrat primul si mi am pus lm... si vine el rpd si imi zice sa ma dau .. la infectat si mi a dat kick..

DIN CATE STIU : daca este loc doar de unu poti sa stai , eu nu stau in curul lui sa traga el si eu sa ma uit !!

Ps: nu mai suferi de admin. si nu imi zici tu mie gura - cand am ceva de zis, vb cu ai tai acasa asa.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Senzzzation

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-03-2015 12:14)
Joined: 05 Jan 2010
Posts: 247, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 202.4
Votes: 11

Post Posted: 26-07-2010, 19:22:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Flo ce tot faci pe victima? De cand te stiu eu pe server. numai cu gura mare esti...

Sa iti zica mai multi cum faci blok.. Tenebr3 verifca sa vezi daca face block Flo.. Cica la el loc de 1 persoana... sa fim seriosi acolo intrau 2 persoane fara probleme .. chiar 3 persoane.. asa ca nu mai fa pe victima.!

De cand ai voie tu sa faci block? cica 1 persoana.. intram in tuburile alea inca 2-3 persoane!

Stiti cum este? Eu vam dat un deget ca omul si majoritatea ati luat toata mana.. cam asa sta treaba..

Daca vreti sa fiu mai drastic la altii o sa fiu.. Cu majritatea playeriiloe ma inteleg super bine.. chiar glumim impreuna.. Dar la cei care le-am dat un deget au luat mult mai mult!

Cam atat am avut de zis!



Last edited by Senzzzation on 26-07-2010, 19:30:12; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
F1o/zmb

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-05-2011 20:47)
Joined: 13 Jun 2010
Posts: 96, Topics: 14
Location: In spatele tau

Reputation: 50.7
Votes: 15

Post Posted: 26-07-2010, 19:29:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ba da esti comic rau. SI eu ce sa fac sa te las sa intri si sa ma uit la tine cum tragi ? Si sa sti tu ca l am intrebat si eu pe tenebre "daca am voie sa stau daca este loc doar de o persoana" dar daca intra 100 si trage doar cel din fata ?? esti penibil

Si daca sunt cu gura mare ? ce? nu am voie sa reclam? sau care este problema ta? te deranjeaza?



*SPEC* Senzation : Am reclamatie de la Flo:

Si daca le zici la cei de pe srv ca ti am facut reclamatie ce dovedesti?? varsta? gandirea ta? - pff oi fi vreo vedeta rock

am degetele mele:)) nu am nevoie de ale tale o_0 ..



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*w@R*

[1n:@:L057,W0R1D]



Status: Offline
(since 10-08-2019 09:27)
Joined: 12 Nov 2009
Posts: 5809, Topics: 357
Location: Ploiesti/berceni

Reputation: 585.6
Votes: 76

   
Post Posted: 26-07-2010, 20:41:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Flo,mai calm putin,nu mai vorbi asa,lasa reclamatia cum e postata si asteapta parerile celor mai mari.Nu sunteti aici sa va certati Thinking


facebook profile
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
F1o/zmb

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-05-2011 20:47)
Joined: 13 Jun 2010
Posts: 96, Topics: 14
Location: In spatele tau

Reputation: 50.7
Votes: 15

Post Posted: 26-07-2010, 20:56:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

*w@R* wrote:
Flo,mai calm putin,nu mai vorbi asa,lasa reclamatia cum e postata si asteapta parerile celor mai mari.Nu sunteti aici sa va certati Thinking


Nu ma cert war, si sunt cat se poate de calm, dar sa lase mistoul mai moale, si sa isi vada de treaba lui, ma "oftic" cand 5 admini zic un lucru si vine el si face cum doreste, (sa arate clar si sa de a cu say " nu este voie block indiferent de situatie, daca nu lasa jocul sa decurga in limita bunului simt)
Si eu am patit sa fiu blocat sau sa intre unu in tub si sa nu ma mai lase.. si ? ce masuri s-au luat?

Sa posteze si poza ! ca am facut block. daca este admin pana la capat .
cu toate ca recunosc ca am stat dar sa vad si dovada lui.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SToK

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-11-2010 23:06)
Joined: 21 Jul 2010
Posts: 25, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 55.6
Votes: 5

Post Posted: 26-07-2010, 23:26:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

W@R "Senzzzation" se crede mare admin se ia de toti frate si dac te uiti si citesti mai atent reclamatia facuta de mne` tot mie o sami dai dreptate.....se ia de mne` k fac pe altu prost si a mai zis unu "NOOB" prost sau noob nui tot dracu ala de ala ce nu sa mai luat......? nui mai luati apararea ce vrea sa arate el k este marele admin si ca este un juktor de ZM bun - dak ii puneti niste intreberi cu comenzi la AMXMODX habar nu are .....dar il tineti in puf prea mult




SToK

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Senzzzation

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-03-2015 12:14)
Joined: 05 Jan 2010
Posts: 247, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 202.4
Votes: 11

Post Posted: 27-07-2010, 00:49:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Stok tu chiar ma calci pe nervi ... uitate cum ai vorbit.. la reclamatia ta! Asa ca mai bine taci...!

Scuze pentru off topic.. dar deja chiar ma calcat pe nervi Stok ala.! care nu stiu daca are 3 saptamani pe server si este si el un zmeu!

Si pentru cultura ta generala... Am vechime pe server. stiu regulile stai calm si comenziile..

Defapt ce iti dau eu tie explicatii cand joci de 2-3 saptamanii pe server si deja esti mare in gura...

Habar nu ai. ce vorbesti acolo.. insemna ca esti copil de 10 ani mai mult nu iti dau de 10 ani...

Tu nu intelegi ca nu ai voie sa faci oamenii prosti dupa server? nu te duce capul ala? defapt la cei 10 ani ai tai nu ma mira faptul asta..!

De cate ori iti zic oamenii dupa server ca nu ai voie sa folosesti cuvinte gen (prost) sau p.. cum ai folosit..? Cred ca tie trebuie sa iti scriu pe o foaie si sa iti desenez.. asta!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
deliqvent

[Creep]



Status: Offline
(since 24-04-2013 18:51)
Joined: 16 Dec 2009
Posts: 954, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 469.1
Votes: 27

Post Posted: 27-07-2010, 10:36:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

F1o/zmb din cauza vocabularului care il ai aici pe forum , si din cauza ca esti asa plin de tine nu o sa-i fac nimic lui Senzzzation !

Alta data cand faci reclamatie gandeste-te la asta !



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by deliqvent, 27 July 2010 08:37



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zm.freakz.ro -> Ban / Unban Requests  


The time now is 29-03-2024, 17:31:52
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x