User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zmx.freakz.ro -> Complaints & Unban Requests
Author Message625
Qeverton

[Pixel art designer]



Status: Offline
(since 10-12-2019 20:20)
Joined: 19 Feb 2011
Posts: 601, Topics: 23
Location: Bucuresti.

Reputation: 543.3
Votes: 27

     
Post Posted: 03-12-2014, 00:27:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick admin : Stefy
Motiv : Acuzati prostesti + Gag fara motiv
Alte adaugari: Stiu ca scrie ca in privinta gag nu se pot face reclmati... doar ca fiecare om are dreptul de a spune ceva in privinta aceasta.Nu vreau sa par ca si cum as face atac la persoana doar ca am fost provocat ... intrucat ajung de la munca seara si mai stau si eu putin pe zm ca tot omu sa ma relaxez...
Pe de alta parte am studiat regulamentul si nu am observat ca scrie ca daca un admin iti spune sa taci iar tu spui nu ai lua gag... ceea ce il denota ca un abuz.
Nu as fii apelat la aceasta metoada daca cineva mi-ar fii explicat de ce am primit gag... dar ce e mai usor decat sa aplicam o comanda...
Sunt foarte constient ca nu o sa fie loata in considerara aceasta reclamatie deoarece sunt in minortiate...

Firul intamplarilor: Totul a inceput de la un amarat de survival cand am stat la coada sa astept sa atac am vazut ca nu se misca am zis sa dau o tura de harta si m-am trezit cu slay bun am inteles decizia lui de a-mi da slay dar ceea cu gag nu tocmai... Ca mai tarziu sa-mi tranteasca o vorba ca as intra pe conturile lor cum... ? Din cate stiu eu nu am parolele vostre... si ca sa sti acesta este omul tau care a incercat sa intre https://forum.wow-freakz.com/Incearca-sa-intre-pe-conturile-noastre-t331411.html pacat ca a fost cam chior si nu a vazut ca am alt nume...
Stiu ca nu am alte dovezi solide inafara de cele de mai jos dar pot spune ca nu ar fii prima data cand se intampla asa ceva... dar am spus sa nu fiu "paracios" dar observ ca daca iti vezi de joc alti se iau de tine fara motiv.

Dovada (obligatoriu):
Poze:
http://imgur.com/WmpItob,ApZGfJn,Mb5CsPi,AjfdSGN,xQoT97B,yHcJiSD,CEaW3bU,LicG7LG,qFsrRN9,R9wcW0C,3Z2tuqv,qt9VvUR,WJtcvkb,vuQzHgB,DkXJOZr,0DaRsLD,5jUjIu5#0
Pozele sunt sectionate in felul urmator :
Primele cateva poze atesta existeta mea pe sv fara a scrie nimic in chat,ulterior vin cele cu amenintarile si cu intrebarile pe care le-am pus cu privire la gag.
Demo: http://www58.zippyshare.com/v/42172850/file.html

Ps: Nu am dreptul sa spun mare lucru pentru ca nu am cine stie ce grad dar nu pot fii calcat in picioare de cineva cu un orgoliu ridicat.

Toate cele bune Qeverton nu "Quvertas!"



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
!!!king!!!

[High Sictir']



Status: Offline
(since 16-09-2017 21:42)
Joined: 06 Oct 2013
Posts: 1511, Topics: 26
Location: Timisoara

Reputation: 175.3
Votes: 41

     
Post Posted: 03-12-2014, 01:01:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Deci ti-am urmarit demo-ul si concluzia mea e urmatoarea:

- Ti-a dat motivul gagului acela fiind " ai injurat" .
- Dar tu spui ca nu ai injurat si aici e o dilema.
- Nu am vazut vreo forma de abuz, incep sa cred ca nu stiti ce e aia abuz de comenzi, iti voi explica eu: Un abuz de comenzi inseamna sa aplici o comanda de nenumarate ori pe un player, Asta e in cazul " gag-ului , slay-ului , kick-urilor ". Acum trecem cu o scara mai sus atunci cand un Admin iti da "destroy" , "ban" fara un motiv detaliat. Pe scurt asta inseamna un abuz dupa parerea mea.
Nu inteleg cu ce ti-a deranjat jocul un gag, data viitoare Stefy cand te mai intreaba un player de nenumarate ori de ce i-ai dat o comanda. ii raspunzi de fiecare data. Sa nu fie nelamurit nici un player. Asta e in cazul si celorlalti admini.

Iti las topicul deschis daca mai ai reclamatii le postezi aici folosind butonul " Post Reply" .

@Succes !


Connect Y!M: king.freakz



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
h4xu

[M1ss1ng 1n act1on]



Status: Offline
(since 28-08-2019 18:42)
Joined: 10 Apr 2013
Posts: 403, Topics: 19
Location: Romania

Reputation: 275.2
Votes: 9

Post Posted: 03-12-2014, 22:26:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Stefy a fost sanctionat pt greseala lui . Asta e suntem oameni toti avem rabufnirile noastre , dar depinde de noi cum le facem fata...
Iti urez un joc placut si lipsit de evenimente!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by h4xu, 03 December 2014 20:26



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zmx.freakz.ro -> Complaints & Unban Requests  


The time now is 25-04-2024, 00:54:49
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x