User
Pass
2FA
 
 

Recruitment
Go to page 1, 2  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message8902
norbert.pls
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 11-08-2018 16:58)
Joined: 25 Jun 2015
Posts: 1244, Topics: 284
Location: Sweden

Reputation: 306.8
Votes: 213

     
Post Posted: 05-04-2016, 20:29:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recruitments are closed


 Protection

 Brewmaster

 Blood

 Protection


 Restoration

 Discipline
 Holy

 Mistweaver

 Holy


 Elemental
 Enhancement

 Windwalker

 Balance
 Feral

 Affliction
 Destruction

 Retribution

 Arcane

 Marksmanship
 Beast Mastery
 Survival
_________________________

Model aplicație pentru recrutare:

Quote:
1. Nume IRL:
2. Vârstã:
3. Cât timp ai la dispoziție pentru WOW (pe zi, pe sãptãmânã, aproximativ.) ?
4. Clasa:
5. Main Spec/OFF spec:
6. Screenshot cu Interfața:
7. De ce ai ales specul pe care joci acum?
8. Spune-ne cum crezi cã trebuie sã îți joci spec-ul(talente, rotație, importanța gear, gemming, importanța unor stats în fața altora, etc):
9. Povestește-ne despre experiența ta în raiduri de când ai început sã joci WOW și pânã acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm, MoP și eventual WoD):
10. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sã le pãrãsești, etc.):
11. Detalii PC:
12. De ce dorești sã te alãturi guildei noastre?
13. Spune-ne câte ceva despre tine, ca și persoanã(dacã ești student, lucrezi, cum îți petreci timpul liber, hobby-uri, etc.):
14. Alte mențiuni(pe care le consideri importante):
15. Screenshot Recount 35 Mil. DMG Done(doar DPS) - PvE training dummy din Durotar, self-buffed.


_________________________

Application form:

Quote:
1. Name IRL:
2. Age:
3. How much time do you have for WOW (per day / week; approximately) ?
4. Class:
5. Main Spec/OFF spec:
6. Screenshot of your Interface:
7. Why did you choose to play the class you are playing now?
8. According to you, how do you think you have to play your spec(talents, rotation, type of gear, gemming, the importance of a stat, compared to another, etc):
9. Tell us about your raiding experience so far(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm, MoP and eventually WoD):
10. Previous guilds(what other guilds have you been a member of, what were they like, why did you decide to leave? etc.):
11. PC Details:
12. Why do you wish to join our guild?
13. Describe yourself in a few words(if you're a student, are you working, how do you sspend your free time, hobbies, etc.):
14. Other details you think would be of major importance:
15. Screenshot Recount 35 Mil. DMG Done(DPS only) - PvE training dummy from Durotar, self-buffed only.



Last edited by norbert.pls on 01-05-2017, 22:30:11; edited 26 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
triban22

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-08-2020 01:51)
Joined: 03 Apr 2015
Posts: 23, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 62.5
Votes: 4

       
Post Posted: 19-06-2016, 23:36:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:Catalin
2. Vârstã:14
3. Cât timp ai la dispoziție pentru WOW (pe zi, pe sãptãmânã, aproximativ.) ? 4-5 zile pe saptamana.
4. Clasa:Paladin
5. Main Spec/OFF spec:Main:Holy Off: Retri.
6. Screenshot cu Interfața:http://imgur.com/X1fCXVX
7. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Pentru ca am vrut neaparat un healer, si mi-a placut Paladinul, am vrut sa incerc, si am ramas cu el.
8. Spune-ne cum crezi cã trebuie sã îți joci spec-ul(talente, rotație, importanța gear, gemming, importanța unor stats în fața altora, etc):Eu cred ca Paladinul Holy se joaca la Mastery>Spirit>Crit>Haste deoarece Mastery pune un scut pe toti playerii care primesc heal, deci e foarte bun (zic eu) Spirit sa nu raman fara mana in encounter mai lung, Crit deoarece in functie de healul dat si de Mastery-ul pe care il ai, pui un shield pe playerii care au primit healul respectiv.
Rotatie: Holy Shock>Judgement>Holy Radiance>Light of Dawn>Judgement>Holy Shock>Holy Radiance>Light of Dawn.
9. Povestește-ne despre experiența ta în raiduri de când ai început sã joci WOW și pânã acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm, MoP și eventual WoD):Am inceput sa joc WoW la inceputul Cataclysmului, si am reusit sa ajung cu acest Paladin aproape full hc BiS dar pe Retribution, nu pe Holy.
10. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sã le pãrãsești, etc.):Sylvanas, a fost o guilda buna din punctul meu de vedere , si s-a desfiintat deoarece asa a dorit leader-ul, din motive pe care nu le stiu.
11. Detalii PC:Procesor : Intel(R) Pentium(R) D CPU 2.80 ghz (2 CPUs), ~2.8ghz
2048 MB RAM
Placa video: ATI Radeon HD 5400 Series
12. De ce dorești sã te alãturi guildei noastre? : Pentru ca imi doresc o guilda PvE cu oameni de treaba, care isi stiu juca clasa, si din auzitele mele Deathwish este una dintre ele.
13. Spune-ne câte ceva despre tine, ca și persoanã(dacã ești student, lucrezi, cum îți petreci timpul liber, hobby-uri, etc.):Sunt elev, practic sportul numit box (de performanta) de aproximativ 3 ani, imi place sa ies cu prietenii la suc, nu lucrez.
14. Alte mențiuni(pe care le consideri importante):
15. Screenshot Recount 20 Mil. DMG Done(doar DPS) - Non-heroic training dummy din Orgrimmar, self-buffed only. : Sunt healer.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
norbert.pls
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 11-08-2018 16:58)
Joined: 25 Jun 2015
Posts: 1244, Topics: 284
Location: Sweden

Reputation: 306.8
Votes: 213

     
Post Posted: 19-06-2016, 23:42:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

triban22 wrote:
1. Nume IRL:Catalin

acceptat

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
katalyna

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-02-2019 18:07)
Joined: 13 Nov 2013
Posts: 482, Topics: 53
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 278.1
Votes: 15

          Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 28-06-2016, 00:56:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Bogdan
2. Vârstã: 24
3. Cât timp ai la dispoziție pentru WOW (pe zi, pe sãptãmânã, aproximativ.) ? Dimineata si seara 4-5 ore (luni-vineri) si in weekend sunt liber.
4. Clasa: Druid
5. Main Spec/OFF spec: Restoration / Feral Tank
6. Screenshot cu Interfața: http://imgur.com/mJRbWEH
7. De ce ai ales specul pe care joci acum? Am inceput sa ma joc Druid Restoration pe T.B.C si mi-a placut si am continuat sa joc acest spec.
8. Spune-ne cum crezi cã trebuie sã îți joci spec-ul(talente, rotație, importanța gear, gemming, importanța unor stats în fața altora, etc): Prioritatea Stast-urilor --> Intellect = Spirit > Haste Cap > Mastery > Crit . Primul haste break-point este de 3043 pentru primul tick de Rejuvenation si Tranquility,iar al doilea este de 13,163. In [tier 3]--> am jucat cu [Incarnation]..o perioada lunga de timp,dar de cateva saptamani am inceput sa joc cu [Soul of the Forest],deoarece [Tranquility]
imi da mai multe tick-uri ,folosindul impreuna cu [Nature's Vigil] [Soul of the Forest] [Berserking] [Potion of the Jade Serpent] [Engineering: Synapse Springs] ajungand sa castez [Tranquility] in 2 secunde ..obtinand mai multe tick-uri si in [tier 6]--> joc cu [Nature's Vigil] deoarece este un cooldown de heal foarte bun,momentan,poate pe viitor in Siege of Orgrimmar o sa joc cu [Heart of the Wild]. [Lifebloom] il mentin mereu pe tank sau pe player-ul care ia cel mai mult damage si care ma ajuta sa activez Cleascasting --> [Omen of Clarity]. [Regrowth]- il folosesc pentru a evita ca un player sa moara, fiind cel mai rapid heal,dar folosesc si [Nourish]/ [Healing Touch] dupa ce castez [Swiftmend] . [Rejuvenation] - il folosesc tot timpul pe mai multi playeri deoarece da foarte mult heal. [Wild Growth]- este un heal AoE bun si il folosesc la cooldown in majoritatea fight-urilor. [Genesis] - il folosesc cand se ia damage AoE si am [Rejuvenation] pe mai multe target-uri. [Symbiosis] - il folosesc pe Shaman(daca este in raid ) pentru [Spiritwalker's Grace] sau pe Paladin pentru ai da [Rebirth].
9. Povestește-ne despre experiența ta în raiduri de când ai început sã joci WOW și pânã acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm, MoP și eventual WoD): Am inceput sa joc WoW pe T.B.C , la inceput nu stiam foarte bine clasa,cu timpul am inceput sa citesc mai multe despre druid restoration si sa intreb alti jucatori cum joaca. Pe WOTLK /Cataclysm am jucat pe aici,pe Freakz .Am jucat Mist of Pandaria pe official,dobandind experienta in SoO.
10. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sã le pãrãsești, etc.): INL - s-a desfintat.
11. Detalii PC: Pentium (R) Dual-Core T4300 4GB ram Placa video 1GB . Ts 3 + microfon. (In viitorul apropiat o sa il schimb).
12. De ce dorești sã te alãturi guildei noastre? ? Doresc o guilda cu progress si cu oameni capabili.
13. Spune-ne câte ceva despre tine, ca și persoanã(dacã ești student, lucrezi, cum îți petreci timpul liber, hobby-uri, etc.): Am inceput sa lucrez de o saptamana 4-5 ore pe zi,imi place sa ma distrez cu prietenii,sa bem si sa ne petrecem xD
14. Alte mențiuni(pe care le consideri importante):
15. Screenshot Recount 35 Mil. DMG Done(doar DPS) - PvE training dummy din Durotar, self-buffed only.





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
norbert.pls
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 11-08-2018 16:58)
Joined: 25 Jun 2015
Posts: 1244, Topics: 284
Location: Sweden

Reputation: 306.8
Votes: 213

     
Post Posted: 28-06-2016, 01:11:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

katalyna wrote:
1. Nume IRL: Bogdan

acceptat


Electric Warlock Acid Witch
Legion Guide - Destruction Warlock in PVE
Legion Guide - Restoration Shaman in PVE

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
HolanGolan

[Da elda' sham]



Status: Offline
(since 18-01-2019 14:46)
Joined: 16 Aug 2014
Posts: 57, Topics: 32
Location: Iasi

Reputation: 152.6
Votes: 7

 
Post Posted: 03-07-2016, 17:51:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Mihnea
2. Vârstă: 18
3. Cât timp ai la dispoziție pentru WOW (pe zi, pe săptămână, aproximativ.) Mai mereu, exceptand uneori seara intre 20 si 21
4. Clasa: Shaman
5. Main Spec/OFF spec: Elemental
6. Screenshot cu Interfața: http://imgur.com/u0DjQVA
7. De ce ai ales specul pe care joci acum? Pur si simplu imi place specul
8. Spune-ne cum crezi că trebuie să îți joci spec-ul(talente, rotație, importanța gear, gemming, importanța unor stats în fața altora, etc): Hit cap > Mastery > Haste > Crit (stats). Talentele pe care le am acum le consider bune pentru spec.
9. Povestește-ne despre experiența ta în raiduri de când ai început să joci WOW și până acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm, MoP și eventual WoD): Am inceput pe freakz sa fac PvE de pe Cataclysm de cand era Zon'ozz bagat. Am jucat si pe WoD dar am facut numai LFR(Highmaul ultimul boss, Blackrock si HFC)
10. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis să le părăsești, etc.): Council of Elders, The Betrayers
11. Detalii PC: Nu face lag la 25
12. De ce dorești să te alături guildei noastre? Consider guilda una buna si vreau sa fac raiduri cum trebuie
13. Spune-ne câte ceva despre tine, ca și persoană(dacă ești student, lucrezi, cum îți petreci timpul liber, hobby-uri, etc.): Elev, mai lucrez uneori pt cateva ore, program flexibil
14. Alte mențiuni(pe care le consideri importante):
15. Screenshot Recount 35 Mil. DMG Done(doar DPS) - PvE training dummy din Durotar, self-buffed only. http://imgur.com/ZV8JADU

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
norbert.pls
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 11-08-2018 16:58)
Joined: 25 Jun 2015
Posts: 1244, Topics: 284
Location: Sweden

Reputation: 306.8
Votes: 213

     
Post Posted: 03-07-2016, 18:10:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

HolanGolan wrote:
1. Nume IRL: Mihnea

acceptat w me ingame


Electric Warlock Acid Witch
Legion Guide - Destruction Warlock in PVE
Legion Guide - Restoration Shaman in PVE

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Rokeritzu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-09-2017 20:54)
Joined: 28 Aug 2013
Posts: 41, Topics: 4
Location: pe luna

Reputation: 189.8
Votes: 6

             
Post Posted: 11-07-2016, 19:27:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Valentin
2. Vârstă: 18
3. Cât timp ai la dispoziție pentru WOW: N-am program deocamdata, sunt disponibil oricand.
4. Clasa: Rogue
5. Main Spec/OFF spec: Combat
6. Screenshot cu Interfața: http://imgur.com/a/HHsOp
7. De ce ai ales specul pe care joci acum? Deoarece este singurul spec pve la aceasta clasa care da randamente in momentul de fata.
8. Spune-ne cum crezi că trebuie să îți joci spec-ul(talente, rotație, importanța gear, gemming, importanța unor stats în fața altora, etc): hit cap, exp cap, haste, mast, crit
9. Povestește-ne despre experiența ta în raiduri de când ai început să joci WOW și până acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm, MoP și eventual WoD): Joc wow de pe vanilla, bineinteles cu multe pauze, dar am strabatut prin toate expansion-urile existente pana la mop cel putin bucurandu-ma de pve content cat si pvp.
10. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis să le părăsești, etc.): Ce-mi aduc aminte de prin cata: The divinity, GM and Donors, the council of elders
11. Detalii PC: Procesor 2.2 GHz, placa video 1gb nvidia, 2 gb ram ( tin sa precizez ca lunile astea doresc sa achizitionez un i7 )
12. De ce dorești să te alături guildei noastre? Automobile
13. Spune-ne câte ceva despre tine, ca și persoană(dacă ești student, lucrezi, cum îți petreci timpul liber, hobby-uri, etc.): Am diverse hobby-uri atat sportive cat si evident ce tin de gaming.
14. Alte mențiuni(pe care le consideri importante):
15. Screenshot Recount 35 Mil. DMG Done(doar DPS) - PvE training dummy din Durotar, self-buffed only.


Eu-s tacto !
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
norbert.pls
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 11-08-2018 16:58)
Joined: 25 Jun 2015
Posts: 1244, Topics: 284
Location: Sweden

Reputation: 306.8
Votes: 213

     
Post Posted: 11-07-2016, 23:22:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Rokeritzu wrote:
1. Nume IRL: Valentin

acceptat


Electric Warlock Acid Witch
Legion Guide - Destruction Warlock in PVE
Legion Guide - Restoration Shaman in PVE

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
baxter4ever

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-10-2017 18:12)
Joined: 04 Jan 2011
Posts: 42, Topics: 5
Location: United Kingdom

Reputation: 43
Votes: 4

 
Post Posted: 16-07-2016, 21:34:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Stefan
2. Vârstã: 23
3. Cât timp ai la dispoziție pentru WOW (pe zi, pe sãptãmânã, aproximativ.) ? weekend liber full - in cursul saptamanii seara dupa ora 6
4. Clasa: Druid Tauren
5. Main Spec/OFF spec: Resto / Tank
6. Screenshot cu Interfața: upload pic
7. De ce ai ales specul pe care joci acum? Pentru ca imi place druidul ,ca si heal si il stiu juca cel mai bine -
8. Spune-ne cum crezi cã trebuie sã îți joci spec-ul(talente, rotație, importanța gear, gemming, importanța unor stats în fața altora, etc): Rotatia cea mai buna specifica specului si gear-ului , este ajustata dupa stilul de joc al meu , locu 1-2 tot timpul in recount -
9. Povestește-ne despre experiența ta în raiduri de când ai început sã joci WOW și pânã acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm, MoP și eventual WoD): Am inceput sa joc WoW de pe vanila , de la indemnurile unui prieten de copilarie - mi-a placut foarte multe , asa ca am jucat toate patch`urile . Ca orice alt jucator a avut si pauze mai mari mai mici , important este unde suntem acuma -
10. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sã le pãrãsești, etc.): Evolution , Adidect ,the Battyers, Council etc.. Fiecare are frumusetea ei in guilda , printre ultimele parasite a fost Adidect pt ca era f mare plictiseala ( PVP ) si PVE , Evolution ultima parasita din cauza unor neintelegeri cu liderul.
11. Detalii PC:Intel Core I3 , 8 GB ram , Video 2 GB
12. De ce dorești sã te alãturi guildei noastre? Pentru un progres corespuznator al PVE si sa ma bucur de el
13. Spune-ne câte ceva despre tine, ca și persoanã(dacã ești student, lucrezi, cum îți petreci timpul liber, hobby-uri, etc.): Locuiesc in Anglia , lucrez in constructii pana seara la 5 ( ora 19:00 Romania ) timpul liber imi place sa il petrec cu nevasta-mea
14. Alte mențiuni(pe care le consideri importante):
15. Screenshot Recount 35 Mil. DMG Done(doar DPS) - PvE training dummy din Durotar, self-buffed only.HEAL

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
xello5

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-05-2017 17:09)
Joined: 07 Jan 2013
Posts: 9, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 69.3
Votes: 3

 
Post Posted: 17-07-2016, 00:21:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Arrde
2. Vârstă: 27
3. Cât timp ai la dispoziție pentru WOW (pe zi, pe săptămână, aproximativ.) ? : In timpu saptamani 18:00 - 24:00 // weekend mai mult
4. Clasa: Warlock
5. Main Spec/OFF spec: Destro/Aff
6. Screenshot cu Interfața: building(am revenit pe wow de 4 zile)
7. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Imi place nuker (cand am inceput wow am ales warlock si de atunci a ramas main)
8. Spune-ne cum crezi că trebuie să îți joci spec-ul(talente, rotație, importanța gear, gemming, importanța unor stats în fața altora, etc):
- Ultimu pach care lam jucat a fost Cataclysm ... am avut o pauza mai lunga de wow ... am vazut ca foarte multe sau schimbat mai ales la warlock ... de 2 zile ma documentez -
- Talentele se pot schimba in functie de boss ... in mare partea joci cu aceleas talente
- Rotatie: Immolate > 2x Conf > 4x Incinerate > Dark Soul+trinket+potion > Chaos Bolt (consum Embers) > Shadowburn 20%hp
- Stats: Hit > Mastery > Crit/Haste
9. Povestește-ne despre experiența ta în raiduri de când ai început să joci WOW și până acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm, MoP și eventual WoD):
- Vanilla spre final putin , TBC (privat xWOW), WOTLK (Blizz server Sylvanas Hoarda) , Cataclysm (Blizz Sylvanas Allianta guild Valahia)
10. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis să le părăsești, etc.): -
11. Detalii PC:
- Intel Xeon , 12 gb ram , GTX 770 2gb
12. De ce dorești să te alături guildei noastre?
- Sunt jucator PVE ... caut progress in raid , guild activ -
- Din motive ca nu am jucat de mult timp wow si inca nu am gear pe mine. Nu am pretenti de raid ... nu vreu sa dezamagesc pana nu sunt pregatit cu gearu si experienta
13. Spune-ne câte ceva despre tine, ca și persoană(dacă ești student, lucrezi, cum îți petreci timpul liber, hobby-uri, etc.):
- Lucrez 8 ore zi , Timpu liber gaming , seriale/filme si consum de alcohol cu prieteni .... -))) ; Hooby hmmm ... fotbal
14. Alte mențiuni(pe care le consideri importante):
15. Screenshot Recount 35 Mil. DMG Done(doar DPS) - PvE training dummy din Durotar, self-buffed only.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
norbert.pls
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 11-08-2018 16:58)
Joined: 25 Jun 2015
Posts: 1244, Topics: 284
Location: Sweden

Reputation: 306.8
Votes: 213

     
Post Posted: 17-07-2016, 10:25:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

xello5 wrote:
1. Nume IRL: Arrde

Respins

baxter4ever wrote:
1. Nume IRL: Stefan

Respins


Electric Warlock Acid Witch
Legion Guide - Destruction Warlock in PVE
Legion Guide - Restoration Shaman in PVE

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
norbert.pls
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 11-08-2018 16:58)
Joined: 25 Jun 2015
Posts: 1244, Topics: 284
Location: Sweden

Reputation: 306.8
Votes: 213

     
Post Posted: 18-07-2016, 19:16:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

WE ARE CURRENTLY LOOKING FOR WINDWALKER, BREWMASTER, MISTWEAVER, ENHANCEMENT, PROTECTION, FIRE, ARCANE, FERAL WITH A MINIMUM ILVL OF 540. ALL OTHER CLASSES/SPECS ARE LESS LIKELY TO HAVE THEIR APPLICATION TAKEN INTO CONSIDERATION.

Electric Warlock Acid Witch
Legion Guide - Destruction Warlock in PVE
Legion Guide - Restoration Shaman in PVE

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ghostknight

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-07-2021 21:17)
Joined: 21 Jun 2013
Posts: 51, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 26.9
Votes: 22

 
Post Posted: 05-08-2016, 15:36:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Andrei
2. Vârstã: 20
3. Cât timp ai la dispoziție pentru WOW (pe zi, pe sãptãmânã, aproximativ.) ?:program flexibil
4. Clasa: Dk
5. Main Spec/OFF spec: Unholy/frost
6. Screenshot cu Interfața: https://postimg.org/image/hadf3og7b/
7. De ce ai ales specul pe care joci acum? Joc Unholy pentru ca imi place
8. Spune-ne cum crezi cã trebuie sã îți joci spec-ul(talente, rotație, importanța gear, gemming, importanța unor stats în fața altora, etc): Hit cap > Mastery > Haste > Crit.Joc cu talentele pe care le consider eu bune pentru spec.
9. Povestește-ne despre experiența ta în raiduri de când ai început sã joci WOW și pânã acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm, MoP și eventual WoD): Am inceput sa fac Pve de pe cataclysm 4.0.6,si am continuat sa fac pve si in patchul actual
10. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sã le pãrãsești, etc.): The Forgotten Heroes,Light Of Dawn,Specii
11. Detalii PC: Nu face lagg la 25
12. De ce dorești sã te alãturi guildei noastre? Consider guilda foarte buna si vreau sa fac raiduri cum trebuie
13. Spune-ne câte ceva despre tine, ca și persoanã(dacã ești student, lucrezi, cum îți petreci timpul liber, hobby-uri, etc.): Student, program flexibil
14. Alte mențiuni(pe care le consideri importante):
15. Screenshot Recount 35 Mil. DMG Done(doar DPS) - PvE training dummy din Durotar, self-buffed only.: https://postimg.org/image/50xp50i41/



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
norbert.pls
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 11-08-2018 16:58)
Joined: 25 Jun 2015
Posts: 1244, Topics: 284
Location: Sweden

Reputation: 306.8
Votes: 213

     
Post Posted: 05-08-2016, 19:05:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ghostknight wrote:
1. Nume IRL: Andrei

Accepted , /w Milkmeplease ingame


Electric Warlock Acid Witch
Legion Guide - Destruction Warlock in PVE
Legion Guide - Restoration Shaman in PVE

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 18-04-2024, 12:39:13
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x