User
Pass
2FA
 
 

Recrutari PvE
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message53170
andreiderzsi

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-08-2018 22:00)
Joined: 04 Sep 2013
Posts: 20, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 70.7
Votes: 4

 
Post Posted: 11-09-2013, 13:57:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nume Real : Andrei
2.Varsta : 17
3.Ocupatie : Licean
4.Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Mageh
5.Clasa : Mage
6.Cat timp oferi jocului pe zi : depinde de zi cam 4-5 ore
7.Main Spec / Off Spec : fire/arcane
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : Am ales fire ca pentru pve cred ca este cel mai potrivit si imi place mult
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : Specul meu de fire lam luat din ghidul de pe site si rotatia miam facut-o eu si depinde de raid.Ca geming eu folosesc in red shockete gem cu 40-50 intelect,gem cu 20int si 20 crit sau cu 20 int si 20 hit.Am enchanturi full.
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii : http://i.imgur.com/kmwhi7m.jpg
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : Eu am inceput sa fac pve serios de pe 4.0 am fak achivuri de hc bune pe vremea aia si inainte de rr am avut 366 ilvl.Acum m-am reapucat iar ca imi place si am ahiv cu toti bosi pe n la ds,achiv cu majordomo pe n si hc si achiv cu morchok pe hc.
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele :Am fost recent in Light of Dawn dar am iesit ca in privinta programul raidurilor nu mi sa parut serioasa.
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) : Am TS3 si micro.
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : Vreau sa ma alatur guildei voastre ca este serioasa si toti playeri care iam vazut din g voastra sunt buni si seriosi

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ELECTRONIST

[Shadow]



Status: Offline
(since 01-12-2019 15:01)
Joined: 24 Jul 2013
Posts: 285, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 133.3
Votes: 43

 
Post Posted: 11-09-2013, 14:56:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

andreiderzsi wrote:
1.Nume Real : Andrei
2.Varsta : 17
3.Ocupatie : Licean
4.Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Mageh
5.Clasa : Mage
6.Cat timp oferi jocului pe zi : depinde de zi cam 4-5 ore
7.Main Spec / Off Spec : fire/arcane
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : Am ales fire ca pentru pve cred ca este cel mai potrivit si imi place mult
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : Specul meu de fire lam luat din ghidul de pe site si rotatia miam facut-o eu si depinde de raid.Ca geming eu folosesc in red shockete gem cu 40-50 intelect,gem cu 20int si 20 crit sau cu 20 int si 20 hit.Am enchanturi full.
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii : http://i.imgur.com/kmwhi7m.jpg
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : Eu am inceput sa fac pve serios de pe 4.0 am fak achivuri de hc bune pe vremea aia si inainte de rr am avut 366 ilvl.Acum m-am reapucat iar ca imi place si am ahiv cu toti bosi pe n la ds,achiv cu majordomo pe n si hc si achiv cu morchok pe hc.
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele :Am fost recent in Light of Dawn dar am iesit ca in privinta programul raidurilor nu mi sa parut serioasa.
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) : Am TS3 si micro.
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : Vreau sa ma alatur guildei voastre ca este serioasa si toti playeri care iam vazut din g voastra sunt buni si seriosi


Respins


SHADOW


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
snake[ftw]

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-07-2015 17:24)
Joined: 09 Sep 2013
Posts: 20, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: -24.1
Votes: 4

 
Post Posted: 12-09-2013, 20:30:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nume Real : Vlad
2.Varsta : 17
3.Ocupatie : Sunt la liceu nu prea am ocupatie , cel mai mult timp il petrec in fata calculatorului.
4.Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Necrophobix
5.Clasa : Paladin
6.Cat timp oferi jocului pe zi : Nu am ore stabilite.
7.Main Spec / Off Spec : Holy/Retry
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? :Pentru ca daca stii sa dai heal cu el e ok si mi se pare un pic mai greu .
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc : o rotatie anume nu am cel mai mult joc la haste si crit si gemuri folosesc cu intelect 50-40 si intelect si haste .
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii Sunt heal.
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : Stiu scripturile de la toti bosi am achivs la your hagara morchock dar nu am la zonoz pentru c a nu am gasit o guilda buna cu care sa pot face.
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : Lod am iesit din ea pentru ca am luat mult wipe dkp din cauza unuia si mam certat q gm si am iesit .
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) : Am ts3 si micropfon functional
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : Vreau sa ma alatur deoarece vreau sa fac raiduri de hc fara probleme si vreau sa raman cat mai mult timp in ea .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Eraasmus

[HEAVEN]



Status: Offline
(since 02-08-2016 17:10)
Joined: 04 Jan 2012
Posts: 549, Topics: 34
Location: Romania

Reputation: 141
Votes: 13

 
Post Posted: 13-09-2013, 12:45:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

snake[ftw] Respins !



HEAVEN Guild Master

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
twotonheals

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-09-2014 13:27)
Joined: 24 May 2013
Posts: 10, Topics: None
Location: Suceava

Reputation: 78.3
Votes: 3

     
Post Posted: 13-09-2013, 14:45:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nume Real : Lucian
2.Varsta : 15 ani
3.Ocupatie : Scoala si WoW
4.Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Handralau
5.Clasa : Hunter
6.Cat timp oferi jocului pe zi : 10:00pana la 23:00
7.Main Spec / Off Spec : Survival/Markmanship
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : E cel mai bun in PvE
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) :
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii :
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : De la lansarea noului patch
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : N-am avut o guilda in care sa stau mai mult de 2-3 zile deoarece nu erau active
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) :Ts3 da microfon nu
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : Pt ca din spusele multora este o guilda buna

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
ELECTRONIST

[Shadow]



Status: Offline
(since 01-12-2019 15:01)
Joined: 24 Jul 2013
Posts: 285, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 133.3
Votes: 43

 
Post Posted: 13-09-2013, 16:44:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

twotonheals wrote:
1.Nume Real : Lucian
2.Varsta : 15 ani
3.Ocupatie : Scoala si WoW
4.Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Handralau
5.Clasa : Hunter
6.Cat timp oferi jocului pe zi : 10:00pana la 23:00
7.Main Spec / Off Spec : Survival/Markmanship
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : E cel mai bun in PvE
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) :
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii :
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : De la lansarea noului patch
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : N-am avut o guilda in care sa stau mai mult de 2-3 zile deoarece nu erau active
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) :Ts3 da microfon nu
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : Pt ca din spusele multora este o guilda buna


Respins


SHADOW


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Azulazag

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-04-2014 20:35)
Joined: 09 Sep 2013
Posts: 21, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 40.6
Votes: 2

 
Post Posted: 14-09-2013, 16:04:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nume Real : Marian
Nume Char: Bebykaa-dar ma gandesc la un rename
Char pe retail : http://eu.battle.net/wow/en/character/twisting-nether/Shoghun/advanced
2.Varsta : 25
3.Ocupatie : Student,lucrez in domeniul IT
4.Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Bebykaa
5.Clasa : Hunter
6.Cat timp oferi jocului pe zi : 5-6 ore sau mai mult depinde de ce progress facem
7.Main Spec / Off Spec : Main Spec Surv,Off MM/BM(depinde de ce e nevoie)
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : Hunterul,dupa cum bine stiti este un RDPS unic in acest joc,datorita suportului sau ridicat in raiduri.Luand in considerare ca ,celelalte spec-uri(BM/MM) au mai multe bug-uri ,am considerat ca SURV este mai echilibrat,depinde de ce fix-uri se fac si modificarile pe care le aduce serverul,sunt dispus sa fac modificari/echilibrari in talent build/spec build/pet build etc.
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) :
Importanta gearului pentru hunter este una destul de mare,pana la 397 ILVL ,hunterul pot spune ca da un DPS relativ mic in comparatie cu alte clase(ma refer pe Wow Freakz).
Enchatinguri&Gemuri pentru Hunter:

Head: 60 agility si 35 haste
Gemuri head: Meta- 54 aglity si 3% increased critical effect / +60 agility & +35 haste
Socket (red) : 40 agility
Nech(in caz ca are socket) : 40 agility
Shoulder: 30 agility si 20 mastery(in cazul in care va fi reparat)
Socket: 40 agility
Back: 65 crit/ 20 agility --ench full agility (50 agility,cand se vor pune sockete)
Chest: +20 all stats(best) agility(40) si agility+crit(20)
Wrists: enchating 50 critical strike / +130 agility(in cazul in care ai LW)
socket: 40 agility(in caz ca are)
arma: 130 agility(cel mai bun enchating pentru two-hand
hands: 20 agility(enchating) si socketing agility/+65 mastery
waist: full socketing agility(40)
legs: 190 AP +55 crit +full socketing agility
feet: 35 agility enchat +(socketing agility full)
Gems

Delicate Queen's Garnet

Delicate Chimera's Eye

Deadly Lava Coral

Agile Shadowspirit Diamond

In mare puteti sa vedeti cam ce ,stats-uri urmaresc eu si pe charul de pe retail(specific ca,accountul momentan este frozen pana la Pandaria,apoi mai vad daca continui sa joc pe Retail....
Agility>Crit>Hit>Mastery(pe freakz) stats priority
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii :
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : De WoW ,m-am apucat de Vanilla inainte de patch-ul care includea heartsone pe un server numit TOXIC,am trecut prin toate clasele pe care le ofera jocul.Datorita perioadei in care m-am apucat 7 iunie 2005(inca mai am old screen's din joc),pot spune ca am trecut cam prin toata povestea WoW-ului,de la raid-uri Vanilla pana la Cataclysm.Am inceput sa joc pe serverul Toxic,apoi pe ChiWoWa&Addicted,RoWoW,Spidernet,Echonet,apoi am jucat pe serverul lui Juhziz(nu ii mai tin minte exact numele atm).Dupa o experienta destul de lunga pe private m-am apucat sa joc pe retail.--Am dat cleare la all WoW content(PvE).(Inainte de a juca WoW am jucat de la warcraft 2 pana in prezent cam toate jocurile oferite de Blizzard,incluzand si Diablo).Characterele mele de pe retail sunt : http://eu.battle.net/wow/en/character/jaedenar/Hntrok/simple (ca rogue) iar ca hunter : http://eu.battle.net/wow/en/character/twisting-nether/Shoghun/advanced si shamanul http://eu.battle.net/wow/en/character/twisting-nether/Nimor/advanced [Moar Dotz-pe Jaedenar fiind guilda mea de alt-uri).Pe Freakz am trecut prin toate encounterele pe care le ofera.Motivul pentru care am venit pe Freakz ,este unul destul de important,guilda in care activam pe Blizzard,toti s-au lasat de WoW s-au apucat de Guild Wars 2 ,Dota 2 ,etc.Iar multi au migrat catre alte guilde si/sau alte jocuri.
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
De pe Vanilla? Ranging Alcolichs
De pe TBC ? Elite Night Stalkers si altele mai mici
De pe Wotlk ? PvE,QQ givers(destramat),I just crit in my pants(destramat),Elite Night Stalkers(discutii intre membri,pana la urma in vancata),Realness
De pe Cataclysm? EGG(guilda lu Veku),The Betrayers,The Divinity,Realness,Light of Dawn,Deus ex Machina,Pride,Wicked si inca cateva mai mici,care nu le mai tin minte numele-in nici una din acestea nu pot zice ca nu am fost in totalitate nemultumit ,dar nu au reusit sa,intretina acel aer de buna dispozitie +implicarea unor membrii imaturi in raiduri,care a dus la ,lasarea unui gust amar in urma,pe langa altele ar fi faptul ca multi dintre ei ,de acum se considera playeri foarte buni,numai din cauza gearului pe care il detin,dar skill-ul spune cu totul altceva.Nu acuz pe toti membrii din guildele in care am fost,desigur in toate guildele sunt si playeri de calitate superioara si playeri de calitate putin mai buna,aici fac referinta la tot,skill ,gear,adaptabilitate.... WhySoSerious,AFC,Perverts...alte guilde prin care am mai fost
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) : Da,desigur
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ?

Iar aici sper sa prosepram in experienta PvE cat si PvP ,am vazut o buna intelegere intre membrii


Profesii pentru hunter: Engi/Mining ; JWL/LW --- ptr bonus-uri
(*)Pe orice laptop,pc ,care il detin nu imi apare nici un text(atat pe interfata originala de la WoW(unde scrii account si pass ,unde te loghezi ,la nimic,rog un GM sa ma ajute cu aceasta problema,am re-instalat WoW si Windows-ul pe toate Pc-urile mele si pe laptop ,aceeasi problema pe toate.
Am inceput sa downloadez WoW-ul de pe site-ul lor atm ,si cand termina cu downloadul ,sper sa fie ok,ceea ce am re-instalat de pe link-ul de download de la freakz,nu mi-a mers pe nici unul din pc-urile mele.Cand termina ,postez si printul cu DPS
Ptr DPS test pot fi contactat in game
Raspund si garantez pentru toate informatiile oferite,

Marian

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Blodyrain

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-05-2015 16:51)
Joined: 29 Nov 2012
Posts: 18, Topics: 3
Location: Mihailesti,Giurgiu,Romania

Reputation: 64.6
Votes: 2

 
Post Posted: 14-09-2013, 16:05:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nume Real :Mihai
2.Varsta :21
3.Ocupatie :Student
4.Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Blodyrain
5.Clasa :Paladin
6.Cat timp oferi jocului pe zi :Momentam nu am o limita dar de la 1 octombrie o sa fiu on doar la ora raidurilor.
7.Main Spec / Off Spec :Holy pve/holy pvp
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : Am vrut sa schimb ceva la paladin odata cu update-ul la cataclysm
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) :Specul clasic de holy pala,gem full intellect, rotatie in functie de boss (aoe sau single target heal) cu anumite spelluri folosite on CD
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii :- heal
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) :Joc din 2.4, iar pe freakz sunt de 3 ani cu pauze in fiecare vara,singurul boss pe care nu l-am incercat pe freakz a fost The lich king.Pe 4.0.6 am avut full progress HC pe exodus, iar in 4.3 am mentionat mai jos. -
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele :The Betrayers, inactiv pe timpul verii.-Genesis, Hey im pve- exodus, cu care am avut realm 1st la morchock, yorsahj si hagara, motiv:transfer genesis.
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) : Da
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : Doresc sa reincep activitatea pve si caut o guilda serioasa

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kasperksyionut

[HEAVEN]



Status: Offline
(since 11-03-2017 15:23)
Joined: 27 Nov 2010
Posts: 308, Topics: 29
Location: Romania

Reputation: 283.9
Votes: 22

 
Post Posted: 14-09-2013, 16:08:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

BEBYka /w healulol ingame


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ELECTRONIST

[Shadow]



Status: Offline
(since 01-12-2019 15:01)
Joined: 24 Jul 2013
Posts: 285, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 133.3
Votes: 43

 
Post Posted: 15-09-2013, 08:47:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Blodyrain wrote:
1.Nume Real :Mihai
2.Varsta :21
3.Ocupatie :Student
4.Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Blodyrain
5.Clasa :Paladin
6.Cat timp oferi jocului pe zi :Momentam nu am o limita dar de la 1 octombrie o sa fiu on doar la ora raidurilor.
7.Main Spec / Off Spec :Holy pve/holy pvp
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : Am vrut sa schimb ceva la paladin odata cu update-ul la cataclysm
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) :Specul clasic de holy pala,gem full intellect, rotatie in functie de boss (aoe sau single target heal) cu anumite spelluri folosite on CD
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii :- heal
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) :Joc din 2.4, iar pe freakz sunt de 3 ani cu pauze in fiecare vara,singurul boss pe care nu l-am incercat pe freakz a fost The lich king.Pe 4.0.6 am avut full progress HC pe exodus, iar in 4.3 am mentionat mai jos. -
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele :The Betrayers, inactiv pe timpul verii.-Genesis, Hey im pve- exodus, cu care am avut realm 1st la morchock, yorsahj si hagara, motiv:transfer genesis.
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) : Da
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : Doresc sa reincep activitatea pve si caut o guilda serioasa


Respins

Posturi unite automat, 15-09-2013, 09:47:39

Recrutam:
DK BLOOD
WARLOCK(loc garantat raid)
ROGUE
PRIEST HOLY/DISCIPLINE
MAGE
SHAMAN RESTO


SHADOW


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
darkyo99

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-02-2014 13:30)
Joined: 10 Sep 2013
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 40.1
Votes: 1

 
Post Posted: 20-09-2013, 19:33:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nume Real : Vlad
2.Varsta : 18
3.Ocupatie : Scoala
4.Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Painmistress
5.Clasa : Rogue
6.Cat timp oferi jocului pe zi : 4-6 ore
7.Main Spec / Off Spec : Combat / Subtlety
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : L-am ales pentru ca joc rogue de mult si Combat are cel mai mare DPS PvE .
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : Talentele pe care le-am ales sunt standard , iar Quickening ( de la Assassination ) mareste heal-ul primit cu 10% . Folosesc Revealing strike , Sinister Strike , activez Slice and Dice cu 2-3 CP( Revealing strike ramanand pe target ) , sinister pana la 5 CP si Eviscerate / Envenom ( depinde de situatie ) .
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii :
Test In-game
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : Joc pe freakz de pe 4.0.4 , cunosc script-ul la bosi din ds ( si altele ) , inainte de freakz saream de la server la server , burning crusade , Wotlk si faceam instantele de atunci ( tot cu rogue )
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : Bad Company . Am stat aproximativ 2 saptamani .Am fost dat afara din guild din cauza schimbarii GM-ului care dorea un inceput nou . Acum sunt in WHySoSerious unde am facut multe raiduri N si nu destule H , in ultimele saptamani ne-avand CD la ds 10-25h la reset din cauza membrilor cu probleme ( heal slab , tank care nu stia scriptul ) .
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) : da
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : Doresc sa intru in HEAVEN pentru raidurile facute la timp si membrii seriosi .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kasperksyionut

[HEAVEN]



Status: Offline
(since 11-03-2017 15:23)
Joined: 27 Nov 2010
Posts: 308, Topics: 29
Location: Romania

Reputation: 283.9
Votes: 22

 
Post Posted: 20-09-2013, 22:01:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

/W healulol / gabano ingame


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
marianacordeon

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-10-2013 12:07)
Joined: 22 Sep 2013
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 32
Votes: 1

 
Post Posted: 22-09-2013, 20:31:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eraasmus wrote:
Inainte de a completa aplicatia de recrutare trebuie sa aveti in vedere urmatoarele aspecte :


1. Daca nu ai DBM instalat , nu cunosti scripturile , nu cunosti clasa , cauta alta guilda.
2. Daca stai prost cu rabdarea , si vrei totul din prima , nu te poti controla , nu esti bine venit " Perseverenta este mama succesului".
3. Nu trebuie sa fii activ 24/24 ci doar la raiduri pentru a putea avansa impreuna ca o echipa , absentele neanuntate nu sunt tolerate si nici tu ca persoana nu te vei simti bine daca vei intarzia la raid , asteptandu-te 24 de oameni si din aceasta cauza vei incerca sa nu mai repeti gresala.
4. Daca gearul tau nu este PvE + sokete + enchanturi nu completa aplicatia.
5. Cititi Regulile Guildei voi decideti daca le acceptati sau nu .
6. Minim Item Level 392 PvE .

*Contul din WoW sa fie legat de contul de pe forum !



Aplicatia de recrutare :




Quote:
1.Nume Real :
2.Varsta : 16
3.Ocupatie : Muzicant
4.Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Nazur
5.Clasa : hunter
6.Cat timp oferi jocului pe zi : 3-4 ore in sapt weekend nelimitat
7.Main Spec / Off Spec: Marksman
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : ca imi place
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : serpent cobra x2 steady 1x aimed .
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii : am facut test
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : am mai facut destule raiduri de hc full am achiev full hc
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : Ligh Of Dawn (m`am certat cu GM`u)
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) : am
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? :

Ca imi place .



NOTA : Toate punctele sunt obligatorii si trebuie completate (1-14) . Aplicatiile facute in bataie de joc nu le toleram si nu le luam in considerare.


Posturi unite automat, 22-09-2013, 21:31:29

Eraasmus wrote:
Inainte de a completa aplicatia de recrutare trebuie sa aveti in vedere urmatoarele aspecte :


1. Daca nu ai DBM instalat , nu cunosti scripturile , nu cunosti clasa , cauta alta guilda.
2. Daca stai prost cu rabdarea , si vrei totul din prima , nu te poti controla , nu esti bine venit " Perseverenta este mama succesului".
3. Nu trebuie sa fii activ 24/24 ci doar la raiduri pentru a putea avansa impreuna ca o echipa , absentele neanuntate nu sunt tolerate si nici tu ca persoana nu te vei simti bine daca vei intarzia la raid , asteptandu-te 24 de oameni si din aceasta cauza vei incerca sa nu mai repeti gresala.
4. Daca gearul tau nu este PvE + sokete + enchanturi nu completa aplicatia.
5. Cititi Regulile Guildei voi decideti daca le acceptati sau nu .
6. Minim Item Level 392 PvE .

*Contul din WoW sa fie legat de contul de pe forum !



Aplicatia de recrutare :




Quote:
1.Nume Real : Marian
2.Varsta : 16
3.Ocupatie : Muzicant
4.Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Nazur
5.Clasa : hunter
6.Cat timp oferi jocului pe zi : in saptamana 4 ore maxim in weekend no limit
7.Main Spec / Off Spec : MM
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : ca imi place
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : serpent chima x2 steady 1x aimed
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii : am facut test
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : am facut 10h de multe ori am achiev 10h full si 25h
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : Light Of Dawn 1 luna am iesit ca mam certat cu GM
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) : am
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? :

ca e o guilda buna



NOTA : Toate punctele sunt obligatorii si trebuie completate (1-14) . Aplicatiile facute in bataie de joc nu le toleram si nu le luam in considerare.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
lory100

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-07-2016 23:13)
Joined: 16 May 2013
Posts: 20, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 37.8
Votes: 2

 
Post Posted: 22-09-2013, 21:08:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nume Real : Lorand
2.Varsta : 20
3.Ocupatie : Student
4.Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Agis 388 ilvl dar urca in curand putin
6.Cat timp oferi jocului pe zi : 3,4 ore
7.Main Spec / Off Spec : Destruction
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : Cunosc speku bine.
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : In primul rand spell hit 17, haste 20-22 % iar restu se da reforge in crit. Glyp: Confligrate,Immolate,Imp,Soulstone,Healstone,Demonic Circle,Health funel,Ritual of souls, Unendind Breath(buguit). Rotatia: Curse of Elements,Soulburn, Soul fire, Immolate,coflagrate,chaos bolt,Corruption,Bane of Doom,incinerate dupa care tin Soul Fire activat si toate doturile pe target. Tailoring full si urmeaza Engeneering pentru enchantul de pe hands.
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii :
http://i.imgur.com/jMRpbo5.jpg
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : Sunt un player care invata foarte repede, acesta este primul meu warlock si l-am invatat in 5 minute, i-mi place foarte mult si nu ma pierd intre butoane.
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : The Betrayers, nu mi-a convenit sa iau -200 dkp pentru greseala unui recrut urmand wipe la zonozz pe 25hc asa ca am spus ce ma doare si un officer ma dat afara.
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) : Da
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : Am auzit ca sunteti o guilda cu progres acceptabil si as vrea sa ma alatur echipei.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
torquecosmin1

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-11-2016 07:41)
Joined: 10 Apr 2013
Posts: 139, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 64
Votes: 12

 
Post Posted: 23-09-2013, 11:59:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

lory100 wrote:
1.Nume Real : Lorand
2.Varsta : 20
3.Ocupatie : Student
4.Link Armory (gear PvE ) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Agis 388 ilvl dar urca in curand putin
6.Cat timp oferi jocului pe zi : 3,4 ore
7.Main Spec / Off Spec : Destruction
8.De ce ai ales Specul pe care joci acum ? : Cunosc speku bine.
9.Explica-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, gemming, etc) : In primul rand spell hit 17, haste 20-22 % iar restu se da reforge in crit. Glyp: Confligrate,Immolate,Imp,Soulstone,Healstone,Demonic Circle,Health funel,Ritual of souls, Unendind Breath(buguit). Rotatia: Curse of Elements,Soulburn, Soul fire, Immolate,coflagrate,chaos bolt,Corruption,Bane of Doom,incinerate dupa care tin Soul Fire activat si toate doturile pe target. Tailoring full si urmeaza Engeneering pentru enchantul de pe hands.
10.SS cu Recount 3 mil. DMG Done (only DPS) Normal Training Dummy din Orgrimmar sau cel Heroic din Durotar doar cu buffele proprii :
http://i.imgur.com/jMRpbo5.jpg
11.Experienta PvE (un raspuns cat mai elaborat) : Sunt un player care invata foarte repede, acesta este primul meu warlock si l-am invatat in 5 minute, i-mi place foarte mult si nu ma pierd intre butoane.
12.Foste Guilde + motivul pentru care le-ai parasit , timpul petrecut in ele : The Betrayers, nu mi-a convenit sa iau -200 dkp pentru greseala unui recrut urmand wipe la zonozz pe 25hc asa ca am spus ce ma doare si un officer ma dat afara.
13.TeamSpeak 3 obligatoriu (+microfon functional) : Da
14.De ce doresti sa te alaturi echipei noastre ? : Am auzit ca sunteti o guilda cu progres acceptabil si as vrea sa ma alatur echipei.




maxim...te-ai asigurat de un loc la raid


 
Staff message (*0ranGe ! extrem):
 
Faci offtopic, citeste regulamentul forumului.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Next    


The time now is 19-04-2024, 18:09:28
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x