User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 73, 74, 75  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message174060
adrian992202

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-11-2012 13:10)
Joined: 08 Apr 2012
Posts: 20, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 57.8
Votes: 2

Post Posted: 20-06-2012, 20:16:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Adrian, in-game Digitalcow
2. Varsta: 16
3. Localitate: Calarasi
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? : cam toata ziua dupa ce vin de la sc - vacante : oricand -
4. Clasa: Druid
5. Main Spec/OFF spec: Feral tank/balance mai trb cateva piese
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Digitalcow
7. Screenshot cu Interfata:
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Este un spec rar ales pentru ca nu foarte multi joaca druid tank .... l-am ales pentru ca eu cred ca este cel mai potrivit pentru mine -
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). : joc wow de 5 ani de pe TBC mai exact ... am jucat 1 an pe blizz si stiu cum sta treaba
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : momentan am fost in The Revengers, EXILED ... din EXILED mi-a fost dat kick astazi pe tema ca am cd cu globalu la bwd 10h P.S facusera deja 4 bossi si n-avea sens
12. Detalii PC: am un pc bun imi merge fara probleme ...
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?: Stiu ca este o guilda buna unde poti sa faci un raid fara sa iei wipe la N ... + baieti de treaba -
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) : Imi petrec timpul liber jucand wow, dota, cs, joc fotball ... sunt student si am o viata destul de usoara
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic):

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
geanu

[Not a Creep]



Status: Offline
(since 12-01-2018 18:10)
Joined: 18 Jul 2010
Posts: 837, Topics: 35
Location: Romania

Reputation: 41.6
Votes: 31

Post Posted: 20-06-2012, 20:37:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Digitalcow - respins


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
butaflorin

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-05-2013 21:24)
Joined: 05 Apr 2012
Posts: 12, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: -59.6
Votes: 5

 
Post Posted: 21-06-2012, 20:13:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

edit.

 
Staff message (In2ition):
 
3 warnuri, limbaj. Mai vad un post in care injuri te banez.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DesstroY-gm

[Creep]



Status: Offline
(since 31-10-2019 22:17)
Joined: 11 Feb 2012
Posts: 915, Topics: 31
Location: Targoviste

Reputation: 2.5
Votes: 21

 
Post Posted: 22-06-2012, 12:49:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

RECRUTAM HUNTER cu skill,23k dps pe dummy/3mil damage,no flask/potiuni/food! (self buff's) daca nu stiti scripturile,nu aveti spirit competitiv,nu postati aici:)


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Bucher0
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 24-06-2012 21:43)
Joined: 13 Jun 2012
Posts: 1977, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 123.5
Votes: 3

Post Posted: 24-06-2012, 18:37:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Ionut
2. Varsta: 16
3. Localitate: Dabuleni
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 3-4ore
4. Clasa: Druid
5. Main Spec/OFF spec: Balance/feral tank
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Bucher
7. Screenshot cu Interfata: http://oi50.tinypic.com/2en6wkz.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Joc balance dupa wotlk si imi place foarte mult
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Talente: http://www.wowhead.com/talent#0IfMdMhokRucZRcz:abRVRqzc0
rotatie: Force nature,Insect Swarm,Moonfire,Starfire pentru Earth and Moon,Starsurge iar apoi din nou starfire pana la eclipsa solara dup refresh dot si Wrath pana la eclipsa lunara refres dot starfall potiuni de burst trinket si starfire pana la eclipsa solara
Stats:Pentru un druid balance cel mai inportant stats ar fi intelect(spell power,crit,mana)
la fel este si hit rating-ul cu spirit-ul, spirit-ul pt ca am bagata in Balance of Power iar 1 punct spirit = 1 punct hit dupa hit urmeaza haste-ul cu mastery
Mastery - Dupa fiecare punct in Eclipsuri mareste dmg cu 2% (Nature sau Arcane)
Haste-ul minim este de 24.22%
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). joc dupa WOTLK am facut rs 10n/10h 25n/25h full icc 10n/10h 25n/25h fara Lk am jucat si pe tbc dar jucam doar pvp atunci eream la inceput
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) am fost in the haters dar nu ma intelegeam prea bine cu gm si de acea am decis sa dau leave
12. Detalii PC: 2GB rami ddr 2,procesor I3,placa video Nvidia Geforce 512
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? este o guilda bine organizata cu un progress pve foarte bun
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt la liceu in clasa a 10 timpul liber il petrec jucad biliard sau cu prieteni la bere
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). nimic
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic): http://oi50.tinypic.com/2en6wkz.jpg

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sharkyman

[Maniac]



Status: Offline
(since 01-09-2018 14:25)
Joined: 07 Jun 2011
Posts: 1080, Topics: 40
Location: Romania

Reputation: -84.6
Votes: 35

 
Post Posted: 24-06-2012, 19:51:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bucher0 wrote:
1. Nume IRL: Ionut
2. Varsta: 16
3. Localitate: Dabuleni
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 3-4ore
4. Clasa: Druid
5. Main Spec/OFF spec: Balance/feral tank
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Bucher
7. Screenshot cu Interfata: http://oi50.tinypic.com/2en6wkz.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Joc balance dupa wotlk si imi place foarte mult
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Talente: http://www.wowhead.com/talent#0IfMdMhokRucZRcz:abRVRqzc0
rotatie: Force nature,Insect Swarm,Moonfire,Starfire pentru Earth and Moon,Starsurge iar apoi din nou starfire pana la eclipsa solara dup refresh dot si Wrath pana la eclipsa lunara refres dot starfall potiuni de burst trinket si starfire pana la eclipsa solara
Stats:Pentru un druid balance cel mai inportant stats ar fi intelect(spell power,crit,mana)
la fel este si hit rating-ul cu spirit-ul, spirit-ul pt ca am bagata in Balance of Power iar 1 punct spirit = 1 punct hit dupa hit urmeaza haste-ul cu mastery
Mastery - Dupa fiecare punct in Eclipsuri mareste dmg cu 2% (Nature sau Arcane)
Haste-ul minim este de 24.22%
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). joc dupa WOTLK am facut rs 10n/10h 25n/25h full icc 10n/10h 25n/25h fara Lk am jucat si pe tbc dar jucam doar pvp atunci eream la inceput
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) am fost in the haters dar nu ma intelegeam prea bine cu gm si de acea am decis sa dau leave
12. Detalii PC: 2GB rami ddr 2,procesor I3,placa video Nvidia Geforce 512
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? este o guilda bine organizata cu un progress pve foarte bun
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt la liceu in clasa a 10 timpul liber il petrec jucad biliard sau cu prieteni la bere
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). nimic
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic): http://oi50.tinypic.com/2en6wkz.jpg


/w sharkyz ingame

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ionutsss

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-09-2012 19:36)
Joined: 26 Jun 2012
Posts: 3, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 50.1
Votes: 2

Post Posted: 26-06-2012, 19:28:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Ionut
2. Varsta: 15
3. Localitate: Targoviste
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 5-6 ore:>
4. Clasa: Druid
5. Main Spec/OFF spec: Feral/Resto
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Freakyz
7. Screenshot cu Interfata:
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Am ales specul de resto deoarece vreau sa-i ajut pe membrii cu care ma duc in raid sa reziste si sa fim invincibili;)
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). ...pai mereu trebuie sa fie 3 lifebloom pe respectivul player...gearul este la randul lui important(consta in heal mai mare)...
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Joc wow de 4-5 ani am jucat si woltk insa nu am putut sa-l dau jos pe LK
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Light of Dawn...ETERNAL....erau guilde naspa
12. Detalii PC: 2 gb ram...placa video geforce 9400 gt...
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Pentru ca vreau sa facem toti bossi in raid pt ca vreau sa fie dreptate pt ca vreau tot ce se poate oferi;)
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) timpul liber mi-l petrec in oras.....acum am terminat clasa a 8-a...
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Nu stiu ce sa mentionez....-
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic):

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
geanu

[Not a Creep]



Status: Offline
(since 12-01-2018 18:10)
Joined: 18 Jul 2010
Posts: 837, Topics: 35
Location: Romania

Reputation: 41.6
Votes: 31

Post Posted: 26-06-2012, 19:42:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Freakyz - Respins.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sharkyman

[Maniac]



Status: Offline
(since 01-09-2018 14:25)
Joined: 07 Jun 2011
Posts: 1080, Topics: 40
Location: Romania

Reputation: -84.6
Votes: 35

 
Post Posted: 27-06-2012, 09:56:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recrutari deschise pt. toate clasele mai putin mage !
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Maximilyan

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-06-2015 11:45)
Joined: 21 Jul 2011
Posts: 33, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 164.3
Votes: 5

 
Post Posted: 28-06-2012, 11:28:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Marina Ionut
2. Varsta: 18
3. Localitate:Olt
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 3-5 ore, seara mai mult cand e de raid
4. Clasa: Rogue
5. Main Spec/OFF spec: Combat ftw.
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Icutyou
7. Screenshot cu Interfata: http://i46.tinypic.com/2uz85mw.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Deoarece este cel mai viabil din toate pe acest patch + este destul de simplu de jucat -
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).

Rotatie : 1 Sinister Strike pana la 3 CP
2 Slice and Dice
3 Sinister Strike pana la 4 CP
4 Revealing Strike
5 Eviscerate
6 Sinister Strike pana la 4 CP etc.

Stats - : Hit cap, Expertise cap apoi haste cat mai mult
1.Reforge din Crit in Expertise pana la cap, apoi Crit in Hit pana la Poison Hit Cap.
2.Daca sunteti tot sub Cap-uri modificati White Hit in Expertise sau Mastery in Hit pana la Poison Hit Cap
3.Daca cele 2 cap-uri au fost atinse modificati Crit in Haste.

10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Am inceput pe wotlk , 2-3 ani , de raiduri vreo 2 ani
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) TWINKIEZ,am parasit guilda deoarece activitatea a scazut + era guilda de 10man , iar eu imi doresc si raiduri de 25man
12. Detalii PC: - nu am nici o problema cu fps'ul , nici cu netu , nici cu PC'ul, totul este ok -
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? guilda buna ,progres bun , oameni de treaba
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) pai o sa trec a12-a - dimineata cafeluta ,apoi la o plimbarica xD mai ales ca suntem in vacanta,binenteles calculatorul nelipsit din viata mea,seara raiduri ori ieseala -
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). pai full achiev HC , gear decent, ramane la decizia voastra -
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic):
http://i46.tinypic.com/34rb1bb.jpg

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
geanu

[Not a Creep]



Status: Offline
(since 12-01-2018 18:10)
Joined: 18 Jul 2010
Posts: 837, Topics: 35
Location: Romania

Reputation: 41.6
Votes: 31

Post Posted: 28-06-2012, 13:44:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Icutyou - Acceptat , /w geanu ingame


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Goohan

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-01-2014 05:43)
Joined: 09 Jun 2012
Posts: 20, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 0.7
Votes: 3

 
Post Posted: 28-06-2012, 15:44:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Alin
2. Varsta: 19
3. Localitate: Piatra Neamt
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? intre 5-8 ore pe zi
4. Clasa: Paladin
5. Main Spec/OFF spec:retribution / protection
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Goohan
7. Screenshot cu Interfata: interfata se va vedea in screenshot-ul cu recount
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? deoarece joc retribution din tbc de cand m-am apucat
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). talentele reprezinta o performanta majora a spelurilor folosite de aceea se folosesc glyphs precum glyph of templasr verdict , glyph of crusaderstrike si altele . Rotatia se incepe cu crusaderstrike , judgement, consacration apoi inca 2 crusaderstrike pt 3 holy power apoi activez un macro ( /cast Zealotry /cast Inquisiton) pt a folosi aceste abilitati la capacitate maxima apoi avenging wrath , trinket(fury of angerforge) si crusaderstrike, templars verdict si hammer of wrath pana la finalul macro-ului , in unele cazuri cand gearul nu imi permite si mi se face cd mai dau cate un holy wrath , pentru ca gemming este cel mai important sa fie full strenght si mastery , hit rating trebuie sa fie 8% iar expertize 26 (16 + glyph of Seal of truth)
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). pe tbc faceam zilinc raiduri swp deoarece jucam pe un server fun cu reseturi zilnice pe wotlk m-am mutat pe Freakz si am facut progress in icc pe toate dificultatile pana am picat lk si pe cataclysm putin cam slab deoarece am facut singur raidurile mai putin bwd 10h. BWD 10n :Magmaw , Omnotron , Maloriak si Chimaeron in 10hc:doar Chimaeron ca am prins un raid de ninja si a iesit lumea , Bwd 25n : la fel ca pe 10n bot 10n: Halfus , Valiona and Theralion bot 10hc Halfus
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Realness deoarece leadery considera ca e mai important unu care are gear si nu stie script decat unul care n-are gear dar stie ce sa faca in raiduri
12. Detalii PC: Este un laptop cu 4 gb ddr 3 placa video de 1024 mb Nvidia procesor dualcore 3000 si internet prin rds
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? deoarece este o guilda cu progress full si oameni capabili de raiduri si imi doresc sa arat si eu ca pot fi la fel invatand de la altii
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) poi sunt elev in clasa a 12-a am bacul acusi in timpul liber joc wow si mai ies cu prietena pana in oras
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). doresc sa ma alatur guildei deoarece sunt prieten cu danyro , negru, tantor , buhu si gorros
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic):http://tinypic.com/view.php?pic=11i0609&&s=6



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
geanu

[Not a Creep]



Status: Offline
(since 12-01-2018 18:10)
Joined: 18 Jul 2010
Posts: 837, Topics: 35
Location: Romania

Reputation: 41.6
Votes: 31

Post Posted: 28-06-2012, 15:48:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sharkyman wrote:
@akyzor- fa pasi
Iti suna cumva cunoscut asta?Respins.





Last edited by geanu on 28-06-2012, 15:50:03; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DesstroY-gm

[Creep]



Status: Offline
(since 31-10-2019 22:17)
Joined: 11 Feb 2012
Posts: 915, Topics: 31
Location: Targoviste

Reputation: 2.5
Votes: 21

 
Post Posted: 28-06-2012, 15:48:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Goohan wrote:
1. Nume IRL: Alin
2. Varsta: 19
3. Localitate: Piatra Neamt
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? intre 5-8 ore pe zi
4. Clasa: Paladin
5. Main Spec/OFF spec:retribution / protection
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Goohan
7. Screenshot cu Interfata: interfata se va vedea in screenshot-ul cu recount
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? deoarece joc retribution din tbc de cand m-am apucat
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). talentele reprezinta o performanta majora a spelurilor folosite de aceea se folosesc glyphs precum glyph of templasr verdict , glyph of crusaderstrike si altele . Rotatia se incepe cu crusaderstrike , judgement, consacration apoi inca 2 crusaderstrike pt 3 holy power apoi activez un macro ( /cast Zealotry /cast Inquisiton) pt a folosi aceste abilitati la capacitate maxima apoi avenging wrath , trinket(fury of angerforge) si crusaderstrike, templars verdict si hammer of wrath pana la finalul macro-ului , in unele cazuri cand gearul nu imi permite si mi se face cd mai dau cate un holy wrath , pentru ca gemming este cel mai important sa fie full strenght si mastery , hit rating trebuie sa fie 8% iar expertize 26 (16 + glyph of Seal of truth)
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). pe tbc faceam zilinc raiduri swp deoarece jucam pe un server fun cu reseturi zilnice pe wotlk m-am mutat pe Freakz si am facut progress in icc pe toate dificultatile pana am picat lk si pe cataclysm putin cam slab deoarece am facut singur raidurile mai putin bwd 10h. BWD 10n :Magmaw , Omnotron , Maloriak si Chimaeron in 10hc:doar Chimaeron ca am prins un raid de ninja si a iesit lumea , Bwd 25n : la fel ca pe 10n bot 10n: Halfus , Valiona and Theralion bot 10hc Halfus
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Realness deoarece leadery considera ca e mai important unu care are gear si nu stie script decat unul care n-are gear dar stie ce sa faca in raiduri
12. Detalii PC: Este un laptop cu 4 gb ddr 3 placa video de 1024 mb Nvidia procesor dualcore 3000 si internet prin rds
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? deoarece este o guilda cu progress full si oameni capabili de raiduri si imi doresc sa arat si eu ca pot fi la fel invatand de la altii
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) poi sunt elev in clasa a 12-a am bacul acusi in timpul liber joc wow si mai ies cu prietena pana in oras
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). doresc sa ma alatur guildei deoarece sunt prieten cu danyro , negru, tantor , buhu si gorros
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic):http://tinypic.com/view.php?pic=11i0609&&s=6





RESPINS,du'te dupa Danyro -)



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
sinistrul

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-11-2022 19:28)
Joined: 10 Apr 2011
Posts: 47, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 147.8
Votes: 3

 
Post Posted: 01-07-2012, 22:26:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Vilan Adi
2. Varsta: 16
3. Localitate:
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? depinde 4-5 ore pe zi
4. Clasa: Paladin
5. Main Spec/OFF spec: Protection/retribution
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Palaworld
7. Screenshot cu Interfata:
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Am alex paladin pentru ca are toaate specurile, Protection(tank),retribution(dps) si holy (healer)
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Pentru specul de protection(pe le joc eu cel mai mult) nu se mia foloseste (Hand of Reckoning) pentur ca nu mai da dmg ca pe lich king,se incepe cu judgemnt (ca taunt pentru mob,boss)pentur ca ceilalti sa nu ia agro trebuie pusa pe jos Consacration si tinut pe tot timpul Seal of Truth si Righteous fury
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Vanila,TBC,WOTKL pe freakz si am avut si pe molten si Catalysm pe freakz
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Exiled,Perverts,The Haters
12. Detalii PC: AMD athlom(tm)64 x2 Dual core processor 4000+ 2,10 GHz ||| 1,00 GB RAM(deocamdata vineri-sambata o sa il imbunatatesc)
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Din cauza progresului facut si il veti face -
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt o persoana vesela ,Joc footbal,Cateodata si Basket si Tenis (si World of Warcraft)
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Nu sunt Alte mentiuni
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic):

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Rageless, 08 March 2016 12:55



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 73, 74, 75  Next    


The time now is 29-09-2024, 12:58:20
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x