User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message34806
k0s

[Freakz Admin | Dev]



Status: Offline
(since 24-09-2022 11:04)
Joined: 29 Jan 2010
Posts: 6071, Topics: 354
Location: Romania

Reputation: 103251
Votes: 222

Post Posted: 28-09-2012, 18:07:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recrutari deschise.



Recrutam :

1 Holy Paladin


Asteptam aplicatiile voastre.


Inainte de a aplica pentru GMs and Donors trebuie sa aveti legat contul de wow cu cel de forum (click). Altfel aplicatia voastra va fii respinsa!


Aplicatie:

Code:
1.Prenume IRL:
2.Varsta:
3.Nume Ingame:
4.Clasa:
5.Main Spec / Offspec:
6.Link armory:
7.De ce ai ales specul/specurile pe care joci acum:
8.Cat timp ai la dispozitie pentru WoW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.):
9.Foste Guilde (Motivul pentru care ai iesit):
10.De ce doresti sa te alaturi guildei noastre:
11.Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware):
12.Lista de addon-uri pe care le folosesti:
13.Cateva cuvinte despre tine:
14.Screenshot Recount 5 Mil. DMG Done(pt dps only - single target & aoe) :



Last edited by k0s on 06-03-2013, 23:41:55; edited 14 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
deadgunner

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-10-2013 08:07)
Joined: 21 Apr 2012
Posts: 63, Topics: 14
Location: Romania

Reputation: -34.9
Votes: 5

Post Posted: 30-09-2012, 01:17:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Prenume IRL:Alex
2.Varsta:20
3.Nume Ingame:Wisher
4.Clasa:Shaman
5.Main Spec / Offspec:Restoration/Elemental
6.Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Wisher
7.De ce ai ales specul/specurile pe care joci acum:pe restoration e specul cu care joc de cand a inceput cataclism,in schimb elemental abia ce m-am uitat putin la anumite chestii.Nu pot spune ca stiu foarte bine specul,in general joc ca heal si nu prea am treaba cu dps.
8.Cat timp ai la dispozitie pentru WoW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.):mult
9.Foste Guilde (Motivul pentru care ai iesit):Awaken(disband cred)inca nu am vorbit cu Ellena
10.De ce doresti sa te alaturi guildei noastre:Cunosc destule persoane de aici si as vrea sa joc alaturi de voi
11.Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware):intel i7 2630QM,6GB RAM DDR3,Nvidia GT540M-2gb,ts3 ON/mic ON
12.Lista de addon-uri pe care le folosesti:Healbot,DBM,Castbars
13.Cateva cuvinte despre tine:
14.Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only - single target & aoe) :

__________________________

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dazz1

[Falcon Punch]



Status: Offline
(since 04-01-2019 09:23)
Joined: 18 Jun 2012
Posts: 547, Topics: 211
Location: Romania

Reputation: 175.3
Votes: 16

 
Post Posted: 30-09-2012, 01:22:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

deadgunner wrote:
1.Prenume IRL:Alex
2.Varsta:20
3.Nume Ingame:Wisher
4.Clasa:Shaman
5.Main Spec / Offspec:Restoration/Elemental
6.Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Wisher
7.De ce ai ales specul/specurile pe care joci acum:pe restoration e specul cu care joc de cand a inceput cataclism,in schimb elemental abia ce m-am uitat putin la anumite chestii.Nu pot spune ca stiu foarte bine specul,in general joc ca heal si nu prea am treaba cu dps.
8.Cat timp ai la dispozitie pentru WoW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.):mult
9.Foste Guilde (Motivul pentru care ai iesit):Awaken(disband cred)inca nu am vorbit cu Ellena
10.De ce doresti sa te alaturi guildei noastre:Cunosc destule persoane de aici si as vrea sa joc alaturi de voi
11.Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware):intel i7 2630QM,6GB RAM DDR3,Nvidia GT540M-2gb,ts3 ON/mic ON
12.Lista de addon-uri pe care le folosesti:Healbot,DBM,Castbars
13.Cateva cuvinte despre tine:
14.Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only - single target & aoe) :

__________________________


Sa ma cauti maine, in game, in timpul zilei in legatura cu aplicatia, test & stuffs. @ Dazz.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
andreiteka

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-09-2013 17:41)
Joined: 10 May 2010
Posts: 14, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 63.1
Votes: 5

 
Post Posted: 30-09-2012, 11:31:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Prenume IRL: Andrei
2.Varsta: 17
3.Nume Ingame: Spores
4.Clasa: Mage
5.Main Spec / Offspec: Fire/Frost
6.Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Spores
7.De ce ai ales specul/specurile pe care joci acum: Am ales fire in PVE deoare am inteles ca accesta este cel mai bun in PVE.
8.Cat timp ai la dispozitie pentru WoW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.): In timpul saptamanii dupa ora 19 ca sunt la liceu iar in weekeend oricand!
9.Foste Guilde (Motivul pentru care ai iesit): Awaken,nu am iesit acum este aceasta guilda -)))
10.De ce doresti sa te alaturi guildei noastre: Deoarece cunosc pe majoritatea din aceasta guilda si stiu de ce sunt in stare,cum am spus am inceput cata cu awaken cu ei as fi vrut sa raman dar nu s-a putut...
11.Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware): Pai am un procesor 2 dual core e8500 3200 ghz,2 gb ram,1gb video hd,am si ts3 si microfon
12.Lista de addon-uri pe care le folosesti: DBM,ElvUi.
13.Cateva cuvinte despre tine: Pai in general ma cunosc toti nu stiu ce sa zic despre mine - sunt elev la un liceu din buc si imi plac tatuajele -!
14.Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only - single target & aoe) : Pot da test ingame nu am recount am incercat sa il descarc si se misca sacadat!
Multumesc!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dazz1

[Falcon Punch]



Status: Offline
(since 04-01-2019 09:23)
Joined: 18 Jun 2012
Posts: 547, Topics: 211
Location: Romania

Reputation: 175.3
Votes: 16

 
Post Posted: 30-09-2012, 11:49:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

andreiteka wrote:
1.Prenume IRL: Andrei
2.Varsta: 17
3.Nume Ingame: Spores
4.Clasa: Mage
5.Main Spec / Offspec: Fire/Frost
6.Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Spores
7.De ce ai ales specul/specurile pe care joci acum: Am ales fire in PVE deoare am inteles ca accesta este cel mai bun in PVE.
8.Cat timp ai la dispozitie pentru WoW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.): In timpul saptamanii dupa ora 19 ca sunt la liceu iar in weekeend oricand!
9.Foste Guilde (Motivul pentru care ai iesit): Awaken,nu am iesit acum este aceasta guilda -)))
10.De ce doresti sa te alaturi guildei noastre: Deoarece cunosc pe majoritatea din aceasta guilda si stiu de ce sunt in stare,cum am spus am inceput cata cu awaken cu ei as fi vrut sa raman dar nu s-a putut...
11.Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware): Pai am un procesor 2 dual core e8500 3200 ghz,2 gb ram,1gb video hd,am si ts3 si microfon
12.Lista de addon-uri pe care le folosesti: DBM,ElvUi.
13.Cateva cuvinte despre tine: Pai in general ma cunosc toti nu stiu ce sa zic despre mine - sunt elev la un liceu din buc si imi plac tatuajele -!
14.Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only - single target & aoe) : Pot da test ingame nu am recount am incercat sa il descarc si se misca sacadat!
Multumesc!


Cauta-ma in game, sa te pot testa. @ Dazz.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Natriix

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-10-2015 18:15)
Joined: 30 Sep 2012
Posts: 16, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 57.3
Votes: 3

 
Post Posted: 30-09-2012, 15:22:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Prenume IRL:Catalin
2.Varsta:16
3.Nume Ingame:Natriix
4.Clasa:DK
5.Main Spec / Offspec:Frost/Blood.
6.Link armory:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Natriix
7.De ce ai ales specul/specurile pe care joci acum:Eu din totdeauna am jucat ca DPS...asa ca am decis sa imi fac un DK deoarece imi place aceasta clasa.Pe specu de Blood mai am de invatat.
8.Cat timp ai la dispozitie pentru WoW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.):In timpul saptamani sunt online de la 14:00 deoarece de dimineata sunt la liceu iar seara pot sa stau in jurul orei 9.In week-end pana la 22:00-22:30
9.Foste Guilde (Motivul pentru care ai iesit):The Betrayers (probleme tehnice).
10.De ce doresti sa te alaturi guildei noastre:Cunosc destule persoane de aici si as vrea sa joc alaturi de voi.
11.Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware):4GB RAM DDR3,Placa Video 2GB,team speak ON/microfon ON.
12.Lista de addon-uri pe care le folosesti:DBM,Recount
13.Cateva cuvinte despre tine:Sunt o persoana deschisa,calma cateodata - si in rest vreu sa imi fac noi prieteni mereu.
14.Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only - single target & aoe) :Dau test ingame daca este necesar.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ravenlords

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-10-2012 08:09)
Joined: 01 Oct 2012
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 46
Votes: 2

 
Post Posted: 01-10-2012, 13:05:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Prenume IRL: Lucian
2.Varsta: 22
3.Nume Ingame: Shaminizer
4.Clasa: Shaman
5.Main Spec / Offspec: Enhancement/Elemental/Resto
6.Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Shaminizer
7.De ce ai ales specul/specurile pe care joci acum:
Am ales sa joc enhancement,pt ca este un spec exceptional de dps,si este un spec de care intotdeauna ai nevoie la un raid:toteme,BL iar in special pt interrupt
8.Cat timp ai la dispozitie pentru WoW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.):
Acum ca am inceput masterul Sunt on dupa ora 3 dupa-amiaza pana dimineata -,in weekend aproape non-stop
9.Foste Guilde (Motivul pentru care ai iesit): Wicked,nu am avut un motiv anume,am lipsit o perioada cat am avut tb cu licenta,iar cand m-am intors am vazut ca sa unit cu betrayers si nu am mai tinut legatura cu prietenii
10.De ce doresti sa te alaturi guildei noastre: Desi este o guilda noua,stiu ca esti o guilda formidabila,si stiu ca poate deveni cea mai buna guilda de pe server
11.Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware): Ts3 on/Mic/On PC:Procesor Amd x4 quad-core,placa video Nvidia Gx540 1gb/512,placa de baza Asrock,Memorie ram 6Gb
12.Lista de addon-uri pe care le folosesti: depinde de specul pe care joc:Healbot,quart,xperl,reccount,dbm,bartender,milk scrolling battle text,stuff,succesfull interrupter announcer si altele minore
13.Cateva cuvinte despre tine: Sunt o fire calma,nu ma enervez usor,dekt atunci cand joc wow si da un prost wipe,in rest sunt OK ;p
14.Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only - single target & aoe) :Dak este nevoie o sa pun si un screenshot,doar ca la dummy niciodata nu este la fel,Acum dau 25 k la 3 mil,Acu dau 18k la 3 mil.Pot da un test in game,nu'i problema.sau watch this http://www.youtube.com/watch?v=GaRHms52FCc,tin sa mentionez ca era prima oara cand am stat enha acolo pe hc,si nu m-am concentrat pe dps,acum dau peste 20k

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ShiftFTW

[Assasin]



Status: Offline
(since 11-02-2022 21:05)
Joined: 03 Jul 2012
Posts: 4002, Topics: 505
Location: Bucuresti

Reputation: 448.8
Votes: 205

 
Post Posted: 01-10-2012, 13:56:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ Natriix : Respins!


Dau reputatie

Free

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
LoRd_DaRK

[Once a Legend!]



Status: Offline
(since 12-09-2023 06:58)
Joined: 19 Jul 2010
Posts: 1012, Topics: 46
Location: Everywhere!

Reputation: 88.5
Votes: 29

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 01-10-2012, 18:02:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

andreiteka wrote:
1.Prenume IRL: Andrei
2.Varsta: 17
3.Nume Ingame: Spores
4.Clasa: Mage
5.Main Spec / Offspec: Fire/Frost
6.Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Spores
7.De ce ai ales specul/specurile pe care joci acum: Am ales fire in PVE deoare am inteles ca accesta este cel mai bun in PVE.
8.Cat timp ai la dispozitie pentru WoW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.): In timpul saptamanii dupa ora 19 ca sunt la liceu iar in weekeend oricand!
9.Foste Guilde (Motivul pentru care ai iesit): Awaken,nu am iesit acum este aceasta guilda -)))
10.De ce doresti sa te alaturi guildei noastre: Deoarece cunosc pe majoritatea din aceasta guilda si stiu de ce sunt in stare,cum am spus am inceput cata cu awaken cu ei as fi vrut sa raman dar nu s-a putut...
11.Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware): Pai am un procesor 2 dual core e8500 3200 ghz,2 gb ram,1gb video hd,am si ts3 si microfon
12.Lista de addon-uri pe care le folosesti: DBM,ElvUi.
13.Cateva cuvinte despre tine: Pai in general ma cunosc toti nu stiu ce sa zic despre mine - sunt elev la un liceu din buc si imi plac tatuajele -!
14.Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only - single target & aoe) : Pot da test ingame nu am recount am incercat sa il descarc si se misca sacadat!
Multumesc!


Low ilvl. Low dps. Multumim de aplicati. Respins



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Noobx

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-02-2015 06:23)
Joined: 01 Aug 2011
Posts: 12, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 59.4
Votes: 2

 
Post Posted: 01-10-2012, 19:15:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.prenume:Aristotel(POrecla:yany:D)
2.varsta:15 ani
3.Clasa:Death knight
5.main spec:frost,off spec:blood
6.http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Noobx
7.timp la dispozitie pt jok:cam 3 ore pe zi(dupa scoala ora 20 sau >)
8.Thre Revengers(nu mai faceam progres) I need a Life-dps slab la 1 boss,Awaken-se stie:D
9.Spec frost-am ales main spec frost pt k de la inceput in cata am jucat dps,dar a inceput sa ma intereseze si tank.
10.Vreau sa ajut un guild in curs de developare(ofer seriozitae si cer seriozitate)ajut cu tot ce aveti nev
11.Pc:habarnam ce pc hardware am:))...da nu imi clacheaqza niciodata netu si chesti dastea:D
12.addnos:xperl,critline recount genie quartz dr damage cooldowns forte xorcist
13.Sunt un tip insociabil:))(adik nu vb mult sau ma bag in discutii ca ra.tatu) imi place linistea si organizarea.Sunt calm de obicei.Nu sunt hater sau chesti de genu asta...ai pierdut,continua,ai castigat continua:D
14.Dps...Sunt praffff pe dummy dar in raiduri scot bine...adik scot eo dummy single target 21k...ceeea ce e putin...

Sper sa fie de ajuns!


Bafta!!-

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dazz1

[Falcon Punch]



Status: Offline
(since 04-01-2019 09:23)
Joined: 18 Jun 2012
Posts: 547, Topics: 211
Location: Romania

Reputation: 175.3
Votes: 16

 
Post Posted: 01-10-2012, 19:30:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ravenlords wrote:
1.Prenume IRL: Lucian
2.Varsta: 22
3.Nume Ingame: Shaminizer
4.Clasa: Shaman
5.Main Spec / Offspec: Enhancement/Elemental/Resto
6.Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Shaminizer
7.De ce ai ales specul/specurile pe care joci acum:
Am ales sa joc enhancement,pt ca este un spec exceptional de dps,si este un spec de care intotdeauna ai nevoie la un raid:toteme,BL iar in special pt interrupt
8.Cat timp ai la dispozitie pentru WoW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.):
Acum ca am inceput masterul Sunt on dupa ora 3 dupa-amiaza pana dimineata -,in weekend aproape non-stop
9.Foste Guilde (Motivul pentru care ai iesit): Wicked,nu am avut un motiv anume,am lipsit o perioada cat am avut tb cu licenta,iar cand m-am intors am vazut ca sa unit cu betrayers si nu am mai tinut legatura cu prietenii
10.De ce doresti sa te alaturi guildei noastre: Desi este o guilda noua,stiu ca esti o guilda formidabila,si stiu ca poate deveni cea mai buna guilda de pe server
11.Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware): Ts3 on/Mic/On PC:Procesor Amd x4 quad-core,placa video Nvidia Gx540 1gb/512,placa de baza Asrock,Memorie ram 6Gb
12.Lista de addon-uri pe care le folosesti: depinde de specul pe care joc:Healbot,quart,xperl,reccount,dbm,bartender,milk scrolling battle text,stuff,succesfull interrupter announcer si altele minore
13.Cateva cuvinte despre tine: Sunt o fire calma,nu ma enervez usor,dekt atunci cand joc wow si da un prost wipe,in rest sunt OK ;p
14.Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only - single target & aoe) :Dak este nevoie o sa pun si un screenshot,doar ca la dummy niciodata nu este la fel,Acum dau 25 k la 3 mil,Acu dau 18k la 3 mil.Pot da un test in game,nu'i problema.sau watch this https://youtube.com/watch?v=GaRHms52FCc:

,tin sa mentionez ca era prima oara cand am stat enha acolo pe hc,si nu m-am concentrat pe dps,acum dau peste 20k


RESPINS

Posturi unite automat, 01-10-2012, 20:30:02

Noobx wrote:
1.prenume:Aristotel(POrecla:yany:D)
2.varsta:15 ani
3.Clasa:Death knight
5.main spec:frost,off spec:blood
6.http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Noobx
7.timp la dispozitie pt jok:cam 3 ore pe zi(dupa scoala ora 20 sau >)
8.Thre Revengers(nu mai faceam progres) I need a Life-dps slab la 1 boss,Awaken-se stie:D
9.Spec frost-am ales main spec frost pt k de la inceput in cata am jucat dps,dar a inceput sa ma intereseze si tank.
10.Vreau sa ajut un guild in curs de developare(ofer seriozitae si cer seriozitate)ajut cu tot ce aveti nev
11.Pc:habarnam ce pc hardware am:))...da nu imi clacheaqza niciodata netu si chesti dastea:D
12.addnos:xperl,critline recount genie quartz dr damage cooldowns forte xorcist
13.Sunt un tip insociabil:))(adik nu vb mult sau ma bag in discutii ca ra.tatu) imi place linistea si organizarea.Sunt calm de obicei.Nu sunt hater sau chesti de genu asta...ai pierdut,continua,ai castigat continua:D
14.Dps...Sunt praffff pe dummy dar in raiduri scot bine...adik scot eo dummy single target 21k...ceeea ce e putin...

Sper sa fie de ajuns!


Bafta!!-


ACCEPTAT

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
razvan1234567

[Lovingfire e Mirific]



Status: Offline
(since 03-02-2022 22:18)
Joined: 20 Dec 2010
Posts: 473, Topics: 25
Location: United Kingdom

Reputation: 286.8
Votes: 29

 
Post Posted: 02-10-2012, 18:28:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Prenume IRL: Razvan
2.Varsta: 18
3.Nume Ingame: Mirificus ( evolution pana vineri)
4.Clasa: Mage
5.Main Spec / Offspec: Fire/ Arcane
6.Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&n=Mirificus
7.De ce ai ales specul/specurile pe care joci acum: pentru ca este un spec cu dmg consistent, un burst masiv ( daca sti sal dai) , are aoe dmg foarte bun si survival consistent
8.Cat timp ai la dispozitie pentru WoW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.): in fiecare zi cam 2h ( unele cu pregatire pt bac cam) iar in weekend si 6h
9.Foste Guilde (Motivul pentru care ai iesit): pai nam mai jucat pe genesis de pe wotlk ( Gravity a fost ultima g ) dupa care pe cataclysm am jucat pe evolution unde sunt si in prezent si am fost in : ground zero , we play naked, inspiration si old gang
10.De ce doresti sa te alaturi guildei noastre: progres pve ( stiu ca o sa fie cum era si reclama cei mai buni playeri de pe genesis ) + ca sunt multi de pe wotlk pe care ii cunosc si imi sunt prieteni
11.Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware): ts3 da microfon da. Hardawarul meu consta in : 1gb ddr3 placa video , procesor intel core 2 duo de 3.06 ghz si 4 gb ram pe ddr2 alaturi de un hard de 500 gm sata 2
12.Lista de addon-uri pe care le folosesti: quartz , x pear, recount , dbm, gladius( pvp), sexymap,extracd (cd intern), cooldown+
13.Cateva cuvinte despre tine: destul de sociabil, daca ma calci pe nervi nu te scapa nici dumnezeu de injuraturi, pasionat de wow dar nu obsedat....
14.Screenshot Recount 3: am un recount mai vechi pentru ca nu am mai avut timp sa il fac astazi cand am facut aplicatia
http://imageshack.us/f/542/wowscrnshot061712195446.jpg/

Lovingfire out -



Last edited by razvan1234567 on 03-10-2012, 20:26:42; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Fllorance

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-03-2013 10:25)
Joined: 14 Jan 2012
Posts: 12, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 59.5
Votes: 2

 
Post Posted: 02-10-2012, 20:48:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Prenume IRL: Gaby
2.Varsta: 21
3.Nume Ingame: Florance
4.Clasa: Rogue
5.Main Spec / Offspec: Combat
6.Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Florance
7.De ce ai ales specul/specurile pe care joci acum: pentru ca e cel mai bun pentru pve
8.Cat timp ai la dispozitie pentru WoW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.): Destul incat sa fac fiu la raiduri
9.Foste Guilde (Motivul pentru care ai iesit): The Haters ( fiindca sa desfintat )
10.De ce doresti sa te alaturi guildei noastre: Progress, un grup bun si sociabil
11.Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware): Microfon On. Casti/boxe + TS(PTT on) ; Intel Pentium 4 (1.8 gHz dualcore), 3 gb Ram ddr2; placa video ATI Radeon 512 cu 256; nu am probleme la raiduri, doar la magmaw la inceput am 2-3 sec 10 fps si porma revine la 60fps cat am eu normal.
12.Lista de addon-uri pe care le folosesti: Dbm si Rogue PowersBars sunt cele de care am nevoie
13.Cateva cuvinte despre tine: Un tip bun, de treba, dispus sa ajut pe oricine si care-i palce wow-ul.
14.Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only - single target & aoe) : http://imageshack.us/photo/my-images/209/wowscrnshot100212194541.jpg/

Stiu ca o sa ma injuri ca fac post si sunt rogue si tu ai cerut alte clase dar vreau sa joc si sa fac progress cu un grup bun si de treaba.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Matildaaa

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-11-2013 23:52)
Joined: 14 Jun 2012
Posts: 65, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 1
Votes: 7

 
Post Posted: 04-10-2012, 18:10:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Prenume IRL: Cristi
2.Varsta: 15
3.Nume Ingame: Rageless
4.Clasa: Warrior
5.Main Spec / Offspec: Fury | Arms
6.Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Rageless ( nu luati in seama headu ala, cel pe care-l am e Dragon bone warhelm dar nu se updateaza bine armory )
7.De ce ai ales specul/specurile pe care joci acum: dmg
8.Cat timp ai la dispozitie pentru WoW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.): Cat e nevoie
9.Foste Guilde (Motivul pentru care ai iesit): Drunken Badgers, Light of Dawn
10.De ce doresti sa te alaturi guildei noastre: why not ?
11.Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware): intel core 2 duo placa video Nvidia Geforfe 250 ( sau 243 nu stiu sigur ) GT
12.Lista de addon-uri pe care le folosesti: Quartz, GUIS GUI, Recount
13.Cateva cuvinte despre tine: elev, fire deschisa, imi place sa-mi fac noi prieteni
14.Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only - single target & aoe) : http://iceimg.com/i/82/c2/33397902af.jpg

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dazz1

[Falcon Punch]



Status: Offline
(since 04-01-2019 09:23)
Joined: 18 Jun 2012
Posts: 547, Topics: 211
Location: Romania

Reputation: 175.3
Votes: 16

 
Post Posted: 04-10-2012, 21:46:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

razvan1234567 wrote:
1.Prenume IRL: Razvan
2.Varsta: 18
3.Nume Ingame: Mirificus ( evolution pana vineri)
4.Clasa: Mage
5.Main Spec / Offspec: Fire/ Arcane
6.Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&n=Mirificus
7.De ce ai ales specul/specurile pe care joci acum: pentru ca este un spec cu dmg consistent, un burst masiv ( daca sti sal dai) , are aoe dmg foarte bun si survival consistent
8.Cat timp ai la dispozitie pentru WoW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.): in fiecare zi cam 2h ( unele cu pregatire pt bac cam) iar in weekend si 6h
9.Foste Guilde (Motivul pentru care ai iesit): pai nam mai jucat pe genesis de pe wotlk ( Gravity a fost ultima g ) dupa care pe cataclysm am jucat pe evolution unde sunt si in prezent si am fost in : ground zero , we play naked, inspiration si old gang
10.De ce doresti sa te alaturi guildei noastre: progres pve ( stiu ca o sa fie cum era si reclama cei mai buni playeri de pe genesis ) + ca sunt multi de pe wotlk pe care ii cunosc si imi sunt prieteni
11.Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware): ts3 da microfon da. Hardawarul meu consta in : 1gb ddr3 placa video , procesor intel core 2 duo de 3.06 ghz si 4 gb ram pe ddr2 alaturi de un hard de 500 gm sata 2
12.Lista de addon-uri pe care le folosesti: quartz , x pear, recount , dbm, gladius( pvp), sexymap,extracd (cd intern), cooldown+
13.Cateva cuvinte despre tine: destul de sociabil, daca ma calci pe nervi nu te scapa nici dumnezeu de injuraturi, pasionat de wow dar nu obsedat....
14.Screenshot Recount 3: am un recount mai vechi pentru ca nu am mai avut timp sa il fac astazi cand am facut aplicatia
http://imageshack.us/f/542/wowscrnshot061712195446.jpg/

Lovingfire out -


ACCEPTAT

Fllorance wrote:
1.Prenume IRL: Cristi
2.Varsta: 15
3.Nume Ingame: Rageless
4.Clasa: Warrior
5.Main Spec / Offspec: Fury | Arms
6.Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Rageless ( nu luati in seama headu ala, cel pe care-l am e Dragon bone warhelm dar nu se updateaza bine armory )
7.De ce ai ales specul/specurile pe care joci acum: dmg
8.Cat timp ai la dispozitie pentru WoW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.): Cat e nevoie
9.Foste Guilde (Motivul pentru care ai iesit): Drunken Badgers, Light of Dawn
10.De ce doresti sa te alaturi guildei noastre: why not ?
11.Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware): intel core 2 duo placa video Nvidia Geforfe 250 ( sau 243 nu stiu sigur ) GT
12.Lista de addon-uri pe care le folosesti: Quartz, GUIS GUI, Recount
13.Cateva cuvinte despre tine: elev, fire deschisa, imi place sa-mi fac noi prieteni
14.Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only - single target & aoe) : http://iceimg.com/i/82/c2/33397902af.jpg


RESPINS

Matildaaa wrote:
1.Prenume IRL: Gaby
2.Varsta: 21
3.Nume Ingame: Florance
4.Clasa: Rogue
5.Main Spec / Offspec: Combat
6.Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Florance
7.De ce ai ales specul/specurile pe care joci acum: pentru ca e cel mai bun pentru pve
8.Cat timp ai la dispozitie pentru WoW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.): Destul incat sa fac fiu la raiduri
9.Foste Guilde (Motivul pentru care ai iesit): The Haters ( fiindca sa desfintat )
10.De ce doresti sa te alaturi guildei noastre: Progress, un grup bun si sociabil
11.Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware): Microfon On. Casti/boxe + TS(PTT on) ; Intel Pentium 4 (1.8 gHz dualcore), 3 gb Ram ddr2; placa video ATI Radeon 512 cu 256; nu am probleme la raiduri, doar la magmaw la inceput am 2-3 sec 10 fps si porma revine la 60fps cat am eu normal.
12.Lista de addon-uri pe care le folosesti: Dbm si Rogue PowersBars sunt cele de care am nevoie
13.Cateva cuvinte despre tine: Un tip bun, de treba, dispus sa ajut pe oricine si care-i palce wow-ul.
14.Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only - single target & aoe) : http://imageshack.us/photo/my-images/209/wowscrnshot100212194541.jpg/

Stiu ca o sa ma injuri ca fac post si sunt rogue si tu ai cerut alte clase dar vreau sa joc si sa fac progress cu un grup bun si de treaba.


RESPINS



Last edited by Dazz1 on 06-10-2012, 01:30:06; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next    


The time now is 28-09-2024, 00:16:22
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x