User
Pass
2FA
 
 

[Rezolvat] Rank-uri Personalizate pt admini/sloturi

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro
Author Message893
Zookey

[Forum Legend]



Status: Offline
(since 07-12-2019 08:39)
Joined: 06 Apr 2007
Posts: 2827, Topics: 134
Location: disconnecting people

Reputation: 773
Votes: 28

   
Post Posted: 28-01-2015, 14:57:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Impreuna cu ceilalti owneri ne-am decis sa oferim rank-uri personalizate tuturor adminilor si sloturilor care contorizeaza in ultima luna minim 30 de ore conform HLSTATSX: CE. Ca prin urmare in luna Ianuarie urmatorii care vor sa aiba rank-uri personalizate sunt:
- SilvianoS
- RUAN
- Fester!
- RdR
- MultiTech
- MuscaNebuna
- p1C1u
- /M/
- noni
Toti cei care v-am enumerat mai sus sunteti rugati sa ma contactati prin pm pentru rank personalizat, in caz ca nu doriti am adaugat rank standard: War4 Addicted -

@nota: Ei sunt cei care nu au rank-uri personalizate deloc, sunteti mai multi care aveti peste 30 de ore dar nu v-am mai bagat ca aveti deja(nu vad rostul)
@nota2: Rank-urile vor fi doar pentru luna in curs, daca nu contorizati 30 de ore in luna urmatoare rank-urile vor fi scoase.

Bafta in continuare baieti si va doresc la toti sa fiti cat mai activi pe server cat si pe forum! Va pup



Daca vrei sa faci ceva cu viata ta incearca sa nu gandesti ca un roman

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by leonad3s, 06 October 2015 17:19



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro  


The time now is 25-04-2024, 15:43:58
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x