User
Pass
2FA
 
 

[Rezolvat] Reclamație admin SENTI|Chris
Go to page Previous  1, 2    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message994
Ricsii

[Creep]



Status: Offline
(since 08-02-2017 19:34)
Joined: 05 Feb 2015
Posts: 916, Topics: 17
Location: Tara Minunilor

Reputation: -100.2
Votes: 29

 
Post Posted: 13-07-2015, 20:30:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daaa2 wrote:
N-ai nici-o - haide s-o lãsam balta ca se vede ca nu am cu cine vorbii. Tu nu stii nici macar sa faci diferența dintre o propoziție si o fraza. Diacriticele se pun singure..... Calculatoru nu e a meu, e vechi de cinci ani, numai cs pot sa ma joc pe el... Având in vedere ca alocația mea e 185 euro pe luna aici in Germania, am hotarat sa imi iau ps4. Deci tot ce scriu ACM o fac dupa tableta... Si eu nu aveam de unde sa stiu ca imi va da ban, am facut poza Numai la dovada... Si aici cand spun cv, nu o fac ca la teza la romana, mai scap si eu o virgula, mai folosesc prescurtãri.. Da sunt de acord ca si eu am facut greșeli, desigur ca tu ai facut mai multe ca mn deoarece esti redus mintal... In fine. Succes la Rãzboiu ce va veni in Romania. Iti sugerezi sa te muți in alta tara dak nu vrei sa fii carne de tun. Si daca chiar vrei sa stii, la romana am avut media 9.50. Stiu franceza, engleza, romana, si un pic germana. Hai bft, te las in prostia ta. ( o data, nici-o, exizta - )


Auzi la el razboi in Romania. Bravo ma,da nu-mi zici daca te rog frumos cum o sa fie in 2200 in Romania? Esti paralel cu totul,ti-ai luat ceva in cap si cu aceea esti.
La Romana am avut media 9,50 ma cac eu pe media ta ti-o zic verde-n fata,ce ma intereseaza pe mine? Pot tocii si eu pentru notele alea,calm. Notele nu reflecta inteligenta.
Iti mai repet o data,Germanule poti sa ai si PC de 10 ani,al meu are 7 ani si uite vai doamne ce minune ca mai pot face un ss. Stai calm ca stiu si eu engleza,romana,maghiara,si za zicem ca ma bag si eu pe la spaniola. Nu-mi pasa cata alocatie ai tu in germania,ma doare pe mine fix undeva ca tu ti-ai luat PS4 sa-l folosesti sanatos ce sa zic. Lasa ca ma fac carne de tun,si o sa fie bine..
Ce ciudat " Si aici cand spun cv, nu o fac ca la teza la romana " Dar de propozitia mea te-ai putut lua,tuti viata....


In anii ce au trecut...


1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
BoGdanCoFcd

[Doar Dinamo]



Status: Offline
(since 24-09-2019 18:10)
Joined: 28 Jul 2014
Posts: 3969, Topics: 775
Location: Poarta Alba

Reputation: 311.9
Votes: 1145

   
Post Posted: 14-07-2015, 15:05:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu vad rostul reclamatiei,stii ca ai gresit.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by BoGdanCoFcd, 14 July 2015 13:05



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 19-04-2024, 14:52:57
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x