User
Pass
2FA
 
 

Umbla cu smecherii , baiatu'

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> mc.freakz.ro -> Discussions / Announcements
Author Message1801
KING_KONG

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-12-2019 12:19)
Joined: 25 Apr 2016
Posts: 258, Topics: 35
Location: Mafia Rm. Valcea

Reputation: -82.5
Votes: 11

Post Posted: 09-07-2017, 19:31:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ma jucam intr-o zi de vara devreme , si soarele imi lumina PC-ul ca nu aveam perdelele trase , si vad sabia asta grozav de modata , ma intreb daca ia-i dat-o tu NewBest , dar nu cred , el a spus ca e a lui , si ca Wettberlyn avea una din asta . Ma intreb daca mai are ceva iteme ascunse de cand se tinea in ,, curu' '' lui Wett si a aflat de bug-ul acela de care nu a raportat exploatarea lui .
Poate mai stie unul , altul despre asta , de aia suntem la discutii , sa discutam .

http://imgur.com/a/zO7tP


KING_KONG , unstoppable
3 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
alextkd97

[MC Freakz Staff]



Status: Offline
(since 19-02-2024 11:46)
Joined: 20 Nov 2011
Posts: 318, Topics: 25
Location: Brasov

Reputation: 272.9
Votes: 11

         
Post Posted: 09-07-2017, 21:17:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

De ce ai postat poza asta daca e veche ? ... acea sabie este din acel exploit prin care scoteai iteme. si flame era cu mine live cand am testat aceea sabie ... nu inteleg de ce tocmai acum ai postat ?

Chiar nu te inteleg omule, chiar crezi ca pari interesant ? acele sabii nu mai exista, doar eu eram singurul expemplar care mai avea ... esti patetic !

Hai sa dezgropam morti. Si sa il infundam pe ratatu de snow cu poze vechi, vreti sa-i dezgrop si eu ? Eu nu va inteleg, postati frate, oricum intru si ma joc ca un player normal, nu mai am treaba cu niciunu, chiar va rog sa nu ma mai strigati toti ca aveti de raportat hackeri sau chestii de genul. Sunt un *** player, raportati pe forum ... !





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
KING_KONG

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-12-2019 12:19)
Joined: 25 Apr 2016
Posts: 258, Topics: 35
Location: Mafia Rm. Valcea

Reputation: -82.5
Votes: 11

Post Posted: 09-07-2017, 22:32:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Te simti vinovat , si esti agitat , putin frustrat ca ai pierdut gradul de moderator , simt asta la tine , nu pari in apele tale . am vazut in 2 fraze , minciuni cat intr-un an . Daca isi pune NewBest ambitia sa caute in consola in data de 7/6/2017 ora 12:15 PM , scrie la mine in PC , si vede asta , sabia aceasta o sa apara miraculos ,, din morti ''
De obicei esti mai sigur pe tine , ce se intampla la acest post ? - - pari sa ocolesti problema si nu ai argumente serioase . Sunt sigur ca mai ai asa ceva , nu doar sabii , armuri , multe altele si mere op , tu cu grupul tau de smecherasi , da intr-adevar de la acel exploit este sabia , dar a ramas miraculos la tine ascunsa in buzunar de care nu ai SPUS Applause
Exact , esti un ,, *** player '' dar poate vrei sa fii un ,, *** special-donor player '' in loc de un ,, *** Legendary player '' . Si da , vreau sa ( citez ) ,, Dezgropi si tu morti '' si sunt optimist pentru ca voi ajunge un helper grozav de bun , trebuie sa imi fac meseria de acum , sa nu il mint pe NewBest , trebuie sa raportez tot , si da , asa cum raportezi un hacker , asa raportezi si aceasta sabie si pe cel care o manuie , de unde stiu ca nu ai 2 , sau 3 , sau un chest , poate dublu chest .
Si da ! pot sa postez pentru ca nu au trecut 5 zile calendaristice ! citeste regulamentul , nu este o poza veche .


KING_KONG , unstoppable
1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Wettberlyn

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-04-2021 22:06)
Joined: 02 Mar 2015
Posts: 78, Topics: 14
Location: instagram.com/wett.cb

Reputation: 311.2
Votes: 9

Post Posted: 09-07-2017, 22:41:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cat timp am fost nevoit sa ii zic eu lui Newbest despre sabie, cum poti zice ca le-ai sters?
Adica daca voiai sa fii sincer, ii ziceai tu direct ti le lua el pe toate si asa erati amandoi pusi bine;
Acum vi si zici ca mai avea si flame una, dar defapt le-ai sters ??
Intradevar, nu o folosesti pe playeri sa nu te dai cumva de gol, dar atrag atential la faptul ca are si looting.
Ce zici? Un Pigmen doi mai merg din cand in cand. Cu capetele de wither stai bine...
O seara ti-a luat sa faci levelul ala frumos la Hunter... pana si Wolfe s-a dat batut!
http://i.imgur.com/PSV0X3s.png
Adica stai putin inainte sa iau eu ban erai ceva level 70 nu mai tin minte acum ai lvl 96 si tu ai sters sabia?
Asta am zis-o doar pentru ca l-ai facut patetic pe King_Kong iar tu nici nu te simti...


Am fost in echipa de basket a liceului
Aveam zece meciuri zece infrangeri
Și dupa fiecare meci tata ma incuraja și imi zicea
Nu-i important daca ai caștigat sau ai pierdut
Important e ca tu n-ai jucat

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
KING_KONG

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-12-2019 12:19)
Joined: 25 Apr 2016
Posts: 258, Topics: 35
Location: Mafia Rm. Valcea

Reputation: -82.5
Votes: 11

Post Posted: 09-07-2017, 22:56:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dupa ce l-a omorat pe FlameFury cu sabia , a curatat chat-ul de parca nimic nu s-a intamplat si nimeni nu a vazut , ERA moderator atunci , isi permitea On The Phone , Wettberlyn nu minte ! Insa am facut 300 k in 3 zile pentru ca asa face un afacerist bun fara iteme modate .



Intr-o furtuna , un val vine dupa altul http://imgur.com/a/6QDqB


KING_KONG , unstoppable
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
KING_KONG

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-12-2019 12:19)
Joined: 25 Apr 2016
Posts: 258, Topics: 35
Location: Mafia Rm. Valcea

Reputation: -82.5
Votes: 11

Post Posted: 09-07-2017, 23:27:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Upss ... nu voiam sa rad singur , sincer , amuzati-va lume http://imgur.com/a/BZMB9 , paint skill level 9999

KING_KONG , unstoppable
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
alextkd97

[MC Freakz Staff]



Status: Offline
(since 19-02-2024 11:46)
Joined: 20 Nov 2011
Posts: 318, Topics: 25
Location: Brasov

Reputation: 272.9
Votes: 11

         
Post Posted: 09-07-2017, 23:54:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bossule, eu il las pe new sa ma controleze, si levelul ala de care zici tu, il am de cand e bug la jobs, de arata primi 2 de 2 ori, de atunci nu am mai facut level, stii de cand e bugu ala ? I-a intreaba-l pe new -

El stie prea bine cati witheri bateam si faceam xp -))

Sunt lucruri pe care voi le dezgropati doar de dragul de a ramane si fara donatie, lucruri pe care new, le aflase de mult timp - ba i le-am spus, ba le-a aflat, si i le0am aratat in adevaratul sens -))))

Apropo KING KONG, merci ca ai participat atunci cand a fost facut acest monument pentru hulk -)







0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
NewBest

[MC Freakz Staff]



Status: Offline
(since 30-01-2023 00:15)
Joined: 21 Sep 2014
Posts: 1210, Topics: 70
Location: Alba Iulia

Reputation: 1148.5
Votes: 115

   
Post Posted: 10-07-2017, 01:34:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Snow, pentru viitorul tau pe acest server nu numai ca admin, dar si ca player, astept un PM cu coordonatele unde pot gasi minunatia de sabie. Nu ma aburi cu minciuni. Daca tot facem asta, imi poti spune si de ce alte surprize mai ai ascunse.
Eu am fost domn cu tine pana la capat. Inclusiv cand ai facut frumusetea de zid la Hulk, inclusiv cand mi-ai mai adus si alte "surprize". Tine minte asta.

O sa postez aici cand primesc PM-ul.



1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by NewBest, 09 July 2017 23:34



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> mc.freakz.ro -> Discussions / Announcements  


The time now is 28-03-2024, 13:04:46
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x