User
Pass
2FA
 
 

Unban Tornada 2

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1337
Odys

[PvP Legionnaire]



Status: Offline
(since 04-06-2014 13:09)
Joined: 28 May 2010
Posts: 78, Topics: 11
Location: Boston City

Reputation: 45.9
Votes: 7

 
Post Posted: 21-08-2011, 19:15:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Quote:
not so fast


teamul cu idul 59128 (flaraz, lynnae si grazi) au farmat cu nerusinare teamul cu idul 58128 (Tornada, znake si belton), ce convenabil, teamurile au fost facute unul dupa altul.

de asemenea

teamul cu idul 59127 (anub, blueair si deadlybrew) a farmat teamul cu idul 59128. again, iduri consecutive.

np, o sa luati toti ban.


era logic aia sa si faca team imediat dupa noi din moment ce noi am inceput sa spamam globalu cu join rated scadem mmr new teams, probabil i a venit ideea ca scadem mmr si normal ca a facut team nou ...ca sa faca rating pe noi
daca am fi facut wintrade de ce n am continuat noi sa le dam winuri?... pai din simplu fapt ca noi chiar scadeam mmr si cand ne am oprit din scazut ei n au mai putut lua rating de la noi...


Sa clarific o chestie intai:
Postul asta e postat de mine: Odys prin intermediul lui Tornada pentru ca el are ban ip si a vrut sa clarifice o chestie pentru ca nu ati inteles. deci incaz ca se va mai alege cu inca o avertizare sau un ban va rog sa nu il puneti asupra mea ca eu nu am nicio vina... doar am vrut sa ajut mai mult nu.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
sundaysfantasy

[The Human Equation]



Status: Offline
(since 16-10-2018 18:20)
Joined: 16 Apr 2010
Posts: 6776, Topics: 210
Location: Romania

Reputation: 645.8
Votes: 55

 
Post Posted: 21-08-2011, 20:00:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

erau 3 teamuri x, y si z.
y erau aia care luau bataie.
la un moment dat erau meciurile ceva de genul:
1. x+y - castiga x
2. y+z - castiga z
3. x+y - castiga x
4. y+z - castiga z
5. x+y - castiga x
6. y+z - castiga z

si tot asa de vreo 16 ori la rand. nu observi nimic suspect? daca erau doar 3 teamuri la arene, atunci de ce x nu a picat absolut niciodata cu z? si de ce au picat fix in ordinea aia, consecutiv? si de ce toate 3 teamuri erau facute unul dupa altul la intervale de 15 minute?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Stigmata

[I like trains]



Status: Offline
(since 27-04-2020 19:06)
Joined: 29 Jan 2010
Posts: 2972, Topics: 8
Location: the 90s

Reputation: 669.4
Votes: 28

 
Post Posted: 21-08-2011, 20:19:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Quote:
Unban Tornada 2

Doar Sfanta Donatie il mai poate ajuta pe tornada.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Odys

[PvP Legionnaire]



Status: Offline
(since 04-06-2014 13:09)
Joined: 28 May 2010
Posts: 78, Topics: 11
Location: Boston City

Reputation: 45.9
Votes: 7

 
Post Posted: 21-08-2011, 20:31:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

sundaysfantasy wrote:
erau 3 teamuri x, y si z.
y erau aia care luau bataie.
la un moment dat erau meciurile ceva de genul:
1. x+y - castiga x
2. y+z - castiga z
3. x+y - castiga x
4. y+z - castiga z
5. x+y - castiga x
6. y+z - castiga z

si tot asa de vreo 16 ori la rand. nu observi nimic suspect? daca erau doar 3 teamuri la arene, atunci de ce x nu a picat absolut niciodata cu z? si de ce au picat fix in ordinea aia, consecutiv? si de ce toate 3 teamuri erau facute unul dupa altul la intervale de 15 minute?



Tornada Quote:
Quote:
E logic fratilor nu VEDETI? ati zis ca erau 3 teams x y z, noi eram teamul y cei care pierdeam mereu pentru ca scadeam mmr, folosind macro acela care atunci cand apare sa intri il apesi si iesi din q automat putand da iar join, deci noi teamul y picam cu x... intra in arena noi y apasam macro, z era deja in que
noi daca apasam macro si dupa dadeam join si intram cu teamul z care era deja in que in timp ce x inca era in arena asteptand ca arena sa inceapa vs 0 playeri... bun acum teamul z care era deja in que intra cu noi in arena, noi iar apasam macro fara sa intram.. teamul z tocmai intrase in arena asteptand sa inceapa arena vs 0 playero! in timp ce teamul x iesea... si intra cu noi pentru ca noi eram in que... noi mereu eram in que si nu intram in arena, doar apasam macro si que disparea putand da instant join!!! e logic ei sa pice numai cu noi caci ei asteptau timpul in arena pana sa inceapa in timp ce noi dadeam mereu join si alternau probabil.... De donat nu voi dona niciodata, nu am donat pe serverul unde am jucat de 5 ani nu voi dona nici aici.. mai cu seama ca banul e de 15 zile nu perm
si de ar fi tot n as dona, imi pare rau ca mi am pierdut rabdarea si am injurat, nu cer unban forum desi il tot deranjez pe odys sa posteze pt mn... ideea e ca totul e logic noi am scazut mmr folosind macro ala idiot nu asteptam timpul din arena in timp ce teamurile astea 2 de ziceti mereu asteptau sa inceapa arena deci ei alternau unii ieseau unii intrau
noi nu intram niciodata!! apasam doar macro si iar dadeam join!




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
sundaysfantasy

[The Human Equation]



Status: Offline
(since 16-10-2018 18:20)
Joined: 16 Apr 2010
Posts: 6776, Topics: 210
Location: Romania

Reputation: 645.8
Votes: 55

 
Post Posted: 21-08-2011, 20:37:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

tu stai linistit, ai ban permanent pentru:
Tornada wrote:

Sa mi bag **** n familia voastra de inapti;)!!! pa

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Shocker

[Freakz owner]



Status: Offline
(since 08-02-2020 12:17)
Joined: Momentul zero
Posts: 33986, Topics: 1350
Location: localhost

Reputation: 6485.6
Votes: 829

   
Post Posted: 21-08-2011, 20:59:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Odys wrote:

Sa clarific o chestie intai:
Postul asta e postat de mine: Odys prin intermediul lui Tornada pentru ca el are ban ip

Daca vrei si tu ban spune-ne direct


FREAKZ COMMUNITY @ Facebook
WOW FREAKZ @ Facebook
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Shocker, 21 August 2011 18:59



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 27-09-2024, 17:36:54
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x