User
Pass
2FA
 
 

cineva sufera!

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016
Author Message735
jayZZZ

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-01-2015 09:05)
Joined: 20 Dec 2013
Posts: 187, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 154.4
Votes: 6

Post Posted: 09-02-2014, 16:38:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

salut..cred ca avem o problema..
Postez aici ca nu am acces la consiliu,eram pe server..iar un jucator da retry dupa gag,iar in regulament scrie cla ca retry dupa gag=ban 120,domnul admin bughi imi zice sa il las,cu toate ca nu se respecta regulamentul,iar unui alt player care ar putea fi in aceiasi situatie ..sa ia ban 120,ar zice ca e nedrept!

(Admin) bUghi!: lasa-l
(Admin) jayZ: ba
(Admin) jayZ: dc schimbi comanda?

(Admin) jayZ: daca dadu retry?

(Admin) bUghi!: vrei sa taci?

(Admin) jayZ: vezi cum vb
Admin) jayZ: ca te ard la regulament
(Admin) jayZ: postez ca scoti gag ..cand trebuia sa ia ban

(Admin) bUghi!: vezi-ti ma de treaba ta

(Admin) jayZ: te rog sa fi respectuos,ca eu iti respect deciziile

(Admin) jayZ: esti asa,zic sa nu ma enervez

(Admin) bUghi!: jayz esti nou lasa-ma nu ma plictisi te roog

(Admin) jayZ: sunt nou?joc de 2 luni mai des ca tine
(Admin) jayZ: si acum suferi
(Admin) bUghi!-

(Admin) jayZ: o sa postez daca suferi atat,sa te reclam ca imi schimbi comenzile

//faza e ca dupa stick imi da kick dupa faza asta!..nu mai am spatiu sa postez dar asta e caterinca...pot intra si eu sa ii dau ban lui stick ca e tot blood ,dar dupa devine sv batjocura...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Arkship
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 24-05-2014 22:13)
Joined: 05 Sep 2013
Posts: 1309, Topics: 49
Location: Only War3.FreaKz.Ro

Reputation: -47.9
Votes: 71

       
Post Posted: 09-02-2014, 16:59:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Code:
Admin vs Admin
1. In cazul in care doi admini se cearta pe server avertizatii ca le faceti reclamatie, daca continua e datoria voastra sa raportati ce s-a intamplat in consiliu (creati un topic).
2. In cazul in care doi admini se cearta si ajung sa se jigneasca/injure, oricare dintre adminii prezenti cu exceptia celor implicati, vor da ban 1500 de minute (24h) tuturor celor care au incalcat regulamentul si raportati in consiliu (creati un topic) incidentul cu numele adminilor implicati, ziua si ora aproximativa. Daca unul dintre cei care au incalcat regulamentul dau ban/*** altui admin, acesta va ramane cu nume rezervat.


1. Deci stick a procedad foarte bine daduva kick . Daca eram pe sv luati ban -
2. Bughi de ce scoti gagul unui jucator care a jignit ?
3. Jayz de ce suferi la bughi cu activitatea ? A postat ca se retrage, nu ai niciun drept sa comentezi despre activitatea lui mai ales ca el avea champion aici




War3.Freakz.Ro - General

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
bUghi!

[Creep]



Status: Offline
(since 28-08-2017 10:08)
Joined: 07 Feb 2012
Posts: 912, Topics: 76
Location: Otopeni

Reputation: 310.9
Votes: 20

Post Posted: 09-02-2014, 17:46:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ma gandeam sa nu postez, dar hai sa-i fac pe plac omului.
1. trebuia sa pui toata discutia
2. i-am dat gag 5 min dupa ce a dat retry sau ce o fi facut, m-am gandit ca nu e necesar sa-i dau ban ( cu voteban pt ca este aiurea) avem nevoie de playeri nu sa le dam ban la orice chestie (aici sa zicem ca am gresit)
3. dupa gagul meu, domnul jayzzz la ai lui 28 de ani (s-o creada el, ca ne pacalaste cu aceasta varsta) i-a scos gagul si i-a dat 100 de min ca este el smecher.
4. eu i-am scos gagul si i-am dat din nou 5 min (alta greseala)
5. apoi a inceput cu amenintari etc ..... nu l-am luat in seama
6. ksk daca erai pe server mancai o ceapa sau il dadeai pe jayzz afara altceva nu aveai ce sa faci
7. stick a procedat foarte corect. bv lui
8. nu stiu cum a primit acest om blood dar cititi cererile lui de slot si cum s-a votat ->aici si aici
9. cred ca am zis tot, daca nu, revin cu un edit.
edit. am acces la consiliu, dar jayzz nu stie unde sa posteze.
10. invata sa nu mai fi "tare in gura" si sa intelegi ca am mai multa experienta decat tine.
11. ai grija sa nu mi-dai ban si defapt tu suferi copilas
12. nu ai niciun drept sa dai ban altor admini, se pare ca asta ai inteles tu din regulament. Daca sunt de acelasi grad poti sa le dai ban -)
13. m-ai plictisit total
14. neo voteaza si tu la cererea mea si toti ceilalti va rog.
15. nu pot sa ma cert cu el, n-ar fi pe masura mea:))


Votati serverul WAR3.FREAKZ.RO !
Concursuri war3.freakz.ro!


Last edited by bUghi! on 09-02-2014, 18:52:54; edited 3 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
jayZZZ

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-01-2015 09:05)
Joined: 20 Dec 2013
Posts: 187, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 154.4
Votes: 6

Post Posted: 09-02-2014, 18:07:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ce amenintari? ti-am zis ca postez ceea ce faci! si discutia noastra..asta e amenintare?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Paragon

[The Chosen One]



Status: Offline
(since 17-07-2022 05:43)
Joined: 21 Jun 2008
Posts: 23706, Topics: 796
Location: Bulgaria

Reputation: 2597.9
Votes: 215

Post Posted: 09-02-2014, 18:24:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Voi nu aveti inca acces consiliu? Ca cearta s-ar fi putut tine acolo. PM ese sa va dea acces consiliu, daca doreste.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Mastermind, 09 February 2014 16:56



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016  


The time now is 28-03-2024, 14:17:29
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x