User
Pass
2FA
 
 

Cumpar Timbre

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Buying
Author Message1387
Kent_HD

[Retired - Inactiv]



Status: Offline
(since 10-01-2020 22:58)
Joined: 22 Jan 2015
Posts: 1989, Topics: 123
Location: N/A

Reputation: 473.2
Votes: 94

 
Post Posted: 28-07-2015, 15:42:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Caut & Cumpar timbre (postale).


Cum spune titlu cumpar timbre atat noi din anii prezenti cat si precedenti sau foarte vechi.
Atentie Nu Cumpar Timbre Fiscale.
Pretul se va stabili la intelgere si in functie de nr. cate aveti.
Nu vreau dubluri.
Deci daca aveti o colecie mica sau mare, sau pur si simplu lucrati la o posta aveti parinti care lucreaza si puteti face rost de timpre sau detineti si doriti sa le vindeti nu ezitati sa luati legatura cu mine.

De Retinut & Informatii :

Contact:

Spoiler:


Timbrele se vor livra doar prin curier sau posta cu RAMBUS ! ( pentru a evita alte TEPE ce am luat prin alte metode de plata)
La cantitati/timbre mai mari/multe voi face eu taxele postale/curierat.
Doresc dovezi clare poze/video despre produse.
Doresc Identiate reala.
Daca se face prima data livrarea prduselor accept si plati in playsafe , credit pe tel. transfer bancar sau depunere BRD,BT,Raifanssen,BCR (unde am conturi) sau reputatie( daca e cazul)
Nu cumpar timbre deterioare , sterse, rupte.
COLETUL se va expedia cu optiunea VERIFICARE COLET.OBLIGATORIU!!!

Sunt colectionar si doresc sa imi dezvolt colectia. Aloc sume destui de mari in limita posibilitatilor si a bunului simt.
Nu dau sume mari pe timbre rare. Doresc sa cumpar ca cantitate la pret convenabil.
Nu conteaza daca are parafa postala sau alte parafe.
Daca este o parafa vizbila pe trimbru pretul scade, ce e si normal.


Dac nu se poate sa atingeti cerintele mele mentionate mai sus, nu luati legatura cu mine.

Pentru alte intrebari sau informatii lasati un replay aici sau orice alta metoda de contact mentionat de mine mai sus.

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kent_HD

[Retired - Inactiv]



Status: Offline
(since 10-01-2020 22:58)
Joined: 22 Jan 2015
Posts: 1989, Topics: 123
Location: N/A

Reputation: 473.2
Votes: 94

 
Post Posted: 16-08-2015, 10:29:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@lOl ^_*

Se poate da T/C am gasit pe OLX la un pret bun.

Multumesc.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by lOl ^_*, 16 August 2015 08:52



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Buying  


The time now is 27-09-2024, 18:32:30
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password