User
Pass
2FA
 
 

important!
Go to page Previous  1, 2    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message1749
Kinook

[Pastor Penticostal]



Status: Offline
(since 12-03-2021 12:11)
Joined: 28 Jan 2011
Posts: 3333, Topics: 175
Location: Los Vitangeles

Reputation: 168.6
Votes: 66

   
Post Posted: 09-09-2013, 14:55:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

oh sergy, pacat ca nu mai joc pe genesis. Pe exodus la ally sunt 2 hunteri care sigur te pun in cap, si un rogue, dar nu sunt sigur ca mai joaca(a ramas fara stun-uri). Nu de alta, dar au fost rank1 baietii, cu compuri de branza.

Si nu ne trebuie neaparat event PVP ca sa facem PVP. Eu fac numai PVP, si sincer iti spun ca nu ma plictisesc. Am 13k conquest points, inca fac 2v2. Am facut cap-ul la honor de multe ori, inca dau join la BG. Tol barad e teritoriul meu. Ador sa fac 1vX cu hordacii. Daca vrei 3v3 dai join. Sunt teamuri, putine intr-adevar, dar daca stii sa joci poti bate orice comp.


୧༼ಠ益ಠ༽୨ WE ARE CYCLONE ୧༼ಠ益ಠ༽୨
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Shadowy

[Creep]



Status: Offline
(since 02-09-2017 16:49)
Joined: 07 Apr 2012
Posts: 532, Topics: 67
Location: Romania

Reputation: 75.1
Votes: 40

Post Posted: 09-09-2013, 16:29:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

"Palaci" , in numele celui de sus ce inseamna asta? Daca incerci sa ii faci un translate in romana, numeste`l Cavaler.. x_x
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kinook

[Pastor Penticostal]



Status: Offline
(since 12-03-2021 12:11)
Joined: 28 Jan 2011
Posts: 3333, Topics: 175
Location: Los Vitangeles

Reputation: 168.6
Votes: 66

   
Post Posted: 09-09-2013, 16:38:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

asa se spune in limbaj colocvial la paladini: palaci. sau p*ladini, retardini(aia pe spec retri), prostadin(prot) si healadin holy paladin. Multa lume foloseste aceste denumiri

୧༼ಠ益ಠ༽୨ WE ARE CYCLONE ୧༼ಠ益ಠ༽୨
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bard

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-12-2013 19:51)
Joined: 22 Jun 2012
Posts: 84, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 74.1
Votes: 2

Post Posted: 12-09-2013, 22:08:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ai dreptate nu mai e distractie....dar chiar asa?"Event Pvp" mai bine spunei simplu "arene" ca orice event pvp am vazut aici numai arene se faceau....Nu ca ar fi ceva gresit dar cred ca ar fi mult mai tare de exemplu sa se stranga un exemplu 50 alliance 50 horde intro zona si gata pvp,sau o zona gen outland onor hold vs thrallmar castiga cn omoara bossul inamic.Putand sa se faca in alt phase daca ii incurca la lvl pe cei mici.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
sergy

[The Druid]



Status: Offline
(since 09-10-2020 17:17)
Joined: 16 Jan 2012
Posts: 818, Topics: 144
Location: universul vazut

Reputation: 201.5
Votes: 16

 
Post Posted: 13-09-2013, 15:11:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

daca se aduna 50 ally si 50 horde intr-un loc sa se bata pusca serveru, de-aia si garzile prin ogg/sw au berzerk, sa nu se mai stranga gramada de playeri intr-un loc

eu rogue monk demon hunter
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bard

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-12-2013 19:51)
Joined: 22 Jun 2012
Posts: 84, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 74.1
Votes: 2

Post Posted: 13-09-2013, 20:25:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

sergy wrote:
daca se aduna 50 ally si 50 horde intr-un loc sa se bata pusca serveru, de-aia si garzile prin ogg/sw au berzerk, sa nu se mai stranga gramada de playeri intr-un loc

N-am zis ca mediat am zis cand se rezolva,apoi sa faci arene ca deobicei nui un event e o mare porcarie pentru mine,ca intru intro arena sau ca fac un event cu o arena nu vad diferenta,poate ca da gm alte recompense dar nici asa mare branza nui,si daca serverul se distruge de la 100 de oameni atunci aveti mari probleme pe aici.Acum serios vreti event pvp?Faceti cev adevarat nu asa,event arena daca ai sti cate am vazut....In scimb putem avea o gramada de alte lucruri cu adevarat interesant. Ca de exemplu The battle for Gilneas,zona nui prea folosita deloc dupa ce termini questurile,deci nu se supara nimeni se strang hoarda o echipa atacatoare,alianta care apara si asa incepe razboiul.
Ori poate cine stie daca vreti eventuri incredibile,puteti face ca pe original desi ar fi mult prea mult de scriptata...
Cand va rezolvati problema se pot face si astfel de eventuri,dar daca nu nu le mai spuneti eventuri,spunetile doar arene pentru ca akt event pvp n-am vazut in ultimul timp

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 27-09-2024, 22:02:06
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x