User
Pass
2FA
 
 

Search found 385 matches
Freakz Forum Index
Author Message
  Topic: ATHENELIVE TROLLOOLLOOL BY TURBOKILL
branuletz

Replies: 34
Views: 8090

PostForum: WoW Movies   Posted: 25-06-2012, 16:51:58   Subject: ATHENELIVE TROLLOOLLOOL BY TURBOKILL
dar vai ce accent o.0
  Topic: AT match vs Raiku and Mirlol
branuletz

Replies: 45
Views: 9881

PostForum: WoW Movies   Posted: 23-06-2012, 12:16:39   Subject: AT match vs Raiku and Mirlol
esti un badass, sete! Surprise
  Topic: 3k RLS vs RMP Final Night of season 9 Rank 1 Match
branuletz

Replies: 12
Views: 2461

PostForum: WoW Movies   Posted: 22-06-2012, 21:08:28   Subject: 3k RLS vs RMP Final Night of season 9 Rank 1 Match
[quote ascuns]
da, e praf priestu, probabil toti jucam mai bine ca el.
oricum, RLS? mult prea ***. shamanul de la minutul 10 e tot oom, culmea, rezista ca dracu cu healu si oom fiind. warlocku iara e superproimbacla ...
  Topic: *** Me!
branuletz

Replies: 9
Views: 1937

PostForum: WoW Movies   Posted: 21-06-2012, 21:10:59   Subject: *** Me!
[quote ascuns]
semnele tale de punctuatie sunt de invidiat sa moara mama daca nu oricum filmul e tare and that mage was ***' awesome a rezistat ca un erou si totusi 5s par destul de misto pe blizz
cah, ma simt prost sa scriu asa. -
  Topic: AT match vs Raiku and Mirlol
branuletz

Replies: 45
Views: 9881

PostForum: WoW Movies   Posted: 21-06-2012, 11:50:17   Subject: AT match vs Raiku and Mirlol
[quote ascuns]
well, greseala lor a fost ca au facut, sau au incercat sa faca tunnel pe mine, se da pe rogue, always(ultra)
si daca ajungea la mine cand daduse ultimul vanish era useless, aveam fade din nou, scapam din nou de el. pe priest e da doar cand joci shadowdance si celalalt rogue e envenom spec. -
  Topic: AT match vs Raiku and Mirlol
branuletz

Replies: 45
Views: 9881

PostForum: WoW Movies   Posted: 20-06-2012, 02:03:48   Subject: AT match vs Raiku and Mirlol
[quote ascuns]
defapt, rogue era full dots, era cam logic sa-l scoata cu cheap shot, don't you think so?
  Topic: AT match vs Raiku and Mirlol
branuletz

Replies: 45
Views: 9881

PostForum: WoW Movies   Posted: 19-06-2012, 19:36:36   Subject: AT match vs Raiku and Mirlol
[quote ascuns]
mhm, cine a zis ceva de dispel gouge? hristoase. pana sa ajunga el la mine cu slow up and shits te asigur ca dadeam dispel fear pe rogue, si crede-ma, greseala lui raiku a fost holy fireu ala de la sfarsitul arenei pe mine, nu-ti permiti deloc vs spriest/rogue sa te misti/sa castezi dmg spells in afara de inceputu arenei daca ai un opener. am incercat si eu cand eram disc vs spriest+rogue sa fac burst pe rogue si am avut norocul sa treaca weakened soul effect de pe dunno ca sa-i pot da shield pt ...
  Topic: AT match vs Raiku and Mirlol
branuletz

Replies: 45
Views: 9881

PostForum: WoW Movies   Posted: 19-06-2012, 19:29:47   Subject: AT match vs Raiku and Mirlol
[quote ascuns]
adica tu vrei un kidney irosit pe rogue?- un gouge peste fear? why not gouge him without fear...acum, chiar ai zis-o!
oh and btw, blizz<atr la rating, deci go 2.2k pe atr.
@ lemonbunnie: nu, la r1 la 3s chiar nu poti fi carat, da, vorbim de acelasi joc. te asigur ca la high rate nu castigi tu 2v3. si da, nu e la nivelul lui kalimist sau khuna, dar nici random nu-i poti spune.
  Topic: AT match vs Raiku and Mirlol
branuletz

Replies: 45
Views: 9881

PostForum: WoW Movies   Posted: 19-06-2012, 17:55:53   Subject: AT match vs Raiku and Mirlol
si ce vreti sa vedeti special in spriest+rogue vs discpriest+rogue? - asta e un meci de heal si dmg toata arena, nimic mai mult. da myt, de 2 ori fear pe rogue, daca tu-ti folosesti fear-ul doar vs un player care oricum ia dispel instant (vorbim de 2.3k+mmr pe atr, ceea ce inseamna skilled players), e clar. mind control in combo-ul asta la un rate unde se joaca la pure burst, mkay.
all in all, nu aveati cum sa vedeti fear ward-uri la fear, shadow word: death-uri la blind, la gouge, si alte prostii de genu' pentru ca nici1 dintre teamuri nu jucam asa, nu aveam eu de ce sa fug in mijlocu' arenei langa raiku sa-i dau un ***** de fear cand rogue era out of cds (cand nu mai ai nici1 cd ca rogue vs spriest+rogue, esti mort deja). rai ...
  Topic: AT match vs Raiku and Mirlol
branuletz

Replies: 45
Views: 9881

PostForum: WoW Movies   Posted: 19-06-2012, 11:59:14   Subject: AT match vs Raiku and Mirlol
[quote ascuns]
well, raiku nu e chiar bestpriest eu, probabil cu un alt priest si the amazing tehnique to tunnel the rogue (ca-i mult mai usor) ne-ar fi batut. da', nu neg, ne-au batut in mirror (disc+Rogue) pt ca nici nu m-am putut obisnui cu stilul lui de kick pana sa mor (unhealable dmg facut doar de rogue <3) si faptu' ca insanemode e nuuuuuuuub si nu stie sa deschida pe rogue cand trebuie ffs! <3. tho, vreau sa dam de ei din nou :<
  Topic: AT match vs Raiku and Mirlol
branuletz

Replies: 45
Views: 9881

PostForum: WoW Movies   Posted: 19-06-2012, 02:39:37   Subject: AT match vs Raiku and Mirlol
uh, my blow, jaja.
  Topic: Dhany 2v2 warrior
branuletz

Replies: 32
Views: 4568

PostForum: WoW Movies   Posted: 14-03-2012, 20:27:10   Subject: Dhany 2v2 warrior
[quote ascuns]
uiti cine a castigat event cu warr + disc? -
  Topic: [FIXED] [4.0.6] - Warrior Slam - bug pozitiv
branuletz

Replies: 72
Views: 12530

PostForum: Trash   Posted: 22-02-2012, 19:44:22   Subject: [FIXED] [4.0.6] - Warrior Slam - bug pozitiv
tãmâie, scuzã-mã, dar ... eºti prost? ce mai conteazã printu unde aratã ce buffs/debuffs aveau targeturile când þi-a adus blizz dmg pics si freakz dmg pics. se observã cã e o diferenþã imensã între dmg-uri, dmg-ul cel mare fiind dat de un warrior cu gear mai slab. deci, te rog, pentru binele tuturor, nu te mai fã de râs.
mulþumesc pentru timpul acordat, o searã fainã.
@ scott: bãi target dummy-ule, invaþã sã faci diferenþa dintre tine ºi un playzer, mulþumesc.
  Topic: 3v3 RMP Arenas (AT, 3.3.5, 2100+ )
branuletz

Replies: 18
Views: 3939

PostForum: WoW Movies   Posted: 21-02-2012, 19:59:10   Subject: 3v3 RMP Arenas (AT, 3.3.5, 2100+ )
nice shit dood -. mi-a placut vs rls vanishu si awesome comebacku -
also: da un PM cu skype/Y!M ID!.
P.S.: imi amintesc si acum primul tau film ce l-am vazut: http://www.youtube.com/watch?v=lwqyrWywmCE -)
  Topic: What do you think about?
branuletz

Replies: 1771
Views: 171294

PostForum: Trash   Posted: 17-02-2012, 20:50:00   Subject: What do you think about?
om: 10.
gear: irelevant
skill: pe minus.
 
Page 1 of 26 Go to page 1, 2, 3 ... 24, 25, 26  Next
All times are GMT + 2 Hours
Jump to:  

The time now is 25-04-2024, 06:16:37
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x