User
Pass
2FA
 
 

reclamatie iNNA
Go to page 1, 2  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016
Author Message3204
spiridusu

[graffer]



Status: Offline
(since 12-05-2020 12:15)
Joined: 17 Jul 2007
Posts: 2887, Topics: 325
Location: elite thunder gods kamikaze squadron

Reputation: 735.5
Votes: 50

Post Posted: 11-11-2010, 00:58:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Deja devine penala treaba pe sv -

O reclamatie trebuie sa contina:
- Un titlu adecvat bifat
- Numele tau: spiridusu
- Numele adminului reclamat: Inna
- Harta, ora si data faptei reclamate : 35hp 00:50
- Motivul / Regula incalcata: -)Discutam pe chat cu cativa jucatori despre vedete si mi-a tras fetita un gag, ca probabil era 'so tired, boring' si trebuia sa isi gaseasca o preocupare.
- Dovada, un screenshot sau un fragment din consola: ADMIN InNa: gag spiridusu (3 minutes)
*** Retry in timpul gagului -> Ban tempor

Nu e prima oara cand iau gag si nu am facut reclamatii aiurea, dar cand vad ca ti-o iei aiurea fara niciun motiv ma scoate din sarite.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
stories

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-03-2014 12:56)
Joined: 24 Dec 2009
Posts: 173, Topics: 24
Location: Romania

Reputation: 230.2
Votes: 4

Post Posted: 11-11-2010, 13:26:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

prietene, cred ca ai facut cam mult spam pe acolo
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*Just*John*

[Assasin]



Status: Offline
(since 31-03-2022 22:59)
Joined: 27 Feb 2008
Posts: 4459, Topics: 74
Location: Peste tot si nicaieri

Reputation: 4.6
Votes: 39

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 11-11-2010, 18:02:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cand da retry dupa gag,parca ramane activat gag-ul...doar la llama are efect.eu cel putin asa stiu.
oricum nu vad rostul reclamatiei.ai luat gag,ai dat retry...concluziile trage-le tu.



"davi si doff" triggered "amx_chat" (text " john pute de aim ce draq")
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
abureala

[TasTe some FuN]



Status: Offline
(since 21-01-2013 20:17)
Joined: 03 Dec 2009
Posts: 673, Topics: 30
Location: United States

Reputation: 227.4
Votes: 16

Post Posted: 11-11-2010, 18:19:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

deja pt se exagereaza cu reclamatile....sincer nu aveti al;tceva mai bun de facut!?...ai cumva ban permanent pe serv?.....bai nene jucati si stati in banca voastra stati pt un gag sa umpleti forumul de prostii...

http://www.youtube.com/watch?v=AE6jh2lxOIY&feature=player_embedded#at=49 Ghem.Mzq


I like to walk
Teoretic,nu imi pasa.Practic,mi se rupe
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
spiridusu

[graffer]



Status: Offline
(since 12-05-2020 12:15)
Joined: 17 Jul 2007
Posts: 2887, Topics: 325
Location: elite thunder gods kamikaze squadron

Reputation: 735.5
Votes: 50

Post Posted: 11-11-2010, 18:22:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu am luat ban fiindca nu am dat retry dupa gag.Nu am facut reclamatia pt. a fi Inna penalizata sau ceva, vroiam doar sa atrag atentia ca uneori se face abuz de admin si chiar daca nu este o comanda dura pe unii deranjeaza.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dudette

[sinner ]



Status: Offline
(since 12-08-2018 21:55)
Joined: 09 Apr 2007
Posts: 3317, Topics: 32
Location: Romania

Reputation: 674.8
Votes: 69

Post Posted: 11-11-2010, 20:07:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

as vrea sa stiu si eu motivul pt care a luat gag spiridusu inna.. de curiziozitate.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*0ranGe ! extrem

[I ❤ MY POLO!]



Status: Offline
(since 11-12-2017 12:06)
Joined: 01 Jul 2007
Posts: 11419, Topics: 191
Location: Romania

Reputation: 683.4
Votes: 117

   
Post Posted: 12-11-2010, 11:17:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu s-a facut abuz de admin, parerea mea, uneori aveti intentia de a vorbii continuu si deranjati toti playerii facand asta iar eu spre exemplu ca admin trebuie sa stau sa urmaresc discutia voastra care evident o puteati avea pe messenger, pentru ca nu cumva sa va injurati sau ceva si atunci daca vad ca sunteti in discutii si nu aveti de gand sa incetati va dau gag, bineinteles dupa ce va avertizez ca vorbiti prea mult. Parerea mea e ca nu a abuzat de admin, poate a gresit ca nu v-a avertizat inainte.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
liq

[FC OÞELUL GALAÞI]



Status: Offline
(since 27-09-2017 19:00)
Joined: 23 Dec 2006
Posts: 6176, Topics: 326
Location: Galati

Reputation: 331.9
Votes: 98

Post Posted: 12-11-2010, 11:19:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Wow, war3 e renumit pentru faptu ca chat-ul "nu face fata" . Faza cu gagul extrem nu e adevarata, eu n-am vazut niciodata pe nimeni sa dea gag pe server, pt chat. Daca vrei sa opresti discutiile tre sa opresti de tot chat-ul.

Intelligence plus character - that is the goal of true education
dr. Martin Luther King jr.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*0ranGe ! extrem

[I ❤ MY POLO!]



Status: Offline
(since 11-12-2017 12:06)
Joined: 01 Jul 2007
Posts: 11419, Topics: 191
Location: Romania

Reputation: 683.4
Votes: 117

   
Post Posted: 12-11-2010, 11:26:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ba este adevarata. Am facut de multe ori chestia asta pentru a ii oprii pe cei care fac spam continuu. Nu mi se pare normal sa sufere toti din cauza unora care in loc sa se joace au chef de discutii lungi care pot fi purtate in alta parte. Ca nu ai vazut tu sa se dea gag pentru chestia asta e altceva, opresti chat-ul doar cand situatia degenereaza atat de grav incat trebuie sa dai gag la tot serverul.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ina

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-02-2014 09:16)
Joined: 11 Feb 2010
Posts: 128, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 230.9
Votes: 8

Post Posted: 12-11-2010, 13:15:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

I-am anuntat extrem - am dat vreo 5-6 sau chiar mai multe mesaje pe say sa inceteze cu discutia inutila pe care puteau s-o poarte pe mess,ca aoclo nu e mirc si nu ne intereseaza pe noi care e cea mai frumoasa vedeta.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
spiridusu

[graffer]



Status: Offline
(since 12-05-2020 12:15)
Joined: 17 Jul 2007
Posts: 2887, Topics: 325
Location: elite thunder gods kamikaze squadron

Reputation: 735.5
Votes: 50

Post Posted: 12-11-2010, 14:31:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Chiar sunteti culmea.Daca nu avem voie sa vorbim, atunci care mai e rolul acelui CHAT?Purtam o discutie civilizata nu se certa nimeni dar probabil te-a deranjat pe tine subiectul discutiei.OK, te deranjeaza scoate-ti frate chatul sau numai citii ce scrie.Poate pt. unii cs-ul este si o metoda de a interactiona cu alti oameni nu doar sa se joace.

Si ma rog daca un dialog intre 3 playeri se numeste spam, va rog foarte mult sa imi spuneti, verificand logurile de aseara, discutia in contradictoriu purtata de 3 sferturi din playerii de pe sv. cu privire la telefoane mobile si retele ce este?

Basca unii din admini profita de ocazie si mai trag cate un anunt gen 'Vand ....'

Lasati-o balta, inchideti topicul, aveti niste idei fixe pe care oricat de mult s-ar chinuii omul nu poate sa vi le scoata din cap.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cathNO1

[Creep]



Status: Offline
(since 24-12-2012 17:29)
Joined: 14 May 2010
Posts: 877, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 290.3
Votes: 9

Post Posted: 12-11-2010, 14:42:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

L 11/11/2010 - 00:43:37: "InNa<64721><VALVE_ID_LAN><>" triggered "amx_say" (text "INCETATI ODATA,PUTETI VORBI PE MESS DE CATE VEDETE VRETI VOI !")
L 11/11/2010 - 00:43:38: "InNa<64721><VALVE_ID_LAN><>" triggered "amx_say" (text "INCETATI ODATA,PUTETI VORBI PE MESS DE CATE VEDETE VRETI VOI ! ")
L 11/11/2010 - 00:43:38: "InNa<64721><VALVE_ID_LAN><>" triggered "amx_say" (text "INCETATI ODATA,PUTETI VORBI PE MESS DE CATE VEDETE VRETI

/11/2010 - 00:45:04: "InNa<64721><VALVE_ID_LAN><>" triggered "amx_say" (text "INCETATI ODATA,PUTETI VORBI PE MESS DE CATE VEDETE VRETI VOI ! ")
L 11/11/2010 - 00:45:04: "InNa<64721><VALVE_ID_LAN><>" triggered "amx_say" (text "INCETATI ODATA,PUTETI VORBI PE MESS DE CATE VEDETE VRETI VOI ! ")
L 11/11/2010 - 00:45:04: "InNa<64721><VALVE_ID_LAN><>" triggered "amx_say" (text "INCETATI ODATA,PUTETI VORBI PE MESS DE CATE VEDETE VRETI VOI ! ")


Pentru ca exagerati cu mesajele pe chat v-a avertizat. Dupa ce v-a avertizat ati continuat. A doua oara cand v-a avertizat tu spridusule ai fost singuru care a inceput sa foloseasca amx_pageu pentru a trimite mesaje adminilor, nu inteleg de ce pentru ca nu am vazut sa faci referire la nici un codat. Dupa toate astea ai primit gag 3 minute si in loc sa te calmezi ai amenintat ca faci reclamatie. De ce ai simtit nevoie sa ameninti ca faci reclamatie? Nu vad cu ce a gresit InNa, daca aveati pofta sa chatuiti sunt sigur ca exista alte locuri care nu au legatura cu csul.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
stories

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-03-2014 12:56)
Joined: 24 Dec 2009
Posts: 173, Topics: 24
Location: Romania

Reputation: 230.2
Votes: 4

Post Posted: 12-11-2010, 22:18:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

spiridusu wrote:
Chiar sunteti culmea.Daca nu avem voie sa vorbim, atunci care mai e rolul acelui CHAT?Purtam o discutie civilizata nu se certa nimeni dar probabil te-a deranjat pe tine subiectul discutiei.OK, te deranjeaza scoate-ti frate chatul sau numai citii ce scrie.Poate pt. unii cs-ul este si o metoda de a interactiona cu alti oameni nu doar sa se joace.

Si ma rog daca un dialog intre 3 playeri se numeste spam, va rog foarte mult sa imi spuneti, verificand logurile de aseara, discutia in contradictoriu purtata de 3 sferturi din playerii de pe sv. cu privire la telefoane mobile si retele ce este?

Basca unii din admini profita de ocazie si mai trag cate un anunt gen 'Vand ....'

Lasati-o balta, inchideti topicul, aveti niste idei fixe pe care oricat de mult s-ar chinuii omul nu poate sa vi le scoata din cap.



Man, nu avea cum sa scoata chatul pt ca este admin si trebuia sa vada ce scrieti. Cs-ul nu este o metoda de a interactiona cu alti oameni,cel putin nu la modul in care te referi tu (sa vezi ce vedete ii plac altuia) acesta este spam! Nu avea nici o legatura cu jocul, si oricum nu ar fi zis nimeni nimic daca ar fi fost o MICA discutie, dar InNa v-a avertizat de vreo 5-6 ori,iar dupa asta ai mai si comentat pe admin page!
In al doi-lea rand nu cred ca ai vazut un admin pe war3.freakz care sa profite de admin si sa faca anunturi "gen 'Vand ....'''.
So, inna nu a gresit cu nimic...pe viitor fi mai atent si "enjoy the game" nu mai sari la cearta pentru orice gag!


=> gee'Ks
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
spiridusu

[graffer]



Status: Offline
(since 12-05-2020 12:15)
Joined: 17 Jul 2007
Posts: 2887, Topics: 325
Location: elite thunder gods kamikaze squadron

Reputation: 735.5
Votes: 50

Post Posted: 12-11-2010, 23:19:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

stories wrote:
spiridusu wrote:
Chiar sunteti culmea.Daca nu avem voie sa vorbim, atunci care mai e rolul acelui CHAT?Purtam o discutie civilizata nu se certa nimeni dar probabil te-a deranjat pe tine subiectul discutiei.OK, te deranjeaza scoate-ti frate chatul sau numai citii ce scrie.Poate pt. unii cs-ul este si o metoda de a interactiona cu alti oameni nu doar sa se joace.

Si ma rog daca un dialog intre 3 playeri se numeste spam, va rog foarte mult sa imi spuneti, verificand logurile de aseara, discutia in contradictoriu purtata de 3 sferturi din playerii de pe sv. cu privire la telefoane mobile si retele ce este?

Basca unii din admini profita de ocazie si mai trag cate un anunt gen 'Vand ....'

Lasati-o balta, inchideti topicul, aveti niste idei fixe pe care oricat de mult s-ar chinuii omul nu poate sa vi le scoata din cap.



Man, nu avea cum sa scoata chatul pt ca este admin si trebuia sa vada ce scrieti. Cs-ul nu este o metoda de a interactiona cu alti oameni,cel putin nu la modul in care te referi tu (sa vezi ce vedete ii plac altuia) acesta este spam! Nu avea nici o legatura cu jocul, si oricum nu ar fi zis nimeni nimic daca ar fi fost o MICA discutie, dar InNa v-a avertizat de vreo 5-6 ori,iar dupa asta ai mai si comentat pe admin page!
In al doi-lea rand nu cred ca ai vazut un admin pe war3.freakz care sa profite de admin si sa faca anunturi "gen 'Vand ....'''.
So, inna nu a gresit cu nimic...pe viitor fi mai atent si "enjoy the game" nu mai sari la cearta pentru orice gag!


Habar nu am de unde ai mai aparut si tu, vorbesti in necunostiinta de cauza.Nu am facut niciun spam, vorbeam pe un ton cat se poate de civilizat cu 2 jucatori.Vrei sa iti spun eu care a fost faza defapt?La un moment dat s-a ajuns discutia la Inna(cantareata) despre care s-a zis ca e frumoasa etc dar cam proasta.In acel moment sunt sigur ca admina s-a simtit jignita si mi-a dat gag, chiar daca nu era vorba despre ea.

Daca nu ai vazut pe nimeni cu spamuri de genul 'vand...' inseamna ca ar trebuii sa iti petreci mai mult timp pe server.

Va rog sa inchideti topicul, am zis ce am avut de spus si daca ramane topicul deschis o sa apara bagatori dastia de seama pt. +1 post.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*0ranGe ! extrem

[I ❤ MY POLO!]



Status: Offline
(since 11-12-2017 12:06)
Joined: 01 Jul 2007
Posts: 11419, Topics: 191
Location: Romania

Reputation: 683.4
Votes: 117

   
Post Posted: 12-11-2010, 23:32:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Fiecare are dreptul la o parere. Si da exista chat pentru a discuta chestii legate de ce se intampla pe server, in joc la acel moment nu de vedete, nu sa va povestiti voi viata personala sau un film sau cine stie ce. Daca tu te joci cs ca sa iti faci prieteni este chiar trist, in locul tau mi-as arunca pc-ul pe geam, unii joaca de plictiseala/pentru a scapa de stres iar voi in loc sa jucati pentru ca de asta intrati pe server presupun, incepeti niste discutii interminabile care deranjeaza adminii prin simplul fapt ca le vine greu la un moment dat sa citeasca totul si cam trebuie sa o faca pentru ca nu sunteti civilizati intotdeauna.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by dudette, 13 November 2010 18:49



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 19-04-2024, 10:22:51
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x