User
Pass
2FA
 
 

[rezolvat]Reclamatie jmr-

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints
Author Message1657
wTf.?

[Account disabled]



Status: Offline
(since 19-05-2011 11:53)
Joined: 05 Apr 2010
Posts: 3171, Topics: 120
Location: Primu oras iluminat.

Reputation: 46.6
Votes: 48

 
Post Posted: 02-05-2011, 17:51:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

- Numele tau: ZerO.?
- Numele adminului reclamat: JmR-
- Harta, ora si data faptei reclamate: de_mjolby3, 18:42, 02.05.2011
- Motivul / Regula incalcata: Pai e nerespectuos si nu asa ar trebuii sa ne comportam fiind colegi. In fine, trageti voi concluziile.
- Dovada, un screenshot sau un fragment din consola:
+
Code:
(Admin) JmR-:  ss tzepishor, le iau eu
(Admin) ZerO.?: eu nu fac
(Admin) JmR-:  nici nu aveam nevoie de la tine zero, u nu esti admin esti player nu ?
(Admin) ZerO.?: stai sa vad daca are si daca e suspect ii fac
(Admin) ZerO.?: vezi ca intreci masura, daca nu sti la ce ma refer cand postez pe forum, atunci nu mai tine cont!
(Admin) JmR-:  dai drumu ba si lasa-ma
(Admin) JmR-:  tot io intrec masura?
(Admin) ZerO.?: da
*** ADMIN boogie ii face 4 screenshot-uri(TGA) lui tZePiShoR* (92.80.141.96:63280)
*** tZePiShoR*, spune-ti ID de messenger pentru a preda screenshot-urile adminului
(Admin) ZerO.?: vorbeste te rog frumos, ca eu nu team luat cu *****
*SPEC* tZePiShoR* :  id?
(Admin) boogie: ia-le jmr
*DEAD* mNy .;x :  tu dai
Message from Admin (ZerO.?): tzepishor id-ul de mess te rog, ti s-au facut poze
(Admin) JmR-:  nu ar fi bine sa nu le iau? faci dupa 3 runde?
(Admin) ZerO.?: mai ai si gesturi ma
(Admin) ZerO.?: dupa ce ca iti face
*SPEC* tZePiShoR* :  da buzz
Message from Admin (ZerO.?): tzepishor id-ul de mess te rog, ti s-au facut poze
(Admin) ZerO.?: eu deaia nici nu fac, faceti demo fratilor
*DEAD* JmR- :  intra pe mess tzep
(Admin) JmR-:  pai face si el ss dupa ce ma cert cu tine si dupa ce trec 3 runde nu ?
(Admin) boogie: esti nebun.. zici sa fac si acu nu mai vrei sa le iei ? si am facut dupa 2 runde.. in prima a murit imediat
(Admin) ZerO.?: pe mine ma enerveaza, o sa-i fac reclamatie
(Admin) ZerO.?: ca sa nu-i dau ban
(Admin) JmR-:  chiar te poftesc pe forum zero
(Admin) ZerO.?: bine


Nu e prima data cand are atitudinea asta. Cu ce drept te dai tu superior daca noi nu ne-am dat ?

LE: +

Quote:
*DEAD* .:EcStaSy:. : mai sunt6 mn
*DEAD* The Haunting : cine tine cu steaua?
*DEAD* boo-boo : ce suma ai pariat mah?
*DEAD* .:EcStaSy:. : jmr vot?
*DEAD* panacas : /livescore
Rapidist : nimeni azi
*DEAD* .:EcStaSy:. : jmr
*DEAD* Can you be free? : nulti
mNy .;x : am picat de pe scara de 2 ori=))
*DEAD* ^JaN^TristU^ : hai predate ca nai sanse:))
*DEAD* t.mzq : /result
*DEAD* panacas : 200
*DEAD* forsaken : -
*DEAD* JmR- : puneti`l pe zero, el e adminu de baza sa puna el vot

Rapidist killed PlayeR with ak47
PLAYER war4.freakz.ro | http://www.Freakz.ro: vote custom


Vrei o ceapa ?




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
NovzkI

[√–1]



Status: Offline
(since 28-03-2020 17:28)
Joined: 12 Dec 2010
Posts: 2394, Topics: 132
Location: Warsaw

Reputation: 2588
Votes: 209

   
Post Posted: 02-05-2011, 18:08:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

deci daca nu ii faceai reclamatie ii dadeai ban, nu? -
bine zicea dmc ca faci pe ownerul. fara suparare.. -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
aMp1

[jumara atomica ;o]



Status: Offline
(since 07-04-2015 11:00)
Joined: 01 Aug 2009
Posts: 614, Topics: 56
Location: In her world ...

Reputation: 229.6
Votes: 16

Post Posted: 02-05-2011, 18:08:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ma faci sa rad copile cu atitudinea ta, nu stiu daca ai luat adminul pe jumari sau pe "codati" cu 50% cod dar nu il meriti atat iti zic, sunt multi care isi doresc adminul care il ai u si sunt capabili sa il aiba in rest tu, nu esti capabil. Ce reclamatie e asta? am injurat? NU, am jucat cu wall? Nu ... chiar nu inteleg rostul acestei reclamatii. In legatura cu acele ss am zis pe chat ss tzepishor ca le iau eu, u de colo " eu nu fac " bun, nici nu aveam nevoie dupa cum am mai spus, trec 3 runde se trezeste boogie sa ii faca lui ala ss dupa ce ne-am certat noi pe chat. Asa se procedeaza acum, se roaga omu de voi sa se faca niste amarate de poze unui player si voi nimic? Uite dmc pe aztec cand am zis sa ii faca cnv ss lu Ycerosse ala imediat a facut omu ss nu ca altii sa se lase rugati. Nici nu mai dau reply la postu asta, nu`mi arde de tine sau sa ma enervez degeaba. Sal flacau ^_^



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
wTf.?

[Account disabled]



Status: Offline
(since 19-05-2011 11:53)
Joined: 05 Apr 2010
Posts: 3171, Topics: 120
Location: Primu oras iluminat.

Reputation: 46.6
Votes: 48

 
Post Posted: 02-05-2011, 18:14:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

NowskI wrote:
deci daca nu ii faceai reclamatie ii dadeai ban, nu? -
bine zicea dmc ca faci pe ownerul. fara suparare.. -

- Nu. Ne aflam aici, in reclamatie, nu el facandu-mi mie din pricina banului. Eu gandesc in prealabil, mi-am facut eu un film, ca o sa se intample de mai multe ori, pana o sa se umple paharul si o sa ma faca sa nu mai fiu eu, adica sa-mi ies din fire, si pe urma.. de nervi, poate sa-i dau ban.
Eu ma gandesc si la ce s-ar putea intampla, ceea ce nu-i un lucru rau.

Ti-am lezat dispozitia tie sau celorlalti vreodata cu asa numita atitudine de owner a mea ? Si oricum.. ii asa un lucru rau sa vrei sau sa fi owner ?






Last edited by wTf.? on 02-05-2011, 18:29:22; edited 3 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
revox

[Psychotic]



Status: Offline
(since 13-03-2023 07:43)
Joined: 11 Mar 2008
Posts: 9596, Topics: 492
Location: Romania

Reputation: 2911.8
Votes: 328

Post Posted: 02-05-2011, 18:28:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Copilarisme.. daca nu va suportati ce nu va ignorati?! -
Va atacati unu la altu de parca s-ar da gogosi calde si le furati intre voi. Mentalitate de 12 ani.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
wTf.?

[Account disabled]



Status: Offline
(since 19-05-2011 11:53)
Joined: 05 Apr 2010
Posts: 3171, Topics: 120
Location: Primu oras iluminat.

Reputation: 46.6
Votes: 48

 
Post Posted: 02-05-2011, 18:30:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

revox wrote:
Copilarisme.. daca nu va suportati ce nu va ignorati?! -
Va atacati unu la altu de parca s-ar da gogosi calde si le furati intre voi. Mentalitate de 12 ani.

M-am gandit si la asta revox, sunt posibilitati sa nu poata sa ma ignore si chestia sa se repete.

aMp1 wrote:
ma faci sa rad copile cu atitudinea ta, nu stiu daca ai luat adminul pe jumari sau pe "codati" cu 50% cod dar nu il meriti atat iti zic, sunt multi care isi doresc adminul care il ai u si sunt capabili sa il aiba in rest tu, nu esti capabil. Ce reclamatie e asta? am injurat? NU, am jucat cu wall? Nu ... chiar nu inteleg rostul acestei reclamatii. In legatura cu acele ss am zis pe chat ss tzepishor ca le iau eu, u de colo " eu nu fac " bun, nici nu aveam nevoie dupa cum am mai spus, trec 3 runde se trezeste boogie sa ii faca lui ala ss dupa ce ne-am certat noi pe chat. Asa se procedeaza acum, se roaga omu de voi sa se faca niste amarate de poze unui player si voi nimic? Uite dmc pe aztec cand am zis sa ii faca cnv ss lu Ycerosse ala imediat a facut omu ss nu ca altii sa se lase rugati. Nici nu mai dau reply la postu asta, nu`mi arde de tine sau sa ma enervez degeaba. Sal flacau ^_^

aMp1 wrote:
Asa se procedeaza acum, se roaga omu de voi sa se faca niste amarate de poze unui player si voi nimic?

Da. Noi nimic. Daca dmc va mai facea poze din cand in cand fiti bucurosi, nu revoltati ca nu va fac toti poze.
Sunt anumite cazuri in care se fac poze, dar nu toata ziua buna ziua. Dupa demo va formati ochiu, nu facand poze.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
revox

[Psychotic]



Status: Offline
(since 13-03-2023 07:43)
Joined: 11 Mar 2008
Posts: 9596, Topics: 492
Location: Romania

Reputation: 2911.8
Votes: 328

Post Posted: 02-05-2011, 18:33:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

wTf.? wrote:
revox wrote:
Copilarisme.. daca nu va suportati ce nu va ignorati?! -
Va atacati unu la altu de parca s-ar da gogosi calde si le furati intre voi. Mentalitate de 12 ani.

M-am gandit si la asta revox, sunt posibilitati sa nu poata sa ma ignore si chestia sa se repete.


Incearca sa-ti aduci aminte cand incercai sa faci misto de mine cum iti inchideam gura. Nu trebuie sa injuri/jignesti sa inchizi o gura "proasta". Valabil si pt tine amp. Invata-ti sa acceptati ca sunt si altii care au pareri diferite si personalitati acide. Nu mai sariti unu la gatu altuia din orice ca oricum va dati zmei degeaba si mai rau picati de fraieri. -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Adytzza

[i'm in vacation :)]



Status: Offline
(since 25-08-2015 17:24)
Joined: 06 May 2010
Posts: 1933, Topics: 63
Location: Ploiesti

Reputation: 253.5
Votes: 22

Post Posted: 02-05-2011, 18:33:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daca i-ai facut lui Jmr reclamatie,ce ai rezolvat,sau ce ai vrut sa arati??a zis omul frumos sa ii faceti niste poze jucatorului respectiv,dar tu batman,batman,sa arati ca esti,CE??mare chestie daca tastai amx_tss,greu nu??dar ai preferat sa isti o cearta,fara rost dupa parerea mea,si care e faza cum ca sa ii dai tu ban lui,esti owner cumva sau warlord?? - maturizeaza-te baietas,ia-o ca pe un sfat,nu un atac la persoana ta.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
QQQQQQQ

[still]



Status: Offline
(since 11-09-2014 20:35)
Joined: 11 Feb 2011
Posts: 463, Topics: 28
Location: Romania

Reputation: 163.9
Votes: 9

Post Posted: 02-05-2011, 18:34:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

jmr tu esti iute la tastat si la a fii contra (dovada de ieri cand discutam cu imba si hop si tu in seama), am urmarit putin activita voatra pe server si vreau sa spun ca nici la activitate, in ultima luna si nici la implicarea in prinderea codatilor nu te compari cu zero, inainte sa faci acuze despre cine merita champion si cine nu, uitate si in ograda ta
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
revox

[Psychotic]



Status: Offline
(since 13-03-2023 07:43)
Joined: 11 Mar 2008
Posts: 9596, Topics: 492
Location: Romania

Reputation: 2911.8
Votes: 328

Post Posted: 02-05-2011, 18:37:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Incetati ca incepeti sa faceti tabere si aruncati cu noroi unii in altii. Vedeti-va de treburile voastre si va rezolva un owner disputa lor.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
aMp1

[jumara atomica ;o]



Status: Offline
(since 07-04-2015 11:00)
Joined: 01 Aug 2009
Posts: 614, Topics: 56
Location: In her world ...

Reputation: 229.6
Votes: 16

Post Posted: 02-05-2011, 18:48:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

revox wrote:
Incetati ca incepeti sa faceti tabere si aruncati cu noroi unii in altii. Vedeti-va de treburile voastre si va rezolva un owner disputa lor.


nu vezi ma ca nu are ce face, cauta scandal cu mine. e pe dinafara el in topicu asta.

QQQQQQQ wrote:
jmr tu esti iute la tastat si la a fii contra (dovada de ieri cand discutam cu imba si hop si tu in seama), am urmarit putin activita voatra pe server si vreau sa spun ca nici la activitate, in ultima luna si nici la implicarea in prinderea codatilor nu te compari cu zero, inainte sa faci acuze despre cine merita champion si cine nu, uitate si in ograda ta


am zis ca numai dau reply dar ma faci sa dau guerilla - . in legatura cu activitatea zero nu stiu cu ce se ocupa nu cred ca are servici, are doar scoala. Eu lucrez, in timpul liber nush daca ai observat stau numai pe server cum am fost si azi... nu ma cunosti guerilla, cand s-a deschis serverul eu si cativa admini eram cei mai activi, pe vremea aia nu lucram asa ca numai iti da cu parerea daca nu stii.

QQQQQQQ wrote:
(dovada de ieri cand discutam cu imba si hop si tu in seama)


eu cred ca e invers, faceam caterinca cu mny pe tema "manele, florin salam" hop si u rpd... te bagai in seama sa vada lumea ca u esti misto, nu asculti u manele domne` jnebun.

te rog numai posta ti-am mai zis esti pe dinafara, aici e vb de reclamatia care mi-a facut`o zero nu de basmele tale.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Gh0sT

[Legend]



Status: Offline
(since 05-02-2024 10:55)
Joined: 10 Jul 2007
Posts: 7977, Topics: 210
Location: Everywhere

Reputation: 146.6
Votes: 967

Post Posted: 02-05-2011, 19:03:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Suntem admini si trebuie sa ne ajutam intre noi. Mai ales daca avem grade diferite si dispunem de comenzi diferite.
De ce sa refuzi sa faci poze unui jucator? Mai ales daca esti rugat de un admin care nu poate executa comanda respectiva? Mai ales ca nici nu trebuie sa stai sa le iei de pe mess? E atat de greu sa scrii o comanda?


wTf.? wrote:
Sunt anumite cazuri in care se fac poze, dar nu toata ziua buna ziua. Dupa demo va formati ochiu, nu facand poze.

Chiar crezi ca jumarel are nevoie sa-si formeze ochiul?
Repet, daca vreti binele serverului, colaborati, comunicati si ajutati cand vi se cere.

In fine, nu mai postati aiurea ca inchid topic-ul.


Only soft things can kill me...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
wTf.?

[Account disabled]



Status: Offline
(since 19-05-2011 11:53)
Joined: 05 Apr 2010
Posts: 3171, Topics: 120
Location: Primu oras iluminat.

Reputation: 46.6
Votes: 48

 
Post Posted: 02-05-2011, 19:17:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Adytzza wrote:
Daca i-ai facut lui Jmr reclamatie,ce ai rezolvat,sau ce ai vrut sa arati??

Ce nu poti tu sa vezi.
Adytzza wrote:
a zis omul frumos sa ii faceti niste poze jucatorului respectiv,dar tu batman,batman,sa arati ca esti,CE??mare chestie daca tastai amx_tss,greu nu??

Da, foarte.
Adytzza wrote:
dar ai preferat sa isti o cearta,fara rost dupa parerea mea,si care e faza cum ca sa ii dai tu ban lui,esti owner cumva sau warlord?? - maturizeaza-te baietas,ia-o ca pe un sfat,nu un atac la persoana ta.

Faza e ca nu sti sa vorbesti incat sa nu faci atac la persoana.
Da' tu esti cumva owner de ma tragi la raspundere ca ma cred sau nu owner ? Mi se pare o intrebare retorica, din moment ce tu ma tragi la raspundere pentru ceva, si tu faci exact acel lucru'. La tine fiind dovedit, la mine cu punte..puncte.


revox wrote:
Incetati ca incepeti sa faceti tabere si aruncati cu noroi unii in altii. Vedeti-va de treburile voastre si va rezolva un owner disputa lor.

Asta cand e un echilibru, care nu ii momentan. La o reclamatie se poate intampla asta, doar nu vrei sa se intample pe server..


aMp1 wrote:
revox wrote:
Incetati ca incepeti sa faceti tabere si aruncati cu noroi unii in altii. Vedeti-va de treburile voastre si va rezolva un owner disputa lor.


nu vezi ma ca nu are ce face, cauta scandal cu mine. e pe dinafara el in topicu asta.

Are tot dreptu' sa posteze si sa-si spuna ideea, mai ales ca ideea lui ii si adevarata si corecta din punctul meu de vedere.
Quote:
13# Vizitati in mod regulat sectiunea war4.freakz.ro de pe forum, participati la discutii si exprimati-va votul la cererile de accese.


aMp1 wrote:
QQQQQQQ wrote:
jmr tu esti iute la tastat si la a fii contra (dovada de ieri cand discutam cu imba si hop si tu in seama), am urmarit putin activita voatra pe server si vreau sa spun ca nici la activitate, in ultima luna si nici la implicarea in prinderea codatilor nu te compari cu zero, inainte sa faci acuze despre cine merita champion si cine nu, uitate si in ograda ta


am zis ca numai dau reply dar ma faci sa dau guerilla - . in legatura cu activitatea zero nu stiu cu ce se ocupa nu cred ca are servici, are doar scoala. Eu lucrez, in timpul liber nush daca ai observat stau numai pe server cum am fost si azi... nu ma cunosti guerilla, cand s-a deschis serverul eu si cativa admini eram cei mai activi, pe vremea aia nu lucram asa ca numai iti da cu parerea daca nu stii.

QQQQQQQ wrote:
(dovada de ieri cand discutam cu imba si hop si tu in seama)


eu cred ca e invers, faceam caterinca cu mny pe tema "manele, florin salam" hop si u rpd... te bagai in seama sa vada lumea ca u esti misto, nu asculti u manele domne` jnebun.

te rog numai posta ti-am mai zis esti pe dinafara, aici e vb de reclamatia care mi-a facut`o zero nu de basmele tale.

N-ai inteles ce a vrut sa-ti spuna. Nu vad rostu' unei explicatii si din partea mea.





Gh0sT wrote:
Suntem admini si trebuie sa ne ajutam intre noi. Mai ales daca avem grade diferite si dispunem de comenzi diferite.
De ce sa refuzi sa faci poze unui jucator? Mai ales daca esti rugat de un admin care nu poate executa comanda respectiva? Mai ales ca nici nu trebuie sa stai sa le iei de pe mess? E atat de greu sa scrii o comanda?


wTf.? wrote:
Sunt anumite cazuri in care se fac poze, dar nu toata ziua buna ziua. Dupa demo va formati ochiu, nu facand poze.

Chiar crezi ca jumarel are nevoie sa-si formeze ochiul?
Repet, daca vreti binele serverului, colaborati, comunicati si ajutati cand vi se cere.

In fine, nu mai postati aiurea ca inchid topic-ul.

Da, trebuie sa ne ajutam intre noi. Dar nu si cand esti luat de fraier, ei atunci schimbi foaia si iese cu reclamatii.
De ce ? Din lipsa lui de respect care si-a aratat-o aici, pe server si lui Boogie dupa ce i-a facut pozele.

Aparent ai zice ca de la aia a iesit cearta, ei bine nu de la aia. Din cauza ca nu stie sa respecte si crede ca unii admini sunt degeaba champ, warlord, owneri.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Adytzza

[i'm in vacation :)]



Status: Offline
(since 25-08-2015 17:24)
Joined: 06 May 2010
Posts: 1933, Topics: 63
Location: Ploiesti

Reputation: 253.5
Votes: 22

Post Posted: 02-05-2011, 20:18:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

wTf.? wrote:
Da, trebuie sa ne ajutam intre noi. Dar nu si cand esti luat de fraier, ei atunci schimbi foaia si iese cu reclamatii.
De ce ? Din lipsa lui de respect care si-a aratat-o aici, pe server si lui Boogie dupa ce i-a facut pozele.


Cine te-a luat de fraier ma omule?? (ma refer la reclamatia asta) a zis doar sa i se faca poze jucatorului aluia,in loc de "eu nu ii fac" puteai sa scrii "amx_tss"...Not Talking




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TwisTer

[GOOGLE SEARCHER]



Status: Offline
(since 17-05-2023 01:23)
Joined: 04 May 2007
Posts: 6962, Topics: 147
Location: Romania

Reputation: 2724.4
Votes: 231

 
Post Posted: 02-05-2011, 20:38:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

+1 warn la am2...fara comentarii aiurea ca nu am chef.nici nu am citit tot ca nu are rost.
pana nu intelegeti ce am zis intr-un topic anterior si vad ca nu ati inteles nu avem ce discuta..si da m-am suparat rau de tot...pentru prima data dupa mult timp..
LOCKED.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by TwisTer, 02 May 2011 18:40



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints  


The time now is 29-03-2024, 07:34:44
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x