User
Pass
2FA
 
 

va rog sa ma luati in serios ca nu se poate asa ceva

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message939
goldhand

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-10-2013 11:56)
Joined: 23 Dec 2012
Posts: 61, Topics: 31
Location: Romania

Reputation: 93.1
Votes: 3

Post Posted: 26-02-2013, 16:48:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

decii am facut un mic demo...si intro runda am prins 3 playeri baricadatii chiar si cu admin pe servar...si devison care a mai primit un ban sii tot nu se lasa sa faca baricada uitati demoul sii vreau sa se faca ceva in cazul asta ca nu se mai poate.va datii si voi seama cand nu e admin ca nu se poate juca cu 10 insi baricadati si cu zm care nu ataca sta la panda...si multe altele...dak nu sunt luat in seama.astept pana mi se termina goldu si termin cu servaru asta numai joc pe el...
http://www.girlshare.ro/32242621.4

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
EDUTz

[HardcoreAmxxScripter]



Status: Offline
(since 15-08-2021 16:34)
Joined: 27 Dec 2010
Posts: 4306, Topics: 244
Location: Jud. Miserupia, sat Bagadanc

Reputation: 4085
Votes: 179

         
Post Posted: 26-02-2013, 17:05:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ce zici tu aici e o problema delicata.

multi sunt jucatori noi, care nu stiu ce-i ala bariadat, sa atace daca sunt zombi si tot asa.
pe devision l-am banat iar cand am intrat pe server. pana se invata minte.
cat despre asta cu admin online, sa stii ca sunt de acord cu tine partial. DE CE: pentru ca eu spre exemplu intru pe server si vreau sa joc, ca pana la urma adminul e jucator cu cateva comenzi in plus fara de restul. Nu am cum singur sa ma joc si sa fac curat. In fiecare runda e cate un idiot care se baricadeaza sau face ceva, astfel ca practic daca sunt singurul admin de pe server eu nu pot juca. Trebuie sa intelegi si tu partea aia, cat si adminul respectiv sa inteleaga faptul ca joaca e joaca dar mai treci si spec si fa curat.

Probabil o sa facem o noua campanie de admini luna care urmeaza. Te invit sa vezi cum e. Sa fii singur, sa vrei sa joci si toata lumea sa tipe ca x si y e baricadat. Atunci sa vezi cum e.

Eu as propune in schimb sa scoatem regula asta cretina cu baricadatu. Cum e si pe zm1, te baricadezi, zm nu e obligat sa te atace. Sa stai acolo pana imbatranesti. Punct si de la capat. Astfel noi scapam de muuuulte dureri de cap, cat si jucatorii de kick/ban din motive pe care ei nu le cunosc.




Pentru pluginuri complicate le fac cu $$ pe paypal/psc. PM

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
goldhand

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-10-2013 11:56)
Joined: 23 Dec 2012
Posts: 61, Topics: 31
Location: Romania

Reputation: 93.1
Votes: 3

Post Posted: 26-02-2013, 17:37:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cred ca iei o decizie foarte buna cu baricada...sa o scotii sa stea pana imbatraneste...stiiu ca si admini sunt putini si nu pot face fata.nu stiu nici eu ce e de facut...ca asa banam 10000 de insii si ramane servarul gol.edutz ar trebui sa intri si pe alte servare sa vezii ce regulii sunt si acolo sa vezii ce e de facut.sa iti facii o parere.nu stiu zic si eu...dar oricum chestia cu pandarii ma enerveaza la culme.sii nu avem ce sa le facem.vezii si tu ce facii.te descurcii tu si rezolvii problemele astea pana la urma.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
CTL
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 10-03-2013 19:45)
Joined: 13 Jul 2012
Posts: 23, Topics: 3
Location: Ilfov

Reputation: 7.5
Votes: 4

Post Posted: 26-02-2013, 19:03:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

edutz wrote:
Eu as propune in schimb sa scoatem regula asta cretina cu baricadatu. Cum e si pe zm1, te baricadezi, zm nu e obligat sa te atace. Sa stai acolo pana imbatranesti. Punct si de la capat. Astfel noi scapam de muuuulte dureri de cap, cat si jucatorii de kick/ban din motive pe care ei nu le cunosc.

trebuia scoasa de mult ...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
PirCeOfHaven

[Account disabled]



Status: Offline
(since 07-10-2013 17:53)
Joined: 24 Nov 2012
Posts: 1582, Topics: 61
Location: Romania

Reputation: 92.2
Votes: 66

 
Post Posted: 26-02-2013, 19:15:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Chiar daca nu sunt la topicul "propuneri" sunt si eu PRO, adica... pierdem multi playeri cu regula asta, sv tot "scade" in jucatori, cred ca ar fi necesar sa indepartam regula asta.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
EDUTz

[HardcoreAmxxScripter]



Status: Offline
(since 15-08-2021 16:34)
Joined: 27 Dec 2010
Posts: 4306, Topics: 244
Location: Jud. Miserupia, sat Bagadanc

Reputation: 4085
Votes: 179

         
Post Posted: 26-02-2013, 19:34:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

PirCeOfHaven wrote:
Chiar daca nu sunt la topicul "propuneri" sunt si eu PRO, adica... pierdem multi playeri cu regula asta, sv tot "scade" in jucatori, cred ca ar fi necesar sa indepartam regula asta.


aici gresesti - -




Pentru pluginuri complicate le fac cu $$ pe paypal/psc. PM

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
AMG

[INACTIVE]



Status: Offline
(since 09-09-2023 16:07)
Joined: 23 Aug 2011
Posts: 32411, Topics: 621
Location: N/A

Reputation: 5782
Votes: 1014

 
Post Posted: 26-02-2013, 19:43:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

O cam dati in off si nu-mi place. O sa vedem ce-o sa facem cu regula aia. Until then,


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by AMG, 26 February 2013 17:43



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 27-09-2024, 14:14:26
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x