User
Pass
2FA
 
 

[rezolvat]Reclamatie adytza
Go to page 1, 2  Next    
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints
Author Message2578
liq

[FC OÞELUL GALAÞI]



Status: Offline
(since 27-09-2017 19:00)
Joined: 23 Dec 2006
Posts: 6176, Topics: 326
Location: Galati

Reputation: 331.9
Votes: 98

Post Posted: 16-05-2011, 22:10:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

- LIQ
- adytza
- de_westwood azi acu vreo 15 minute
- gag aiurea
- Dovada, un screenshot sau un fragment din consola

Quote:

Liq 4 S (RADIO): Fire in the hole!
M1h417z4 killed cAv with m4a1
NWA*Pleiar (RADIO): Fire in the hole!
*** COSTEL killed NWA*Pleiar with a headshot from ak47 ***
(Liq 4 S) ZerO.? : doamne cat ii de nab =)
*DEAD* Liq 4 S : nu ai cu cine numai ....ti

*** 123 killed vicki i love u ^^ with a headshot from awp ***
WALLHALLA killed COSTEL with awp
*DEAD* Liq 4 S : la ct

~|^bR!CheTa^|~ killed Hydr@ with deagle
NeMeSiS killed Hagi with ak47
Sugus killed WALLHALLA with ak47
*** M1h417z4 killed Sugus with a headshot from m4a1 ***
*DEAD* eDDy : dmn

[war4.freakz.ro] Folositi comanda amx_page mesaj in consola daca aveti de reclamat un codat
*** morcovel killed Player with a headshot from ak47 ***
morcovel killed M1h417z4 with ak47
-_J0VAN_- is joining the Counter-Terrorist force
LuckyStrike (RADIO): Enemy spotted.
*DEAD* Liq 4 S : iti da fb de 4 ori

aMoRoSo dropped
aMoRoSo has left the game
LuckyStrike killed GeoRGe with m4a1
~|^bR!CheTa^|~ killed 123 with deagle
ADMIN adytza: gag Liq 4 S (3 minutes)
*** Retry in timpul gagului -> Ban temporar
*DEAD* adytza : calm si tu


Unii chiar intrec masura cu aceste gaguri.

Uitati niste printuri cu al lui comportament, si el imi da mie gag pe "....ti" care poate insemna multe lucruri.



Daca ziceam eu asta precis aveam gag vreo 5-10 minute sau chiar mai bine.



lafel si aici.. el isi permite, altu daca zice, va dati seama ce se intampla



ii zice unu taci ma si lasa-ma sa joc, si restu vezi pe print


Intelligence plus character - that is the goal of true education
dr. Martin Luther King jr.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Akkan

[IMBALANCED]



Status: Offline
(since 09-05-2020 22:16)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 2592, Topics: 150
Location: Romania

Reputation: 724.9
Votes: 48

   
Post Posted: 16-05-2011, 22:15:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu prea vad motiv de gag, probabil a intentionat sa opreasca ce avea sa se aprinda (o cearta), cred. Cat despre screenuri... nu-i frumos aditza.

IMBALANCED
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Adytzza

[i'm in vacation :)]



Status: Offline
(since 25-08-2015 17:24)
Joined: 06 May 2010
Posts: 1933, Topics: 63
Location: Ploiesti

Reputation: 253.5
Votes: 22

Post Posted: 16-05-2011, 22:16:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

*DEAD* Liq 4 S : nu ai cu cine numai ....ti

*DEAD* Liq 4 S : la ct


"....ti"=ratati,inapti,inteligenti.puteai sa scrii cuvantul,nu .....,asta duce la chestie de jignire,daca nu e asa corecteaza-ma.Si ce demonstrezi cu pozele alea??in prima poza nici nu stii despre ce era vorba,in a2-a am zis "duten" (si ma refer la bulan nu la morti sau chestii de gen),iar in a3-a e una sa ii zici tu ca admin unui player sa taca,si alta sa fie invers. -

Si in plus de asta ma mai si ameninti ca imi faci reclamatie,eu unul nu sufar amenintarile.puteai sa te duci direct pe forum daca credeai ca ai fost neindreptatit,daca am gresit imi accept pedeapsa,nu fug de ea.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
liq

[FC OÞELUL GALAÞI]



Status: Offline
(since 27-09-2017 19:00)
Joined: 23 Dec 2006
Posts: 6176, Topics: 326
Location: Galati

Reputation: 331.9
Votes: 98

Post Posted: 16-05-2011, 22:20:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Si daca vroiai sa scrii dute-n mor... ? In consola de unde stiai tu ca am vrut sa zic eu ratati sau prosti sau altceva? si nu am vrut sa zic destepti? cu tenta ironica.

Ba prietene, hai sa-ti zic eu ceva, ai grija cum dai gag si pe ce motiv, ca si tu ai un comportament de mahala.


Intelligence plus character - that is the goal of true education
dr. Martin Luther King jr.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*0ranGe ! extrem

[I ❤ MY POLO!]



Status: Offline
(since 11-12-2017 12:06)
Joined: 01 Jul 2007
Posts: 11419, Topics: 191
Location: Romania

Reputation: 683.4
Votes: 117

   
Post Posted: 16-05-2011, 22:24:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Aha, deci recunosti ca ai un comportament de mahala, stupid, ti-ai dat cu firma in cap, also, urat limbaj din partea amandurora dar who's to blame ? Nu sunteti singurii, mai sunt cativa.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Adytzza

[i'm in vacation :)]



Status: Offline
(since 25-08-2015 17:24)
Joined: 06 May 2010
Posts: 1933, Topics: 63
Location: Ploiesti

Reputation: 253.5
Votes: 22

Post Posted: 16-05-2011, 22:25:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

liq wrote:
Si daca vroiai sa scrii dute-n mor... ?


Am scris doar "duten" nu "duten....",e o diferenta.Punctele acelea pot insemna orice,mai citeste postul meu de mai sus inca o data,poate o sa intelegi ce am vrut sa iti zic. -

Stricken,recunosc ca am iesiri ca orice jucator,nu comportament de mahala,daca as avea un astfel de comportament,ar insemna sa injur,sa jignesc,in schimb eu nu fac asa ceva.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
wTf.?

[Account disabled]



Status: Offline
(since 19-05-2011 11:53)
Joined: 05 Apr 2010
Posts: 3171, Topics: 120
Location: Primu oras iluminat.

Reputation: 46.6
Votes: 48

 
Post Posted: 16-05-2011, 22:45:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Adytzza wrote:
Si in plus de asta ma mai si ameninti ca imi faci reclamatie,eu unul nu sufar amenintarile.puteai sa te duci direct pe forum daca credeai ca ai fost neindreptatit,daca am gresit imi accept pedeapsa,nu fug de ea.

Ti-a zis ca iti face, nu te-a amenintat, a iesit imediat dupa ce ti-a zis "ai reclamatie", deci era clar ca s-a dus sa-ti faca.

@Liq intr-un fel.. la ora de "varf", iti dadeam si eu gag. Dar fiind seara si nu prea aglomerat serveru' am zis sa te las asa, mai ales ca nu ti-a replicat nimeni nimic.. daca iesea cu cearta primeai.. iar pe ceilalati ii calmam din vorbe.

@Adytza, aici e 1-0 pentru Liq, a venit prgatit sa-ti faca reclamatie si esti intr-o ipostaza neplacuta.. De ce ? Pai tu ar trebuii sa fi model pentru playeri si uite ca liq ti-a demonstrat prin reclamatia asta ca nu prea esti..

Si zic ca e 1-0 pentru el, fiindca el e doar un simplu' player, de la el putem sa ne asteptam la orice, dar in schimb de la tine nu prea.. pentru ca avem mai mule pretentii de la tine.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
liq

[FC OÞELUL GALAÞI]



Status: Offline
(since 27-09-2017 19:00)
Joined: 23 Dec 2006
Posts: 6176, Topics: 326
Location: Galati

Reputation: 331.9
Votes: 98

Post Posted: 16-05-2011, 23:15:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Stricken, tu n-ai fost niciodata si n-o sa fii in viata ta impartial cand vine vorba de reclamatiile mele, pentru ce iti pierzi pretiosul tau timp sa postezi in reclamatiile mele, du-te ma si fa altceva mai cu folos.

Punctele alea erau puse de mine acum, dar puteai sa scrii orice dupa acel du-te, nu cum ai afirmat tu mai sus citez "vroiam sa scriu dute-n bulanu" putea fi orice dupa acel du-te, asa cum putea sa insemne orice acele puncte ale mele, deci ai dat gag degeaba. Iar tu iti permiti iesiri cu altii.


Intelligence plus character - that is the goal of true education
dr. Martin Luther King jr.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
wTf.?

[Account disabled]



Status: Offline
(since 19-05-2011 11:53)
Joined: 05 Apr 2010
Posts: 3171, Topics: 120
Location: Primu oras iluminat.

Reputation: 46.6
Votes: 48

 
Post Posted: 16-05-2011, 23:36:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

liq wrote:
Stricken, tu n-ai fost niciodata si n-o sa fii in viata ta impartial cand vine vorba de reclamatiile mele, pentru ce iti pierzi pretiosul tau timp sa postezi in reclamatiile mele, du-te ma si fa altceva mai cu folos.

Ti-a zis-o mai direct, dar cam asta s-a inteles din post-ul tau.
La faza asta nu cred ca a fost impartial. S-a luat de tine, ca deja la adytza era evidentã fapta pe care a facut-o, insa la tine mai erau si dedesupturi sau poate a vrut sa-ti dea de inteles ca nu-i ok sa vorbesti nici cum vorbesti tu.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
*0ranGe ! extrem

[I ❤ MY POLO!]



Status: Offline
(since 11-12-2017 12:06)
Joined: 01 Jul 2007
Posts: 11419, Topics: 191
Location: Romania

Reputation: 683.4
Votes: 117

   
Post Posted: 17-05-2011, 09:08:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

E greu cand adevarul doare liq ? Am tot dreptul sa comentez pentru ca sunt admin si vad multe chestii. Daca faptul ca am zis ca ati gresit amandoi nu a fost destul de impartial, esti trist, ce, nu-ti convine ca am scos in evidenta ceea ce s-a inteles din postul tau ?


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
valiyyy

[Freak]



Status: Offline
(since 07-08-2019 17:08)
Joined: 09 Apr 2010
Posts: 1118, Topics: 57
Location: Romania

Reputation: 214.2
Votes: 21

Post Posted: 17-05-2011, 11:28:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

liq wrote:
Stricken, tu n-ai fost niciodata si n-o sa fii in viata ta impartial cand vine vorba de reclamatiile mele, pentru ce iti pierzi pretiosul tau timp sa postezi in reclamatiile mele, du-te ma si fa altceva mai cu folos.


Ti-ai cam luat-o in cap la faza asta. Nu e un limbaj adecvat sa vorbesti cu cineva care are mai multa minte decat tine.

Ar trebui sa ai grija sa nu devii si tu vreun semaca,cat despre limbajul lu ady.....decat la prima faza cand la facut prost pe celalalt e cam urat(depinde de imprejurari).In rest in celelalte ss nu mi se pare cine stie ce, la faza cu tacutul nici eu nu accept sa imi spuna oricine sa tac decat daca are dreptate.


Nu fii rau, nu scoate pistolul..ca ma pufneste rasul!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Akkan

[IMBALANCED]



Status: Offline
(since 09-05-2020 22:16)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 2592, Topics: 150
Location: Romania

Reputation: 724.9
Votes: 48

   
Post Posted: 17-05-2011, 12:59:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ideea e ca "duten", "dute-n", "dute in", cu sau fara puncte, nu va fi ceva concret, referire la ceva concret si mereu va fi interpretabila chestia. Mai bine o lasati balta si nu o mai folositi.

Aditza ai mai avut tangente in viitor, chiar tu ai spus acum ca uneori nu poti sa-ti stapanesti iesirile de jucator, incearca ca nu e greu. Altfel nu stiu cat vor mai suporta ownerii reclamatii deasta, unde exista si anumite dovezi care nu te pun intr-o lumina prea buna.

Liq, stiu ce-ti poate mintea, iti place sa provoci, sa te bagi in rahat dar dupa faci pe nevinovatul. Strict la intamplarea asta nu-mi dau seama si nu comentez pentru ca nu am fost de fata dar cum am spus si lui adi, nici tu nu esti usa de biserica pe server. Iti place sa comentezi deciziile adminilor, te bagi peste ei, daca iei gag faci reclamatie, cand tot tu ai gresit... etc.

Acum ramane de vazut ce decide un owner.


IMBALANCED
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
wTf.?

[Account disabled]



Status: Offline
(since 19-05-2011 11:53)
Joined: 05 Apr 2010
Posts: 3171, Topics: 120
Location: Primu oras iluminat.

Reputation: 46.6
Votes: 48

 
Post Posted: 17-05-2011, 13:57:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

valiyyy wrote:
liq wrote:
Stricken, tu n-ai fost niciodata si n-o sa fii in viata ta impartial cand vine vorba de reclamatiile mele, pentru ce iti pierzi pretiosul tau timp sa postezi in reclamatiile mele, du-te ma si fa altceva mai cu folos.

Ti-ai cam luat-o in cap la faza asta. Nu e un limbaj adecvat sa vorbesti cu cineva care are mai multa minte decat tine.

Ai facut exact acelasi lucru ca si el. Fiecare poate sa traga concluzii cum ca.. unu ar fi mai putin destept decat altu'. Aia-i parerea ta ca are mai putina minte, dar poate ii gresita.. ca n-ai cum sa stabilesti asta fara vreo diploma sau pe un forum.

Akkan wrote:
Aditza ai mai avut tangente in viitor, chiar tu ai spus acum ca uneori nu poti sa-ti stapanesti iesirile de jucator, incearca ca nu e greu.

In trecut* -




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Akkan

[IMBALANCED]



Status: Offline
(since 09-05-2020 22:16)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 2592, Topics: 150
Location: Romania

Reputation: 724.9
Votes: 48

   
Post Posted: 17-05-2011, 14:42:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

In trecut -. Cred ca ma gandeam la ceva de genul: "ai avut tangente in trecut, in viitor sa te abtii/sa nu mai faci asa" -. Da.. my bad -

IMBALANCED
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
e_versace

[Legend]



Status: Offline
(since 16-11-2019 10:19)
Joined: 07 Mar 2010
Posts: 646, Topics: 37
Location: Constanta

Reputation: 289.2
Votes: 12

Post Posted: 17-05-2011, 15:09:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

tuturor ne mai scapa cate una , a exagerat putin si adytza cu limbajul acolo , gag-ul mi se pare oarecum meritat mai ales ca era de 3 minute , tu ai zis " sunt numai ... sti la ct " evident ai vrut sa zici prosti , daca sareau toti ct pe tine si te injurau toti , provocai o cearta , puteai sa folosesti alta expresia gen " sunt numai "I Robot " la ct " nu cred ca ai fi primit gag pt asa ceva , si se si intelegea esentialu -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by TwisTer, 17 May 2011 16:18



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 19-04-2024, 02:53:58
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x