User
Pass
2FA
 
 

Bancuri
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 119, 120, 121  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Politics & Social
Author Message223969
BaCk

[Red dog until I die]



Status: Offline
(since 17-01-2016 12:42)
Joined: 07 Sep 2010
Posts: 1895, Topics: 49
Location: Unde te astepti mai putin

Reputation: 341.8
Votes: 17

Post Posted: 28-06-2011, 13:46:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Era o vreme cand prin padure bantuia o saracie lucie. Ce mai nu se gasea aproape nimic de mancare. Intr-o buna zi, un iepuras anemic si infometat se plimba visand la morcovi, varza, salate si alte delicatese. Cand,dintr-o data, ce-i vazura ochii ? In mijlocul drumului zacea un cos cu oua. Iepurasul se freca la ochi, se ciupi de urechi sa se trezeasca si vazand ca nu are halucinatii se apropie, pipai si exclama: “Este!”
Dupa ce isi reveni din socul suferit iepurasul incepu sa numere ouale… Erau 50.
Iepurasul incepu sa-si faca planuri cum sa le gateasca mai bine si ajunse la concluzia
ca solutia optima este omleta. Plin de bucurie iepurasul se indrepta spre casa cand il
fulgera un gand: bine, dar el era un iepuras mic si in tigaia lui nu ar incapea o omleta
de 50 de oua. Apoi iepurasul isi aminti de prietenul sau ursul care, fiind asa mare
trebuia sa aiba si o tigaie pe masura in care iepurasul si-ar fi putut face omleta dorita.
Asa ca iepurasul pleca la urs sa-i ceara tigaia. Pe drum incepu sa se gandeasca:
“Ursul ma va intreba la ce-mi trebuie o tigaie asa mare… Hmm… daca imi zice sa-i dau 10 oua ?” Iepurasul se gandi ca ii mai raman 40 care ar fi fost oricum destule pentru el. Mai merse ce mai merse cand un alt gand ii trecu prin cap: “Bine, dar daca imi cere 20 ?… Eh, oricum, si 30 de oua mi-ar ajunge sa ma satur”. Dar peste putin timp se opri din nou: “Dar daca imi cere 30 de oua ?… Imi raman 20… Ma satur si cu
atitea.” Si apoi iar se opri: “Bine, dar daca imi cere 40 de oua … dar daca mi le cere pe toate si nu mai imi ramane nimic ? Hm… ” Intre timp, iepurasul ajunsese la casa ursului.
Suna furios la usa lui si cand ursul, nedumerit ii deschise usa, iepurasul tipa la el:

“Auzi, ursule, du-te dracului cu tigaia ta cu tot“.


Always better than you!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
NotAlama

[zA' FrEaKz]



Status: Offline
(since 16-11-2016 09:46)
Joined: 15 Nov 2009
Posts: 529, Topics: 62
Location: sOmEwHeRe iN RoMaNiA

Reputation: 183.6
Votes: 16

Post Posted: 09-07-2011, 23:28:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

TEST !!!


Exista o singura intrebare, dar aceasta este foarte-foarte importanta!!

Nu raspundeti in graba sau la nimereala! Ganditi-va inainte de a raspunde. Raspundeti cinstit!
Este o situatie imaginara, in care trebuie sa luati o hotarare. Ganditi-va ca trebuie sa dati un raspuns spontan si cinstit!!!

Sunteti in mijlocul unui dezastru total, o inundatie de proportii ... nemasurate cantitati de apa... baraje rupte ...
Sunteti fotoreporter pentru TVR1 si ... va aflati in mijlocul acestui dezastru inimaginabil.
Situatia este la limita disperarii...
Ca reporter, incercati sa surprindeti momentele cele mai impresionante.
In jur oameni, case, animale, sunt luate de ape ...
Natura mugeste aratandu-si fara iertare, puterea ... pustiind totul in urma ei.
Deodata vezi un barbat la volanul unei JEEP... ce lupta disperat, sa nu fie luat de valuri... te apropii... iti face o impresie puternica... si brusc il recunosti: este Basescu!!
Acuma realizezi ca furia apelor il va inghiti in orice clipa... pentru totdeauna...
Ai doua posibiltati: sa il salvezi, ori sa "prinzi" instantaneul vietii tale!!!!
Sa ii salvezi lui viata, ori sa faci o poza, ce iti va aduce tie premiul p...itzer!!!!
O poza ce arata moartea unuia dintre cei mai importanti oameni din tara ...



Acuma intrebarea (raspunde sincer):
























Poza o faci color, sau alb-negru ????



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Gh0sT

[Legend]



Status: Offline
(since 05-02-2024 10:55)
Joined: 10 Jul 2007
Posts: 7977, Topics: 210
Location: Everywhere

Reputation: 146.6
Votes: 967

Post Posted: 10-07-2011, 11:59:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

I: Ce a picat la bac?
R: Toata tara.


Un elev de BAC 2011 intrã într-un aprozar:
- Îmi daþi ºi mie niºte cartofi?
- De cât?
- Decat cartofi, da!


Only soft things can kill me...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Waynee

[BasedTontoVeli]



Status: Offline
(since 21-01-2023 08:21)
Joined: 14 Dec 2009
Posts: 24138, Topics: 407
Location: BasedTontoVeLI

Reputation: 1611.6
Votes: 187

 
Post Posted: 10-07-2011, 12:03:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cel mai recent banc aparut dupa meciul lui Bute.

Un elev catre diriginta:
-Tatal meu m-a invatat ca in viata e mai bine sa dai decat sa primesti.
Diriginta: - Da, asa e. Foarte frumoasa educatie ai primit. Dar cum il cheama pe tatal tau?
- Lucian Bute!



Years tragic:
94: Birth of Bieber
95: Eazy's Death
96: 2Pac's Death
97: Biggie's Death
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Darkfly

[Account disabled]



Status: Offline
(since 20-07-2011 20:33)
Joined: 23 Dec 2010
Posts: 260, Topics: 19
Location: Romania

Reputation: 37.5
Votes: 8

Post Posted: 15-07-2011, 17:25:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ana: Ce faci?
Manole: Un zid. Te bagi?



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Carina26

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-07-2011 15:35)
Joined: 15 Jul 2011
Posts: 3, Topics: None
Location: Strada Ion Minulescu, Bucuresti, Romania

Reputation: 47.2
Votes: 3

Post Posted: 15-07-2011, 17:34:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am un banc care sper sa nu vi se para vulgar ..
Intrebare: "Cand au femeile orgasm?"
Raspuns: "cui ii pasa?!" -)


Soft Restaurant
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
kolick

[] SUD []



Status: Offline
(since 01-09-2019 12:22)
Joined: 13 Oct 2007
Posts: 18364, Topics: 991
Location: Bucureºti.

Reputation: 1579
Votes: 706

Post Posted: 15-07-2011, 18:05:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Gigi Becali pe muntele Athos, intra in biserica sa se roage. Incepe el sa-si spuna rugaciuniile cand la un moment dat aude o voce
"Gigi , Gigi , bai Gigi!"
Becali : "Doamne , tu esti?"
"Da , Gigi , eu sunt!"
Becali : "Ia zi , Doamne"
"Bai Gigi, scoate-mi si mie cuiul din mana dreapta!"
Becali: "Gata Doamne!"
Isi continua Becali rugaciunea , dupa un timp aude din nou aceeasi voce...
"Gigi , Gigi , bai Gigi!"
Becali: "Tot tu esti , Doamne?"
"Da ba Gigi,auzi scoate-mi si cuiu din mana stanga,te rog!"
Becali: "Gata Doamne , l-am scos si p-asta!"
Iar liniste,Becali isi continua rugaciuniile...dupa un timp se aude
"PLEACA DIN GHENCEA , BECALI PLEACA DIN GHENCEA , PLEACAAAA DIN GHEEENCEEAAA , BECALI PLEACA DIN GHENCEA!!!"





I: De cati politisti este nevoie sa-ti dea o amenda?
R: De 2 , unu sa citeasca , unu sa scrie.


I: De ce tin politistii apa in porbagaj?
R: Sa nu moara de sete sirena.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
liq

[FC OÞELUL GALAÞI]



Status: Offline
(since 27-09-2017 19:00)
Joined: 23 Dec 2006
Posts: 6176, Topics: 326
Location: Galati

Reputation: 331.9
Votes: 98

Post Posted: 15-07-2011, 21:33:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bun ala cu sirena -

Intelligence plus character - that is the goal of true education
dr. Martin Luther King jr.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
rYckY_mOnTaNa
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 22-08-2011 16:25)
Joined: 12 Mar 2011
Posts: 223, Topics: 28
Location: In your but=).

Reputation: 42.5
Votes: 10

Post Posted: 20-07-2011, 03:15:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Banc : atentie e putin obsecen
un tigan impreuna cu un roman si un francez trebuia sa urce 47 de etaje fara sa se ca*** si fara sa se be**(intelegeti voi - )
Mandru romanu urca 10 etaje (face treaba mare)
Urca francezu 27 de etaje mandru(si el la fel)
Urca tiganu 37 ii vine sa faca treaba mare , vede un copil cu un pempers ii ia lu aala pepmersu se ca*** pune pepmersu si pleaca la etaju 46 ii vine sa dea un gaz da intr-un lift un gaz iar la etaju 47 era un Tv ( televizor) pe stiri (PROTV) incredibil un copil de 2kg sa cac** 9kg si o basina coborand cu liftu a intocsicat 2paznici
- - -
__________________________________________________________________________________________________
/Edit : Era odata un poponar si un betiv in fiecare seara poponaru ii baga bani in buzunar betivvului
prima seara : se duce betivu isi ia un whiskey se imbata si adoarme,poponaru il violeaza
a doua seara : la fel cu bani bagati de poponar in buzunar betivu-l isi mia ia un whiskey tot asa si in seara asta , iar ii baga bani.
a 3-a seara: se duce betivu cu bani si zice :
Betivu says : Ba frate dami o bere ca de la whiskey`u asta ma cam ustura in cu*-
___________________________________________________________________________________________________
/Edit 2 ; Masa lu bula il trimite sa ia lapte , insa bula ciuca nu stia drumu
Incearca maicasa sai explice
Uite bula cum faci
O iei la stanga la dreapta ocolesti un blod , o iei la stanga la dreapta ocolesti buturuga sa nu cazi in cap , o iei la stanga la dreapta iei batu sa nu te alerge cainele , o iei la stanga la drapta mergi pe pod sa nu cazi in apa , o iei la stanga la dreapta apesi pe buton si iese butonul cu laptele
Ai inteles bulA?!
Bula : Da mama
Masa : ia zi traseul
Bula : o iau la srtamba la dramba dau cu capu de `un bloc , o iau la stramba la dramba ma impiedic de o buturuga , o iau la stramba la dramba iau cainele sa nu ma alerge batu , o iau la stramba la dramba o iau pe apa sa nu cad in pod , o iau la stramba la dramba apas pe baba si iese butonu cu laptele -




I'm AWESOMEE
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
NotAlama

[zA' FrEaKz]



Status: Offline
(since 16-11-2016 09:46)
Joined: 15 Nov 2009
Posts: 529, Topics: 62
Location: sOmEwHeRe iN RoMaNiA

Reputation: 183.6
Votes: 16

Post Posted: 22-07-2011, 22:41:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Un automobilist este oprit de un politist.Agentul ii spune ca a depasit limita de viteza si ii cere carnetul si citeste:
-O..domnul Mihai Eminescu !!.Poftiti carnetul inapoi si va rog sa ma scuzati.
Soferul: -Dar ce sa intamplat?
Politistul : -E..mai citim si noi….




O familie se duce pentru prima data la restaurant si, dupa ce mananca, el plateste iar ea ii spune chelnerului:
− Resturile sa mi le puneti la pachet pentru catel.
− Bineinteles doamna.
La care copiii in gura mare:
− Uraaaaa! Ne cumpara cateeel!




Doi proaspeti arestati discuta in celula:
- De ce ai fost arestat?
- Pentru concurenta.
- …?
- Fabricam aceleasi bancnote ca si statul



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pepy

[Screwed Freak]



Status: Offline
(since 27-02-2014 01:30)
Joined: 01 Dec 2006
Posts: 3112, Topics: 119
Location: Galati

Reputation: 293.6
Votes: 20

Post Posted: 23-07-2011, 09:38:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

rYckY_mOnTaNa wrote:
Banc : atentie e putin obsecen
un tigan impreuna cu un roman si un francez trebuia sa urce 47 de etaje fara sa se ca*** si fara sa se be**(intelegeti voi - )
Mandru romanu urca 10 etaje (face treaba mare)
Urca francezu 27 de etaje mandru(si el la fel)
Urca tiganu 37 ii vine sa faca treaba mare , vede un copil cu un pempers ii ia lu aala pepmersu se ca*** pune pepmersu si pleaca la etaju 46 ii vine sa dea un gaz da intr-un lift un gaz iar la etaju 47 era un Tv ( televizor) pe stiri (PROTV) incredibil un copil de 2kg sa cac** 9kg si o basina coborand cu liftu a intocsicat 2paznici
- - -
__________________________________________________________________________________________________
/Edit : Era odata un poponar si un betiv in fiecare seara poponaru ii baga bani in buzunar betivvului
prima seara : se duce betivu isi ia un whiskey se imbata si adoarme,poponaru il violeaza
a doua seara : la fel cu bani bagati de poponar in buzunar betivu-l isi mia ia un whiskey tot asa si in seara asta , iar ii baga bani.
a 3-a seara: se duce betivu cu bani si zice :
Betivu says : Ba frate dami o bere ca de la whiskey`u asta ma cam ustura in cu*-
___________________________________________________________________________________________________
/Edit 2 ; Masa lu bula il trimite sa ia lapte , insa bula ciuca nu stia drumu
Incearca maicasa sai explice
Uite bula cum faci
O iei la stanga la dreapta ocolesti un blod , o iei la stanga la dreapta ocolesti buturuga sa nu cazi in cap , o iei la stanga la dreapta iei batu sa nu te alerge cainele , o iei la stanga la drapta mergi pe pod sa nu cazi in apa , o iei la stanga la dreapta apesi pe buton si iese butonul cu laptele
Ai inteles bulA?!
Bula : Da mama
Masa : ia zi traseul
Bula : o iau la srtamba la dramba dau cu capu de `un bloc , o iau la stramba la dramba ma impiedic de o buturuga , o iau la stramba la dramba iau cainele sa nu ma alerge batu , o iau la stramba la dramba o iau pe apa sa nu cad in pod , o iau la stramba la dramba apas pe baba si iese butonu cu laptele -


prietene de pe ce planeta vii? al doilea e vechi, sa zicem ca merge... dar care e faza cu primul si al 3-lea banc? wtf? ma bucur totusi ca le gasesti haioase.

NotAlama wrote:

Doi proaspeti arestati discuta in celula:
- De ce ai fost arestat?
- Pentru concurenta.
- …?
- Fabricam aceleasi bancnote ca si statul

bun asta:))

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*w@R*

[1n:@:L057,W0R1D]



Status: Offline
(since 10-08-2019 09:27)
Joined: 12 Nov 2009
Posts: 5809, Topics: 357
Location: Ploiesti/berceni

Reputation: 585.6
Votes: 76

   
Post Posted: 24-07-2011, 01:07:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Doi canibali.tata si fiu,stateau si discutau despre femei.La un moment dat fiul se opreste si uitandu-se in sus,vede trecand un avion.
Fiul - Tata,Tata,ia zi si mie,ala se mananca?
La care tatal cu privirea spre avion:
-Numai miezul fiule,trebuie cojit!!

-----------------------------------------------------------


Maria in pat cu ion,ea neavand somn il lua la intrebari
Maria - Ioane,dormi?
Ion - Nu marie.
Maria - Foarte bine.Ma mai iubesti?
Ion - Dorm!!


-------------------------------------------------------

Tatal catre fiu:
- Fiuleee,cand te vei face mareee,vei invataa carte sa devii si tu profesor,inginer,medic,pentru ca asa e bine la noi in romania.
-Poi tata,si daca nu imi este aminte si nu invat?
-Na poi atunci o sa ajungi seful lor mai!!


----------------------------------------------------

Baietelul,facand baie in cada,mama langa el,sta,se uita putin,apoi isi ia testiculele in mana si o intreaba pe mama
- Mamii,astia sunt creierii mei?
- Deocamdata nu fiule!!

------------------------------------------------------

Fiul catre tata:
-Tata! Tata,dece noi nu putem avea mai multe femei.
-Nu iti pot spune fiule.
-Haide ma tata.
-Fiule,cand vei creste,vei intelege dece legea ne protejeaza!!



facebook profile
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
andree_a

[ <3 T/A/C 30d]



Status: Offline
(since 29-11-2016 18:20)
Joined: 21 Jan 2011
Posts: 13251, Topics: 236
Location: To the moon and back

Reputation: 645.2
Votes: 270

 
Post Posted: 30-07-2011, 15:07:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nevasta-mea ma saruta de fiecare data cand vin acasa.
- Asta da afectiune!
- Neah... E investigatie!

- Dragule, cum te-ai aºezat la masã, þi-ai bãgat capul în ziar. La mine nu te gîndeºti?
- Ba da, dragã. Ia ºi tu un ziar...


Ion mergea intr-o zi pe camp cu caruta, in spatele carutei mergea si cainele lui. Se supara Ion deoarece calul mergea prea incet si incepe sa dea cu biciul in el. Da o data, da de 2 ori, a treia oara se intoarce calul la el si zice "Ba Ioane da esti chiar asa..." Ion se sperie cand il aude si o ia la fuga, si fuge si fuge, si cainele dupa el, si fuge prin padure , cainele dupa el. La un moment dat oboseste si se aseaza langa un copac gafaind, cainele vine si el tot obosit si zice "Ba Ioane...ce m-a speriat calul ala cand a inceput sa vorbeasca!"


In fata unui bloc de 10 etaje se tot aduna lumea si striga disperata: - Criminalule! Criminalule! Un tip la etajul 7 se chinuia sa arunce o femeie peste geam! Intr-un final reuseste sa o arunce, dar femeia se prinde de balustrada geamului de la etajul 6. Omul coboara repede etajul si, dupa o lupta inversunata, femeia cade si se face tandari. El coboara linistit in fata blocului sa infrunte multimea care tot striga: - Criminalule! Criminalule! La care omul linistit: - Stati, ma, ca era soacra-mea! Toata lumea: - Aaaaaaa!!! La care un tip din multime: - Ce tupeu avea! Ati vazut cum se tinea, bestia?!

Doi tipi se intalnesc in gara.
- Ce faci?
- Mi-am pierdut nevasta si o caut!
- Ce coincidenta si eu mi-am pierdut nevasta si o caut. Da' cum arata a ta?
- E inalta, roscata, cu ochii verzi, sanii mari si picioare lungi. Da' a ta?
- Da-o dracu pe a mea, hai s-o cautam pe a ta!

Psihiatrul intreaba
- Au mai existat in familia dumneavoastra cazuri cu boli mintale?
- Da, acum trei ani sora mea a refuzat sa se casatoreasca cu un american
miliardar...



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
^^The Angel^^

[AngeL :D]



Status: Offline
(since 26-09-2013 11:51)
Joined: 07 Jul 2010
Posts: 5977, Topics: 210
Location: Maximia !

Reputation: 546.4
Votes: 94

 
Post Posted: 30-07-2011, 16:05:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ahahahahahahhahahaha - Marfa bancurile andreea -

„Cãrțile mele sunt ca apa. Cãrțile marilor genii sunt ca vinul. Din fericire toatã lumea bea apã.” -> Mark Twain


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
KillForFun

[East Side Grove]



Status: Offline
(since 04-08-2020 19:19)
Joined: 08 Feb 2011
Posts: 3950, Topics: 230
Location: Caras-Severin

Reputation: 528.7
Votes: 514

           
Post Posted: 01-08-2011, 19:10:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Code:
In fata unui bloc de 10 etaje se tot aduna lumea si striga disperata: - Criminalule! Criminalule! Un tip la etajul 7 se chinuia sa arunce o femeie peste geam! Intr-un final reuseste sa o arunce, dar femeia se prinde de balustrada geamului de la etajul 6. Omul coboara repede etajul si, dupa o lupta inversunata, femeia cade si se face tandari. El coboara linistit in fata blocului sa infrunte multimea care tot striga: - Criminalule! Criminalule! La care omul linistit: - Stati, ma, ca era soacra-mea! Toata lumea: - Aaaaaaa!!! La care un tip din multime: - Ce tupeu avea! Ati vazut cum se tinea, bestia?!



asta-i tare -

O blondã se plimbã cu prietenul ei pe lângã o ºosea circulatã.
La un moment dat, tipul, fan Mercedes, îi zice:
- Uite un Mercedes Vito!
Blonda, lovitã în sentiment, coace ce coace ºi, la un moment dat, când vede un BMW, zice:
- Uite un BMW, boule!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Politics & Social  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 119, 120, 121  Next    


The time now is 20-04-2024, 07:08:20
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x