User
Pass
2FA
 
 

[Aprobat]Cerere Slot AGENTUL
Go to page Previous  1, 2    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message3017
<NBK>Snap

[[The ProFesSioNaL]]



Status: Offline
(since 29-03-2018 11:42)
Joined: 20 Feb 2010
Posts: 1929, Topics: 47
Location: Tg Mures

Reputation: 375.4
Votes: 16

Post Posted: 07-10-2011, 01:26:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

defapt m-au violat astia in spital ambele maini mi le-au arestat si mi-au bagat gloante oarbe pe vena mi-au extraspe o parte pentru 2 analize de pe partea celalta inca pentru 2 sau 3 am crezut ca turb mi-au facut ecografie ca la femei inainte de sarcina cu gel dinala si acuma manc o felie de paine prajita la aragaz cu un pic de pateu bucegi macar sa mor cu burta plina ca au zis ca nu am voie sa manc nimic numa supa =| deja de 4 zile sunt pe dieta ...si sunt mai subtire ca andreea balan +) ... am metode mai eficiente... fa efort cand esti bolnav si te vei trezi high in spital intrebandute wtf went wrong what day is it ?! the time anyone?! i feel dizzy .. (a lady from a distance ) come on in and i just


party like it`s no tomorrow !


Last edited by <NBK>Snap on 07-10-2011, 17:08:31; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
georgik57

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-10-2014 18:10)
Joined: 13 Aug 2009
Posts: 240, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 140.8
Votes: 4

 
Post Posted: 07-10-2011, 01:54:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

<NBK>Snap wrote:
defapt m-au violat astia in spital ambele maini mi le-au arestat si mi-au bagat gloante oarbe pe vena mi-au extraspe o parte pentru 2 analize de pe partea celalta inca pentru 2 sau 3 am crezut ca turb mi-au facut ecografie ca la femei inainte de sarcina cu gel dinala si acuma manc o felie de paine prajita la aragaz cu un pic de pateu bucegi macar sa mor cu burta plina ca au zis ca nu am voie sa manc nimic numa supa =| deja de 4 zile sunt pe dieta ...si sunt mai subtire ca andreea balan +) ... am metode mai eficiente... fa efort cand esti bolnav si te vei trezi high in spital intrebandute wtf went wrong what day is it ?! the time anyone?! i feel dizzy .. (a lady from a distance ) come on in and i just

Scz de offtopic dar Snap...ce ai baut mai tata? -

Snap @off :am facut efort chica (am fost la baschet cu cateva zile inainte ) nu mi-a facut fata sistemul.. nu mi-a fost pregatit corpul pentru asa un antrenament ... (nu imi este aerisit ceva din coloana)... cel putin asa arata pe ECO.... si am parcat xD
daca ati avut E-Coli ar putea sa ajungeti ca mine daca nu faceti zi de zi miscare -

gata cu off ca mi-am revenit cat de cat si arunc cu pateu - defapt eu fac off : - sry - hai inca 2-3 sa inchidem




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Dire

[Gratis rankul]



Status: Offline
(since 16-05-2020 10:36)
Joined: 03 Feb 2010
Posts: 15040, Topics: 414
Location: Targu - Mures

Reputation: -8618.2
Votes: 1763

   
Post Posted: 07-10-2011, 13:22:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu prea mi-am dat seama ce vrea SNap - , dar oricum nu e prima data cand nu e coerent - ...

Hai ownerii votati sa inchidem cererea!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AGENTUL

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-06-2013 16:06)
Joined: 19 Dec 2007
Posts: 14, Topics: 2
Location: Galati

Reputation: 171.1
Votes: 4

 
Post Posted: 08-10-2011, 19:02:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dire wrote:
Hai ownerii votati sa inchidem cererea!


haideti ca se poate -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
wtf?
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 18-10-2011 15:12)
Joined: 17 Oct 2009
Posts: 1482, Topics: 72
Location: Portugal

Reputation: 129.2
Votes: 16

Post Posted: 08-10-2011, 21:13:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Al nostru bun coleg jmix e plecat sa imi cumpere 1 butoi de bere Timisoreana, care mi-l va trimite prin FanCurier, de mic mi-am dorit un butoi de 50 L cu bere -
Cerere aprobata. Astept PM cu user si pass.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by wtf?, 08 October 2011 19:13



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 29-09-2024, 21:29:34
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x