User
Pass
2FA
 
 

Mists of Pandaria
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 35, 36, 37  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Show only staff posts
Author Message102350
AndroSGS

[Creep]



Status: Offline
(since 16-06-2021 12:15)
Joined: 17 Mar 2011
Posts: 501, Topics: 33
Location: Romania

Reputation: 531
Votes: 21

   
Post Posted: 20-11-2011, 22:20:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Au renuntat din cauza ca nu ii lasau china,si deabia acum si-a dat acordul.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
laanah

[Maniac]



Status: Offline
(since 19-02-2022 08:52)
Joined: 19 Aug 2010
Posts: 1106, Topics: 41
Location: bucuresti

Reputation: -27.5
Votes: 26

 
Post Posted: 21-11-2011, 16:09:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mda...citesc posturile de aici si sunt surprins de cati o sa spuna ca o sa fie fail. Pun pariu ca sunt aceeasi oamenii care spuneau asa despre tbc sau wotlk si cataclysm si totusi, tot ei sunt cei care inca mai joaca wow. Sa fie oare ipocrizie sau poate se tem ca va trebuii sa reinvete wow si sa isi refaca gearu atat de greu dobandit la un nivel cat de cat acceptabil. Un nou continent = sute de ore de gameplay pentru cei care deja erau megaplictisiti si pe care totusi nu ii lasa inima sa stearga wow din calculator.
Cred ca o sa fie interesant, desi nustiu cat timp liber o sa mai am pentru wow pe viitor, dar tot o sa jok odata si odata pandaria, pe freakz sau pe blizzard.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
elemental

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-01-2012 15:57)
Joined: 21 Nov 2011
Posts: 78, Topics: 22
Location: Germany

Reputation: 50.5
Votes: 2

 
Post Posted: 21-11-2011, 21:33:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Deci nou expansion pacat ca vine dupa 1 gluma de 1 aprilie dar sa vedem ce ne ofera -
Pandareni rasa noua se aude ca ar fi trebuit sa fie rasa aliantei in TBC dar au renutat ( panda vs the burning legion nu prea merge - eredar au background frumos pentru poveste ) avem vaci in joc deci nu e o problema ( pregatitiva de valu de panda ).
Monk e a 11 clasa ( nu prea are ce cauta in wow dar sa zicem nu judec nupa coperta) pare sa fie 1 clasa interesanta binenteles heal tank dps (- Blizz help the pure clases pls - )
Nou continent VREAU VREAU VREAU ( deci blizz sa inspirat de peste tot si voi acuma va plangeti ca se iau de chinzei una din cele mai diferite civilizati poate aduce ceva nou pentru wow zic si eu ) Zonele sunt uriase in coparatie cu ce am avut pana acum deci chiar le pasa de noi - .
Pacat de lore nu prea se leaga speram sa reuseasca ceva au cateva baze cu w3 dar cam atat .
Daca se tin de cuvant noile BG arata bestial insfarsit ceva bun de facut si in pvp vom avea fun si ciomagala in acelas loc scenarile par bine realizate so FOR THE ALLIANCE .
MoP e mai softcore findca blizz a cam inceput sa piarda bani cu Cata pve hardcore si pvp nu prea mai mergea sa faci de fun si sa iei epice au pierdut 2 mil de sub in rest nu prea ai ce face inafra de pvp si pve cu MoP cica am avea ceva nou de facut Pet vs Pet ( a find el pokemon dar cine nu si a dorit macar 1 data sa isi vada petu ciomagind pe altu? ) nimeni nu ne obliga da e o alternativa la pvp / pve .
pve scenari par sa fie interesante word pve was cool so is back - deabia astept sa pot distruge raiduri - rogue power .
Noile talente arata ciudat o sa fie plin de mutanti de acuma cu abilitati care nu mai tin cont de spec nu prea ma incanta gandu da sa zicem o sa fie 1 gramda de balance need nu ca wow ar fi foarte balance da acuma o sa fie dezastru FIE ca cel mai OP sa castige
There are 10 million people in World of Warcraft because Chuck Norris allows them to live !!!
https://youtube.com/watch?v=arKpdxjHamI:

.be

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Padurarul

[Ponyfag]



Status: Offline
(online 5 hours ago)
Joined: 16 Jun 2011
Posts: 11086, Topics: 76
Location: Shitpost city

Reputation: 652.4
Votes: 169

Post Posted: 21-11-2011, 22:49:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Multi se plang in legatura cu LORE...Come on people..LORE ? Doar tocilarii sunt interesati de LORE .

Diun partea mea pot sa fie si martieni veniti de pe Jupiter -. Atata timp cat am un expansion nou in care sa omor chestii noi nu vad de ce m-as plange.

Cam asta e Wow in esenta , un joc pe care il joci sa omori chestii care iti dau gear ca mai apoi sa omori chestii si mai mari care dau gear si mai bun ca mai apoi sa omori chestii si mai mari care dau END GEAR ca mai apoi SA TE LAUZI IN CAPITALE CA AI MAX GEAR -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
andelarosa

[CFC !]



Status: Offline
(since 30-01-2019 01:19)
Joined: 16 Jun 2010
Posts: 151, Topics: 20
Location: Iasi

Reputation: 105
Votes: 4

Post Posted: 21-11-2011, 23:35:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

de obicei, mai tot timpul...- nu prea ii dau dreptate lui Paduraru', dar in esenta asta presupunea jocul asta, fara partea cu laudatul Raised eyebrow
@Iaanah eu am crezut si inca imi sustin ideea ca WoW Cataclysm e un mare fail, de asta m-am si lasat de joc...nu ma mai atrage cu absolut nimic :pepsi:

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Darkws

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-01-2013 23:29)
Joined: 31 May 2011
Posts: 74, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 133.3
Votes: 3

 
Post Posted: 22-11-2011, 16:59:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Padurarul wrote:
Darkws wrote:
Defapt cand o sa apara Mists of Pandaria eu o sa ma bag pe retail pt ca e singura expansiune care merita sa dai banii pe ea.


De fapt o sa dai banii si pt restu , esti obligat sa platesti si TBC , WOTLK , Cata.


Stiu foarte bine asta. Eu vorbesc de subscrpitia la blizz nu de jocurile propriu-zise.

EDIT: Apropo Lore-ul warcraft-ului e foarte interesant si sincer nu as mai juca wow daca nu ar avea povestea asta extraordinara. Cat despre Gear, putin imi pasa ... atata timp cat ma distrez.





Last edited by Darkws on 22-11-2011, 17:06:32; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cizma

[Mortal Kombat FTW]



Status: Offline
(since 30-08-2014 15:49)
Joined: 03 Feb 2010
Posts: 1453, Topics: 73
Location: Netherealm

Reputation: 60.9
Votes: 38

 
Post Posted: 22-11-2011, 17:03:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Darkws wrote:


Eu vorbesc de subscrpitia la blizz nu de jocuri le propriu-zise.



se mai zice si abonament... subscriptie nu prea cred ca gasesti in dex

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Darkws

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-01-2013 23:29)
Joined: 31 May 2011
Posts: 74, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 133.3
Votes: 3

 
Post Posted: 22-11-2011, 17:08:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Crezi ... si crede-ma te-ai inselat amarnic -


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
elemental

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-01-2012 15:57)
Joined: 21 Nov 2011
Posts: 78, Topics: 22
Location: Germany

Reputation: 50.5
Votes: 2

 
Post Posted: 23-11-2011, 11:41:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Go se what you like Enjoy
http://us.battle.net/wow/en/game/mists-of-pandaria/feature/talent-calculator


A night sky full of cries
Hearts filled with lies
The contract-is it worth the price?
A soul pledged to the darkness
Now i ve lost it
i know i can kill
the truth exists beyond the Gates
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
BlackSun

[Nerdstompers Inc.]



Status: Offline
(since 28-02-2019 17:25)
Joined: 05 Jul 2010
Posts: 869, Topics: 106
Location: Romania

Reputation: 452.2
Votes: 47

Post Posted: 23-11-2011, 19:49:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

elemental wrote:
Go se what you like Enjoy
http://us.battle.net/wow/en/game/mists-of-pandaria/feature/talent-calculator

Super, iar face Blizz glume pe seama paladinilor. Avem o ablitate noua, "judgment" (ca judgEment era greu de scris) iar asa numitul supplication, care a facut toata lumea curioasa, e un rahat pasiv redenumit.

Sa nu mai zic de speed of light, pt fiecare spec are alt efect, numai ca... e cam pe dos: pe holy reduce dmg-ul luat cu 20%, pt prot creste dmg-ul dat, iar ca ret... da heal. Lolret, stfu and heal.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AndroSGS

[Creep]



Status: Offline
(since 16-06-2021 12:15)
Joined: 17 Mar 2011
Posts: 501, Topics: 33
Location: Romania

Reputation: 531
Votes: 21

   
Post Posted: 23-11-2011, 20:37:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

La druid heart of the wild face numai tampenii...iti faci eclipsa din heal,in guardian/feral primesti 50% din agility ca intelect si 2% mana la fiecare 5 sec,iar la resto iti da 50% din intelect ca agility ,spirit ca hit si expertise si 95% armura mai multa in bear form.Acum sa jucam heal balance,tank resto, dps feral si guardian (ranged).


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
wolfking742

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-03-2013 13:37)
Joined: 22 Nov 2011
Posts: 41, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 10.5
Votes: 3

 
Post Posted: 24-11-2011, 09:46:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

deja isi pierde sensul...panda....?!
oricum ar fii frumos daca s-ar implementa si la noi

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
BlackSun

[Nerdstompers Inc.]



Status: Offline
(since 28-02-2019 17:25)
Joined: 05 Jul 2010
Posts: 869, Topics: 106
Location: Romania

Reputation: 452.2
Votes: 47

Post Posted: 24-11-2011, 13:04:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

"I welcome our new mage overlords"

Shatter, improved blink, improved CS, living bomb, deep freeze sunt acum baseline, la care se mai adauga
Quote:
Alter Time [new] Alter the fabric of time, causing the caster to return to their current location, health, mana, and conditions after 4 sec. Effect negated if the caster dies within the 4 sec before the effect occurs.


Si mai ganditi-va ca un frost mage isi poate face build si cu dragon's breath, arcane flows (casteaza din mers doua spells, 1.25m cd) si double polymorph (poate da poly si pe al doilea player, dar tine "numai" 75% din timpul normal).

Am uitat de noul molten armor, care functioneaza ca mage armor, doar ca vs physical debuffs. KS de 4.5 sec, redus pasiv de o armura.

Daca asta va sperie, inseamna ca nu ati vazut talentele de lock. -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ingineru

[MetalHead]



Status: Offline
(since 16-03-2014 23:01)
Joined: 30 Jan 2010
Posts: 396, Topics: 48
Location: Romania

Reputation: 110.5
Votes: 10

 
Post Posted: 24-11-2011, 17:04:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Alter Time [new] Alter the fabric of time, causing the caster to return to their current location, health, mana, and conditions after 4 sec. Effect negated if the caster dies within the 4 sec before the effect occurs.
..
..
..deja ma si imaginez ce pot sa fac cu el cand am vazut ca scrie health.mana am crezut ca urmeaza si cooldowns..think a bout that shit


parca talentele si spelurile le faceau in asa fel incat fiecare sa isi poate faca un spec cat mai unic da se pare ca si asta so cam dus...well eu tot vreau sa vad ce se petrece si sper ca osa fie mai bun ca si cataclysmu

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
BlackSun

[Nerdstompers Inc.]



Status: Offline
(since 28-02-2019 17:25)
Joined: 05 Jul 2010
Posts: 869, Topics: 106
Location: Romania

Reputation: 452.2
Votes: 47

Post Posted: 24-11-2011, 18:43:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ingineru wrote:
well eu tot vreau sa vad ce se petrece si sper ca osa fie mai bun ca si cataclysmu


Au bagat prea multe spells in joc, nu are cum sa fie mai bun. Si nu zic in sensul ca avem nevoie de multe keybinds sau nu o sa mai omoram nimic cu 1-2-3.
Sa luam un caz oarecare, mage vs rogue, cand in sfarsit e unul low hp, da un def cd si reseteaza duelul. Si tinand cont ca numai mage-ul are 7264 de cd-uri ca sa scape, nici rogue-ul nefiind mai prejos, o sa ajungem ca in duelurile din TBC intre doi druizi resto.
In arene o sa fie cam la fel, decat sa omori un mage, lock sau rogue, mai bine dai alt+f4 ca sa nu mori de plictiseala.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Zohlomg, 28 September 2012 19:01



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 35, 36, 37  Next    


The time now is 29-09-2024, 20:23:30
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x