User
Pass
2FA
 
 

Valoarea lui Athene&Swifty in arena - arena footage
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> WoW Movies
Author Message11589
service

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-08-2012 10:52)
Joined: 29 Jun 2011
Posts: 53, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 52
Votes: 3

Post Posted: 27-11-2011, 23:43:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cherosh wrote:
Din cate stiti, sau nu stiti, nu a avut niciodata, nici macar ODATA, gladiator/rival/challenger/duelist, si joaca de 7 ani pe charul ala.

Informeazate macar inainte sa vb aiurea
http://us.battle.net/wow/en/character/darkspear/Swifty/achievement#95:165

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
myt42xxx

[Ace of Spades]



Status: Offline
(since 30-01-2016 17:46)
Joined: 02 Mar 2010
Posts: 9786, Topics: 253
Location: Suceava

Reputation: 328.9
Votes: 101

Post Posted: 28-11-2011, 01:25:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pewbear wrote:
Aici aveti valoria lui athene , adica FullBackP. Clicker ... nu are binduri pe Buff's si altele nici macar pe BoL.

Pewbear wrote:
Nu sti ce vorbesti , athene s-a lasat in lk , a fost rank1 all brackets pe lk .

Hmm. Tu ce faci, te contrazici singur?


- Retired -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Snoppy

[Inside the fire]



Status: Offline
(since 24-10-2022 03:25)
Joined: 31 May 2011
Posts: 5195, Topics: 250
Location: Constanta

Reputation: 226.9
Votes: 173

              Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 28-11-2011, 09:50:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

sincer nu iam inghitit niciodata. Pentru faptul ca se cred atat de buni. Sa fim sinceri, ei sunt niste MARI scrubs, Palyholy+War e faceroll, nothing skilled. Mi-am pierdut 10:38 min:sec importante din viata mea cand puteam sami mai invat la ce am de invatat, nu sa stau sa-l ascult pe "BEST PALADIN IN THE WORLD EUROPE ASIA INDONEZIA GROELANDA MIZERUPIA FANTZFALK" cum pierde vs un dk frost si ret paly si cum ii face el scrubs pe dk ala si warioru ala prot.
Quote:
Lol people hating on guy who hasnt played in about 4 years for not knowing what hes doing fully, are you bloody retards?
BroskiWalsh Cu 15 (de) ore în urmã 16

sad storieh



,,Angel Among demons"

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Radical

[Madness forever]



Status: Offline
(since 13-04-2023 12:11)
Joined: 08 Sep 2011
Posts: 7438, Topics: 366
Location: Neverland

Reputation: 3074.2
Votes: 461

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 28-11-2011, 10:31:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Snoppy wrote:
sincer nu iam inghitit niciodata. Pentru faptul ca se cred atat de buni. Sa fim sinceri, ei sunt niste MARI scrubs, Palyholy+War e faceroll, nothing skilled. Mi-am pierdut 10:38 min:sec importante din viata mea cand puteam sami mai invat la ce am de invatat, nu sa stau sa-l ascult pe "BEST PALADIN IN THE WORLD EUROPE ASIA INDONEZIA GROELANDA MIZERUPIA FANTZFALK" cum pierde vs un dk frost si ret paly si cum ii face el scrubs pe dk ala si warioru ala prot.
Quote:
Lol people hating on guy who hasnt played in about 4 years for not knowing what hes doing fully, are you bloody retards?
BroskiWalsh Cu 15 (de) ore în urmã 16

sad storieh

Tu inca nu ai inteles ca omu ala e un showman? un troll in adevaratul sens al cuvantului? sau chiar asa scrub newb esti? not skilled palyholy war i loled, de la trecerea pe cata compurile cu healeri au fost cam cea mai proasta alegere, foarte multe comps noi au aparut care nici nu iti treceau prin cap ca puteau exista, daca un rogue mage bate un warr pala holy se numeste anticomp ? daca un pala holy warr bate mage rogue se numeste skill, faceroll comp /kek

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Snoppy

[Inside the fire]



Status: Offline
(since 24-10-2022 03:25)
Joined: 31 May 2011
Posts: 5195, Topics: 250
Location: Constanta

Reputation: 226.9
Votes: 173

              Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 28-11-2011, 10:33:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

dute si iate de mana cu el, n-are rost sa ma cert cu tine.


,,Angel Among demons"

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
-STORMLORD-

[Creep]



Status: Offline
(since 25-10-2013 01:12)
Joined: 29 Nov 2010
Posts: 891, Topics: 77
Location: Saudi Arabia

Reputation: 194.3
Votes: 8

Post Posted: 28-11-2011, 14:15:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Snoppy wrote:
sincer nu iam inghitit niciodata. Pentru faptul ca se cred atat de buni. Sa fim sinceri, ei sunt niste MARI scrubs, Palyholy+War e faceroll, nothing skilled. Mi-am pierdut 10:38 min:sec importante din viata mea cand puteam sami mai invat la ce am de invatat, nu sa stau sa-l ascult pe "BEST PALADIN IN THE WORLD EUROPE ASIA INDONEZIA GROELANDA MIZERUPIA FANTZFALK" cum pierde vs un dk frost si ret paly si cum ii face el scrubs pe dk ala si warioru ala prot.
Quote:
Lol people hating on guy who hasnt played in about 4 years for not knowing what hes doing fully, are you bloody retards?
BroskiWalsh Cu 15 (de) ore în urmã 16

sad storieh


1. Athene face asta doar pt show, dar creierul tau inexistent nu percepe asta.
2. Swifty nu a zis NICIODATA ca e cel mai bun, si chiar ia mustrat pe cei care ziceau de el ca e cel mai bun.
3. Pala holy + warrior e un team clasic. Amandoi plate, pot lua un dmg melee considerat, si pot tine presiune.


Vad ca in opinia multora, daca joci plater si daca nu faci cc esti faceroll. Guess what, ***, NU POTI FACE CC CU UN PLATER (in comparatie cu un clother sau leather).



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
predy665

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-10-2016 00:42)
Joined: 02 May 2011
Posts: 123, Topics: 43
Location: Romania

Reputation: 7.5
Votes: 14

Post Posted: 28-11-2011, 19:03:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

lol ....... acest vid este cel mai roflmao din lume

 
Staff message (*0ranGe ! extrem):
 
+1 warn, limbaj.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Zohlomg

[DEFIANCE]



Status: Offline
(since 13-08-2024 09:04)
Joined: 11 Feb 2010
Posts: 20869, Topics: 690
Location: ~Romania

Reputation: 8983.8
Votes: 770

Post Posted: 28-11-2011, 22:01:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

haters gonna hate so hard.

ei fac bani, voi plangeti pe forum. /clap/clap.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Snoppy

[Inside the fire]



Status: Offline
(since 24-10-2022 03:25)
Joined: 31 May 2011
Posts: 5195, Topics: 250
Location: Constanta

Reputation: 226.9
Votes: 173

              Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 28-11-2011, 22:11:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

-STORMLORD- wrote:
Snoppy wrote:
sincer nu iam inghitit niciodata. Pentru faptul ca se cred atat de buni. Sa fim sinceri, ei sunt niste MARI scrubs, Palyholy+War e faceroll, nothing skilled. Mi-am pierdut 10:38 min:sec importante din viata mea cand puteam sami mai invat la ce am de invatat, nu sa stau sa-l ascult pe "BEST PALADIN IN THE WORLD EUROPE ASIA INDONEZIA GROELANDA MIZERUPIA FANTZFALK" cum pierde vs un dk frost si ret paly si cum ii face el scrubs pe dk ala si warioru ala prot.
Quote:
Lol people hating on guy who hasnt played in about 4 years for not knowing what hes doing fully, are you bloody retards?
BroskiWalsh Cu 15 (de) ore în urmã 16

sad storieh


1. Athene face asta doar pt show, dar creierul tau inexistent nu percepe asta.
2. Swifty nu a zis NICIODATA ca e cel mai bun, si chiar ia mustrat pe cei care ziceau de el ca e cel mai bun.
3. Pala holy + warrior e un team clasic. Amandoi plate, pot lua un dmg melee considerat, si pot tine presiune.


Vad ca in opinia multora, daca joci plater si daca nu faci cc esti faceroll. Guess what, ***, NU POTI FACE CC CU UN PLATER (in comparatie cu un clother sau leather).

iar creierul tau inexistent, nici nu inteleg de ce mai tii capu pe umeri, poate doar sa nu-ti ploua in gat, nu percepe ideea ca nu`l inghit pe swifty sau pe athene. si [ . ]



,,Angel Among demons"

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Pewbear
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 14-12-2011 19:54)
Joined: 18 Jul 2011
Posts: 1086, Topics: 28
Location: Insulele virgine , Marea Britanie(JK)

Reputation: 9.2
Votes: 16

 
Post Posted: 29-11-2011, 13:36:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Hares3krating. wrote:
Pewbear wrote:
Hares3krating. wrote:
Sa trezit un troll al de Pewbear..care isi lua bataie dintr-un charge sa rada d`astea 2.

Cat despre Athene : Mi-a placut de el , e best troll evah.

Swifty : Nu prea l-am urmarit.


u mad , vb cand faci 4k rateing -)


Si atunci ce sa iti zic..ca tot ratat esti si nu ai reusit sa treci de 1800 ?







Hai nu serios ?Haide sa ne laudam care are rateing mai mare ^^ . Sincer imi e si frica sa mai deschid pagina asta la cate aberatii vad .
(arena tournament)



"Lumea a ramas la fel de mare , dar ca acum gandesti mai putin in ea.”
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
MorphinG

[Maniac]



Status: Offline
(since 21-05-2022 22:47)
Joined: 24 Dec 2009
Posts: 1120, Topics: 123
Location: Romania

Reputation: 335.1
Votes: 92

 
Post Posted: 29-11-2011, 13:44:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Snoppy wrote:
-STORMLORD- wrote:
Snoppy wrote:
sincer nu iam inghitit niciodata. Pentru faptul ca se cred atat de buni. Sa fim sinceri, ei sunt niste MARI scrubs, Palyholy+War e faceroll, nothing skilled. Mi-am pierdut 10:38 min:sec importante din viata mea cand puteam sami mai invat la ce am de invatat, nu sa stau sa-l ascult pe "BEST PALADIN IN THE WORLD EUROPE ASIA INDONEZIA GROELANDA MIZERUPIA FANTZFALK" cum pierde vs un dk frost si ret paly si cum ii face el scrubs pe dk ala si warioru ala prot.
Quote:
Lol people hating on guy who hasnt played in about 4 years for not knowing what hes doing fully, are you bloody retards?
BroskiWalsh Cu 15 (de) ore în urmã 16

sad storieh


1. Athene face asta doar pt show, dar creierul tau inexistent nu percepe asta.
2. Swifty nu a zis NICIODATA ca e cel mai bun, si chiar ia mustrat pe cei care ziceau de el ca e cel mai bun.
3. Pala holy + warrior e un team clasic. Amandoi plate, pot lua un dmg melee considerat, si pot tine presiune.


Vad ca in opinia multora, daca joci plater si daca nu faci cc esti faceroll. Guess what, ***, NU POTI FACE CC CU UN PLATER (in comparatie cu un clother sau leather).

iar creierul tau inexistent, nici nu inteleg de ce mai tii capu pe umeri, poate doar sa nu-ti ploua in gat, nu percepe ideea ca nu`l inghit pe swifty sau pe athene. si [ . ]



Nici eu nu te inghit ca nu stiu ce. Hai sa ne intepam pe forum ca sa vada lumea ca pe noi nu ne impresioneaza nu stiu ce, ca suntem mai cu mot, diferiti fata de multime.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Hares3krating.
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 01-12-2011 13:30)
Joined: 25 Nov 2011
Posts: 7, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 45.3
Votes: 2

Post Posted: 29-11-2011, 19:24:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pewbear wrote:
Hares3krating. wrote:
Pewbear wrote:
Hares3krating. wrote:
Sa trezit un troll al de Pewbear..care isi lua bataie dintr-un charge sa rada d`astea 2.

Cat despre Athene : Mi-a placut de el , e best troll evah.

Swifty : Nu prea l-am urmarit.


u mad , vb cand faci 4k rateing -)


Si atunci ce sa iti zic..ca tot ratat esti si nu ai reusit sa treci de 1800 ?







Hai nu serios ?Haide sa ne laudam care are rateing mai mare ^^ . Sincer imi e si frica sa mai deschid pagina asta la cate aberatii vad .
(arena tournament)
IMG: http://i40.tinypic.com/jabf41.jpg


Esti bun ba. ( joke )

Am si eu niste ss-uri dp ATR..caracter facut "for fun" start gear cu 60-3....so , deci presupun ca te-ai chinuit mult sa faci 2.2k.



Ti-am mai zis , taci daca sti ca esti o petarda de rogue.


http://imageshack.us/photo/my-images/707/cccclx.jpg
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Snoppy

[Inside the fire]



Status: Offline
(since 24-10-2022 03:25)
Joined: 31 May 2011
Posts: 5195, Topics: 250
Location: Constanta

Reputation: 226.9
Votes: 173

              Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 29-11-2011, 19:25:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

e pur si simplu o parere a mea, nu mi se pare athene best pally europe, sunt coreeni mult mai buni decat el, doar ca el stie sa-si vanda materialul(pe youtube) si il stie "toata lumea de baiat simpatic". Daca nu va comvine ca nu`l inghit problema voastra. -
Ar trebui toata lumea sa-l aiba la status si la avatar, ca model in viata? <33 ATHENE,OMG CE FLOACE AI IN CAP ZICI CA ESTI ALBINA, ZOMGZOMG CE SKILLAT ESTI LA TOATE JOCURILE, LA LOL ITI FACI PE RYZE ABILITY POWER(e erou de MANA, pui full mana+CD reduce) si BEST PALLY EU Surprise Surprise W0w0w00w0w0w. Numai spun de starcraft, ca devin jelous -).
Chiar asa vrei sa spun? -
N-a mai jucat de mult, sia pierdut din incheietura, totusi este un talent inascut cu sclipirile lui messi, si cu degetele ca picioarele lui cristiano ronalo.
Somethin` else?



,,Angel Among demons"

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
MorphinG

[Maniac]



Status: Offline
(since 21-05-2022 22:47)
Joined: 24 Dec 2009
Posts: 1120, Topics: 123
Location: Romania

Reputation: 335.1
Votes: 92

 
Post Posted: 29-11-2011, 22:16:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Snoppy wrote:
<33 ATHENE,OMG CE FLOACE AI IN CAP ZICI CA ESTI ALBINA



Pune o poza cu tine sa vedem cum arati tu.


Snoppy wrote:
N-a mai jucat de mult, sia pierdut din incheietura, totusi este un talent inascut cu sclipirile lui messi, si cu degetele ca picioarele lui cristiano ronalo.



Ce parte din "Athene = entertaining" nu se intelege? De ce te legi de skill, cand e vorba de trolling?



Te-ai basit degeaba, fugi de-aici.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Xtkmo
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 18-05-2012 09:51)
Joined: 06 Nov 2010
Posts: 2073, Topics: 124
Location: Craiova

Reputation: -115.1
Votes: 18

 
Post Posted: 29-11-2011, 22:23:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Snoppy wrote:
e pur si simplu o parere a mea, nu mi se pare athene best pally europe, sunt coreeni mult mai buni decat el,

Te credeam mai destept -)))))) Citeste ce am lasat eu in quote si ai sa vezi ca o sa razi si tu.
Swifty best warr eu!



Hardwell wrote:
Hares e calit, dar daca ai tinta buna ii dai oneshot.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> WoW Movies  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next    


The time now is 29-09-2024, 21:23:02
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x