User
Pass
2FA
 
 

Mute

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1016
zagalaga

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-11-2015 22:18)
Joined: 09 Feb 2011
Posts: 37, Topics: 11
Location: Bucuresti

Reputation: 1.8
Votes: 6

 
Post Posted: 20-12-2011, 21:59:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele suspectului: Bughi
Data/ora:9:43 20.dec.2011
Detalii:Injuri in arena nu ii convenea lui combo-ul nostru
Screenshot: http://imageshack.us/photo/my-images/233/wowscrnshot122011214313.jpg/
Realm: Genesis



Last edited by zagalaga on 20-12-2011, 22:22:55; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Phixelzilla

[ONLY HUMAN]



Status: Offline
(since 26-10-2018 19:46)
Joined: 06 Dec 2011
Posts: 2327, Topics: 145
Location: Romania

Reputation: 146.2
Votes: 53

 
Post Posted: 20-12-2011, 22:01:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1- cam are dreptate
2- ce a zis vulgar ma rog?


edit: Nu am zis ca nu ai voie sa joci 2x blood dk, eu ma bucur cand dau de cate un free win dinasta. Dar cand joci un combo/faci ceva ce stii ca enerveaza multa lume, te astepti si la remarci dinastea - Incearca sa il intelegi, pentru ca 2x blood dk nu au cum sa pice un team gen resto druid warrior sau ce juca el acolo, deci voi practic stati in arena aia numai ca sa nu iesiti >> 45 min games >> o gramada de nervi. Nu incerc sa ii iau apararea, faptul ca ai facut cerere de mute probabil o sa duca la un mute pentru el, dar incearca sa nu mai vii la fiecare remarca dinasta pe forum "mami, mami, mi-a zis <<biserica mamii voastre>>". Vad ca postezi aici lista intrega de injraturi de dupa arene. Ai obtinut cateva mute-uri, la fel de multe post-uri si tot atatia oameni care te injura. Daca asta te bucura ;/

edit2: incercasem sa iti explic ca unui om mai copt la minte, sorry daca nu e cazul, mersi de reputatie, mi-ai mai facut un vot XD


cause maybe one day I will walk away and say "you *** disappoint me"
click


Last edited by Phixelzilla on 20-12-2011, 22:12:06; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
zagalaga

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-11-2015 22:18)
Joined: 09 Feb 2011
Posts: 37, Topics: 11
Location: Bucuresti

Reputation: 1.8
Votes: 6

 
Post Posted: 20-12-2011, 22:03:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

" biserica mami voastre " si fiecare isi face ce combo doreste joaca cu ce clasa doreste -

Edit: ma dak sunt buni cu adevarat poate sa ne pice si fara sa vorbeasca urat sau sa aibe alte injuri la adresa ta sau a parintilor tai ceea ce pe mn ma deranjaza ... te enervezi ma injuri da nu pe chat injuri si urli cat vrei la tine in casa fara sa vad eu sau sa ma jigneasca - pe chat !

Edit2: np dak te bagi unde nu iti fierbe olicica cu fasole - eu am dat un - pt k am dreptate -



Last edited by zagalaga on 20-12-2011, 22:21:38; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Lemnaru

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-12-2017 19:50)
Joined: 15 Nov 2011
Posts: 256, Topics: 129
Location: Bucuresti

Reputation: 155.3
Votes: 29

 
Post Posted: 20-12-2011, 22:21:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Phixelzilla wrote:
1- cam are dreptate
2- ce a zis vulgar ma rog?


edit: Nu am zis ca nu ai voie sa joci 2x blood dk, eu ma bucur cand dau de cate un free win dinasta. Dar cand joci un combo/faci ceva ce stii ca enerveaza multa lume, te astepti si la remarci dinastea - Incearca sa il intelegi, pentru ca 2x blood dk nu au cum sa pice un team gen resto druid warrior sau ce juca el acolo, deci voi practic stati in arena aia numai ca sa nu iesiti >> 45 min games >> o gramada de nervi. Nu incerc sa ii iau apararea, faptul ca ai facut cerere de mute probabil o sa duca la un mute pentru el, dar incearca sa nu mai vii la fiecare remarca dinasta pe forum "mami, mami, mi-a zis <<biserica mamii voastre>>". Vad ca postezi aici lista intrega de injraturi de dupa arene. Ai obtinut cateva mute-uri, la fel de multe post-uri si tot atatia oameni care te injura. Daca asta te bucura ;/

edit2: incercasem sa iti explic ca unui om mai copt la minte, sorry daca nu e cazul, mersi de reputatie, mi-ai mai facut un vot XD


Prietene te simti bagat in seama cumva de noi de comentezi ?
1. Au fost picati de mine !!
2. cand ajungi la 2300 rating
3. Druidu ramane fara mana si physical dmg vs dk blood( dk e favorite)
4. Nu te mai baga in seama cu cine vrei ca nu e asa, abea astept sa te intalnesc si sa dam un duel pe orice spec vrei tu !!! desi observ in tine un pic de frustrare, iar daca veni vorba de om copt la minte, nu pari a fi asa de matur si inteligent sa incepi sa ataci in stanga si dreapta pentru un MMO-RPG !!! Take a life pastilatule !


EDITED: Sorry ca te-am jignit zicandu-ti ca sa ajungi la 2300 rating, greseala mea, am observat ca nici n-ai team, inseamna ca esti "pro" !!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Alexander0810

[VIGILO CONFIDO]



Status: Offline
(since 08-03-2024 13:58)
Joined: 13 Mar 2010
Posts: 12665, Topics: 267
Location: Romania

Reputation: 2269
Votes: 151

 
Post Posted: 20-12-2011, 23:11:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Done
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Alexander0810, 20 December 2011 21:11



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 16-04-2024, 12:57:36
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x