User
Pass
2FA
 
 

Bhop
Go to page Previous  1, 2    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash

Vreti dezactivarea bhop-ului?
Da.
40%
 40%  [ 8 ]
Nu.
60%
 60%  [ 12 ]
Total Votes : 20

Author Message3972
What??

[Supravietuitorul]



Status: Offline
(since 09-12-2019 22:50)
Joined: 18 Feb 2012
Posts: 121, Topics: 29
Location: Constanta,Romania

Reputation: 112.4
Votes: 10

 
Post Posted: 22-05-2012, 12:25:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

CONTRA. SIMPLU ,incepi cu w apoi ti space apasat si D si A pentru directie si mouse-ul il dai in partea in care apesi de ex : daca apesi D dai mouse-ul in dreapta daca apesi A dai mouse-ul in stanga

WHOOOO AND WHAT
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
laur123456
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 15-04-2016 17:12)
Joined: 10 Feb 2012
Posts: 162, Topics: 25
Location: Romania

Reputation: 1.7
Votes: 4

Post Posted: 22-05-2012, 13:14:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

contra

Administrator Vest.Freakz.Ro

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
plesucu

[~MACY~]



Status: Offline
(since 09-08-2020 17:36)
Joined: 10 Mar 2012
Posts: 736, Topics: 55
Location: Maramures

Reputation: 263.8
Votes: 32

Post Posted: 22-05-2012, 17:58:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Contra clar... de acea servaru xboxfreakz este special,unicat diferit de alte serv .
Mai bn sa facm un tutorial de folosire a bhoop-ului decat sa il dezactivam .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AeonFlux

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-07-2017 18:17)
Joined: 04 Feb 2012
Posts: 301, Topics: 15
Location: Undeva pierdut in inima ta.Bine ca am PC cu net.

Reputation: 117
Votes: 3

   
Post Posted: 22-05-2012, 21:14:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

plesucu wrote:

Mai bn sa facm un tutorial de folosire a bhoop-ului .



- Nu ii cine stie ce tuturial.Ca sa poti face BHOP trbuie sa [i][b]exersezi[/b][/i].

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
darkis89

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-12-2013 21:08)
Joined: 01 May 2011
Posts: 88, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 28.3
Votes: 3

Post Posted: 22-05-2012, 21:47:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tutorialul ar fi:
va explic ca la copiii de 2 ani si 2 zile, sa nu va suparati!

    Apesi SPACE cand aterizezi apesi imediat A sau D si in acelasi timp misti mouseul in directia care ai apasat (A sau D, stanga sau dreapta). Dupa asta continui (space il tii apasat TOT TIMPUL) si te misti cand atingi pamantul odata la stanga (apasand A si miscand mouse-ul la stanga) si odata la dreapta (apasand D si miscand mouse-ul la dreapta).



Sper ca v-a ajutat! Daca nu sunteti multumiti de explicatie sunati la asistentul meu, nr. tel: 07xxxxxxxx! Daca numarul va apare cu "x" da-ti refresh la pagina. Spor la topait -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ashley

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-05-2012 16:20)
Joined: 15 May 2012
Posts: 93, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 45.4
Votes: 2

Post Posted: 23-05-2012, 07:16:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tu in loc sa faci serveru cat mai frumos cu niste chesti de genu bhopu`lui care putine servere le are tu vrei sa nu mai avem bhop ? daca nu sti bhop invata uite cum ti`a explicat si colegu meu mai sus.
Daca nu`ti place bhopul nu`l folosi dar sa te astepti cand sunt eu pe server nici arma nu iei si sunt in baza la tine -

https://youtube.com/watch?v=2jd5qEXLwRY:


E un tutorial dar e in germana , tu nu trebuie sa bagi ce baga ala in consola ca pe server ai automat bhopul tu trebuie sa fi atent din ce se misca ala acolo.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
What??

[Supravietuitorul]



Status: Offline
(since 09-12-2019 22:50)
Joined: 18 Feb 2012
Posts: 121, Topics: 29
Location: Constanta,Romania

Reputation: 112.4
Votes: 10

 
Post Posted: 24-05-2012, 13:11:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

darkis89 wrote:
Tutorialul ar fi:
va explic ca la copiii de 2 ani si 2 zile, sa nu va suparati!

    Apesi SPACE cand aterizezi apesi imediat A sau D si in acelasi timp misti mouseul in directia care ai apasat (A sau D, stanga sau dreapta). Dupa asta continui (space il tii apasat TOT TIMPUL) si te misti cand atingi pamantul odata la stanga (apasand A si miscand mouse-ul la stanga) si odata la dreapta (apasand D si miscand mouse-ul la dreapta).



Sper ca v-a ajutat! Daca nu sunteti multumiti de explicatie sunati la asistentul meu, nr. tel: 07xxxxxxxx! Daca numarul va apare cu "x" da-ti refresh la pagina. Spor la topait -


STAI LINISTIT PRIETENE CA AM 2 ANI DE CAND FAC BHOP


WHOOOO AND WHAT
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
darkis89

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-12-2013 21:08)
Joined: 01 May 2011
Posts: 88, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 28.3
Votes: 3

Post Posted: 24-05-2012, 15:32:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

What?? wrote:
darkis89 wrote:
Tutorialul ar fi:
va explic ca la copiii de 2 ani si 2 zile, sa nu va suparati!

    Apesi SPACE cand aterizezi apesi imediat A sau D si in acelasi timp misti mouseul in directia care ai apasat (A sau D, stanga sau dreapta). Dupa asta continui (space il tii apasat TOT TIMPUL) si te misti cand atingi pamantul odata la stanga (apasand A si miscand mouse-ul la stanga) si odata la dreapta (apasand D si miscand mouse-ul la dreapta).



Sper ca v-a ajutat! Daca nu sunteti multumiti de explicatie sunati la asistentul meu, nr. tel: 07xxxxxxxx! Daca numarul va apare cu "x" da-ti refresh la pagina. Spor la topait -


STAI LINISTIT PRIETENE CA AM 2 ANI DE CAND FAC BHOP


1. PRIETENE NU CRED CA TE-A BAGAT CINEVA IN SEAMA IN SPECIAL! Mai sunt vreo cateva sute de milioane de oameni care stiu sa-l faca, deci din prima te-ai facut de kk!

2. Cuvantul "TUTORIAL" este pentru cei care NU stiu sa-l faca, pentru ca cineva a zis ca nu stie, si l-am explicat, cum am mai zis, ca unui copil de 2 ani si 2 zile, deci a doua oara cand te-ai facut de kk!

3. Nu e ceva ce se poate invata in 2 ani! se invata intr-o jumatate de ora, iar faptul ca te lauzi ca stii sa faci Bhop e ca si cum te-ai lauda cu faptul ca ai baut Coca-Cola ieri, adica e zero barat! a treia oara cand te-ai facut de kk....si asta intr-o singura propozitie! PENTRU ASTA TE FELICIT! NU MULTI REUSESC PERFORMANTA ASTA! (pentru cei care nu stiu: ASTA=sa se faca de ras de 3 ori intr-o singura propozitie) -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AeonFlux

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-07-2017 18:17)
Joined: 04 Feb 2012
Posts: 301, Topics: 15
Location: Undeva pierdut in inima ta.Bine ca am PC cu net.

Reputation: 117
Votes: 3

   
Post Posted: 24-05-2012, 17:57:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

What? nush ce ai dar te-ai schimbat.
Ai devenit arogant si totodata increzut.Nimeni nu a pus tuturialul acela special pt. tine.

Cand am vazut ce ai scris am ras.- - -

Si il contrazic pe Andrey!!!

Nu te-ai facut de kk(ras) de trei ori si de patru ori dar - cine mai numara cand avem de face cu unu care sa face singur de ras de fiecare cand posteza ceva?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 29-09-2024, 12:48:16
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x