User
Pass
2FA
 
 

Bacalaureat 2012
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Homework zone
Author Message35261
gandhi

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-01-2015 06:25)
Joined: 21 Mar 2012
Posts: 209, Topics: 26
Location: Romania

Reputation: -46.7
Votes: 6

 
Post Posted: 08-07-2012, 15:07:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu, am fost zeu in cadrul facultatii pe care tocmai am absolvit-o cu brio, in cadrul liceului prin care am trecut fluierand si in timpul bacalaureatului pe care l-am luat cu peste 9.

Eu mi-am castigat dreptul sa rad de generatiile bomba. Tu?


Kockflex/Braintumor

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dire

[Gratis rankul]



Status: Offline
(since 16-05-2020 10:36)
Joined: 03 Feb 2010
Posts: 15040, Topics: 414
Location: Targu - Mures

Reputation: -8618.2
Votes: 1763

   
Post Posted: 08-07-2012, 15:10:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

gandhi wrote:
Eu mi-am castigat dreptul sa rad de generatiile bomba. Tu?



N-ai castigat nimic ... exact cum pe forum nu valorezi nimic, sunt foarte convins ca nici in viata reala nu esti cu mult mai breaz ... generatia de oameni "inteligenti" ca tine arata cu adevarat de ce suntem in halul in care suntem ...
Felicitari de facultate, care ai facut-o la gramada cu alti sute de mii de oameni care cica sunt mai destepti decat "Generatia Facebook" ... Good job tinere !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
gandhi

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-01-2015 06:25)
Joined: 21 Mar 2012
Posts: 209, Topics: 26
Location: Romania

Reputation: -46.7
Votes: 6

 
Post Posted: 08-07-2012, 15:13:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dire wrote:
gandhi wrote:
Eu mi-am castigat dreptul sa rad de generatiile bomba. Tu?



N-ai castigat nimic ... exact cum pe forum nu valorezi nimic, sunt foarte convins ca nici in viata reala nu esti cu mult mai breaz ... generatia de oameni "inteligenti" ca tine arata cu adevarat de ce suntem in halul in care suntem ...
Felicitari de facultate, care ai facut-o la gramada cu alti sute de mii de oameni care cica sunt mai destepti decat "Generatia Facebook" ... Good job tinere !


Da, generatiile care au avut promovabilitate de 70-80% sunt vinovate pentru faptul ca, in momentul de fata, din liceele romanesti ies mai multe animale decat elevi. Felicitari pentru logica impecabila. Anunta-ma cand incepi lucrul la A3. Ma ofer sa-ti cumpar o lopata noua. O meriti din plin.


Kockflex/Braintumor

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
lOl ^_*

[123]



Status: Offline
(since 06-12-2021 09:45)
Joined: 09 Mar 2011
Posts: 19872, Topics: 704
Location: Romania

Reputation: 224
Votes: 1772

   
Post Posted: 08-07-2012, 15:17:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

gandhi wrote:
Nu, am fost zeu in cadrul facultatii pe care tocmai am absolvit-o cu brio, in cadrul liceului prin care am trecut fluierand si in timpul bacalaureatului pe care l-am luat cu peste 9.

Eu mi-am castigat dreptul sa rad de generatiile bomba. Tu?



eu ce?

Sunt la facultatea de inginerie electrica, care e ideea.....nu ai nici un drept sa razi de nimeni, mai ales ca zici ca ai mintea asa cultivata. astia sunt cei 7 ani de acasa.
Toata lumea stie cum era bacul acum 4 ani, cel mai prost putea devenii cel mai bun referitor la medie..

Vezi ce spui si cum spui ca iei warn, dar am uitat un om cultivat ca tine...


ultimu post ca ma trezesc cu warn ca discut cu strainii

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
koltzu
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 24-10-2013 15:18)
Joined: 24 Oct 2006
Posts: 6632, Topics: 170
Location: Romania

Reputation: 847.9
Votes: 94

 
Post Posted: 08-07-2012, 15:23:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

gandhi wrote:
Da, generatiile care au avut promovabilitate de 70-80% sunt vinovate pentru faptul ca, in momentul de fata, din liceele romanesti ies mai multe animale decat elevi. .

Sunt, pentru ca profesori din generatiile alea predau acum, din cauza asta ies animale elevii.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Dire

[Gratis rankul]



Status: Offline
(since 16-05-2020 10:36)
Joined: 03 Feb 2010
Posts: 15040, Topics: 414
Location: Targu - Mures

Reputation: -8618.2
Votes: 1763

   
Post Posted: 08-07-2012, 15:24:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

gandhi wrote:
Dire wrote:
gandhi wrote:
Eu mi-am castigat dreptul sa rad de generatiile bomba. Tu?



N-ai castigat nimic ... exact cum pe forum nu valorezi nimic, sunt foarte convins ca nici in viata reala nu esti cu mult mai breaz ... generatia de oameni "inteligenti" ca tine arata cu adevarat de ce suntem in halul in care suntem ...
Felicitari de facultate, care ai facut-o la gramada cu alti sute de mii de oameni care cica sunt mai destepti decat "Generatia Facebook" ... Good job tinere !


Da, generatiile care au avut promovabilitate de 70-80% sunt vinovate pentru faptul ca, in momentul de fata, din liceele romanesti ies mai multe animale decat elevi. Felicitari pentru logica impecabila. Anunta-ma cand incepi lucrul la A3. Ma ofer sa-ti cumpar o lopata noua. O meriti din plin.



Compari bacul ce l-ai dat tu cu asta de anul asta sau anul trecut ?
Exista animale cum le zici tu, exista copii buni, si exista oameni ca tine care nu au nici o treaba cu nimic si imi e greu sa ii descriu, habar nu ai ce fac eu cu viata mea si cand si cum scot bani ...
Ma scuzati ca v-am insultat inteligenta !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
gandhi

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-01-2015 06:25)
Joined: 21 Mar 2012
Posts: 209, Topics: 26
Location: Romania

Reputation: -46.7
Votes: 6

 
Post Posted: 08-07-2012, 15:30:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ok, hai sa nu radem de taranoii care au crezut ca bacul se ia fluturand 10 pagini si prezentandu-te la examen sperand la un subiect demn de scoala primara.

Hai sa-i batem frumos pe umar si sa le zicem ca-i scuzabil faptul ca n-au fost in stare sa promoveze un examen structurat astfel incat sa poata fi promovat de catre ORICE elev mediocru.

Recunosc ca ai dreptate in privinta unui aspect. Un motiv pentru care promovabilitatea a scazut drastic este, intr-adevar, introducerea masurilor impotriva copiatului. De ce? Pentru ca nae din cacapalna nu mai ia 10 datorita faptului ca supraveghetorul s-a decis sa iasa la o tigara in timpul examenului.

Cat despre drepturi, ma lasi? Atata vreme cat esti cretin si meriti sa se rada de tine, asta o sa fac.

De ce niciunul din cei care au promovat bacalaureatul n-are nimic de zis vis a vis de remarcile mele rautacioase? Iti spun eu de ce. Pentru ca-s adevarate, indiferent de gradul de sarcasm/nesimtire cu care le prezint.


edit: postul ii e adresat lui lOl.

Posturi unite automat, 08-07-2012, 16:30:24

@Dire am trecut peste partea cu comparatiile. Discutia asta vizeaza exclusiv generatia in cauza, nu cele trecute. N-are nicio relevanta maniera in care s-au sustinut examenele acum 3,4 sau 5 ani atata vreme cat anul asta 1 din 2 elevi a picat.


Kockflex/Braintumor

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
In2ition

[Globul de cristal]



Status: Offline
(since 30-04-2018 18:33)
Joined: 28 Aug 2006
Posts: 11769, Topics: 315
Location: Galati

Reputation: 1842.7
Votes: 199

Post Posted: 08-07-2012, 15:35:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Egotic wrote:
9.83 ,Sup?


Filologie presupun.


We stop looking for monsters under the bed when we realize they're inside of us.

nr913 wrote:
no really, dacã nu era așa țãrancã, și dacã era în bucurești, o luam de nevastã

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
lOl ^_*

[123]



Status: Offline
(since 06-12-2021 09:45)
Joined: 09 Mar 2011
Posts: 19872, Topics: 704
Location: Romania

Reputation: 224
Votes: 1772

   
Post Posted: 08-07-2012, 16:16:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

gandhi wrote:
Ok, hai sa nu radem de taranoii care au crezut ca bacul se ia fluturand 10 pagini si prezentandu-te la examen sperand la un subiect demn de scoala primara.

Hai sa-i batem frumos pe umar si sa le zicem ca-i scuzabil faptul ca n-au fost in stare sa promoveze un examen structurat astfel incat sa poata fi promovat de catre ORICE elev mediocru.

Recunosc ca ai dreptate in privinta unui aspect. Un motiv pentru care promovabilitatea a scazut drastic este, intr-adevar, introducerea masurilor impotriva copiatului. De ce? Pentru ca nae din cacapalna nu mai ia 10 datorita faptului ca supraveghetorul s-a decis sa iasa la o tigara in timpul examenului.

Cat despre drepturi, ma lasi? Atata vreme cat esti cretin si meriti sa se rada de tine, asta o sa fac.

De ce niciunul din cei care au promovat bacalaureatul n-are nimic de zis vis a vis de remarcile mele rautacioase? Iti spun eu de ce. Pentru ca-s adevarate, indiferent de gradul de sarcasm/nesimtire cu care le prezint.


edit: postul ii e adresat lui lOl.




u te certi cu mine pe o chestie de nimic, fiecare isi face viata cum vrea, am prieteni care au lasat scoala sa munceasca, ce tr sa rad de ei :"ba nu sunteti in stare sa luati un amarat de bac", nu fac chestii de genul...pana la urma cum iti asterni asa dormi. Eu nu zic ca nu sunt adevarate, gen nu stiu sa iei 1 la ceva da si pt mine e nesimtire, mai bine nu te prezentai, dar fiecare e liber sa aleaga

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
gandhi

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-01-2015 06:25)
Joined: 21 Mar 2012
Posts: 209, Topics: 26
Location: Romania

Reputation: -46.7
Votes: 6

 
Post Posted: 08-07-2012, 16:28:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nu ma cert cu nimeni -

Kockflex/Braintumor

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
gandhi

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-01-2015 06:25)
Joined: 21 Mar 2012
Posts: 209, Topics: 26
Location: Romania

Reputation: -46.7
Votes: 6

 
Post Posted: 08-07-2012, 17:39:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

vis a vis de liceele despre care spuneam ca au avut promovabilitate 100% in 2009, unul dintre ele a avut promovabilitate 100%, celalalt a avut 3 picati din 124 elevi.

Repet, se poate.


Kockflex/Braintumor

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Padurarul

[Ponyfag]



Status: Offline
(online 1 week ago)
Joined: 16 Jun 2011
Posts: 11086, Topics: 76
Location: Shitpost city

Reputation: 652.4
Votes: 169

Post Posted: 08-07-2012, 18:36:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu mai fiti suparati puisori , mai aveti o sansa in toamna ....sau la anu...sau peste 2 ani......

Pana atunci hai sa ne inveselim cu o melodie

https://youtube.com/watch?v=JFHaMh92UvA:


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dire

[Gratis rankul]



Status: Offline
(since 16-05-2020 10:36)
Joined: 03 Feb 2010
Posts: 15040, Topics: 414
Location: Targu - Mures

Reputation: -8618.2
Votes: 1763

   
Post Posted: 08-07-2012, 20:23:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

melodii din astea nu ma ajuta sa ma simt mai bine
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Waynee

[BasedTontoVeli]



Status: Offline
(since 21-01-2023 08:21)
Joined: 14 Dec 2009
Posts: 24138, Topics: 407
Location: BasedTontoVeLI

Reputation: 1611.6
Votes: 187

 
Post Posted: 09-07-2012, 00:03:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

haha, esti nemernic rau Padurare. Pui sare pe rana. -

In concluzie. gandhi lasa-ma cu chestii gen ca nu s-a copiat bla bla sh!t. Intr-adevar Romania e o tara infecta cum a zis si tipul cu scrisoarea. Si retineti ce zic aici. Profesorii predau, sunt asa cum sunt din cauza lui Basescu si ratatilor lui, Boc imi vine primul in minte. Din cauza lor profesorii nu si-au mai dat silinta sa ii invete cum trebuie. Pentru ca le-au scazut salariile drastic si cand au vazut asta elevii pe majoritatea i-a durut in cot. In concluzie totul pleaca de la cel care conduce tara. Si acum sa nu luam partea elevilor ca domne profesorii n-au predat, i-a durut in cot & sh!t like that. NU. Pe majoritatea i-a durut in cot de bac, asadar nici pe departe elevii nu sunt sfinti. Nici profesorii sfinti dar nici elevii. La urma urmei eu am zis inca de anul trecut ca asta o sa fie inceputul si asa a si fost. La anu' credeti ca o sa fie mai bine ? NU. Stati cuminti nu mai visati. Romania o sa se duca de rapa de tot la toate capitolele. Si sincer, fara calculator si net ar fi fost rezultate mai bune, sunt sigur de asta. Vazusem azi la TV cand schimbat posturile cum plangea o proasta care a luat note mari la romana si matematica si nu a fost in stare sa ia un 5 la biologie. Pai scuza-ma, iei nota mare la matematica unde ai formule calcule peste calcule si nu esti in stare sa iei un nenorocit de 5 la biologie unde teoretic e de 2 ori mai usor ? Da-i drumul. In ziua de azi faci degeaba facultatea si iti cauti de munca in Romania. Am o prietena de 29 de ani cu 2 facultati terminate si lucreaza pe un salar de 15 milioane. Aproape cat salarul meu si fara sa am facultate. E ceva de speriat sincer. Nu mai plangeti ca n-ati luat bacul, invatati sa-l luati in toamna daca vreti daca nu apucati-va de munca. Munca se gaseste daca stii sa cauti dar daca nu-ti place munca atunci e nasol de tine.
Mergi inainte nu trai din trecut ca o sa te afecteze si ai sa faci o prostie la care nimeni nu se astepta.



Years tragic:
94: Birth of Bieber
95: Eazy's Death
96: 2Pac's Death
97: Biggie's Death
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
nr913
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 24-10-2013 10:06)
Joined: 24 Apr 2009
Posts: 4224, Topics: 223
Location: România

Reputation: 60.3
Votes: 156

 
Post Posted: 09-07-2012, 09:02:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu mai suferiți aiurea mã. Suntem o generație de proști și leneși și cu asta basta. Nu e vina lui Bãsescu, nu e vina lui Boc, nu e vina profesorilor, nu e vina lui gandhi, e vina noastrã.

Attitude - A little thing that makes a BIG difference
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore




 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Homework zone  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next    


The time now is 28-03-2024, 13:25:54
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x