User
Pass
2FA
 
 

Discutii server.
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 224, 225, 226 ... 357, 358, 359  Next    
 
Post new topic   Reply to topic    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro
Author Message542282
Adytzza

[i'm in vacation :)]



Status: Offline
(since 25-08-2015 17:24)
Joined: 06 May 2010
Posts: 1933, Topics: 63
Location: Ploiesti

Reputation: 253.5
Votes: 22

Post Posted: 23-08-2012, 21:40:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Stii care este problema?acum mult timp,cand era si pirania admin si Carla era in conflict cu tine,toate certurile aveau loc cand nu eram eu pe server,iar cand eram pe server mai mult timp,sa mor daca era vreo cearta in care sa fie implicata Carla (cam dubios).Din ce cauza se intampla chestia asta?eu am incercat sa pun lucrurile cap la cap,si tot nu am inteles de ce statea treaba in felul acesta.

Stiu ce incerci sa ii explici,si ownerii au facut'o,am luat'o si eu de cateva ori la rost,chiar i'am dat un ban de 200 acum ceva timp,dintr'o cearta cu cineva,bineinteles ca i'am dat si persoanei celelalte pentru ca le atrageam atentia degeaba,nu au luat in seama...insa ea nu intelege un singur lucru si acela este ca se baga peste noi adminii daca facem ceva in afara regulamentului,si crede ca ne poate corecta ea...ei bine,nu e asa Carla,incearca sa intelegi de vorba buna,si nu mai face fite de cartier cu "dati'mi ban permanent",ca nu esti la piata sa cersesti.Daca faci total inversul,ma faci sa cred ca nu ai 27-28 de ani cat spui tu,ci 12-13. -




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mariusellu

[Account disabled]



Status: Offline
(since 24-11-2012 11:00)
Joined: 29 May 2011
Posts: 2379, Topics: 137
Location: Lugoj

Reputation: 45.4
Votes: 90

 
Post Posted: 23-08-2012, 22:28:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu înțeleg ce legãturã am eu cu banul dat de revox...Carla dacã vrei sa știi eu nu mai am admin,și încã ceva trebuie sa respecți pentru a fi respectat,învãțã ce e ala respect și atunci îți voi da dreptate.
Ce e de când am luat eu admin,de când am luat eu champ nu știu dacã ai intrat de 3-4 ori pe server,în ultimele 5 zile team vãzut ...Cum apari cum dai citate din "Cioran".
Nu te mai lua de mine,nu am comentat nimic la ce ai zis tu acolo sus deși poate trebuia..deci te rog puțin respect nu numai pentru mine ci pentru toți..
Aștept replica ta..


M-am mutat,Sunt shiny mai nou.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
revox

[Psychotic]



Status: Offline
(since 13-03-2023 07:43)
Joined: 11 Mar 2008
Posts: 9596, Topics: 492
Location: Romania

Reputation: 2911.8
Votes: 328

Post Posted: 24-08-2012, 22:23:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Adytzza, fara suparare. Nu esti in masura sa tragi la raspundere sau sa dai sfaturi. Esti mai mic ca varsta si grad pe server decat Extrem. Fiecare raspunde pentru actiunile sale si nu e datoria nimanui de a face pe justitiaru pe aici.
Daca e cineva in masura sa ia masuri.. aia sunt ownerii.
Valabil si in cazul Carlei. Nu mai va treziti voi justitiari sa impartiti pareri si sfaturi. Fiecare e liber sa faca ce vrea. Daca face sau nu bine, va vedea la "momentul adevarului".

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Adytzza

[i'm in vacation :)]



Status: Offline
(since 25-08-2015 17:24)
Joined: 06 May 2010
Posts: 1933, Topics: 63
Location: Ploiesti

Reputation: 253.5
Votes: 22

Post Posted: 25-08-2012, 17:02:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu l'am judecat pe Extrem pentru ce a facut/face,ca nu am niciun drept,ii dau dreptate aici si chiar il respect pe el si munca care o face.eu doar mi'am spus parerea despre cazul "Carla",nu altceva,pentru ca am fost de fata la multe certuri in care ea era implicata,fie cu admini/jucatori,i'am atras atentia de N ori,am incercat sa o fac sa inteleaga de vorba buna,i'am dat si ban 200,insa totul a fost degeaba...sa intervina ownerii sa rezolve problema aceasta. -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Carla

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-12-2015 19:24)
Joined: 24 Jun 2010
Posts: 35, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 300.4
Votes: 6

Post Posted: 25-08-2012, 23:11:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am inteles. Il omor pe Revox, el zice Marsh, dar nu mie, ci tuturor. El are dreptate. Ma ameninta cu ban ii zic "nu ma intereseaza" si imi da ban. El are dreptate. Si tot asa. Daca voi credeti ca e bine tineti-o la fel in continuare. Insa, eu, mai imi pun si intrebari. Va place cati playeri sunt in prezent pe server? Ganditi-va cum se juca acum un an, doi ani, cand trebuia sa te chinui sa intri pe server. Tot ce am zis in astia doi ani s-a intors impotriva mea, unii admini sarind cu gura imediat. De parca eu vroiam raul serverului sau al cuiva. Uitati-va la consecinte, trageti concluzii. Oricum, nu o sa accept NICIODATA ca un admin sa isi bata joc de mine. Intotdeauna am intrat si mi-am vazut de joc. Eu daca zic marsh maine pe o harta, unuia sau unora la gramada sigur iau gag. Daca e greu sa se inteleaga ceea ce vreau eu sa arat inseamna ca nu stiu eu sa explic cum trebuie. In sfarsit, asta este. Zenn, ai postat si astepti un raspuns. Cand ai devenit admin te-am felicitat, mi-ai raspuns civilizat. Intr-adevar am facut o pauza iar cand m-am intors erai champion. Bun. Insa intr-o seara ti-ai batut joc de mine, dandu-mi gaguri peste gaguri in aplauzele unora care nu ma lasau in pace. Asta a fost. In rest toate cele bune. Apreciez eforturile lui Adytza de a fi impartial, ii multumesc, insa, nu trebuie sa te certi cu adminii din cauza mea. De ce in majoritatea cazurilor, cand cineva ma jigneste si strig la admin, imi spune ca nu a vazut? Ex Zenn. Sunt multe probleme care tin de CORECTITUDINE. Si peste toate astea, sa nu uitati ca in acest moment pe war4 se joaca 4 la 4 in general, se joaca snow, deagle si alte mape care de obicei se jucau numai dimineata. Asta e problema iar cauzele nu sunt la mine ci la unii admini care in loc sa atraga playerii din contra, ii gonesc spre alte servere prin abuzurile pe care le fac. ASTA E PROBLEMA WAR4 nu eu. O seara frumoasa.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Chrys
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 29-04-2016 18:00)
Joined: 14 Aug 2010
Posts: 6285, Topics: 188
Location: Romania

Reputation: 72.1
Votes: 191

       
Post Posted: 26-08-2012, 00:07:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu poti da vina pe admini ca nu iti intra jucatori pe server. O data ce ownerii nu isi mai dau interesul fata de server nici jucatori n-ai cum speri tu sa fie. Oricum , iti dau un sfat Carla , lasa-te de sportul acesta. Cei care sunt admini la ora actuala uita ca au fost intai playeri apoi au avansat, suferinte sunt pe orice server. Sfatul meu e sa nu dai pasare celor intamplate, e un joc si mai mult iti faci nervi decat sa ai o placere si anume aceea de a te "distra".

Inca ceva, atat revox cat si stricken sunt owneri mai vechi ai serverului si de aceea au acel rang in ierarhia adminilor si nu ai cum sa le contesti o decizie luata de vreunul dintre ei(gradul sau este exact ca al ownerilor daca intelegi ce vreau sa spun). Daca te-ai fi uitat in regulament ti-ai fi dat seama despre ce vorbesc.





Playlist javRIX



Last edited by Chrys on 26-08-2012, 00:13:24; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Battlefield
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 10-05-2015 08:35)
Joined: 13 Jan 2012
Posts: 2763, Topics: 103
Location: Everywhere.

Reputation: 139.1
Votes: 145

Post Posted: 26-08-2012, 00:10:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Carla wrote:
Asta e problema iar cauzele nu sunt la mine ci la unii admini care in loc sa atraga playerii din contra, ii gonesc spre alte servere prin abuzurile pe care le fac. ASTA E PROBLEMA WAR4 nu eu. O seara frumoasa.


Mi-a placut incheierea , dar tu trebuia sa iti vezi de treaba ..ai zis mai sus "Nu te pune cu mintea prostului ca e odihnita!" , nu inteleg cum apar problemele astea pe server.



Feel free to PM me about any forum support and questions.‡‡‡‡‡

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mariusellu

[Account disabled]



Status: Offline
(since 24-11-2012 11:00)
Joined: 29 May 2011
Posts: 2379, Topics: 137
Location: Lugoj

Reputation: 45.4
Votes: 90

 
Post Posted: 26-08-2012, 00:14:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Carla eu nu ii iau partea lui revox e treaba lui , el rãspunde de faptele lui,dar atunci în seara aia te certai cu liq ..am fãcut la fel cum a fãcut și Striken gag la amândoi și ungag dupã 2-3 min..
Nu cred ca din cauza adminilor este asa gol serverul,adminii sunt aproape aceiași care a fost și acum un an..doar ca mai sunt câțiva admini tineri sa nu zic copii,dar nici aia nu gonesc playerii...
Nu judec pe nimeni dar nici mie nu îmi place sa fiu judecat..
Fiecare are dreptul de a-și exprima opinia,și dacã își exprima cineva opinia nu înseamna ca tine sau nu cu revox.
Sa aveți o seara buna..


M-am mutat,Sunt shiny mai nou.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
NovzkI

[√–1]



Status: Offline
(since 28-03-2020 17:28)
Joined: 12 Dec 2010
Posts: 2394, Topics: 132
Location: Warsaw

Reputation: 2588
Votes: 209

   
Post Posted: 26-08-2012, 00:35:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Carla wrote:
Si peste toate astea, sa nu uitati ca in acest moment pe war4 se joaca 4 la 4 in general, se joaca snow, deagle si alte mape care de obicei se jucau numai dimineata. Asta e problema iar cauzele nu sunt la mine ci la unii admini care in loc sa atraga playerii din contra, ii gonesc spre alte servere prin abuzurile pe care le fac. ASTA E PROBLEMA WAR4 nu eu.

Adevarat.
Chrys wrote:
O data ce ownerii nu isi mai dau interesul fata de server nici jucatori n-ai cum speri tu sa fie.

Adevarat.

Din pacate, eu chiar nu mai am timp sa ma ocup de server din cauza facultatii, muncii. Stiu ca sunt multe nereguli in randul adminilor, dar nu mai am cum sa-i urmaresc, sa le atrag atentia sau sa iau alte masuri.
In concluzie, am decis ca asta sa fie ultima mea luna ca owner. Pentru binele server-ului, voi ceda locul altuia care poate fi mai activ decat mine.
Cred eu ca e cea mai inteleapta decizie la momentul de fata. Seara faina!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
^AvioanE^

[INACTIVE]



Status: Offline
(since 26-11-2020 18:23)
Joined: 20 Jun 2010
Posts: 23517, Topics: 763
Location: Romania

Reputation: 7902.9
Votes: 719

Post Posted: 26-08-2012, 00:37:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

mariusellu wrote:
Carla eu nu ii iau partea lui revox e treaba lui , el rãspunde de faptele lui,dar atunci în seara aia te certai cu liq ..am fãcut la fel cum a fãcut și Striken gag la amândoi și ungag dupã 2-3 min..
Nu cred ca din cauza adminilor este asa gol serverul,adminii sunt aproape aceiași care a fost și acum un an..doar ca mai sunt câțiva admini tineri sa nu zic copii,dar nici aia nu gonesc playerii...
Nu judec pe nimeni dar nici mie nu îmi place sa fiu judecat..
Fiecare are dreptul de a-și exprima opinia,și dacã își exprima cineva opinia nu înseamna ca tine sau nu cu revox.
Sa aveți o seara buna..


Un server are nevoie de un singur lucru pentru a fi full almost all of time , ADMINI CORECTI SI CAPABILI .
Asta e tot ce am avut de spus , las faptele sa vorbeasca de la sine .



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Battlefield
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 10-05-2015 08:35)
Joined: 13 Jan 2012
Posts: 2763, Topics: 103
Location: Everywhere.

Reputation: 139.1
Votes: 145

Post Posted: 26-08-2012, 01:00:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

NowskI wrote:

Din pacate, eu chiar nu mai am timp sa ma ocup de server din cauza facultatii, muncii. Stiu ca sunt multe nereguli in randul adminilor, dar nu mai am cum sa-i urmaresc, sa le atrag atentia sau sa iau alte masuri.
In concluzie, am decis ca asta sa fie ultima mea luna ca owner. Pentru binele server-ului, voi ceda locul altuia care poate fi mai activ decat mine.
Cred eu ca e cea mai inteleapta decizie la momentul de fata. Seara faina!


Serverul-ui ii era mai bine cu tine, imi pare rau ca pleci sincer , ai fost si vei ramane un Owner de "lux" !



Feel free to PM me about any forum support and questions.‡‡‡‡‡

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mariusellu

[Account disabled]



Status: Offline
(since 24-11-2012 11:00)
Joined: 29 May 2011
Posts: 2379, Topics: 137
Location: Lugoj

Reputation: 45.4
Votes: 90

 
Post Posted: 26-08-2012, 09:59:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

^AvioanE^ wrote:
mariusellu wrote:
Carla eu nu ii iau partea lui revox e treaba lui , el rãspunde de faptele lui,dar atunci în seara aia te certai cu liq ..am fãcut la fel cum a fãcut și Striken gag la amândoi și ungag dupã 2-3 min..
Nu cred ca din cauza adminilor este asa gol serverul,adminii sunt aproape aceiași care a fost și acum un an..doar ca mai sunt câțiva admini tineri sa nu zic copii,dar nici aia nu gonesc playerii...
Nu judec pe nimeni dar nici mie nu îmi place sa fiu judecat..
Fiecare are dreptul de a-și exprima opinia,și dacã își exprima cineva opinia nu înseamna ca tine sau nu cu revox.
Sa aveți o seara buna..


Un server are nevoie de un singur lucru pentru a fi full almost all of time , ADMINI CORECTI SI CAPABILI .
Asta e tot ce am avut de spus , las faptele sa vorbeasca de la sine .

Ce vrei sa zici prin asta? Ca am fost [eu] incapabil??
Unii sunt corecti dar toti capabili pentru ca nimeni nu ii da acces unuia care nu stie ce e ala skill si ce e cod.
Salut nowsky .


M-am mutat,Sunt shiny mai nou.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Carla

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-12-2015 19:24)
Joined: 24 Jun 2010
Posts: 35, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 300.4
Votes: 6

Post Posted: 26-08-2012, 16:35:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Acum 15 minute adminul Day mi-a dat gag 3 minute. De ce? Pt ca un player Levy imi tot critica stilul de joc pe deagle. I-am zis ca eu nu m-am legat niciodata de stilul lui de joc ca nu e corect ce face, sa ma lase sa joc. Masura luata de Day. "Gag Carla 3 minute". Asta e problema pe care o tot strig de mult timp aici. Dupa gag l-am intrebat pe Day de ce nu respecta regulamentul, si m-a trimis sa fac reclamatie. Pai hai sa taiem pisica in doua odata. Daca zilnic dau de admini din astia care isi bat joc de mine de ce sa mai joc pe war4? Nu vreau sa zic mai multe ca imi este mila de acesti pseudo-amini. De ce Pazuzu de ex nu m-a banat sau nu mi-a dat gag niciodata? Bieleve, Zookey, Twister si sa ma scuze ceilalti, care sunt multi, dar cel mai important, sunt corecti. Ramaneti fratilor si jucati duminica dupa amiaza snow si deagle, dar aveti onoarea sa ii aveti admini pe acesti tovarasi, care au ce au cu mine. Cat sa accept jignirile unor playeri si gagurile primite de la anumiti admini? Imi cer scuze ce ceilalti admini care au fost corecti, insa, cateodata, chiar daca ar fi vrut sa intervina, s-au abtinut din diverse motive. Ii inteleg. Prin urmare, cer sa mi se anuleze slotul si gata. Acesti admini care isi incordeaza muschii pe mine, cum se simt cand vad ca pe rko e full iar pe war4 se joaca duminica snow? Nu ii intereseaza de acest server, va spun eu. Ar fi cazul de putina curatenie pe aici, pentru ca war4 sa ajunga acolo unde era anul trecut, de exemplu. O sa ma intorc doar cand voi fi invitata, pe war4, si cand voi avea garantia ca adminii sunt alesi pe spranceana, sunt destepti, cunosc si respecta regulamenul, nu isi mai bat joc de playerii vechi si nici de cei noi. Asta este, nu a fost dorinta mea. Nu o sa mai postez aici nimic, prin urmare, daca cei ce se simt cu musca pe caciula vor replica, nici nu voi citi, nici nu voi raspunde. Spor la joc Day, Zenn si ceilalti care v-ati facut un obicei sa va bateti joc de mine, care jucam linistita si nu deranjam pe nimeni.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Adytzza

[i'm in vacation :)]



Status: Offline
(since 25-08-2015 17:24)
Joined: 06 May 2010
Posts: 1933, Topics: 63
Location: Ploiesti

Reputation: 253.5
Votes: 22

Post Posted: 26-08-2012, 19:03:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu ai cu cine... -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*0ranGe ! extrem

[I ❤ MY POLO!]



Status: Offline
(since 11-12-2017 12:06)
Joined: 01 Jul 2007
Posts: 11419, Topics: 191
Location: Romania

Reputation: 683.4
Votes: 117

   
Post Posted: 26-08-2012, 20:04:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Azi ai jucat si am fost si eu si revox, nu ne-ai deranjat, nu te-am deranjat, nu zic ca nu e bine faptul ca reclami dar s-a intamplat de multe ori sa nu ai dreptate asa ca-l rog pe Day sa-si explice gag-ul dat.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Post new topic   Reply to topic    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 224, 225, 226 ... 357, 358, 359  Next    


The time now is 23-04-2024, 19:35:13
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x