User
Pass
2FA
 
 

..::Recrutari::..
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 37, 38, 39  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message73003
mariix

[Creep]



Status: Offline
(since 15-03-2021 13:13)
Joined: 01 Apr 2011
Posts: 955, Topics: 106
Location: Arad

Reputation: 521.5
Votes: 14

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 28-10-2012, 09:32:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

gicutza22 wrote:
Nume ingame: Manaslayer
Clasa: Mage
Main Spec: Arcane
Off Spec: Frost
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: da
Rasa: BloodElf
ItemLevel: 359
Varsta: 23
Teamspeak 3 / Microfon : ts da ,microfon nu
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : wotlk/cata
Armory Link : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Manaslayer&&gn=Fear%20the%20Voodoo
http://imageshack.us/photo/my-images/171/wowscrnshot102812085153.jpg/
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : intre orele 17-22
De ce ati ales InspiratioN ?: am ales inspiration deoarece este o guilda de lvl mare si cel mai important de pve




Aratami gearu Pve ingame

Posturi unite automat, 28-10-2012, 09:32:45

murz wrote:
Nume ingame: Shadomize
Clasa: Priest
Main Spec: Shadow
Off Spec: Disci
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: da
Rasa: undead
ItemLevel: 359
Varsta: 23, sunt la master -
Teamspeak 3 / Microfon : ts da ,microfon nu
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : joc de pe tbc, spriest joc de pe lk unde am inceput cu un priest icantheal pana in preazent, am circa 4 ani de experienta spirest in PVE
Armory Link : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Shadomize



Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : fiind la master, am ore doar 2 zile in rest am destul timp, pot fi prezent la raidurile programate
De ce ati ales InspiratioN ?: am ales inspiration pt ca stiu guilda de mult, e o guilda capabila de prgres. Vreau sa ma alatur voua pt ca vreau sa fac parte dint-o comunitate sociabila dornica de progrs



ACCEPTAT


.... [url=https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/eu/draenor/lothrohan[/url]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Banmaster69

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-09-2023 15:19)
Joined: 27 Jul 2012
Posts: 263, Topics: 20
Location: Romania

Reputation: 96.6
Votes: 17

     
Post Posted: 28-10-2012, 19:44:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume ingame: Nomoreheal
Clasa: Shaman
Main Spec: Resto
Off Spec: Encha
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: OFC
Rasa: Troll
ItemLevel: 360
Varsta: 17
Teamspeak 3 / Microfon : Da.
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : Well,joc wow de pe tbc cand m-am apucat cu niste tovarasi,am continuat pe wotlk aici pe freakz si in prezent joc tot aici
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Nomoreheal
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : Avand in vedere ca sunt la liceu, as putea intra in fiecare zi dupa ora 20:30, in weekend mai tot timpul sunt disponibil. Asta ar insemna undeva la 2-3 ore/zi
De ce ati ales InspiratioN ?: Recent m-am reapucat de joc, cred ca aici voi avea un viitor ,,stralucit''

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mariix

[Creep]



Status: Offline
(since 15-03-2021 13:13)
Joined: 01 Apr 2011
Posts: 955, Topics: 106
Location: Arad

Reputation: 521.5
Votes: 14

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 28-10-2012, 19:54:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Banmaster69 wrote:
Nume ingame: Nomoreheal
Clasa: Shaman
Main Spec: Resto
Off Spec: Encha
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: OFC
Rasa: Troll
ItemLevel: 360
Varsta: 17
Teamspeak 3 / Microfon : Da.
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : Well,joc wow de pe tbc cand m-am apucat cu niste tovarasi,am continuat pe wotlk aici pe freakz si in prezent joc tot aici
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Nomoreheal
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : Avand in vedere ca sunt la liceu, as putea intra in fiecare zi dupa ora 20:30, in weekend mai tot timpul sunt disponibil. Asta ar insemna undeva la 2-3 ore/zi
De ce ati ales InspiratioN ?: Recent m-am reapucat de joc, cred ca aici voi avea un viitor ,,stralucit''





ACCEPTAT DAR SCAPI DE STAFFU ALA SI PUI SHIELD + MAIN HAND


.... [url=https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/eu/draenor/lothrohan[/url]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
remynarx

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-04-2014 06:02)
Joined: 30 Mar 2011
Posts: 91, Topics: 7
Location: Italy

Reputation: 87.4
Votes: 4

 
Post Posted: 28-10-2012, 23:36:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume ingame: Nanmadol
Clasa: Warrior
Main Spec: Fury
Off Spec: Uneori Arms (rar, ce`i drept)
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: ohh yea
Rasa: proud Orc
ItemLevel: 365
Varsta: 25 de ani (rareori demonstrabili datorita comportamentului)
Teamspeak 3 / Microfon : yes and yes
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : vanilla 2 ani, tbc 2 ani, wotk 1 an si cateva luni, cata un an si oleaca
Armory Link : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Nanmadol
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : pai asta difera, seara pot fi liber cu mici exceptii, de pe la 6-7 pana pe la 12 si in timpul zilei.
De ce ati ales InspiratioN ?: vreau un guild bun, care nu e "comunist" si cu lume care realizeaza ca wow e doar un game.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pakman

[InspiratioN Leader]



Status: Offline
(since 13-08-2014 17:01)
Joined: 31 Aug 2010
Posts: 761, Topics: 53
Location: Romania

Reputation: 294.5
Votes: 15

 
Post Posted: 28-10-2012, 23:44:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

remynarx wrote:
Nume ingame: Nanmadol
Clasa: Warrior
Main Spec: Fury
Off Spec: Uneori Arms (rar, ce`i drept)
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: ohh yea
Rasa: proud Orc
ItemLevel: 365
Varsta: 25 de ani (rareori demonstrabili datorita comportamentului)
Teamspeak 3 / Microfon : yes and yes
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : vanilla 2 ani, tbc 2 ani, wotk 1 an si cateva luni, cata un an si oleaca
Armory Link : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Nanmadol
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : pai asta difera, seara pot fi liber cu mici exceptii, de pe la 6-7 pana pe la 12 si in timpul zilei.
De ce ati ales InspiratioN ?: vreau un guild bun, care nu e "comunist" si cu lume care realizeaza ca wow e doar un game.


ACCEPTAT



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TomBrady

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-11-2012 10:23)
Joined: 25 May 2012
Posts: 5, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 53.2
Votes: 2

Post Posted: 29-10-2012, 11:11:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume ingame: Reaction
Clasa: Hunter
Main Spec: MM
Off Spec: Survival
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: Da
Rasa: Undead
ItemLevel: 356
Varsta: 16
Teamspeak 3 / Microfon : Da
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : TBC,wotlk,cata,mop
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Reaction
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : 4,5 pe zi....de la 8-9 seara pana cand e nevoie.
De ce ati ales InspiratioN ?: Pentru ca aceasta este cea mai buna guilda in care pot intra cu gearul meu.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mariix

[Creep]



Status: Offline
(since 15-03-2021 13:13)
Joined: 01 Apr 2011
Posts: 955, Topics: 106
Location: Arad

Reputation: 521.5
Votes: 14

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 29-10-2012, 14:22:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

TomBrady wrote:
Nume ingame: Reaction
Clasa: Hunter
Main Spec: MM
Off Spec: Survival
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: Da
Rasa: Undead
ItemLevel: 356
Varsta: 16
Teamspeak 3 / Microfon : Da
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : TBC,wotlk,cata,mop
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Reaction
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : 4,5 pe zi....de la 8-9 seara pana cand e nevoie.
De ce ati ales InspiratioN ?: Pentru ca aceasta este cea mai buna guilda in care pot intra cu gearul meu.


RESPINS 354 poti face din ah prea usor.

Posturi unite automat, 29-10-2012, 14:22:15

mariix wrote:
RECRUTARI DESCHISE PT TOATE CLASELE.......MINIM 360 ILVL!!


.... [url=https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/eu/draenor/lothrohan[/url]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pyrelannia

[Twilight]



Status: Offline
(since 04-01-2016 15:40)
Joined: 13 May 2011
Posts: 823, Topics: 65
Location: localhost

Reputation: 188
Votes: 34

   
Post Posted: 30-10-2012, 13:13:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume ingame: Donawnen
Clasa: belf
Main Spec: prot
Off Spec:retry/holy
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: Desigur
Rasa:pala
ItemLevel: 362
Varsta:18
Teamspeak 3 / Microfon : Da
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : tbc am jucat pe alt server am dat tot jos, pe lich king am facut absolut toate inst full inclusiv lk25hc etc... pe cata am facut :
Bastion of Twilight:
1. Halfus Wirmbreaker
2. Valiona and Theralion
Ascentant council nu am facut pentru ca nu am mai avut guilda cand a fost bagat si am tot cautat
Blackwing Descent:
am facut aproape tot inafara de atramedes hc si omnitron hc dar stiu in mare parte scripturile, si oricum o sa le invat bn nui pb
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) :http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Donawnen
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : pai se obicei seara as putea dupa ora 7
De ce ati ales InspiratioN ?: penntru ca vreau sa ajut cu ce pot in guilda si sa ne cunoastem mai bine...nu sunt disperat dupa iteme stati linistiti


Maxim o semnatura si un userbar
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
pakman

[InspiratioN Leader]



Status: Offline
(since 13-08-2014 17:01)
Joined: 31 Aug 2010
Posts: 761, Topics: 53
Location: Romania

Reputation: 294.5
Votes: 15

 
Post Posted: 30-10-2012, 13:35:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pyrelannia wrote:
Nume ingame: Donawnen
Clasa: belf
Main Spec: prot
Off Spec:retry/holy
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: Desigur
Rasa:pala
ItemLevel: 362
Varsta:18
Teamspeak 3 / Microfon : Da
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : tbc am jucat pe alt server am dat tot jos, pe lich king am facut absolut toate inst full inclusiv lk25hc etc... pe cata am facut :
Bastion of Twilight:
1. Halfus Wirmbreaker
2. Valiona and Theralion
Ascentant council nu am facut pentru ca nu am mai avut guilda cand a fost bagat si am tot cautat
Blackwing Descent:
am facut aproape tot inafara de atramedes hc si omnitron hc dar stiu in mare parte scripturile, si oricum o sa le invat bn nui pb
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) :http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Donawnen
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : pai se obicei seara as putea dupa ora 7
De ce ati ales InspiratioN ?: penntru ca vreau sa ajut cu ce pot in guilda si sa ne cunoastem mai bine...nu sunt disperat dupa iteme stati linistiti


ACCEPTAT



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Marvell

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-04-2015 21:39)
Joined: 30 Oct 2012
Posts: 6, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 57.2
Votes: 2

 
Post Posted: 30-10-2012, 15:16:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume ingame: Marvell
Clasa: Paladin
Main Spec: dps
Off Spec: dps
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: da
Rasa: blood elf
ItemLevel: 355
Varsta: 19
Teamspeak 3 / Microfon : am dar nu imi merge microfonul
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : Joc de 4 ani.Am inceput cu wotlk.
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Marvell
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : pai intru de la ora 14:00-15:00 o ora jumate doua...si dupa pe la ora 19:00 pana cand adorm
De ce ati ales InspiratioN ?: pt-ca vreau sa fac raiduri serioase nu in bos sau 2 si e deajuns c anu se mai poate face nimik.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mariix

[Creep]



Status: Offline
(since 15-03-2021 13:13)
Joined: 01 Apr 2011
Posts: 955, Topics: 106
Location: Arad

Reputation: 521.5
Votes: 14

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 30-10-2012, 15:28:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Marvell wrote:
Nume ingame: Marvell
Clasa: Paladin
Main Spec: dps
Off Spec: dps
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: da
Rasa: blood elf
ItemLevel: 355
Varsta: 19
Teamspeak 3 / Microfon : am dar nu imi merge microfonul
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : Joc de 4 ani.Am inceput cu wotlk.
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Marvell
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : pai intru de la ora 14:00-15:00 o ora jumate doua...si dupa pe la ora 19:00 pana cand adorm
De ce ati ales InspiratioN ?: pt-ca vreau sa fac raiduri serioase nu in bos sau 2 si e deajuns c anu se mai poate face nimik.



RESPINS


.... [url=https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/eu/draenor/lothrohan[/url]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mariix

[Creep]



Status: Offline
(since 15-03-2021 13:13)
Joined: 01 Apr 2011
Posts: 955, Topics: 106
Location: Arad

Reputation: 521.5
Votes: 14

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 02-11-2012, 20:20:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

RECRUTAM 2-3 TANKI

.... [url=https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/eu/draenor/lothrohan[/url]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
spiceheal

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-11-2012 14:06)
Joined: 20 Oct 2012
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 49.1
Votes: 2

 
Post Posted: 03-11-2012, 09:31:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume ingame: Superhealer
Clasa: Druid
Main Spec: Heal
Off Spec: Tank(si dak e nevoie RDPS)
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: da
Rasa: Tauren
ItemLevel: 363
Varsta: 16
Teamspeak 3 / Microfon : da
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : Tbc 2.3.3 park nu mai stiu dar cand am jucat primadata pe un server calumea am jucat pe 2.4.3
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) :
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : nu am un program stabilit cand e nevoie intru cand nu pot anunt pe cnv...dar cel mai des o sa pot
De ce ati ales InspiratioN ?: Pai prima mea guilda in care am jucat pve a fost inspiration pe xwow apoi am auzit ca sunteti o guilda foarte de treaba si aveti aproape full progress si asta ma incanta...dar mai presus de asta am fost in fosta guilda a lui pakkman de pe wotlk de la aly dar nu prea mult timp ...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Regius22

[soon]



Status: Offline
(since 04-08-2022 18:33)
Joined: 01 Feb 2011
Posts: 1966, Topics: 64
Location: Engine room

Reputation: 894.9
Votes: 101

   
Post Posted: 03-11-2012, 09:54:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Quote:
Nume ingame: Superhealer
Clasa: Druid
Main Spec: Heal
Off Spec: Tank(si dak e nevoie RDPS)
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: da
Rasa: Tauren
ItemLevel: 363
Varsta: 16
Teamspeak 3 / Microfon : da
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : Tbc 2.3.3 park nu mai stiu dar cand am jucat primadata pe un server calumea am jucat pe 2.4.3
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) :
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : nu am un program stabilit cand e nevoie intru cand nu pot anunt pe cnv...dar cel mai des o sa pot
De ce ati ales InspiratioN ?: Pai prima mea guilda in care am jucat pve a fost inspiration pe xwow apoi am auzit ca sunteti o guilda foarte de treaba si aveti aproape full progress si asta ma incanta...dar mai presus de asta am fost in fosta guilda a lui pakkman de pe wotlk de la aly dar nu prea mult timp ...


ACCEPTAT!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
sefu2

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-11-2012 17:09)
Joined: 30 Aug 2012
Posts: 5, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 46.6
Votes: 3

Post Posted: 03-11-2012, 16:07:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume ingame: NagaLol
Clasa: Priest
Main Spec: Discipline
Off Spec: Shadow
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: Da
Rasa: Priest
ItemLevel: 362
Varsta: 17
Teamspeak 3 / Microfon : da
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : TBC 1an Dar eram la inceput deci... Woltk 3ANI Dar am practicat mai mult Warlock Si Mage.. Cataclysm decat sa bagat pe freakz,,.only priest
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Nagalol
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : Cat este Nevoie
De ce ati ales InspiratioN ?: Pentru Ca am auzit ca este o guilda foarte serioasa cu progres bun pve .. Poate cea mai buna guilda dup Evolution. De La Hoarda

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 37, 38, 39  Next    


The time now is 29-09-2024, 12:30:19
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password