User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message906
cosmin1233

[Assasin]



Status: Offline
(since 15-09-2016 12:06)
Joined: 15 Feb 2011
Posts: 326, Topics: 64
Location: Prin Lume

Reputation: 109
Votes: 8

 
Post Posted: 02-12-2012, 22:16:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick-ul tau : Cosy
Nick-ul adminului pe care il reclami : El_nino
Concluzii si consecintele care le astepti : Decadere
Motiv/dovada/argument : [ ex: print screen/demo asupra adminului reclamat ] :
Quote:

The server operator has added you to banned list
Added to banned li

deci vreau sa ii faceti ceva. De ceva timp incepe sa prinda tupeu si sa faca pe BOSSU.
Quote:

El_Nino : eu iti dau ban
El_Nino : ju

era un player care mi-a zis un "codat"
Quote:

(PLAYER) Pretenas : drunkenmonke

SI am intrat pe el. Dupa ce i-am fac demo am zis curat si atat.
Am intrat din nou pe server si am vazut ca ma striga El_nino.
Quote:

El_Nino : COSY
Cosy : da?
El_Nino : intri ma sa vezi?
Cosy : e cura.

Uitati demo-ul.:
http://www.girlshare.ro/31954465.4
FACETII CEVA!



Respecta si vei fi respectat
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
El_Nino

[war7.freakz.ro]



Status: Offline
(since 19-12-2023 01:55)
Joined: 15 Nov 2012
Posts: 4791, Topics: 283
Location: Constanta

Reputation: 1176
Votes: 170

             
Post Posted: 02-12-2012, 22:20:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Deci fii atent ca nici macar nu ai vazut ce scriau toti playerii pentru ca erai prea ocupat sa te joci ! Playerii ziceau despre hitman ca este codat nu despre drunkenmonkey . Am intrat eu pe hitman , i-am facut demo dupa care i-am dat ban . Lu drukenmonkey tot eu i-am dat ban imediat dupa hitman deoarece am un demo mai vechi cu el cu coduri !



"Singur , intr-o lume de nebuni..."
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
razu16

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-01-2013 10:28)
Joined: 10 Jan 2012
Posts: 160, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 53.4
Votes: 2

Post Posted: 02-12-2012, 22:22:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

PRO pentru decaderea lui el_nino .



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
scr3wArde

[suFLu vanT]



Status: Offline
(since 06-04-2014 08:23)
Joined: 05 Nov 2012
Posts: 1620, Topics: 33
Location: Italy

Reputation: 82
Votes: 47

Post Posted: 02-12-2012, 22:31:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bai ce aveti ma v-a certati de la niste ***** calmativa fratii mei si hai sa nu facem scandal pt nimic lasati de la voi si numai fiti asa copii ca sa facem ceva frumos impreuna cu serveru asta !




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
El_Nino

[war7.freakz.ro]



Status: Offline
(since 19-12-2023 01:55)
Joined: 15 Nov 2012
Posts: 4791, Topics: 283
Location: Constanta

Reputation: 1176
Votes: 170

             
Post Posted: 02-12-2012, 22:32:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tequila tu nici macar nu stii despre ce este vorba dar ura ta imi da PRO decadere nu ratiunea . Iar , daca tot eu sunt gasit vinovat in toata chestia asta , eu renunt singur la admin si server pentru ca mie imi place perfectiunea , imi place ca toti adminii sa isi faca treaba in mod egal , nu altii mai mult si altii mai putin . Iar tu , Cosy , cu gura ta ai spus ca "hitman" are aim dupa ce te-a omorat de cateva ori , dar nu ai vrut sa te deranjezi de la joc ca sa il sanctionezi disciplinar .
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
cosmin1233

[Assasin]



Status: Offline
(since 15-09-2016 12:06)
Joined: 15 Feb 2011
Posts: 326, Topics: 64
Location: Prin Lume

Reputation: 109
Votes: 8

 
Post Posted: 02-12-2012, 22:47:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

CE? Am zis ca hitman are AIM? Daca nu imi inchideam cs-ul va aratam TOT Documentul. Si va arat ca nu am zis eu asa cv. Screw are dreptate mai bine ne calmam si gata.

Posturi unite automat, 02-12-2012, 22:47:58

GATA AM REZOLVAT-O PUTETI INCHIDE POSTURILE!



Respecta si vei fi respectat
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Nazzy

[Admin Vest & Zombie]



Status: Offline
(since 24-04-2015 19:17)
Joined: 24 May 2012
Posts: 2058, Topics: 49
Location: Romania

Reputation: 113.8
Votes: 19

 
Post Posted: 02-12-2012, 23:26:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cosmin1233 wrote:
Nick-ul tau : Cosy
Nick-ul adminului pe care il reclami : El_nino
Concluzii si consecintele care le astepti : Decadere
Motiv/dovada/argument : [ ex: print screen/demo asupra adminului reclamat ] :
Quote:

The server operator has added you to banned list
Added to banned li

deci vreau sa ii faceti ceva. De ceva timp incepe sa prinda tupeu si sa faca pe BOSSU.
Quote:

El_Nino : eu iti dau ban
El_Nino : ju

era un player care mi-a zis un "codat"
Quote:

(PLAYER) Pretenas : drunkenmonke

SI am intrat pe el. Dupa ce i-am fac demo am zis curat si atat.
Am intrat din nou pe server si am vazut ca ma striga El_nino.
Quote:

El_Nino : COSY
Cosy : da?
El_Nino : intri ma sa vezi?
Cosy : e cura.

Uitati demo-ul.:
http://www.girlshare.ro/31954465.4
FACETII CEVA!



Costica, ceea ce ai spus tu aici nu se considera dovada. Pentru ca aia o scriu si eu de mana. Terminati cu certurile intre admini pentru ca asta prevede regulamentul, DAR daca tu nu iti faci treaba costica, si te doare in cot de codati sa nu spun vorba romaneasca... atunci s-ar putea sa ma cunosti mai bn si nu te amenint, te avertizez. Daca alex sau hamsteru mai au cv de adaugat ii rog frumos, daca nu cred ca se poate da T/C



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
vest2Ihamsteru

[Detinator Vest]



Status: Offline
(since 15-05-2023 22:09)
Joined: 05 Nov 2011
Posts: 12372, Topics: 148
Location: Timisoara este fruntea.

Reputation: 607.6
Votes: 156

   
Post Posted: 03-12-2012, 15:38:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

alecsoviki wrote:
Reguli Admini:
1.
    Nu abuzati de acest drept pe care il aveti.Sunteti inzestrati sa oferiti playerilor serverului un joc linistit si o atmosfera placuta.

2.
    Este obligatorie prezenta zilnica atata pe server cat si pe forum si tinerea redirectelor minim 8 ore/zi.

3.
    Cei cu grad inferior vor raspunde in fata superiorilor.

4.
    Sunt strict interzise certurile/amenintarile cu ceilalti admini sau cu playeri.

5.
    Inainte de luarea unei decizii (exemplu: schimbarea mapei) va veti consulta cu ceilalti admini care sunt pe server in acel moment.

6.
    Nu este permisa banarea unui player fara dovada.Exceptie cand codati folosesc speed care este destul de vizibil.In cazul altui admin, nu aveti voi sa va banati intre voi.Daca aveti o presupunere despre alt admin cum ca ar fi codat, ii faceti poza si cu dovada prezentati o reclamatie impotriva acestuia si impreuna vom lua o decizie.

7.
    Schimbarea mapei se va face doar in ultimele 5 minute ramase din harta si se dau mape la vot din lista de aici.Exceptie se face cand pe server raman mai putin de 12 playeri, in acest caz adminul poate da la vot in acel moment mape mici sau in momentul in care pe server este deja o mapa mica la mai mult de 12 playeri se pun doar mape mari. Un vot trebuie sa contina minim 2-3 harti.

8.
    In caz ca intrati pe server cu alt nume,decat cu cel de admin sa stiti ca aveti drepturi egale cu a celorlalti playeri.

9.
    Nu inmanati parola si userul de la admin altui player sau prieten.

10.
    Nu permiteti nici unui player sa poarte nick indecent pe server sau sub forma de reclama cum ar fi de exemplu: http://WwW.Site.Com .In aces caz ii puneti nume nou, de exemplu: Vest.Freakz.Ro-Player.

11.
    Trebuie sa fiti preocupati de popularea serverul si de promovarea acestuia in totalitate.Exemplu: Massuri/statusuri pe messenger cat si postarea serverului pe diverse trackere si siteuri.

12.
    Nu acordati playerilor sau prietenilor xp indiferent de cerinte sau placeri.


In cazul nerespectarilor acestor reguli riscati sa fiti degradati sau scosi din functie.[/b]


* Toti playeri si admini serverului sunt obligati sa stie si sa respecte acest regulament si sa il citeasca cat mai des in cazul unor eventuale modificari.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
cosmin1233

[Assasin]



Status: Offline
(since 15-09-2016 12:06)
Joined: 15 Feb 2011
Posts: 326, Topics: 64
Location: Prin Lume

Reputation: 109
Votes: 8

 
Post Posted: 03-12-2012, 17:35:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Imi cer scuze...


Respecta si vei fi respectat
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Valyoyo

[Master Freak]



Status: Offline
(since 23-10-2014 18:08)
Joined: 14 Oct 2012
Posts: 820, Topics: 59
Location: Romania

Reputation: 89.8
Votes: 8

Post Posted: 03-12-2012, 20:27:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mai multa comunicare intre admini = "smooth" gameplay...fiti mai expliciti in afirmatii/cerinte....si incercati sa nu luati la inima absolut tot ce zic ceilalti playeri/admini.....asta e reteta "fara certuri" -


Valyoyo
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
vest2Ihamsteru

[Detinator Vest]



Status: Offline
(since 15-05-2023 22:09)
Joined: 05 Nov 2011
Posts: 12372, Topics: 148
Location: Timisoara este fruntea.

Reputation: 607.6
Votes: 156

   
Post Posted: 03-12-2012, 20:51:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Done.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by vest2Ihamsteru, 03 December 2012 18:51



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 19-04-2024, 17:05:49
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x